Atcerēšanās vērtas iepazīšanās

 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Iespaidojoties no savas interesantās vakardienas pieredzes, vēlos uzsākt diskusiju.
Kāds ir interesantākais/dīvainākais/neveiklākais iepazīšanās moments jūsu dzīvē (ar pretējo dzimumu)? Ar vai bez pozitīviem rezultātiem?
09.05.2017 08:33 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
tu varēji pateikt - tik jauns un jau atmiņa tik sūdīga :D
09.05.2017 11:22 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
randiņā teica ka aizmirsa apakšbiksēs uzvilkt
:D :D :D
09.05.2017 11:21 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
ā, nu vēl viens gadījums, bet tas drīzāk manai draudzenei.
Pirms dažiem gadiem Arkādija parkā draudzene spēlēja ģitāru, dziedājām.
Jau pēc dažiem hītiem piegāja klāt divi :D man nepatika ne viens, ne otrs, bet draudzene gan ar vienu aizgāja uz randiņu, tik neatceros vai tur kas sanāca :)
09.05.2017 11:20 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
randiņā teica ka aizmirsa apakšbiksēs uzvilkt

WTF? :D Varbūt centās dot kādu mājienu un cerēja, ka tas tevi uzkurinās. :D
09.05.2017 11:19 |
 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 23.04.2011
Dažus gadus atpakaļ vakarā ar vilcienu braucu ciemos. Nokavēju vilcienu,nācās gaidīt. Tā nu paliku izmisumā stāvot stacijā un skatījos cikos nākamais vilciens. Uz tērpem sēdēja divi puiši,kko sāka ar mani runāt. Beigās gāju uz savu vilcienu, un šis man skrēja pakaļ, jautāja nr. To vakaru saraktijamies un tad viņš pazuda uz divām dienām. Es viņu dr.lv apskatīja ,pēc tam tur rakstīja. Teica ka telefonu pazaudēja un priecājas ka es draugos viņu atradu. Satikāmies vienreiz, randiņā teica ka aizmirsa apakšbiksēs uzvilkt ... sapratu ka dīvainis un vairāk ar viņu nekontaktējos :D
09.05.2017 11:15 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
ar tagadeejo puisi iepazinos klubaa - biju vinju noskatiijusi jau sen, bet vinjsh nekad taa arii nenaaca iepaziities, kaut gan bijaam saskatiijushies. izdomaaju, ka ir laiks un drosme copeet vinju. pieeju klaat, saku - tu man esi paraadaa deju! vinja atbilde bija es negribu a tevi dejot.. man taads kauns un vinjsh pat neuzsaaka ar mani sarunu, pagriezos un aizgaaju. peec nedeeljas vinjsh man FB raksta, vai taa biju es, kurai vinjsh deju ir paraadaa.. peec maza chatinja satikaamies un veel jo projaam esam kopaa (l)
09.05.2017 10:43 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Šeit jau esmu kaut kad stāstījusi par iepazīšanos ar savu ex. Ar vēl iepriekšējo draugu no vienas i-neta lapas pasūtījām šo to no apģērba un apaviem. Vieni apavi draugam nederēja, izšķīrāmies, un kaut kā viņi palika pie manis. Ieliku FB, ka pārdodu, viens čalis pieteicās, nopirka, un vēlāk vakarā bija ziņa ar uzaicinājumu uz randiņu. Beigu beigās izrādījās, ka kurpes viņam nemaz nederēja, vienkārši gribēja ar mani iepazīties.
Starp citu, iepriekš arī bijuši apavi, kas sūtīti draugam,viņam nav derējuši, un es pārdodu, un čalis mēģina iepazīties, tā ka - varbūt kādai iepazīšanās ideja :-D:-D
.
Vēl atmiņā stāsts par igauni, kurš arī pēc rakstura bija igaunis :-D:-D Gāju mājās, piestāj mašīna, un čalis kaut ko puslauzītā latviešu/krievu valodā jautā, domāju, ka jautā ceļu, tā nu kaut kā sākām runāt. Viņš igaunis, bet pa pusei arī Latvijā dzīvo un uzturas, jo te viņam darbs utt. Pajautāja nr, lai sarunātu randiņu.
Nu ok. Vēlāk ziņa no viņa, kaut ko it kā sarunājām, it kā nē, bet tā arī tas palika', viņam kaut kādas darīšanas, jāaizbrauc uz īsu laiciņu uz Igauniju. Pēc pāris mēnešiem pagāja īsais laiciņš :-D un viņš prasa, kā ar kafiju. Atkal kaut ko runājam, kad,un tā arī nesarunājām. Un tā ik pēc pus gada 2 gadu garumā man rakstīja, it kā nekas nebūtu noticis, un mēs vēl vakar būtu sarakstījušies, kā tad ar kafiju paliek :-D:-D Kamēr beigās pateicu, ka, ja nav spējīgs neko 2 gadu laikā sarunāt, lai man neraksta. Par ko čalis apvainojās, pateica, ka esmu rupja un nesaprotoša, un vairāk man nerakstīs :-D
09.05.2017 10:20 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Mākslas izstādē, muzejā. Netipiski tāpēc, ka ABI nebijām baigie muzeju ķemmētāji, bet tas bija viens no izņēmumu gadījumiem :D
09.05.2017 10:20 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Atceros 16 gadu vecumaa sarakstijos ar vienu puisi uzaicinaaju satikties...beigas neredzeju vinu nolemu uzzvanit pacel kaut kaads tipiskaa urlu apgeerbaaa un viss aizeju ap sturi un manis vairs nav
09.05.2017 09:40 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es reiz izdomāju būt dāma drosmīgā un uzaicināju puisi uz randiņu... viņš neatnāca :-D:-)
09.05.2017 09:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits