Uzsprāgu

 
Reitings 156
Reģ: 22.10.2015
Bija mana dzimšanas diena un no vīra nesaņēmu dāvanu, tikai ziedus, aizbildinoties, ka nav naudas. Jā, es zinu, ka nav viegli ar naudu, bet nu fak... :'-(
Neesmu ne golddigere, ne arī uzskatu, ka dāvanais ir galvenais, bet nu... šoreiz uzsprāgu. Dzimšanas dienas man ir ļoti svarīgas un, jā, dāvanas man arī ir svarīgas. Man arī mēdz būt grūti ar naudām, bet nu tāpēc es ne reizi neesmu atļāvusies otru neapveikusi. Taču ne jau vakar uzzinām, ka otram ir dz.d. Parasti jau pēc Zsv uzreiz sāku domāt un plānot otra dz.d. dāvanu, kas ir vēl tikai pēc pusgada. Manuprāt, tas ir normāli un tā tam jābūt.
Karoče nonoturējos emociju iespaidā un uzsprāgu. Pie reizes pateicu arī par to, ka man vispār pietrūkst no viņa puses dāvanu un izmaksāšanas. Man apnicis klausīties draudzenes, kurām vīri to un šito pērk. Bet man nekā. Ja gribu SPA, restorānu, somiņu, man pašai viss ir jāpērk. Kāpēc tā???
Pieminēju, lai tik vēl pamanās uz kāzu jubileju neko nesarīkot.
Viņš savukart nebija gaidījis tādu emociju uzplūdu, sak, kas ta tur tāds, tie taču dzīves sīkumi un ka uzburu darmu ne no kā.
Kuram taisnība? Man vai viņam? :'-(
13.05.2017 19:31 |
 
Reitings 220
Reģ: 29.05.2016
t.i. kas tas vispār par ĢIMENES modeli, kur vīra nauda ir kopēja nauda, bet sievas - viņas personīgiem tēriņiem?
Un ja autorei kkas nepatīk, ATVER MUTI un parunā ar vīru, par to kā gribētu svinēt, vai tas atbilst jūsu budžetam utt pirms svētkiem laicīgi.
15.05.2017 11:36 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Njām... Ja sievietei vajag dāvanas, lai saprastu, ka vīrietis viņas mīl, tad man tiešām ir ļoti žēl to sieviešu. Tik tukša iekšējā pasaule, šaubos vai tur vispār valda īsta mīlestība, ja rūp tikai dāvanas.
Man dāvanas ir kā bonuss, un ja būtu grūti ar naudām, tad es saprastu, ka nav lielas dāvanas. Un par ziediem arī priecātos, jo tomēr atcerējas un domāja par mani.
15.05.2017 11:37 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Daenerys1, es arī par atmiņu nesūdzos, bet tik un tā šķiroju informāciju un nepārbāžu galvu ar kaut ko lieku :) Un citi jau nav vainīgi, ka Tev tik laba atmiņa, bet viņiem nē :D
15.05.2017 11:38 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Un citi jau nav vainīgi, ka Tev tik laba atmiņa, bet viņiem nē

Nu jā, citi arī nav vainīgi, ka man nav minimālā alga, ka man ir abas rokas un kājas un nav grūtību apgūt svešvalodu. :-D Es, savukārt, selektīvi izvēlos cilvēkus, ar kuriem kontaktēties, un ar kuriem - nē. Ar aizmāršām man ir grūti kontaktēties, neapgrūtinu sevi.
15.05.2017 11:41 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Nopietni??
Golddigere ir sieviete. Jo autores citas tēmas "slēpt patiesos ienākumus" - pirms satikās vīrietis pelnīja vairāk, tad autore nomainīja darbu un nu viņai alga esot par 600e vairāk kā vīrietim. Un viņa to negribēja stāstīt vīram, lai viņš joprojām būtu tas, kas visu pērk un "lutina". interesanti vai galu galā pastāstīja vai noklusēja.
+ vēl iepriekš bija tēma, ka vīrietis nopircis viņiem dzīvokli un tagad remontē viņu, t.i. tur arī aiziet visa viņa nauda. Lai nodrošinātu viņiem KOPĪGU mājokli. Bet ar to redz ir par maz.
+ Cita autores tēma - ka vīrietim jāpērk viņai rotasslietas, jo neesot "normāli", ka sieviete pati pērk. Jābūt dāvinātām.
+vēl cita tēma, kur autore sūdzas ka vīrietis negrib nekur iet izklaidēties. Ja es rautos papildus slodzes darbā un visa mana nauda tiktu iegūldīta kopējā labumā, man arī nebūtu ne spēka, ne vēlēšanās iet izklaidēties.

Mēs īstenībā nezinām, par kādām algām un par kādiem cipariem ir runa.
Es būtu vairāk nekā nikna un viennozīmīgi šķirtos, ja mans vīrietis nopirktu vienistabas dzīvokli Ogrē par 30 000 kredītā, maksātu par to dzīvokli 250 eiro katru mēnesi un teiktu, ka mums te tagad jādzīvo, bet pretī sagaidītu, ka es viņam izmaksāju SPA, restorānus un ceļojumus uz Dubaju. Un teiktu, ka redz kāds malacis un izdarīgs ģimenes galva, kas nokārtoja dzīvesvietas jautājumu.
15.05.2017 11:53 |
 
Reitings 220
Reģ: 29.05.2016
Mēs īstenībā nezinām, par kādām algām un par kādiem cipariem ir runa.

Zinām no tās pašas diskusijas kur autore saka ka draugam 1000e alga un viņai attiecīgi 1600e
15.05.2017 12:06 |
 
Reitings 220
Reģ: 29.05.2016
ka es viņam izmaksāju SPA, restorānus un ceļojumus uz Dubaju.

neizklausās ka viņam as būtu svarīgi. Autorei gan. Visas viņas tēmas ir tikai par naudu un par to, ka vīrietim jalutina un jāpērk viņai, vnk tā, jo viņa ir sieviete. Pērc, dāvini, lutini!
15.05.2017 12:08 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Par izmaksām nezinām.
15.05.2017 12:08 |
 
Reitings 80
Reģ: 12.05.2017
Limonāde, par to biezpienkūku. Mums ar vīru ir tieši tāpat :D Pat sasmējos. Bet vispār - sievietes tak visu laiku uztraucas par dzimumu vienlīdzību un tā, vai tad nevajadzētu atmest visus šitos vīram jādara tas, tas,tas un man tas,tas,un tas? Katrs dara pēc spējām un varēšanas. Ja neapmierina - meklē citu, nevis činksti forumos un gaidi, kad kāda metīsies knābāt Tavu vīru un Tu varēsi justies labāk. Godīgi sakot, pēc dažiem uzskatiem ir ļoti nepareizi (kaut vai anonīmi) ņemt un publiski sūdzēties, pazemot vai kritizēt savu otro pusīti. Problēmas, aizvainojumi, neapmierinātība ir jāizrunā aci pret aci.
15.05.2017 12:13 |
 
Reitings 108
Reģ: 12.09.2014
Skaudība ir šo attiecību problēma, manām draudzenēm dāvina, man nē, labāk, lai mazāk dāvina vai nedāvina un ir labas attiecības, nevis ārēji tiek parādīts cik viss ir ideāli un iekšēji ir lielas problēmas, bet tas ir tikai mans skatījums uz dzīvi.
Ja gribi dzīvot kā draudzenes meklē citu vīrieti un šo uztici kādai citai, kas spēs viņu novērtēt. 8-)
15.05.2017 12:55 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Var vēl piemetināt, ja tu uz manu dzimšanas dienu uzdāvināji savam auto jaunas vasaras riepas, tad uz tavu dzimšanas dienu es sev uzdāvināšu zelta gredzenu. A ko? Godīgi!

Kā var salīdzināt autodaļas, kas ir vajadzīga lieta, ar spīdīgu loriņu, ko var uzmaukt pirkstā smukumam un pavicināt draudzenēm gar degunu?
Vai just savu mazvērtību, jo svētki tiek nosvinēti vien tuvāko draugu lokā, vai nu nedod Dievs - divatā?
Vai taisīt scēnu un kliegt, ja nav dāvanas?
It kā ar prātu saprotu, pilna pasaule ļoti dažādu cilvēku, bet tomēr ir grūti saprast, ka arī šādi viedokļi staigā pa tām pašām ielām kur es.
Cik man zināms, es pat bērnībā netaisīju skandālus un brēkšanu, ja nedabūju savas izsapņotās dāvanas, jo vecākiem nebija tādas naudas, bet te pieaugušas sievietes ceļ traci, jo no vīrieša ir tikai ziedi. (t)
Šķiet, ka pasaule būtu daudz skaistāka, vienkāršāka un jaukāka, cilvēku attiecības sirsnīgākas un godīgākas, ja ne anormālā apsēstība ar mantiskām vērtībām :-/
15.05.2017 13:16 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kā var salīdzināt autodaļas, kas ir vajadzīga lieta, ar spīdīgu loriņu, ko var uzmaukt pirkstā smukumam un pavicināt draudzenēm gar degunu?

Principiāli var gan. Auto riepas kā dāvana, nopietni? Kad sāksim dāvināt otram trauku mazgāšanas līdzekļus un WC papīru? Arī vajadzīgas lietas. Vai mašīnai nevajadzētu riepas, ja nebūtu dzimšanas dienas? Man liekas, ka uz dzimšanas dienām jādāvina lietas, kas otram dod prieku, kuras tas cilvēks ir gribējis, nevis obligātās nepieciešamības lietas, kuras tāpat būtu jāpērk, ja nebūtu svētku.
15.05.2017 13:50 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Alexxa, tas bija domāts tā, ka atvaino, mīļā, man nav naudas dāvanai, jo bija jāpērk mašīnai riepas. Ja jau esi tik turīgs, ka vari pirkt dārgas auto riepas, esi tik laipns un aizteci arī pēc dāvanas sievai uz dzimšanas dienu.
15.05.2017 13:53 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Alexxa, te bija runa par spītīgu kaut kā nopirkšanu sev un tā iegrūšanu sejā otrai pusei. Kas vajadzīgāks, gredzens vai riepas? Lai pēc tam paziņotu -ā, dārgais, man nepalika nauda, lai Tev ko uzdāvinātu. Un tad seko 2 varianti -
"Vismaz man tagad ir smuks gredzens, vari paskatīties
"Vismaz tagad ir auto jaunas riepas, varam aizbraukt kaut kur
15.05.2017 14:05 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Ja ir jaunas auto riepas - aizved ceļojumā kaut kur ar mašīnu. Pārtaisi to par dz/d dāvanu kā supriseeee :-D
15.05.2017 14:11 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Nu bet vai tas, ka viņam nav naudas, nozīmē, ka es negribu smuki nosvinēt savu dzimšanas dienu? Ja viņam ir naudas problēmas, lai prasa man palīdzību un es palīdzēšu, iedošu naudu.

Es ceru, ka autore vismaz ir pārlasījusi, ko pati raksta. Kā lai vīrietis jūtas kā vīrietis, kad ir palūdzis naudu sievai, lai sagādātu viņai dāvanu? Absurds. Vīrietim tak zūd pašcieņa, ja jālūdz nauda sievai, tāpēc arī vīrs šogad ir izvēlējies modeli - "nav naudas, nav ballītes". Un to var saprast.
15.05.2017 14:43 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ja jau esi tik turīgs, ka vari pirkt dārgas auto riepas, esi tik laipns un aizteci arī pēc dāvanas sievai uz dzimšanas dienu.

Kā tas ir dārgas riepas? Riepas ir riepas. Galu galā, ja nepieciešama automašīna, nepieciešamas arī riepas. Iespējams, ja auto nav lietošanas kārtībā, cilvēks nemaz uz darbu netiek, tik daudz taču vajadzētu saprast.
--
Nē, es tiešām nesaprotu, kas notiek ar pasauli!
15.05.2017 14:58 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kas vajadzīgāks, gredzens vai riepas?

Bet es par to jau arī runāju - tā ir dzimšanas diena. Vai mašīnai nevajadzētu riepas, ja nebūtu dzimšanas dienas? Vajadzētu un pirktu tāpat. Tāpat, kā manis minēto WC papīru. Tās ir lietas, ko perk, jo tās vajag, bet tām nav sakara ar dzimšanas dienu. Turklāt, ne vasaras sezona, kad vajag riepas, ne dzimšanas diena, kad vajag dāvanu, nepienāk negaidīti. Stulbuma kalngals. Riepas var iepirkt laicīgāk vai laicīgāk nopirkt dāvanu, ja šīs lietas sakrīt. Vai arī dāvanā uzdāvināt kaut ko nelielu, jo riepas nav lēts prieks. Dzimšanas dienā cilvēks ir jāiepriecina. Ja viņu var iepriecināt dāvinot noderīgas lietas, ok, ja nē - nu uzdāvini kaut ko citu. Ja man pateiktu, ka man nebūs dāvanas, jo riepas vajadzēja, neskatoties uz to, ka es dāvanām nepiešķiru īpāsu nozīmi, es uzsprāgtu un ne jau dēļ tā, ka nav dāvanas, bet dēļ pasniegšanas veida, kurā sanāk, ka man būtu jāpriecājas par ikdienas nepieciešamības lietām. Neaizmirsti aplaudēt savam vīrietim katru reizi, kad viņš nopērk WC papīru. Tas ir tas pats - nepieciešama lieta, kas nav dāvana, ko viņš ir nopircis un par ko jāpriecājas. Dēļ tā pasniegšanas veida arī es nopirktu to gredzenu (Ok, man tas nebūtu gredzens, bet idejiski - tikai un vienīgi man domātu lietu, ko būtu vēlējusies saņemt dzimšanas dienā, kaut vai tortīti, ar kuru nedalīties) un iebāztu sejā. Tā nav normāla attieksme, ja riepas tiek pasniegtas kā kaut kas tik svarīgs, ka dāvanas nav pat ne maziņas, vienkāršas un lētas.
15.05.2017 15:03 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Jeziņ! :D Nopietni? Kaut ko tādu uzrīkot vīram...
15.05.2017 15:06 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Ir cilvēki, kam vajag dāvanas un vienmēr dāvinātāja dāvanu vai tās trūkumu salīdzinās ar citiem, jo vēlas izrādīties, ... man uzdāvināja šo, skaties. Tur skaidrot ir bezjēdzīgi.
15.05.2017 15:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits