Uzsprāgu

 
Reitings 156
Reģ: 22.10.2015
Bija mana dzimšanas diena un no vīra nesaņēmu dāvanu, tikai ziedus, aizbildinoties, ka nav naudas. Jā, es zinu, ka nav viegli ar naudu, bet nu fak... :'-(
Neesmu ne golddigere, ne arī uzskatu, ka dāvanais ir galvenais, bet nu... šoreiz uzsprāgu. Dzimšanas dienas man ir ļoti svarīgas un, jā, dāvanas man arī ir svarīgas. Man arī mēdz būt grūti ar naudām, bet nu tāpēc es ne reizi neesmu atļāvusies otru neapveikusi. Taču ne jau vakar uzzinām, ka otram ir dz.d. Parasti jau pēc Zsv uzreiz sāku domāt un plānot otra dz.d. dāvanu, kas ir vēl tikai pēc pusgada. Manuprāt, tas ir normāli un tā tam jābūt.
Karoče nonoturējos emociju iespaidā un uzsprāgu. Pie reizes pateicu arī par to, ka man vispār pietrūkst no viņa puses dāvanu un izmaksāšanas. Man apnicis klausīties draudzenes, kurām vīri to un šito pērk. Bet man nekā. Ja gribu SPA, restorānu, somiņu, man pašai viss ir jāpērk. Kāpēc tā???
Pieminēju, lai tik vēl pamanās uz kāzu jubileju neko nesarīkot.
Viņš savukart nebija gaidījis tādu emociju uzplūdu, sak, kas ta tur tāds, tie taču dzīves sīkumi un ka uzburu darmu ne no kā.
Kuram taisnība? Man vai viņam? :'-(
13.05.2017 19:31 |
 
Reitings 156
Reģ: 22.10.2015
MissMia, man ir svarīgas dāvanas. Tieši no vīrieša. No citiem nē, man pilnīgi vienalga, vai un ko man, piemēram, draudzenes uzdāvina. Bet vīrietis ir vīrietis, to dāvanu es redzu kā apliecinājumu, ka viņš ir domājis par mani, ieguldījis tur laiku, naudu un enerģiju.
Man pašai patīk dāvināt dāvanas. Es viņam dāvinu dārgas dāvanas. Tāpat arī vecākiem pērku ļoti dārgas dāvanas.
13.05.2017 20:06 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Grūti spriest par to, kam ir un kam nav taisnība.. nav kļūda vēlēties kaut ko vairāk.. nevar vainot arī otru par to, ka nespēj atļauties dot to, ko vēlies..
13.05.2017 20:07 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Pati jau tu saki - uzsprāgi, tev ir emocionāls pārdzīvojums, tad nu atvelc elpu un pabūsti ar sevi, nevis kacini sevi vēl vairāk par to visu laiku domājot un runājot par to, un galvenais neizdari neko pārgalvīgu - neved sarunas ar vīru, kas var beigties ar lielu strīdu vai neskrien ballēties ar draudzenēm, kuru vīri visu vienmēr pērk! Tu nespēj emociju karstumā domāt ar vēsu prātu, viss. Kad nomierināsies, varēsi domāt un pavērtēt šo situāciju.
Varbūt naudas jautājums tiešām ir sāpīgs pašreiz. Arī man ir bijuši brīži, kad nekas vairāk par konfekšu kasti mīļotajam nesanāk. Jā, ja es kopš Ziemassvētkiem atliktu naudu un plānotu, viss sanāktu, bet ne visi ir vienādi. Tas, kas tev ir normāli un pieņemami, nenozīmē, ka citiem tā ir. Ir cilvēki, kuriem pieņemami dāvanu meklēt pēdējā brīdī un tam nav saistības ar mīl vai nemīl. Tomēr žests ir izrādīts un ziedi ir saņemti. Cilvēcīgi var saprast tevi, bet nu situācija ir tāda, kāda tā ir. Un visbeidzot nekad nesalīdzini sevi ar savām draudzenēm, mēs visi to darām, bet jāsaprot, ka tas ir bezjēdzīgi un noved pie slikta iznākuma. No malas viss izskatās citādāk.. Galu galā katram nauda ir tik, cik ir, dzīvo realitātē, iespējams draudzeņu vīri ir turīgi un tas ir loģiski, ka dāvanas un dārgas izklaides būs daudz vairāk. Banālais novērtē to, kas ir un dzīvo tagadnē tev palīdzēs, jo vairāk skatīsies uz citiem un gribēsi to, kas viņiem, jo vairāk sāpēs!!!
13.05.2017 20:09 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Jā, visiem ir sāpīgi klausīties par to, kas citiem ir vairāk un kas pašreiz tieši pietrūkst. Tā tas ir, jā, sāpes, dusmas un netaisnība viss kopā. Bet tu vari besīties un besīties, un tu vari mainīt savu skatījumu uz pasauli
13.05.2017 20:17 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Ja vīrietim ir čābīgi ar naudu, tad labāk neko nesaki. Es domāju, ka viņš tā pat apzinās savufinasiālo stāvokli un nevajag bāzt viņam to acīs.
.
Piemēram, ja tev tiktu uzdāvinātu dāvanu karte SPA, tad tev liktos, ka esi viņam svarīgāka?
13.05.2017 20:26 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
He.. Jums abiem ir taisnība. Bet te runa nav par taisnību, bet par dzīves uztveri. Es iesaku izlasīt Gerija Čepmena grāmatu - Piecas mīlestības valodas. Tā grāmata ir diezgan pastulbi sarakstīta, bet pati ideja ir fantastiska- respektīvi- ir pieci veici, kā cilvēks pieņem un dod otram mīlestību. Tavs veids, acīmredzot, ir caur dāvanām. Bet viņš to nezina un neuzskata, ka tas ir kaut kas tik būtisks, jo viņam tā mīlestības valoda ir cita. :)
Tieši tik vienkārsi un tai pat laikā sarežģīti.
13.05.2017 20:33 |
 
Reitings 156
Reģ: 22.10.2015
Kad gādām pirslaulību kursos, tur tieši par šīm 5 mīlestības valodām bija runa. Dāvanas man galīgi nebija pirmajā vietā. Bet tas nenozīmē, ka nav svarīgas pavisam
13.05.2017 20:35 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Hmm, nu bet vinsh tachu uzdāvinĀja ziedus! Un pati raksti, ka problēmas ar naudu. Vai tu priecātos par jaunu telefonu, ja tādēlj būtu pēc tam mēnesi jāēd pliki makaroni?
Nez man ir bijušas dzimšanas dienas ar dārgām dāvanām un dz dienas ar puku puški, viss ok! Ir labi abi varianti! Galvenais, ka vispār apsveic, kaut ar plavas puku puški, ja 101 rozei nav naudas :D
13.05.2017 20:47 |
 
Reitings 34
Reģ: 31.03.2017
Aizbildinājums ar naudas trūkumu,manuprāt, ir muļķīgs.
Ja pieņemts apsveikt un uzdāvināt kādu nieku,tad jādomā līdzi kā iekrā,nopirkt laicīgi utml. Galu galā...Dz.d. nepienāk nevienam nezinot. Tas ir viens datums katru gadu.Nemainīgi.
13.05.2017 20:51 |
 
Reitings 34
Reģ: 31.03.2017
Ja attiecībās pieņemts neapdāvināties un neapsveikt,tad tā ir cita runa. Ir kam dāvanas nav vajadzīgas un ir,kam ir,bet tas jau attiecību sākumā ieietas- kā apsveic, kā atzīmē utt.
Ja 10 gadus neapsveiktu un pēkšņi 11ajā gadā sieva kaut ko sadomājas- tad skaidrs.
13.05.2017 20:54 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Manuprāt, jezga par neko. Cilvēku, kuru mīlu, nebļautu virsū. Man pietiktu ar puķēm un buču, viss :)
13.05.2017 20:58 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Godīgi sakot, man tāds vīrietis liekas nožēlojams, vai nu ir mega skops, vai arī tāds neveiksminieks, kurš nevar atlikt naudu vispār nekādai dāvanai, nu ne viens, ne otrs variants nav nekas labs. Es pateiktu, ko sagaidu, ja viņš to nepieņemtu, tad šķirtos, jo man tas, ka vīrietis nav skops, ir viens no galvenajiem kritērijiem. Ar tādu neveiksminieku, kurš ilgstoši būtu vispār bez līdzekļiem, arī tikties negribētu.
13.05.2017 21:00 |
 
Reitings 27
Reģ: 06.11.2016
Ieteikums - piedomā par savām ekspektācijām, ja nav naudas, tad tās nav, ir naivi domāt, ja esi emocionāla būtne vai sieviete, tad nauda dzimšanas dienas dāvanai būs! Vēl tas, ka tevi neved uz SPA, nepērk somiņas un neved uz restorāniem, piedod un atvaino, bet ko tu domā, ja tavam vīram pat nav naudas dzd dāvanai? (t)
13.05.2017 21:09 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Man vispār nekad mājās nesvinēja dzimšanas dienas.
Pēdējos gados mans draugs mani sveic dzimšanas dienās un nesaprot manu vēso attieksmi pret dzimšanas dienām kā tādām. Var teikt, ka man atkal ir otrādāk!!!
13.05.2017 21:48 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Pat ne mazu šokolādīti neuzdāvināja???
13.05.2017 21:51 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man tas butu absoliti nepienemami. Tu vari megnat to sagremtot, un davans vispar nevienos svetkos vairs vinannekad nedavini. k tev bija ziedi, uzcep dzimenite kuku vinam i viss. Ja nav svargas davanas, tad lai pats ari nekad nesanem.
13.05.2017 21:52 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Ir pagadījies kaut kāds skopulis!!!
Meklē normālāku džeku.:-D:-D:-D
13.05.2017 21:52 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Atvano ludzu bet tad so es nesaprotu.
http://cosmo.lv/forums/topic/204921-dzimsandiena-ieteikumi/
jujs gimene nav nauda vai liels, liels tas trukum bet tu plano teret spa? Jus atseviski dzivojat vai? SPA var atlikt uz labakiem laikiem, un svetkus smuki un leti nosvinet var ari
13.05.2017 21:54 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu gan traģēdija... :-D Ir bijis, ka mans vīrs dzimšanas dienā vispār ir prom komandējumā un man pat puķes tajā dienā nebija, nemaz nerunājot par dāvanu. Nu un?... 8-) Vai tas būtu iemesls histērijai un apvainojumiem uz mīļu cilvēku?!?...
13.05.2017 21:55 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man ar ir bijis ka nav blakus, bet davana plus ziedi tad pasiegti pirms tam. Un ne nav tas skopulis nekads milais...bet tas manas domas.
13.05.2017 21:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)