Uzsprāgu

 
Reitings 156
Reģ: 22.10.2015
Bija mana dzimšanas diena un no vīra nesaņēmu dāvanu, tikai ziedus, aizbildinoties, ka nav naudas. Jā, es zinu, ka nav viegli ar naudu, bet nu fak... :'-(
Neesmu ne golddigere, ne arī uzskatu, ka dāvanais ir galvenais, bet nu... šoreiz uzsprāgu. Dzimšanas dienas man ir ļoti svarīgas un, jā, dāvanas man arī ir svarīgas. Man arī mēdz būt grūti ar naudām, bet nu tāpēc es ne reizi neesmu atļāvusies otru neapveikusi. Taču ne jau vakar uzzinām, ka otram ir dz.d. Parasti jau pēc Zsv uzreiz sāku domāt un plānot otra dz.d. dāvanu, kas ir vēl tikai pēc pusgada. Manuprāt, tas ir normāli un tā tam jābūt.
Karoče nonoturējos emociju iespaidā un uzsprāgu. Pie reizes pateicu arī par to, ka man vispār pietrūkst no viņa puses dāvanu un izmaksāšanas. Man apnicis klausīties draudzenes, kurām vīri to un šito pērk. Bet man nekā. Ja gribu SPA, restorānu, somiņu, man pašai viss ir jāpērk. Kāpēc tā???
Pieminēju, lai tik vēl pamanās uz kāzu jubileju neko nesarīkot.
Viņš savukart nebija gaidījis tādu emociju uzplūdu, sak, kas ta tur tāds, tie taču dzīves sīkumi un ka uzburu darmu ne no kā.
Kuram taisnība? Man vai viņam? :'-(
13.05.2017 19:31 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu, gaidīju, gaidīju, tā arī neko nesagaidīju es gan šajā sakarā draugam neko neteicu, jo baidījos izklausīties pēc golddigeres, tāpēc ilgi pati "gremoju". Palasot šo diskusiju, sapratu, ka tas bija diezgan stulbi, ka es no kaut kā baidījos
???:-O tu vinamprasiji maju, brljantus , jahtu? Ja ne tad sakasr ar kaut madu mazgadigo skopi tirlinu teicienu par gllldigeri?:-O:-O
un ne nav pareizi krat sevi aizvainojumu otram neko nesakot! Tas ekad nenak par labu. Es vienmer izsaku ari ja kas nepatik. Dzive ir vieniga un man nekadi aizvanojumi nav slepus n tuvaka cilveka jakraj var visu izrunat.
es gan parasti savejam pasaku ko tiesi veletos, man ta labak patik. Uz so d zimeni gribeju teiki istabai, ja ja tiesi tepiki:D manejais gan iddomaja ka ta sievietelabak sev ko butu paprasijusi un uzdavinaja skaistu zelta gredzenu. Tiik feisn parsteigums isteniba bija. (l)
un savejo nekad nespetu pazemot zinot ka nav vinam nauda bet neieliekot maka vinam lai ir virietim ta vieta planotu spa un gaidutu KAD LUGS PALIDZIBU! SIEVAIJALUDZ PALIDZIBA...mani tas sokee.
14.05.2017 12:37 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ka var viretim nebut nauda? Un ka dzivojat , ka gimenes budzetu planojat? Tu es restrana un dargu kosmetiku perc a sim nav nau a pat narvesen kafijai? nu ja nav nauda sievai dzimsanas diena ko uzdavinat? Tev tak eizi gada ne katru dienu dzimene.
14.05.2017 12:40 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es laikam šādā situācijā izspēlētu elegantāku triku. :-D
Manam vīrietim dzimšanas diena ir pusotru mēnesi pēc manas, ja savā dz.d. saņemtu tikai ziedus, tad vīrietim viņa dz.d. uzdāvinātu vienu 0,5l gaišo Valmiermuižas alu, aizietu uz veikalu un sev tajā pašā dienā nopirktu skaistu zelta rotu, gan jau piemeklētu ko jauku ar rubīniem vai safīriem. Var vēl piemetināt, ja tu uz manu dzimšanas dienu uzdāvināji savam auto jaunas vasaras riepas, tad uz tavu dzimšanas dienu es sev uzdāvināšu zelta gredzenu. A ko? Godīgi!
14.05.2017 12:44 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
nu ja nav nauda sievai dzimsanas diena ko uzdavinat?

Te nu es piekrītu Rīdziniecei, dzimšanas dienas datums neuzkrīt kā sniegs uz galvas, tas ir zināms IEDOMĀJIES TIKAI - visu gadu! :-D
14.05.2017 12:45 |
 
Reitings 209
Reģ: 17.02.2012
Rīdziniece, es arī parasti vienmēr uzreiz pasaku, ja man kas nepatīk, bet šis laikam ir pārāk sāpīgs jautājums un es neesmu gatava strīdam par šo tēmu :D . Es ļoti labi apzinos, ka mēs esam auguši pilnīgi dažādās vidēs - man ir turīgi vecāki, man ir pierasts, ka mēs ar ģimeni vienmēr kaut kur esam ceļojuši, svētkos un arī ne svētkos ir dāvanas utt. Viņš ir audzis laukos, ģimenē nav bijis daudz naudas un, attiecīgi, ieradumi un sapratne par to, kas ir ikdienas norma, pilnīgi cita. Tagad, protams, viņš ir izrāvies, ieguvis labu izglītību un attiecīgi arī labu darbu, taču tādas lietas kā ceļojumi, dāvanas, restorāni, viņam joprojām liekas maznozīmīgas. Sākumā es par to nepārdzīvoju, ar domu, ka nekas, uz restorānu arī ar draudzenēm var aiziet, ja nu kas, bet, jo ilgāk esam kopā, jo vairāk liekas, ka uz to tomēr nav jāpiever acis
14.05.2017 12:46 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
saņemtu tikai ziedus, tad vīrietim viņa dz.d. uzdāvinātu vienu 0,5l gaišo Valmiermuižas alu, aizietu uz veikalu un sev tajā pašā dienā nopirktu skaistu zelta rotu, gan jau piemeklētu ko jauku ar rubīniem vai safīriem. Var vēl piemetināt, ja tu uz manu dzimšanas dienu uzdāvināji savam auto jaunas vasaras riepas, tad uz tavu dzimšanas dienu es sev uzdāvināšu zelta gredzenu. A ko? Godīgi!
tiesi ta! Es daritu lidzigi. ja nav svetki svarigi tad nav, nu kuku uzceptu vel. Un viss nekad davanu nekada iespringuma un ta butu visos svetkos. Vel visiem radiem raugiem stastitu ka anejais gan skops nerko nekad nedavina. Tautai jazin savi varoni. Uj ja esmu riebiga, launatminiga un neklusesu! Tacu es ari vienmer visu acis asaku, izrunajam nekadi sleps aiz muguras aizvainiumi netiek krasi. unaju nevis cosmo vai kada faruma bet ar savejo!!!!!!!!!
14.05.2017 12:49 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
mums ir tris svarigakie svetki gada davanu zina, dzimsanass diena, varda dierna un ziemisi. Tikai 3!!!! Un ja tad neko neuzdavinatu...oj oj kas butu! Nekad neko tadu nepieciestu, tikai lai maja miers un vecis blakam? Fui
14.05.2017 12:52 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Šis nav naudas, bet vairāk attieksmes jautājums. Ja jau Tu saņēmi tikai ziedus, tātad, tavs vīrietis nepelna pietiekami daudz un tērē savus līdzekļus neapdomīgi, lai tā vietā sakrātu tavam SPA. Tavā vietā es apdomātu, vai būtu kopā ar vīrieti, kas pelna tik maz, lai uzdāvinātu štrunta puķes. :D
14.05.2017 14:48 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
nu par tādiem cilvēkiem neliekos ne zinis tagad - manā gadījumā gan tas nav mans draugs vai vecāki, bet nu diezgan tuvi cilvēki. ja es viņiem uz svētkiem dāvināju pārdomātas dāvanas, nežēlojot naudu, bet pretī uz svētkiem saņemu sveci vai svečturi vienai "ploškai" (un nē, nav tā, ka viņi nevar atļauties, var!), tad es uz dāvanām vairāk neiespringstu. pretī dodu tikai lakstus un vrb kūku.
tavā gadījumā gan es laikam atvainotos, jo.. nu ja ir švaki ar naudām, tad nevajag gribēt lietas, ko nevar "pavilkt". būs nauda, viņš Tevi palutinās. drīzāk novērtē to, ko mēs neviens nespējam novērtēt - mīlestību, to, ka esam viens otram!
14.05.2017 15:07 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ja tu esi attiecībās ar sievieti, kurai dzimšanas diena ir svarīgākie svētki gadā un pārdomāta dāvana cenā vismaz uz X eiro - būtiska, tad jā, šita izrīkoties pret cilvēku, kuru mīli, ir cūcīgi.
.
Es savas dzimšanas dienas nesvinu, dāvanas man ir vienaldzīgas (uz jebkuriem svētkiem), pati es drīzāk atstiepšos galīgi ne svētkos ar kaut ko foršu otrajai pusei, nekā kaut ko laicīgi sākšu gādāt uz dzimšanas dienu pus gadu iepriekš. BET - - - ja otram tas ir butiski, tad, ja tev tas otrs ir būtisks, vajag censties viņu nesāpināt.
14.05.2017 15:12 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Man šī diskusija izklausās pēc trollisma.
Katrā ziņā es neapvainotos par puķēm vien un arī draudzeņu stāsti mani nedara skaudīgu, jo man nekā netrūkst un tāpat savu vīrieti uzskatu par labāko! :D
Ja šī diskusija ir īsta, tad autorei ieteiktu meklēt citu veci, jo jūtams, ka tagadējais tevi neapmierina.
Man tas būtu baigais pazemojums čīkstēt savam vīrietim, lai kaut ko nopērk vai izmaksā.
Bet, ja viss pārējais apmierina un pati labi pelni, tad kur problēma arī vīrietim neko īpašu svētkos nedāvināt un par dāvanai paredzēto naudu pašai sev kaut ko nopirkt?
14.05.2017 15:27 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ja gribas tās dārgās dāvanas, tad vajag arī būt kopā ar vīrieti, kurš attiecīgi to var atļauties. Jo galu galā tā kā būtu jāsaprot, ka pie attiecīga dzīves līmeņa, ir arī attiecīgas dāvanas. Jā, es uzskatu, ka, pelnot kapeikas, briljantus dāvanās nepērk.
14.05.2017 15:45 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Necieņa pret sievieti? :D Jākrāj nauda visu gadu, bezmaz jāņem kredīts dāvanai? :D Es nespēju noticēt, ka to tiešām lasu :D
Jā, pēc komentāriem spriežot, sievietes tiešām ir emocionālas būtnes - žēl, ka emocijas visaktīvāk izpaužas par dažādiem štruntiem :D
Cik tukšai ir jābūt dzīvei, lai svarīgākais un cieņpilnākais gada datums būtu dzimšanas diena, un dāvanas neesamības dēļ ieslīgtu tādos pārdzīvojumos?(t)
14.05.2017 16:28 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu nav runa par briljantiem. Un ja ja velies dzivot ar tadu kas do au jut ka vrietis, ej pie gejiem !!! Visu gadu vecis zinaja ka sevai bus dzimene, bet...
14.05.2017 16:30 |
 
Reitings 185
Reģ: 12.04.2014
ir divi varianti- vai nu pienem viru tadu, kads vins ir, tai skaita ari ar naudas grutibam, vai ari skiries un atrodi tadu, kuram nav sadu problemu.
vienigi- neviens nav ideals, katram ir kkadas lietas, ipasibas, kas agri vai velu kaitina. tad nu lielais dzives jautajums ir- vai katru reizi meklesi jaunu, vai macisies pielagoties.
katru reizi kaut ko mainit ari nav viegli, pielagoties ari nav viegli.
pasai jaizverte, cik daudz esi gatava samierinaties un kados jautajumos, attiecigi no ta ari izriet talakais ricibas plans.
14.05.2017 16:46 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.04.2017
Nesaprotu -vai tad pirms precējies, neredzēji, kas šis par nabagu? Ja tāds nebija, tad secinājums viens - kopdzīve ar tevi viņu ir izputinājusi. Brīnos, ka šis vēl nav no tevis aizgājis.
14.05.2017 17:10 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Skatos ieraksta lnt nupat bija filmu "'Mans draugs nenopietns cilveks"' un cik viss butiba aktuali ari sodien. Par attiecibam, saimniekiem,darbu, dzivi. Autorei iesaku noskatities.
14.05.2017 17:12 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Neviens komentejot lasu izradas nemana ka aurores viram nav nauda, bet sieva tikai plano spa un ir pilnigi par to vienalga. Jo redzviram JALUDZ PALIDZIBA tikai tad sieva sim palidzes ar naudam. Ka jau teicu sis mani soke visvairak.
14.05.2017 17:15 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Tā kā autorei patīk SPA, restorāni un somiņas (droši vien ne lētās tirgus tašas), tad pieļauju, ka par lētu dāvanu viņa nepriecātos. Bet dārglietas un dārgas brendu lietas, kā jau noprotam, vīrs nevar atļauties. Tas nozīmē, ka vai nu tas jāpieņem, vai jāmeklē cits vīrs.
14.05.2017 17:30 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
paskatijos autore jau gadu atpakal sudzejas ka vins neko neizmaksa( virs un izmaksa tas ta smagi divain) neko nekad nedavina un etc . Nu tad ja normalu veci nevari dabut sadzivo ar tadu kas ir, un priecajies ka kaut tadu esi dabujusi.
14.05.2017 17:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits