Uzsprāgu

 
Reitings 156
Reģ: 22.10.2015
Bija mana dzimšanas diena un no vīra nesaņēmu dāvanu, tikai ziedus, aizbildinoties, ka nav naudas. Jā, es zinu, ka nav viegli ar naudu, bet nu fak... :'-(
Neesmu ne golddigere, ne arī uzskatu, ka dāvanais ir galvenais, bet nu... šoreiz uzsprāgu. Dzimšanas dienas man ir ļoti svarīgas un, jā, dāvanas man arī ir svarīgas. Man arī mēdz būt grūti ar naudām, bet nu tāpēc es ne reizi neesmu atļāvusies otru neapveikusi. Taču ne jau vakar uzzinām, ka otram ir dz.d. Parasti jau pēc Zsv uzreiz sāku domāt un plānot otra dz.d. dāvanu, kas ir vēl tikai pēc pusgada. Manuprāt, tas ir normāli un tā tam jābūt.
Karoče nonoturējos emociju iespaidā un uzsprāgu. Pie reizes pateicu arī par to, ka man vispār pietrūkst no viņa puses dāvanu un izmaksāšanas. Man apnicis klausīties draudzenes, kurām vīri to un šito pērk. Bet man nekā. Ja gribu SPA, restorānu, somiņu, man pašai viss ir jāpērk. Kāpēc tā???
Pieminēju, lai tik vēl pamanās uz kāzu jubileju neko nesarīkot.
Viņš savukart nebija gaidījis tādu emociju uzplūdu, sak, kas ta tur tāds, tie taču dzīves sīkumi un ka uzburu darmu ne no kā.
Kuram taisnība? Man vai viņam? :'-(
13.05.2017 19:31 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Iespējams, ja auto nav lietošanas kārtībā, cilvēks nemaz uz darbu netiek, tik daudz taču vajadzētu saprast.

Nu johaidī!!! Tad atrodi dzīvesvietu tuvāk darbam vai darba vietu tuvāk mājām, vai nopērc lētāku mašīnu, vai prasi algas pielikumu, vai brauc ar vilcienu. Pieaugušiem cilvēkiem elementāras lietas jāmāca? Ja es esmu no Rēzeknes, bet gribu studēt Liepājā, man ko, arī vecākiem Bentliju prasīt, lai uz augstskolu izbraukātu? Cilvēki pielāgojas savai finanšu situācijai un risina problēmas, nevis brīnās, ka maks tukšojas. Un jaunas Michelin vs. 1 sezonu lietotas Goodyear cenā atšķirsies trīs reizes.
15.05.2017 15:08 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Man pat grūti iedomāties. Es ar nepacietību gaidu savu dzimšanas dienu. Ceru, ka mans vīrietis rīko kaut kādu pārsteigumu. Un beigās neuzdāvina neko. Tas būtu ļoti nejauki.
15.05.2017 15:09 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Nu johaidī!!! Tad atrodi dzīvesvietu tuvāk darbam vai darba vietu tuvāk mājām, vai nopērc lētāku mašīnu, vai prasi algas pielikumu, vai brauc ar vilcienu. Pieaugušiem cilvēkiem elementāras lietas jāmāca? Ja es esmu no Rēzeknes, bet gribu studēt Liepājā, man ko, arī vecākiem Bentliju prasīt, lai uz augstskolu izbraukātu? Cilvēki pielāgojas savai finanšu situācijai un risina problēmas, nevis brīnās, ka maks tukšojas. Un jaunas Michelin vs. 1 sezonu lietotas Goodyear cenā atšķirsies trīs reizes.

Ak kungs, viss šis komentārs ir vienkārši... ak kungs. :-O
Jo vieglāk ir pārcelties uz darbam tuvāku dzīvesvietu, pofig, ka ofisu rajons, vai industriāls rajons, vai nomainīt darbu, pofig, ka esošais patīk. Ka tik varētu beibei dāvanu nopirkt. Man liekas, drīzāk variants varētu būt tādas ņergas pasūtīšana 3 mājas tālāk :D
Un tā pārspīlēšana - Rēzekne, Ventspils, Michelin un Bentley... To, ka iespējamais variants ir renault, ar ko braukt no pilsētas viena gala uz otru, to nē. Vienīgās iespējas ir galējības :D
15.05.2017 15:23 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man pašai ir automašīna, ar kuru es arī ikdienā pa Rīgu pārvietojos un es lieliski zinu, kādas ir auto uzturēšanas izmaksas. Ja cilvēks ar 1000 neto braukā ar pavecu Renault un viņam pat 50 eiro mēnesī dāvanai neatliek, tad man ir tikai viens komentārs - atkarība no azartspēlēm, narkotikām un alkohola ir jāārstē.
15.05.2017 15:25 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Oj,jo tālāk jo trakāk(t), cik saprotu,ja mašīnai vajag jaunas riepas tās tak var nopirkt vēlāk vai pirms dzimšanas dienas, bet ne jau dzimšanas dienā un ja riepas dārgas,tad jāpērk lētā gala mašīna, lai dārgām dāvanām pietiktu naudu. Ja darbs tālu,tak sameklē tuvāk,lai nav mašīnai jātērē nauda un būtu nauda dārgām dāvanām. Tā saprotu, vīram jādara viss,lai sievai būtu dārgas dāvanas dzimšanas dienā, tai skaitā brauc labāk ar sūdīgu mašīnu , vecām riepām,bet galvenais lai sievai būtu dārgas dāvanas dzimšanas dienā. Varbūt vēl labāk uz brokastīm ,pusdienām, vakariņām ēst rolltonus, iedomājaties cik daudz naudas ietaupīs, rollotni ap 25centi maksā.:-D
15.05.2017 15:40 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
1000€ tomēr ir tā alga, no kuras var atlicināt dāvanai. Kā jau 100x minēts, tas ir attieksmes jautājums, ne naudas. Man paziņu lokā ir pāri, kur nauda tiešām tiek skaitīta un neplūst kā no pārpilnības raga, bet tas vīrietis labāk atteiksies no dajebkā, bet svētkos pienācīgi apsveiks mīļoto. Un bauda vien klausīties, cik gādīgi viņš stāsta un plāno to visu, tiešām piedomā. Ņēma haltūras, iekrāja un sveica kā mīlošam vīrietim pieklājas. Cilvēki, protams, var vienoties, ja nevienam dāvanas nav svarīgas, ka sho dienu pavada savādāk, bet ne jau zinot, ka vienam tas ir svarīgi, klaji ignorēt. Piekritīšu, ka tā ir audzināšana un attieksme, nevis nauda. Ja saņemtu minimālo, tad ok - nauda, bet es arī nestrādājot pamatdarbu, neesmu izlaidusi sev svarīgu cilvēku svētkus.
15.05.2017 15:42 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Bet neviens jau neteica, ka dāvanai ir jābūt dārgai. Runa ir par to, vai dāvana vispār ir.
15.05.2017 15:43 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Visu diskusiju nelasīju, bet man žēl te dažu labu personu vīri. (t)
15.05.2017 15:44 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Bet neviens jau neteica, ka dāvanai ir jābūt dārgai. Runa ir par to, vai dāvana vispār ir.

Es stipri apšaubu,ka autore priecātos par dāvanu kā tādu, galvenais tak lai ir dārga dāvana , lai var pēc tam draudzenēm palielīties .;-)
15.05.2017 15:49 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Es uzskatu, ka svarīgākais ir nevis dāvana, bet attieksme un, ja attieksme ir tāda - jā, es zinu, ka tev ir svarīgas dāvanas dzimšanas dienā, bet tomēr uzdāvināšu tikai puķīti, jo kāpēc lieki tērēties, ja par to naudu kaut ko noderīgāku varētu nopirkt, - nu tad tas nav gan forši. Jo tas ir tikai normāli, ka gribās iepriecināt savu mīļoto un dot viņam to, ko viņš vēlas. Ja to negribās, tad man tas šķiet mazliet dīvaini. Izņēmums, protams, ir tad, ja vai nu nav naudas vai arī abi ir vienojušies, ka nevēlas nekādas dāvanas svētkos.
15.05.2017 15:53 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es uzskatu, ka svarīgākais ir nevis dāvana, bet attieksme un, ja attieksme ir tāda - jā, es zinu, ka tev ir svarīgas dāvanas dzimšanas dienā, bet tomēr uzdāvināšu tikai puķīti, jo kāpēc lieki tērēties, ja par to naudu kaut ko noderīgāku varētu nopirkt

Tieši tā! :-D
15.05.2017 15:55 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Visu diskusiju nelasīju, bet man žēl te dažu labu personu vīri.

Žēl ,tādēļ ka nevar atļauties nopirkt dāvanas dzimšanas dienā tādā summā,lai sieva neceptos vai žēl,ka sieva uzskata ,ka viņai pienākas dārgas dāvanas:-D
15.05.2017 15:58 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Lai cik banāli tas būtu, bet redz, ka nav ok, ja sieviete saņem vairāk kā vīrietis. Nezinu, kādam jābūt vīrietim, lai sieviete segtu rēķinus, maksātu par izklaidēm un vēl viņu uztvertu pienācīgi. Sieviete no vīrieša instinktu līmenī sagaida rīcībspēju un lēmumu pieņemšanu, kā vīrietis var ko pieņemt, ja sievietes nauda? Tas neliekas kopā. Arī uz pusēm nebūtu jādala, bet tas mans subjektīvais viedoklis, pēc tā arī izvēlos vīrieti sev, nevis pēc tam čīkstu diskusijā. Šī sieviešu bezjēdzīgā vienlīdzība vien rada tādus memmesdēliņus un egoistis, kas gaida, ka nu sieviete ne vien mājas soli veiks, bet arī mamutu mājās stieps.
15.05.2017 15:59 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Žēl ,tādēļ ka nevar atļauties nopirkt dāvanas dzimšanas dienā tādā summā,lai sieva neceptos vai žēl,ka sieva uzskata ,ka viņai pienākas dārgas dāvanas

Žēl par to, ka aprecējuši tādas sievietes, kuras taisa skandālus par to, ka redz nav nopirkta pienācīga dāvana. Nožēlojami.
15.05.2017 16:01 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ja autore būtu izvēlējusies tādu vīrieti, kāds viņai nepieciešams, lai būtu laimīga, šī diskusija nebūtu tapusi. Tāpēc brīvajām jāņem vērā, ka vīrietis jāizvēlās rūpīgi un tāds, kurš visas prasības var apmierināt. Savukārt, vīriešiem nav jāprec tāda, kādu viņš nevar atļauties.
15.05.2017 16:03 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Nuuu nevaru iedomaties, ka nesanemtu davanu no drauga. Vispar pirms paris dienam vel par so runajaam, jo ir bijusi svetki, kuros neesmu sanemusi normalas (tadas, pie kaa piedomaats, nevis dargas) davanas, un ir bijusi citi svetki, kurus vins neuzskatiija par svetkiem un vispar neko nenopirka, pat ne ziedus. Vairak par davanas neesamibu mani aizvaino visadas domas, kas nak no manas zemapzinjas - aizvainojums, jo es pie vina davanam rupigi piedomaaju vai liekas, ka mani neuztver par sievieti utt. Man pagaja diezgan ilgs laiks, kamer vareju ar draugu par so temu runaat, jo nevareju sanemties un pateikt to visu skalji. Kad sakaam runat, sapratu, ka vina viriesa smadzenes strada daudz citadak, neka manejaas, un pa lielam katrai situacijai bija kads logisks izskaidrojums.
Tava situacija, kad draugs neko nenoperk, jo "nav naudas" - nu, diivaini, jo var tacu nedaudz iekraat milotaas sievietes delj. Iesaku tev ar vinu runaat, citadak skiet, ka viriesiem dazreiz nepielec..
Starp citu, ir tacu 5 Love Languages ( http://verilymag.com/2013/04/dr-gary-chapman-explains-the-5-love-languages ), daziem cilvekiem davanas vienkarsi ir loti svarigas un sagada prieku, un ne vienmer tikai sievietem.
15.05.2017 16:03 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Komentaarus nelasiiju, ja tas ieprieks kur bija jau piemineets. :D
15.05.2017 16:05 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Tāpēc brīvajām jāņem vērā, ka vīrietis jāizvēlās rūpīgi un tāds, kurš visas prasības var apmierināt. Savukārt, vīriešiem nav jāprec tāda, kādu viņš nevar atļauties.

Ļoti piekrītu te Annie, it sevišķi pēdējam teikumam - visas met akmeņus autores dārziņā, bet vīrietis? Uz ko skatījās vīrietis, bildinot šādu sievieti? Golddigers vai aklais? Jau man neienāk ne prātā kārties kaklā vīrietim ne no sava sociālā slāņa, jo negribu būt marionete kāda sugar daddy rokās, bet nu, kad vīrietis apprec sievieti no augstāka sociālā slāņa, tas ir vienkārši auč.
15.05.2017 16:08 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Man nebūtu pieņemami ne tikai tas, ka neuzdāvinātu dāvanu, bet arī tas, ka vīrietis, kuram ir nauda, uzdāvinātu lētu štruntu. Kas tas ir, ja ne pilnīgs skopums? Sev Hugo Boss uzvalku, bet sievai kūku vai Dzintara lūpu spīdumu? (t)
Žēlot te nav ko vīriešus, jo normāli vīrieši dāvanas sievietei uzskata par normu. Te cosmo jau tas, ka kafiju kāds izmaksā, ir golddigerisms. Nu tad turpiniet dzīvot ar saviem skopuļiem.
15.05.2017 16:09 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
kad vīrietis apprec sievieti no augstāka sociālā slāņa, tas ir vienkārši auč.

Man likās, ka parasti precas mīlestības dēļ, nevis sociālā slāņa piederības dēļ. :D
Te cosmo jau tas, ka kafiju kāds izmaksā, ir golddigerisms. Nu tad turpiniet dzīvot ar saviem skopuļiem.

Kāpēc uzreiz salīdzinājums ar skopumu? Kāpēc ir jālec no viena grāvja otrā? Es vienkārši nesaprotu, kāpēc ir jātaisa skandāls par dāvanas neesamību vai par to, ka tā redz ir pārāk lēta. To nav iespējams normālā ceļā atrisināt? Kāpēc uzreiz ir jātaisa histērijas?
15.05.2017 16:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits