Bērnu pavadas

 
Reitings 175
Reģ: 21.05.2017
Kăda ir jūsu attieksme pret bērnu pavadām? Rīgas ielās kaut kā nav redzēts.
22.05.2017 01:01 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Uzreiz sākšu ar to ka man bērnu nav, tādēļ gan jau saņemšu nosodījumu. Bet es uzskatu, ka katram ir jādara tas, kas viņaprāt jādara, lai parūpētos par bērna drošību. Ja mamma apzinās, ka bērns ir super aktīvs un pastāv iespēja, ka tās pus sekundes laikā var izrauties no rokas un pazust pūlī, vai uzskriet uz ceļa, tad lai pērk tās pavadiņas vai mugursomas. Bērna drošība šādā gadijumā ir daudz svarīgāka par to, ko citi cilvēki uz ielas padomās. Un nedomāju, ka mammas tagad ar šīm pavadiņām bērnus vedās visu laiku, bet tikai situācijās kad tas tiešām ir nepieciešams.
No personīgā viedokļa man tās sunīšu, kaķīšu, pelīšu mugursomas, kur pavadiņa ir mantiņas aste, šķiet estētiski pievilcīgākas, nekā tās kas izskatās kā īstas suņu pavadas.
Un tām, kas te šausminās ka kā tad tā nevar savu bērnu novaldīt - ne vienmēr viss ir atkarīgs no audzināšanas. Bērns piedzimst ar savu raksturu. Viens būs aktivāks, otrs ne tik ļoti, viens vienmēr paklausīs mammu, atkal ar otru varbūt neko nevarēs sarunāt. Jā, audzināšana arī ir no savara, bet tas nav vienīgais, kas ietekmē kā bērns uzvedas.
22.05.2017 10:53 |
 
Reitings 175
Reģ: 21.05.2017
Cik noprotu, ir daļa dvīņu mammu, kas iztiek bez tās pavadiņas

Ikdienā droši vien neviens tādas neizmanto, savādāk tak būtu redzēts. Un ir jau dažādi bērni un dažādi apstākļi. Ja man būtu pieejama slēgta, pārskatāma zaļā teritorija, kur viņus palaist izskraidīties, es arī neinteresētos par pavadām :-/
22.05.2017 10:57 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Vai tiešām slēgta zaļā teritorija ir vienīgā iespēja bērniem izskraidīties?
22.05.2017 11:02 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Brīžiem es aizdomājos par to , kā diez tika galā daudzbērnu mammas pirms ,gadiem 30? :D
22.05.2017 11:03 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
nu varbūt pirms 30 gadiem bērni arī pazuda, tika raustīti un uz viņiem kliedza bezjēgā uztraukušās mammas, kas netika galā. Ne man par to spriest. Bet ja pavadiņa palīdzētu un mammai tā būtu vieglāk, kādēļ to neizmantot?
Tik pat labi var teikt, ka nevajag izmantot pamperus, jo redz pirms gadiem 30 tādi nebija.
22.05.2017 11:14 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
ar vienu bērnu vēl var iztikt, bet ja ir divi , tad jā iespējams tādu vajadzētu. esmu auklējusi vairākus bērnus un tas tiešām no bērna atkarīgs, var būt hiperaktīvs, BET paklausīgs. un var būt arī nepaklausīgie, spītīgie, sapņojošie - ierauga kko un skrien prom. Esmu ar tādiem diviem saskārusies, ne vienmēr viņi skrēja prom, bet nekad nevarēja zināt, kad viņš izdomās kkur skriet un ja tev pie rokas ir otrs bērns, kas , piemēram, ir mazāks un mācās staigāt, tad ko tev atstāt ratus skriet pakaļ bērnam ar otru padusē, mēģināt stūķēt to ratos, kamēr viņš taisa histēriju, jo negrib? atstāt visu un skriet tam vienam pakaļ? dzīvē visādi gadījumi ir. kad biju maza arī es pieskrēju priekšā mašīnai,par ko dabūju kārtīgu pērienu un nekad vairs to negrasījos atkārtot, bet mūsdienās jau nedo dievs nedaudz skaļāk runāsi ar bērnu, uzreiz viņu pazemo, iespaido utt. utt.
pati droši vien tādu nelietošu, jo mums tie cilvēki ir tik nosodoši.
22.05.2017 11:25 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Labāk šādi, ja nevar savākt bērnus, nekā kāds negadījums.
22.05.2017 11:26 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu ja par pamperiem , tas redzot bērnu 3 gadu vecumā ar tiem , tiešā domāju , ka labāk to nebūtu bijis vispār :D
Vot nesaprast man šīs galejības vai nu jākliedz un jārausta vai jāsien pavadā, nu no sirds žēl , ka pieauguši cilvēki neredz citas iespējas , bet kā jau teicu , sveši bērni nav mana darīšana , manis pēc var piesiet tos pie veikala , jo nekur nepaliks un veikalā histērijas arī nebūs :)
Vienkārši , manā skatījumā, mans bērns ir tieši tāds pats cilvēks kā es, tapēc uz mums visiem attiecas vieni un tie paši noteikumi , nevienam pa dupsi un nagiem nešaujam , pavadās nesienam. Manā skatījumā tas ir attieksmes jautājums pret savu bērnu un arī pret sevi
22.05.2017 11:27 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Meita man bija ļoti mierīgs un rāms bērns. Pie rokas gāja neraustoties, klausīja visam, ko saku, nekad nerāvās prom, histērijas nerīkoja (pat veikalā). Pavisam maza sēdēja rāmi ratos, iepirkuma ratis vai autosēdeklī cik ilgi vien būs nepieciešams. Toties puika ir absolūts pretstats! Vnk kustīgs viesulis. :-D Ratos nesēž, iepirkuma ratos ne tik, arī auto sēdeklī braucot bieži rīko skandālus un armieru sēdēt rāms, kamēr braucam, ja ir ko paēst vai padzert. Tad nu bez šādas pavadas es pat iedomāties nevaru, teiksim, lidostas apmeklējumu. N-tie čemodāni, meita, vīrs un puika. Nedaudz stresa un kā saka - "viss krīt no rokām". Lai nebūtu broblēmu vēl skraidot pa lidostu un ķerstot puiku - ņēmu pie saites.
Protams, ne jau nu pastaigās pa beīvu teritoriju kas tāds noder. Bet tieši ekstra situācijās.
22.05.2017 11:27 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
wee, tu kā vienmēr... Tev ir viens bērns un tas pats paklausīga rāma meitene, bet tu visus nopelnus piedēvē savai viedai audzināšanai un nostājai. :-D Piedzemdē, lūdzu, vēl pārīti un tad paskatīsimies. ;-) Bērni ir dažādi! Ne viss ir atkarīgs no tevis pašas un tā kā tu reaģēsi un ko tu teiksi...
22.05.2017 11:32 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Piedzemdē, lūdzu, vēl pārīti un tad paskatīsimies.

LOL, a tu varēji nedzemdēt vairākus un tev lidostās nebūtu jāstreso. Kas vainas attieksmei, ka bērns ir līdzvērtīgs pieaugušajam? Ļoti veselīgi, manuprāt.
22.05.2017 11:38 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Pirms gadiem 30 bērni ātri sāka iet uz podiņa, jo slapjums biksēs i bērnam, i vecākiem lika meklēt risinājumu.
Tagad gadās, ka bērni staigā pamperos pat 5 gadu vecumā. Tāpat no sliktas kvalitātes pamperiem bērniem izsut dupši. Un sintētiskie materiāli sviedrē un karsē.
22.05.2017 11:39 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nedzemdēšu , bet ar prieku adoptētu pēc gadiem 3 :) un mans bērns nav vienmēr rāms , bet zin robežas un nepaklausības sekas , ja neklausa es aizrādīšu 3x no kurām pēdējā reizē atgādināšu ka tā ir pēdējā un viss. Pagriezīsimies un iesim mājās , precīzāk es nesīšu viņa bļaus it kā es viņu sistu ar koku, histērija veikalā , viss atstāšu visu iepirkumu grozu un iešu prom , tātad nebūs ne konču ne plānoto garšīgo pusdienu.
Katrai rīcībai un uzvedībai ir savas sekas , nu nav ne jākliedz ne pavadā jāsien , lai bērns klausītu. Tāpat kā pamperi 3 gadu vecumā ir vecāku slinkums, tāpat ar šīm pavadām , extra , lai attaisnotu savu nespēju savākt savu bērnu.
22.05.2017 11:40 |
 
Reitings 72
Reģ: 16.05.2017
Te jau kaut kādās galējībās atkal aiziet.
Perfektās mātes un šausmones. Citu variantu nav.
Lai celtu gaismā savu audzināšanu, vispirms tas bērns arī ir jāizaudzina un tad tikai jāskatās, kāda tā audzināšana bijusi.
Te cosmo to dāmu, kas par to var spriest ir gaužām maz. Vairuma bērni te vēl ir mazi. Un 3gadnieks nu gan nav nekāds rādītājs par to, cik pareiza/nepareiza tā audzināšana ir bijusi.
Pirms 30 gadiem, noteikti arī zuda bērni bez pavadām un pamperiem. Tikai tad nebija 50 sociālie tīkli,kuros to visu iešērot un visiem parādīt. Nedzīvosim tumsonībā, lūdzu, ka PSRS laikā bērni nezuda, sēdēja tikai mammai bruncī un blēņas nedarīja. Pogas un zirņu degunos un ausīs nebāza utt... Labrīt.
22.05.2017 11:42 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
tieši otrādi tad viņi darīju visu ko gribēja , ko varēja un , varbūt nevarēja. Neviens viņus nesargāja kā jēlas olas.
Nu protams , protams vecais stāsts , vispirms man bija jāpaliek stāvoklī,lai būtu tiesības izteikties , tad jāpiedzemdē un jāpārdzīvo mistiski sarežģītais pirmais gads un tagad viss, jāgaida līdz 18 gadu sasniegšanai ? :D :D
22.05.2017 11:47 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nu nez..īsti normāli man tas neliekas un ja ir tik viens bērns tad vispār..un kur viņu vispār lietot? Ja pa šosejas malu jāstaigā tad vēl varetu saprast, bet parkā? Veikalā? Un ja tas bērns pat pa ielu nevar normali paiet nemetoties zem mašīnas tad varbūt tomēr der pārdomat savas audzināšanas metodes. Un tas ka 2 gadnieks neko nesaprot ir pilnīgas muļķības, to jūs pašas sev iestāstat laikam jo acimredzot jūsu audzināšanai nav rezultātu.
22.05.2017 12:02 |
 
Reitings 175
Reģ: 21.05.2017
tieši otrādi tad viņi darīju visu ko gribēja , ko varēja un , varbūt nevarēja. Neviens viņus nesargāja kā jēlas olas

Manā pagastā astoņdesmito beigās 2 bērni ielīda cementa maisītājā un tika samalti, vārda tiešākajā nozīmē. Pati varu uz sitienu iedomāties vismaz 5 epizodes, kur savā bērna pārdrošumā riskēju ar dzīvību.
Varbūt beigsim vienreiz glorificēt nolaidību pret bērniem, kas valdīja mūsu saulainajā bērnībā, kad normāli bija pirmskolas vecuma bērnu no rīta palaist pagalmā un tad neredzēt līdz deviņiem vakarā, kad uzticēt zīdaini 6gadniekam bija norma un mašīnās neviens nesprādzējās par tādām ekstrām kā autokrēsliņi nemaz nerunājot.
22.05.2017 12:06 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Jūs par to pavadu rakstiet tā it kā bērnam būtu siksna ap kaklu, bildē smuki redzams, ka bērnam ap roku kā rokassprādze ar striķīti un viss.
22.05.2017 12:07 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Neesmu pie mums uz ielas ko tādu redzējusi. Parasti bērni skrien, kur vēlas, pārējiem jāuzmanās.
22.05.2017 12:10 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Tie abi bērni tai cementa maisītājā ielīda ne jau tāpēc, ka toreiz nebija pavadiņu, bet gan tāpēc, ka neviens viņiem neveltīja uzmanību.
22.05.2017 12:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits