Nosūdzēt kolēģus?

 
Reitings 163
Reģ: 14.05.2013
Sveiki
Nu ir līdz kliņķim noriebies viss darbā
īsumā- es strādāju šeit tikai 2 gadus, pārējie jau apmēram 6 gadus un vairāk
strādājam no 4 vakarā līdz pusnaktij, par ko no 10 vakarā piemaksā papildus
pēc kādiem 5-6 vakarā ofisā vairs neviena nav tikai mēs
mums ir priekšnieks vīrietis, bet būtībā te visu komandē 1 meitene. viņa vienmēr brauc mājās 10 vakarā, lai arī būtu jāstrādā vel 2 stundas un vienmēr saka, ka tās zaudētās stundas atstrādā
brīvdienās. ar citu kolēģi redzējām viņas papildstundu lapas, bet tur nekas nav noņemts
vai jūs kautkādā veidā ziņotu par to galvenajam bosam, jo tiešais priekšnieks to visu zin un neko nesaka?
15.05.2017 23:03 |
 
Reitings 671
Reģ: 30.08.2014
Besī ārā tādi "kolēģi", kas vaktē cikos kurš nāk un cikos iet.

Man gan besī ārā "kolēģi", kuri domā, ka ir priviliģētāki par pārējiem un var atļauties atnākt uz darbu, cikos prātā ienāk, mājās iet, kad sagribās! Kas nosaka to, kurš ir īpašāks par citiem? Ja darba pienākums visiem ir viens - atbildēt uz zvaniem (īsti nesapratu no Reinas komentāriem), tad skaidrs, ka ja viens cilvēks aiziet, citiem nāk klāt papildus darbs! Kāpēc lai es strādātu par kādu citu, kurš pa kluso izdomā aiztīties uz mājām, jo galvenajam bosam taču neviens nepateiks?
Man darbā arī līdzīga situācija, ka strādājam pa dienu divatā, klienti nāk, bet tā otra meiča nedara pilnīgi neko, kamēr neviena nav, sēž zālē aiz galda, kā tik kāds pa durvīm iekšā, uzreiz skrien vai nu uz tualeti, vai pa telefonu parunāt, uzpīpēt, pie kompja pasēdēt, jo redz kā, viņai viss besī un cilvēki arī besī, bet citu darbu nemeklē jo šeit haļava un labi kolēģi. (t) Ir tādi cilvēki, kuri izmanto to, ka visi klusē un dzen haļavu, neviens taču nesūdzēsies!
16.05.2017 00:18 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.05.2013
Protams, ka darba pienākumi visiem vienādi
Ienākošie zvani un pašiem ''jāpieskata'' savs reģions un attiecīgi jāsazvana savi inženieri, kad vajag
bet viņai vienmēr kautkādas problēmas :-D nekad viņai sistēmas nestrādā, ka pats boss viņas vietā zvana inženieriem :-D
zvanus arī viņa pati neņems, tikai retos gadījumos, kad rinda gaida
itkā sēž un atbild uz neesošiem e-pastiem
16.05.2017 00:26 |
 
Reitings 671
Reģ: 30.08.2014
Tik ļoti atgādina manu kolēģi ar mūžīgām problēmām vienmēr un visur (t)
Es nosūdzētu, man būtu vienalga, vai kāds uzzinātu, ka tā biju es, vai nē. Darbs ir darbs, par to maksā naudu. Ja nepatīk vai nesanāk strādāt tās stundas, kuras ieliktas, jāmeklē cits darbs vai jādomā normāls risinājums, nevis tā brutāli zagt naudu no uzņēmuma un pārlikt savu darbu uz kolēģiem.
16.05.2017 00:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es vispār iesaku mazāk satraukties par citiem.. :) Saprotu, ka Tev nepatīk tā kolēģe, bet nu lai viņa dzīvo savu dzīvi un strādā kā prot..
Priecājies un lepojies, ka esi lojāla uzņēmumam. Priekšniecība, lai uzņemas atbildību un kontrolē darbiniekus. Galu galā.. Tavos darba pienākumos nav obligāti jāveic detektīva-stučītāja pakalpojumi :D
16.05.2017 00:38 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.04.2017
Hmm,ja tiešais priekšnieks ir vīrietis, kas uz viņas izgājieniem piever acis, ja augstākais boss arī ir vīrietis, ja viņa strādā jau gadus sešus... Varbūt viņa savas nenostrādātās stundas ATSTRĀDĀ citādā veidā? :-P
16.05.2017 00:39 |
 
Reitings 41
Reģ: 24.10.2014
Nē, nu protams, ka katram jāpilda savs darbs. Mana draudzenes strādāja call centrā un tur priekšniekam gan nebija pienākums atbildēt uz zvaniem. Un kā var zināt, ka e-pasti ir neesoši? Pēc tava apraksta izklausās, ka kolēģe darbā vispār neko nedara :D Bet tā taču nevar būt, ja jau viņu tur.
Es nesaku, ka kādam jābūt ar lielākām privilēģijām, kur nu vēl norakstīt nenostrādātas stundas. Vienkārši man šķiet, ka autores teksts kaut kā nepasaka visu situāciju. Ir skaidrs, ka ir kāds apvainojums. Bet vai tad vadība neredz, ka no cilvēka nav nekādas jēgas? Man jau šķiet, ka šāda sūdzēšanās nerada veselīgas attiecības kolektīvā.
16.05.2017 00:39 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.05.2013
Tur jau tā lieta, ka cilvēki no malas nekad nenoticēs tam kā mūsu maiņa ''strādā'', ja vien paši to neredzēs
tiklīdz visi citi ir prom no ofisa tā viņiem sākās- pīppauzes katru stundu, tad vēl aiziet tēju uztaisīt, līdz veikalam aizbraukt, aizbraukt nopirkt ēst, aiziet pastaigāt utt
un pēc tam man vēl mēģina uzburkšķēt virsū par to, ka es redz atļaujos savu pusdienlaiku paņemt :-D
es zinu, ka tas viss neizklausās reāli, bet tā tiešām ir :-D es vēl joprojām pēc 2 gadiem šeit nesaprotu kā viņiem ir izdevies to visu tā sev pakārtot
ak, kā mums vajadzētu šeit slēpto kameru (t)
16.05.2017 00:49 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.05.2013
mēs maiņā esam 9 ar bosu ieskaitot
ir bijis pat tā, ka viņi visi izdomā darba laikā uz kino aiziet vai biljardu uzspēlēt un paliekam ofisā tikai 2-3 cilvēki (e)
un ne jau man skauž, ka es ar viņiem nebraucu- man pa šo laiku viņi visi ir tā noriebušies, ka maz neliekas
ja es ar kādu citu kolēģi izdomātu ko tādu darba laikā, viņi mūs iegāztu tā, ka maz neliktos
16.05.2017 00:54 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Es nesaprotu.
Kas tas par kantori, ja načaļņiks ir darbiniece, nevis boss/priekšnieks?
Es nesaprotu no priekšnieka puses, kā tas ir pieļaujams, arī to, kā var atļaut izklaidēties (kino, biljards)
Es teiktu,ka tā daļēji ir priekšnieka vaina, ka nespēj vadīt savus darbienkus. Ja ļauj sev kāpt uz galvas, lai kāpj.
Ja no priekšnieka puses nav reakcija par to, kāpēc domā, ka būs reakcija par stundām?
Ja pat viņš nesēž klāt, var redzēt un izanalizēt visu. Gan pēc ''kodiem-e-pasti-aktīvs-neaktīvs'', gan vēl vairākiem rādītājiem. Ja tas boss/priekšnieks arī tam neizseko līdzi, es nesaprotu,ko vispār viņš tur dara.
16.05.2017 07:55 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Pēc autores pēdējā apraksta izklausās, ka tur tiešām ir savs kolektīvs ar "savējiem", kur tu neesi uzaicināta. Ja tu nosūdzēsi, domā, ka visi tev uzreiz aplaudēs un situācija darbā mainīsies? Vai nu sēdi tur un dari savu darbu vai arī meklē citu. Ja tiešām būtu tikai viens cilvēks, tad kā variants parunāt ar viņu pašu būtu vispareizākais. Neticu, ka esi vismaz mēğinājusi runāt, ja gribas pa kluso sūdzēties.
16.05.2017 07:56 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Piedāvā minētai kolēģei kādreiz samainīties :) Vienu dienu viņa aiziet ātrāk un Tu pastrādā viņas vietā, otru dienu otrādāk.
16.05.2017 08:16 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Un autore naivi domaa, ka peec vinjas suudzeeshanaas atlaidiis 60-70% no taas mainjas?
16.05.2017 08:27 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
:-D
16.05.2017 08:27 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Te drīzāk pašu atlaidīs, nekā tos, kas sačko! Ir priekšnieki, kuri necieš tos, kas stučī par saviem kolēģiem. Man darbā arī ir tāds darbinieks, kas stučī priekšniekam visu par visiem. Priekšnieks šo darbinieku neciena nemaz un kolēģi vispār apiet ar līkumu.
16.05.2017 09:02 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Zinu vienu darba vietu ,kur iet citreiz iet ātrāk prom no darba, bet parasti sarunā -viens vienu1x ātrāk par 1h aiziet, otrs otru .Vnk tur darba apjomi ir tādi ,kad pēdējā stundā viņiem nav ,ko īsti darīt un vnk atsēž to stundu.
Es pat nezinu ,ko es Tavā vietā darītu. No vienas puses man arī besītu,ja viena spindzele katru dienu ietu ātrāk prom, no otras puses- nav teikts,ka pēc tam viss kolektīvs nenostāsies pret Tevi, ja jau tur lielāka daļa iet ātrāk prom un būsi tā sliktā.. Bet no citas puses- par ,ko gan dusmoties, ja ir noteikts konkrēts stundu skaits ,kuras jāstrādā un vēl maksā vairāk?
Ja jūties dēļ tā katru dienu nelaimīga, tad saki un skaties ,kas tālāk notiks! Galvenais, lai ir laba nervu sistēma paciest iespējamās kolēģu negācijas!
16.05.2017 09:03 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Es laikam mainītu darba vietu. Jo izklausās, ka tu un tie vēl 2-3 tikai visu rūpīgi darat, un pārējiem tas daba laiks vairāk kā ieteikumus, nevis noteikums. Nu nosūdzot vienu nekas jau nemainīsies, ja visi tādi tur strādā. Var jau anonīmi sūdzēties, bet domā, ka viņi nenoskaidrotu, kurš tas bija? Un kā priekšniecīb pārbaudīs, ka tas notiek regulāri? Pierādījumu tev nav, un pārējie kolēģi, gan jau piesegtu.
16.05.2017 09:15 |
 
Reitings 108
Reģ: 12.09.2014
Es nostučītu, pierādījumi ir, ja tas tiešām ir zvanu centrs, tad var atsekot padarīto darbu skaitu un darba sākšanas un beigšanas laiku + ja ir kaut kādi čipi, kas fiksē atnākšanu un aiziešanu, tas ir elementāri.
16.05.2017 09:33 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Man tas izklausās vienkārši pēc skaudības. Izskatās, ka Tu gribi viņu nosūdzēt ne jau tādēļ, ka viņa kaut ko neizdara vai ātrāk aiziet no darba, bet tādēļ, ka Tu gribi viņu sodīt par to, ka viņai iet labāk nekā Tev. Diemžēl ir tādi cilvēki, kas nevar ciest, ka otrs ir veiksmīgāks, laimīgāks utt., tāpēc dara visu, lai tikai viņam ieriebtu.
Jā, Tava kolēģe nerīkojas smuki, bet savu sodu viņa saņems. Nelien tur, kur neprasa. Ja priekšnieks jautā, tad gan, protams, pasaki. Bet vispār varbūt ir vērts padomāt par cita darba atrašanu, ja jau neapmierina ne šis darbs, ne kolēģi.
16.05.2017 09:55 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Pēc stāstītā īsti nevar saprast situāciju - visiem būtu jābūt birojā 16-24, bet tikai daži cilvēki tur reāli strādā? Ja pārējie neko nedara, tad priekš kam vispār ir vajadzīgi tik daudz cilvēki? Ja "maiņas vadītājs" pats iet uz kino/veikalu darba laikā, tad no viņa tu nekādu taisnību nesagaidīsi.
Es darītu tā: bezkaislīgi pierakstītu nedēļas griezumā, cik laika katrs "slinkais" kolēģis ir pavadījis strādājot, cik ilgi nav atradies pie datora utt. Tad mēģinātu kaut kā sastrukturizēt šo info un argumentēti piedāvāt augstākiem priekšniekiem. Ja jau jūs lieliski tiekat galā 3-4 cilvēki, tad priekš kam vispār 9 darbiniekus? Lai uzņēmums ietaupa pēc tava ieteikuma.
16.05.2017 14:33 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
Man vienā vasaras darbā bija tā - vadība mums uzticējās, pašas rakstījām stundas, cik esam strādājušas. Darbs padarīts, ej mājas. Viena kolēģe regulāri sev tabelē rakstīja vairāk stundas. Ja reāli atnāca uz darbu plkst. 10, ierakstīja, ka bijusi jau 8. Vai palikusi ilgāk. Nu es neizturēju un pateicu, neatlaida, bet no algas gan atvilka. Mēs darījām vairāk, viņai haļava.
16.05.2017 14:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits