Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uzsprāgu

 
Reitings 156
Reģ: 22.10.2015
Bija mana dzimšanas diena un no vīra nesaņēmu dāvanu, tikai ziedus, aizbildinoties, ka nav naudas. Jā, es zinu, ka nav viegli ar naudu, bet nu fak... :'-(
Neesmu ne golddigere, ne arī uzskatu, ka dāvanais ir galvenais, bet nu... šoreiz uzsprāgu. Dzimšanas dienas man ir ļoti svarīgas un, jā, dāvanas man arī ir svarīgas. Man arī mēdz būt grūti ar naudām, bet nu tāpēc es ne reizi neesmu atļāvusies otru neapveikusi. Taču ne jau vakar uzzinām, ka otram ir dz.d. Parasti jau pēc Zsv uzreiz sāku domāt un plānot otra dz.d. dāvanu, kas ir vēl tikai pēc pusgada. Manuprāt, tas ir normāli un tā tam jābūt.
Karoče nonoturējos emociju iespaidā un uzsprāgu. Pie reizes pateicu arī par to, ka man vispār pietrūkst no viņa puses dāvanu un izmaksāšanas. Man apnicis klausīties draudzenes, kurām vīri to un šito pērk. Bet man nekā. Ja gribu SPA, restorānu, somiņu, man pašai viss ir jāpērk. Kāpēc tā???
Pieminēju, lai tik vēl pamanās uz kāzu jubileju neko nesarīkot.
Viņš savukart nebija gaidījis tādu emociju uzplūdu, sak, kas ta tur tāds, tie taču dzīves sīkumi un ka uzburu darmu ne no kā.
Kuram taisnība? Man vai viņam? :'-(
13.05.2017 19:31 |
 
10 gadi
Reitings 55
Reģ: 29.01.2009
Es tevi saprotu bet manuprāt nevajag gaidīt dāvanu jo tieši tad ja viņas pēkšņi nav sieviete ir dusmīga. Es savam vīram vienmēr saku ka man neko nevajag bet beigās viņš man uzdāvina katru reizi kādu tehniku virtuvei ( man ļoti patīk šādas dāvanas)... vnk nedomā par dāvanām sev jo manuprāt patīkami ir tad kad dāvini tu pati un redzi ka cilvēks ir priecīgs...
24.05.2017 12:56 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Jūs vel ilgi turpināsiet šo uzsprāgšanas tēmu?
16.05.2017 23:36 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
man vienu gadu pat ziedu nebija un pat ne vārda nepateica tikai sāka brīnīties, par ko es sapūtusies staigāju

Man ir bijis līdzīgi. :-D 20 gadu vecumā, kad vēl nebija tādas pieredzes, lai skopuļus momentā atfiltrētu. To vīrieti gan atšuvu, kad viņš kaut ko sāka iebilst, publiski nokaunināju par šo faktu, jo viņam TIEŠĀM nepieleca. Jautājumu vairs nebija.
-
Par blakustēmu runājot, es absolūti negaidu, ka vīrietis man pirks kurpes un somiņas, tas man šķiet pretdabiski, ņemot vērā to, ka pārdomāti veidoju savu karjeru un cenšos pelnīt vairāk, kas man arī izdodas. Zeķubikses, SPA, kurpes un somiņas man šķiet absolūti pašsaprotams pašas pirkums. Es pat justos apkaunota, ja man to pirktu vīrietis, jo uzskatu, ka pati pelnu pietiekoši un esmu absolūti pašpietiekama, lai apmierinātu kāri pēc somiņām un visa pārējā. Man vīrietis = dzīvesbiedrs un partneris, nevis naudas maks. Taču dzimšanas diena ir kaut kas pavisam cits, tā kā pati esmu dāvinājusi vīrietim dārgas dzimšanas dienas dāvanas, sagaidu to pašu pretī, jo man šie svētki ir svarīgi. Kopdzīve ar skopuli, kapeiku pi*ēju, golddigeri vai minimālās algas saņēmēju man absolūti nav aktuāla, izdevīgāk ir būt brīvai.
16.05.2017 23:16 |
 
10 gadi
Reitings 72
Reģ: 29.01.2009
Ja gribu SPA, restorānu, somiņu, man pašai viss ir jāpērk. Kāpēc tā???

Jo tu esi pieaudzis cilvēks. Pašai par savu apmierinājumu jāgādā. Pārsteigumi no citiem ir, protams, jauki, bet sava dzīves kvalitāte jau nav jādara no tā atkarīga
16.05.2017 21:21 |
 
Reitings 255
Reģ: 18.02.2016
Komentārus nelasīju, bet der atcerēties, ka cilvēks mēdz būt vizuālis, audiālis un kinestētiķis. Prasti runājot, ja sievietei - vizuālei nedod dāvaniņas, tātad, viņu "nemīl". Ja audiālei nečukst austiņā, ka viņa ir forša, lieliska un neatzīstas mīlestībā pietiekoši regulāri, tātad, viņu "nemīl". Ja kinestētiķi... nu labi, te piemēru nevajag. :D Pamatdoma vienkārša - vīrietim ir jānosaka, kādu meiteni mājā ievedis, savukārt sievietei savas vēlmes ir jāsamēro ar iespējām. Diez vai kāda vizuāle priecāties par smukiem auskariem pie tukša ledusskapja.
16.05.2017 21:10 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.05.2013
man vienu gadu pat ziedu nebija un pat ne vārda nepateica
tikai sāka brīnīties, par ko es sapūtusies staigāju (e)
16.05.2017 00:06 |
 
Reitings 816
Reģ: 21.02.2015
Nezinu... man vīram tieši šogad bija tā, ka uz manu dz.d sanāca neplānoti tēriņi un tieši uz to dienu naudas liekas nebija. Nu uzdāvināja man dāvanu pāris dienas vēlāk (Jā, lielos vilcienos mums arī katram ir savs maks. Neprasīs man naudu, lai man uzdāvinātu dāvanu)
Saņēmu dāvanu pāris dienas vēlāk un viss ok.
Par izmaksāšanām- ok, tur uzskatu, ka ģimenē tā nav izmaksāšana, bet vnk maksāšana- parasti manā gadījumā, visur maksā vīrs.
Par somiņu, kurpju, kleitu pirkšanu- šo nekad neesmu sapratusi- Tu gribi, ej un pērc. Kāpēc vīram tas būtu jādara? Nesaprotu tiešām... man ir mana alga ko nopelnu un varu pirkt ko gribu- 10 iphone, 5. MK somu vai chanel lūpukrāsu... dāvana ir viens, bet ikdienas lietu pirksana- nuuu nezinu..
Bet nu es arī esmu cilvēks, kas priecājās par puķu pušķi un nevajag man dāvanu kalnus. Dāma te pati izprovecēja vīru, kurš noteikti pats jau jutās nelāgi par dāvanu, iebēra sāli brūcēs un pati savus svētkus pavada sēžot cosmo un sūdzoties... kāds labums?
15.05.2017 23:58 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
:-D :-D :-D
Es aizpildīju.
15.05.2017 21:30 |
 
Reitings 129
Reģ: 21.07.2010
Dāmas,
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScbVhMp79vkEjDt9FaVLB3AEI2FSDCUu9VMB5i6U7gytELtfQ/viewform?c=0&w=1
lūdzu aizpildām!!
SOS priekš bakalaura
tēma par staro rīga
15.05.2017 20:31 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.05.2017
Tik merkantilam sievišķim vispār piedienētos nevis pastāvīgas attiecības, bet vienas nakts sakari, vēlams ar vecākiem kungiem, varbūt tad dāvankāre tiks apmierināta.
15.05.2017 18:17 |
 
Reitings 27
Reģ: 06.11.2016
Par to mašīnu un darbu. cilvēki, kas dzīvo reģionos pārvietojas ikdienā ar mašīnu, jo darba vietas ne vienmēr ir mazpilsētā vai lauku teritorijā, kurā dzīvo. Daudzi braukā 10 vai vairāk km. Ieteikums dzīvot tuvāk darbam arī ir smieklīgs, jo tad lauki izmirtu vai ne vienmēr vietā, kurā strādā ir vieta, kur dzīvot un cilvēki dzīvo ģimenēs, kur katrs no ģimenes locekļiem var citā vietā strādāt, zinot darba iespējas ārpus Rīgas.. Jā, dusmojos, ka ir tik aprobežots viedoklis un viss tiek salīdzināts tikai ar Rīgu un rīdzinieka skatījumu(e)
15.05.2017 17:58 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Katram savas prioritaates. Davanas nepirksana uz dzimsanas dienu paraada attieksmi, tak labi, ja draudzenei par to vienalga, bet ja nav? Tas tapat kaa es neveletos uz kino iet ar cilvekiem, kas filmas viduu sarunajas un ar skalji grauz popkornu :D , man tas ir svariigi, tapec nevelos but kopa ar tadiem cilvekiem.
15.05.2017 16:21 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Precēt no cita soc slāņa ir ok, ja vīrietim interesē izaugsme, ne tikai komforta zona. Ar mīlestību ir pa maz, ja nesakrīt dzīves redzējums, mērķi un vērtības. Jā, padsmit gados kopābūšanai varbūt der, bet ne ģimenes veidošanai. Ne velti- mīlestība ir akla.
15.05.2017 16:19 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Man vari nejautāt, nav man pieredzes ar tādiem vīriešiem. Histēriju netaisītu, bet tiktu vaļā no tāda skopuļa.
15.05.2017 16:17 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
kad vīrietis apprec sievieti no augstāka sociālā slāņa, tas ir vienkārši auč.

Man likās, ka parasti precas mīlestības dēļ, nevis sociālā slāņa piederības dēļ. :D
Te cosmo jau tas, ka kafiju kāds izmaksā, ir golddigerisms. Nu tad turpiniet dzīvot ar saviem skopuļiem.

Kāpēc uzreiz salīdzinājums ar skopumu? Kāpēc ir jālec no viena grāvja otrā? Es vienkārši nesaprotu, kāpēc ir jātaisa skandāls par dāvanas neesamību vai par to, ka tā redz ir pārāk lēta. To nav iespējams normālā ceļā atrisināt? Kāpēc uzreiz ir jātaisa histērijas?
15.05.2017 16:12 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Man nebūtu pieņemami ne tikai tas, ka neuzdāvinātu dāvanu, bet arī tas, ka vīrietis, kuram ir nauda, uzdāvinātu lētu štruntu. Kas tas ir, ja ne pilnīgs skopums? Sev Hugo Boss uzvalku, bet sievai kūku vai Dzintara lūpu spīdumu? (t)
Žēlot te nav ko vīriešus, jo normāli vīrieši dāvanas sievietei uzskata par normu. Te cosmo jau tas, ka kafiju kāds izmaksā, ir golddigerisms. Nu tad turpiniet dzīvot ar saviem skopuļiem.
15.05.2017 16:09 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Tāpēc brīvajām jāņem vērā, ka vīrietis jāizvēlās rūpīgi un tāds, kurš visas prasības var apmierināt. Savukārt, vīriešiem nav jāprec tāda, kādu viņš nevar atļauties.

Ļoti piekrītu te Annie, it sevišķi pēdējam teikumam - visas met akmeņus autores dārziņā, bet vīrietis? Uz ko skatījās vīrietis, bildinot šādu sievieti? Golddigers vai aklais? Jau man neienāk ne prātā kārties kaklā vīrietim ne no sava sociālā slāņa, jo negribu būt marionete kāda sugar daddy rokās, bet nu, kad vīrietis apprec sievieti no augstāka sociālā slāņa, tas ir vienkārši auč.
15.05.2017 16:08 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Komentaarus nelasiiju, ja tas ieprieks kur bija jau piemineets. :D
15.05.2017 16:05 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Nuuu nevaru iedomaties, ka nesanemtu davanu no drauga. Vispar pirms paris dienam vel par so runajaam, jo ir bijusi svetki, kuros neesmu sanemusi normalas (tadas, pie kaa piedomaats, nevis dargas) davanas, un ir bijusi citi svetki, kurus vins neuzskatiija par svetkiem un vispar neko nenopirka, pat ne ziedus. Vairak par davanas neesamibu mani aizvaino visadas domas, kas nak no manas zemapzinjas - aizvainojums, jo es pie vina davanam rupigi piedomaaju vai liekas, ka mani neuztver par sievieti utt. Man pagaja diezgan ilgs laiks, kamer vareju ar draugu par so temu runaat, jo nevareju sanemties un pateikt to visu skalji. Kad sakaam runat, sapratu, ka vina viriesa smadzenes strada daudz citadak, neka manejaas, un pa lielam katrai situacijai bija kads logisks izskaidrojums.
Tava situacija, kad draugs neko nenoperk, jo "nav naudas" - nu, diivaini, jo var tacu nedaudz iekraat milotaas sievietes delj. Iesaku tev ar vinu runaat, citadak skiet, ka viriesiem dazreiz nepielec..
Starp citu, ir tacu 5 Love Languages ( http://verilymag.com/2013/04/dr-gary-chapman-explains-the-5-love-languages ), daziem cilvekiem davanas vienkarsi ir loti svarigas un sagada prieku, un ne vienmer tikai sievietem.
15.05.2017 16:03 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ja autore būtu izvēlējusies tādu vīrieti, kāds viņai nepieciešams, lai būtu laimīga, šī diskusija nebūtu tapusi. Tāpēc brīvajām jāņem vērā, ka vīrietis jāizvēlās rūpīgi un tāds, kurš visas prasības var apmierināt. Savukārt, vīriešiem nav jāprec tāda, kādu viņš nevar atļauties.
15.05.2017 16:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits