Kompliments no šefpavāra

 
Reitings 5
Reģ: 23.03.2016
Labdien!
Vakar ar ģimeni bijām Rīgā (bārs-restorāns) un gribējām bārā pasūtīt tikai kafiju un balzāmu, viss ok, apkalpošana izcila un te viesmīle atnesa mums kūciņu, pateica ka tās esot kompliments no šefpavāra (jo mēs kūciņu nebijām pasūtījuši).
Nu viss briesmīgi labi, bet kad atnesa rēķinu, tad izrādījās, ka par šefpavāra komplimentu mums bija jāmaksā!
Jautājums: tā dara restorāni un vai tas ir pareizi ka viņi rēķinam klāt pieskaitīja "šefpavāra komplimentu"? Nākamreiz jāatsakās??? :D
16.05.2017 09:35 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Par to, ka viesmilji atceras labu kientu - no manas pieredzes - ne vienmer. :D Ipasi taadaas vietaas, kur daudz cilveku apgrozaas, un ja vien nenac katru dienu un neesi loti ipatneja izskata cilveks, saubos, ka tevi atceresies, + vel tas, ka jatrapa uz ta pasa viesmilja.
Edam arpus majas biezi, dzeramnaudu atstajam vienmer, ir vietas, kuras pie rekina automatiski jau pieskaitita dzeramnauda, ja ne, tad atstajam tik, cik varam taja bridi atlauties atbilstosi rekina summai (jo vienmer nav daudz skaidras naudas makaa, un parasti to saprotam tikai tad, kad jamaksa :D ). Par to, ka ar karti var samaksat dzeramnaudu nekad nebiju dzirdejusi. Dazreiz parmetu draugam, ka vins grib atstat normala lieluma dzeramnaudu vietaas, kur piekliboja apkalposana ar domu ka "mus atceresies" nakamaja reize, kaut ari galu gala nekad ta nav bijis, ka atceretos un pec tam labak apkalpotu. Nerekinu %, ko atstajam, bet kadi 10-20 gan jau ir, attieciba no vietas un alkohola reibuma pakapes (tad sanak atstat vairaak) :D
17.05.2017 20:01 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Par to, ka viesmilji atceras labu kientu - no manas pieredzes - ne vienmer.

To jau parasti pēc attieksmes jūt, piemēram, ja bieži ej uz vienu un to pašu vietu, un viesmīlis sāk nākt klāt, sveicināties un jautāt, vai tu gadījumā nevēlies tieši tādu pašu vidējo lazdu riekstu latte kā aizvakar, tad jau skaidrs, ka atceras. :-D
Man ir viens DPD kurjers, kuram pat mans numurs ir pierakstīts, atceras vārdu un durvju kodu, jo jau pusotru gadu man piegādā preces un es dodu dzeramnaudu.
17.05.2017 21:19 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Esmu strādājusi četros dažādos restorānos Rīgā un visos varēja atstāt dzeramnaudu ar katri. No šīs dzeramnaudas tad arī tika maksāts nodoklis (pvn) un bija jāgaida mēneša beigas, lai to saņemtu, tāpēc, protams, viesmīlim patīkamāk ir skaidra nauda.
17.05.2017 22:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits