iespējams vairs nemīl :(

 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
Meitenes man vajag Juusu paliidziibu!
esu ar savu viirieti kopaa pusotru gadu, praktiski vispaar nestriidamies, loti reti! viss tiesam bija lieliski! peeksni juutu kaadas triis dienas jau , kad veesa attieksme pret mani! prasu kas noticis, kas noticis! virietis man pasaka ka jau menesi saubaas par savaam juutaam! pirmstam teica ka mani miil! tagad es vinjam prasu vai mani miil veel? vins saka ka nezin, bet ka juutas esot vaajaakas palikusas! es vinam saku tad ko vins ierosina! skirties vins negribot, vins grib saprast savas juutas, un tikt skaidriibaa vai mani miil vai nemiil!
es nesaprotu kaa man riikoties! mees kopaa dziivojam! tiesaam gaidiit un ceret kad vinsh var izdomat tomer palikt kopaa? vai labaak pasai iet prom?
man jau neticas ka kaut kas var mainities uz labo pusi :(
tik saapiigi, jo man ir tik stipras juutas pret so cilveeku
09.05.2017 15:17 |
 
Reitings 200
Reģ: 28.12.2016
Izskatās, ka jāiet katram savs ceļš, iesaku tikai neturēt ne dusmas, ne aizvainojumu. Bija taču skaists laiks kopā! Pāru terapija arī palīdz, vismaz saprast radušos situāciju un kas darāms tālāk. Un nemoki sevi ar to, ka ir cita!
Elīna 195 viss būs labi, kaut arī šobrīd nemaz tā neizskatās....es zinu, ko runāju:-) no tā nemirst!
10.05.2017 16:35 |
 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
jā, man ir šausmīgi sāpīgi būt kopā, ka jūtu, ka cilvēks ir vēsāks pret mani :( praktiski vairs neskūpsta, tikai dod bučas! tā neapmīļo kā agrāk! sāpīgi
tad jau laikam labāk tiešām būt vienai
10.05.2017 18:36 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Katra situācija, protams, individuāla, tāpēc jāskatās, kā pati jūties.
--
Mums ar vīru arī bijis tāds posms, kad šaubās gan viens, gan otrs. Tikām tam pāri, un liekas, ka nekad attiecības nav bijušas tik labas, kā šobrīd. Nu, izņemot to pirmo taureņu posmu.
10.05.2017 19:43 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Varbūt būšu muļķe, bet domāju ka atstāj pagaidām ka ir, prom neej, pēc atvaļinājuma arī redzēsi kas un kā, varbūt viņš sailgosies un sapratīs ka nevar bez tevis, varbūt tu ozdomāsi ka tev labāk vienai, vai otrādāk. Visi lēmumi japieņem ar skaidru galvu un nevakag dusmās un emociju uzplūdumā darīt to ko var nožēloti. Tik žēl, ka tev nācās pazemoties viņa priekšā, man šķiet ka to nemīl neviens, bet lai kā arī sanāks, turies un viss būs labi.
12.05.2017 11:35 |
 
Reitings 663
Reģ: 01.08.2011
Tadāāa, iepriekšējā autores tēma.
Ko ta viņš izdomāja, ka mīls, vai ka vnk ērti un tu pacietīsi cūcības no viņa puses?
13.07.2017 10:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)