Atcerēšanās vērtas iepazīšanās

 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Iespaidojoties no savas interesantās vakardienas pieredzes, vēlos uzsākt diskusiju.
Kāds ir interesantākais/dīvainākais/neveiklākais iepazīšanās moments jūsu dzīvē (ar pretējo dzimumu)? Ar vai bez pozitīviem rezultātiem?
09.05.2017 08:33 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Nebūs nekas īpašs, bet padalīties gribas.
Es pēc vieniem jūrassvētkiem mēģināju draugos atrast, vai tik tiešām mana simpātija bija tur, kā likās. Viņam nekādu pierādījumu nebija, tā nu sāku stalkot visus no viņa draugu listes un viens man uzrakstīja ar tekstu "Tu biji tā alus meitene, kas turēja mūsu alus, kamēr bijām wc?" Tāds vasaras romāniņš beigās izvērtās, bet man nepatika viņa čības. Labi, patiesībā, es viņā neredzēju potenciālu, bet no čībām ar bija kauns. To viņš nespēja pārdzīvot, ka nepateicu kāpēc...
Šo gan būšu stāstījusi: ar ex savukārt bijām paralēlklasēs un mums bija kopā ķīmijas eksāmens. Viņš prasīja: Blanša, kā pierāda benzolu? Es kā no filmas sapņaini: aah, kā tu zini manu vārdu? (s) Tas izvērtās lielā vidusskolas laimē un visus studiju gadus bijām kopā.
Nu gaidu liktenīgo tikšanos. (l)
09.05.2017 21:16 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Man arī nebūs nekas īpašs, bet atceros, ka man draugiem.lv sāka rakstīt klasesbiedrs, vai varu pēc 30min iznākt āra, jo viņš no manis grib aizņemties naudu (1ls):-D. Protams, man tas viss likās jocīgi, domāju, ka jāpalīdz klasesbiedram, kad satikāmies viņš man paziņoja, ka vairāk gribēja mani satikt nekā to naudu aizņemties. Tas viss laikam beidzāst tikai ar pastaigu, jo klasē īsti tā nekad nesarunājāmies, laikam bijām kautrīgie.:-D:-D
09.05.2017 21:29 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Kad mācījos 10. klasē, kādā piektdienā ieklīdu random čatā, pačatoju ar kādu, kurš apgalvoja, ka ir gandrīz 16 gadus jauns puisis. Redzot precīzi vienu viņa bildi un pačatojot kādas 2h es piekritu randiņam tajā pašā vakarā, jo viņš pateica, ka tūlīt var tikt uz manu pilsētu. Ārā bija pilnīga tumsa un es vienkārši kāpu iekšā svešā mašīnā, kuru, protams, nevadīja mans gados jaunais kavalieris, bet kāda viņa draudzene/radiniece. Puisis likās izcili stulbs, pārtraucu kontaktu, bet pēc tam nejauši uzzināju, ka viņam tad bija tikai 13 :-D:-D Es pilnīgi nesaprotu, kā varēju tik vieglprātīgi rīkoties, īpaši ņemot vērā to, ka nekad iepriekš nebiju tikusies ne ar vienu no interneta.
09.05.2017 21:58 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Man tobrīd bija kādi 15 gadi laikam. Viņam šķiet bija 19. Es izkāpu no autobusa savā ciematā un viņš gribēja kāpt iekšā, bet sāka ar mani runāt un palaida garām autiņu. Tā arī sapazināmies. Vēl vairākas rrizes pēc tam tikāmies, bet nu mani viņš nepiesaistīja nemaz nemaz. Toreiz palikām.labi paziņas, bet nu jau gadiem neesam runājuši.
10.05.2017 00:26 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Man vienreiz bija dikti interesanta iepazīšanās.
Vairākus gadus atpakaļ,bija tie Ghetto pasākumi, konkrēti ielu futbols, tā laikam viņu sauca. Tā nu es, jauna, kādi 16/17 gadi, gāju atbalstīt radus, un tur tāds viens vīrietis, ar super zilām acīm, vislaik skatījās, kā atbalstu citus. Atceros, ka spēlē pret manējiem, fotografēju nevis savējos, bet mēģināju noķert momentu ar to puisi.. (tas izklausās ļoti creepy :D)
tā nu pasākums beidzās un devos uz māju pusi, redzēju, ka, tas puisis sēž ar savu komandu zālienā, kurā man ir jāiet garām. Augsti paceltu galvu, ar mūziku austiņās eju.. pagāju garām, sasmaidījāmies. un tā devos.. domāju, kā, vai tiešām, neviens man neskries pakaļ. (piedodams, jo jauna un naiva)
Apsēdos uz soliņa, kas bija diezgan lielu gabalu no viņiem, jo kaut kā neatmetu cerības.
Tā pēc laika, redzu, nāk trīs puiši uz manu pusi, un izrādās, ka mans noskatītais bija kautrīgs un nevarēja pats atnākt..
Kas bija ļoti jocīgi, mēs apmainījāmies nevis ar telefona nr. bet e-pastiem. devos mājās ļoti pacilātā noskaņojumā.
Kādas dienas tā gausi parakstījāmies, es protams gaidīju katru viņa ziņu..
Tā sarunājām tikties, pēc treniņa šis mani savāks un aiziesim uz kino.. Domāts darīts.
Satiekamies, noskatamies filmu, un kaut kā, pēc filmas tikai sanāca parunāt, izrādās, kopīga nekā mums nebija.. kā arī tā maniere kādā runā, tāda diezgan plika.. Lieki piebilst, ka tikai tad uzzinājām, cik vienam otram gadu, man vēl pat nebija 18, bet viņam bija krietni pāri 18 (kādi 28 laikam bija)
Tā nu pazudām viens no otra redzes loka..
Cik gan izskats var būt maldinošs. Bet patīkami atcerēties.
10.05.2017 12:39 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
Andzeja - tā kā Barney no HIMYM :-D:-D
10.05.2017 13:00 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
man vēl pat nebija 18, bet viņam bija krietni pāri 18 (kādi 28 laikam bija)

Ambīcijas sarūg redzot 15 gadīgu skuķi uzmēlētu uz 25 un tu uzraujies kā muļķis.

Gačo - "Prāta rēbuss".
.
Tas gan ir tiesa, Latvijas meitenes var būt 16-17 gadu vecas, bet izskatīties kā 22+ meitenes.:-/
10.05.2017 17:43 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Tas gan ir tiesa, Latvijas meitenes var būt 16-17 gadu vecas, bet izskatīties kā 22+ meitenes.

Tā nav. Jā no attāluma var šķist daudz vecāka,bet pienākot klāt tomēr var redzēt, ka ir.. nezinu kā lai paskaidro, nu tādi bērnišķīgi vaibsti. Varbūt tikai meitenes meitenēm to var saskatīt :-D
10.05.2017 18:09 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Tas gan ir tiesa, Latvijas meitenes var būt 16-17 gadu vecas, bet izskatīties kā 22+ meitenes.

Nepiekrītu. Es sava īsā auguma dēļ, vēl tagad izskatos uz 12 gadiem, pie kases prasa dokumentus pērkot dzērienus. Kaut arī man drīz būs 24.
10.05.2017 18:27 |
 
Reitings 62
Reģ: 01.04.2017
Tas gan ir tiesa, Latvijas meitenes var būt 16-17 gadu vecas, bet izskatīties kā 22+ meitenes.

Nevaru šim piekrist, tā nav. Viņas var mālēties cik grib, bet tas jau diži vecākas viņas nepadarīs, jo kaut kas vienmēr nodod.
10.05.2017 18:59 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
nav īsti par iepazīšanos, bet par to cik pasaule maza, jo iepazīšanās kā tādas nebija. Braucu vilcienā no Rīgas uz Latgali (vienīgā reize, kad nez kāpēc vispār izvēlējos braukt ar vilcienu mājās). vagona otrā galā pamanīju simpātisku jaunieti, kas skatījās uz mani un smaidīja. sākumā forši, vēlāk jau sāku mulst, jo nu reāli stundu, pat vairāk katru reizi kad es pacēlu galvu no grāmatas, es redzēju, ka uz mani skatās un smaida. Piefiksēju, kur izkāpj, kad kāpa ārā, pamājām viens otram un viss.
tajā laikā man bija tāds kā interneta vēstuļdraugs ar ko bijām iepazinušies čatā, bet nekad netikāmies. es jau neatceros par ko bija runa, bet nu atcerējos par to čali vilcienā un pastāstīju. nu viņš izkāpa pilsētā, kurā dzīvoja tas e-paziņa. viņš man uzreiz aprakstīja kā izskatās, nu kāda jaka, kāda soma, cepure bijusi manam smaidīgajam ceļabiedram. izrādās tas ir viņa labākais draugs un viņi abi mēdzot šādi troļļot pasažierus sab.transportā un vērot reakcijas - nu kurš atsmaida atpakaļ, kurš sadusmojas, kurš panikā... :-D nu jā un par mani ceļabiedrs arī atcerējās. ;-)
10.05.2017 19:48 |
 
Reitings 62
Reģ: 01.04.2017
viņi abi mēdzot šādi troļļot pasažierus sab.transportā un vērot reakcijas - nu kurš atsmaida atpakaļ, kurš sadusmojas, kurš panikā

Bļāviens, man nesen vilcienā bija līdzīga situācija, pretī sēdēja čalis, kurš skatījās un smaidīja vislaik:-DNodomāju- moš mana mūža mīlestība, bet, visticamāk, viņš vienkārši par mani ierēca.:-D
10.05.2017 20:20 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
MissMia, BlackIce un kristaly, gribat ticiet, gribat nē, bet man tā jau ir gadījies iepazīties ar meiteni un tikai pēc tam saprast ka viņa izskatās vecāka nekā patiesībā ir.:-D
10.05.2017 21:31 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
pirms kāda laika bija izplatīta metode likt draugos vai facebookā (vai uzrakstīt uz sienas) šāda tipa ziņas - meitene zaļajā jakā, kas vakar 18:15 izkāpa no 6. tramvaja Tallinas ielas pieturā, atsaucies, tu man ļoti ļoti patīc
ir kāda tā iepazinusies?

Šis gan interesanti. Nav nevienai tiešām tā? :-)
10.05.2017 22:33 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
MissMia, BlackIce un kristaly, gribat ticiet, gribat nē, bet man tā jau ir gadījies iepazīties ar meiteni un tikai pēc tam saprast ka viņa izskatās vecāka nekā patiesībā ir.
Tev uz mani jāpaskatās. Man tas ir normāli,kad noņem 5-6 gadus nost no īstā vecuma. Ir bijis pat,kad uzskata par nepilngadīgu. :-D:-D:-D
10.05.2017 22:42 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Man liekas, ka man pa pilnam, ja ne dīvainas, tad mīlīgas iepazīšanās bijušas.
Kad lidoju mācīties uz ārzemēm, tā arī bija pirmā reize, kad lidoju ar ļopeni vispār. Un biju viena pati. Un kā maza losīte pēc nolaišanās nezināju, kā atsprādzēt jostu :D Nekas cits neatlika, kā prasīt tuvākajam garām ejošajam čalim, kurš parādīja. Pēc tam ārā gaidīju sabiedrisko uz pilsētas centru un tas pats puisis piedāvāja, vai nevajag aizvest - viņam draugi braucot pakaļ. Man toreiz bija jūra līdz ceļiem, vakars vēls, pavēss, līdz busam kāds laiks jāgaida, es piekritu. Atbrauca un aizveda arī. Jauki puiši, lokālie skandināvi. Ar kontaktiem gan neapmainījāmies, es sakautrējos. :D
Pēc tam tajā pašā valstī ar tā laika friends with benefits iepazinos, pārdodot viņam biļetes uz kaut kādu pasākumu, uz kuru pati negāju. Pēc tam nejauši saskrējāmies vienā ballītē un viss aizgāja.
Darbā (arī ārzemēs) jaunpieņemtais HR čalis man piesita kanti, nāca runāties, salika man maiņas, kā tikai palūdzu. Par to viņu pēc tam atlaida (nu, par tādām darbībām). Drusku žēl, jo jauks un smuks bija. :D
Esmu iepazinusies random chatos ar čaļiem, kas palika soctīklu kontaktu līmenī.
Ar draugu nebija baigi klasiska iepazīšanās, bet nu nekas arī ļoti neparasts - viņa draugs palūdza būt par šoferi, lai brauktu pakaļ manai draudzenei un vestu uz ballīti, kurai savukārt līdzi vilkos es. :D
Man vispār liekas, ka iepazīties var da jebkur.
10.05.2017 22:53 |
 
Reitings 397
Reģ: 28.02.2017
Burtiski pirms dažām dienām sabiedriskajā iepazinos ar nēģeri. Es viņu atpazinu uzreiz, kā iekāpa sabiedriskajā. Pazīstama persona. Sasmaidījāmies, parunājamies. Stāvot atradu viņu iekš Instagram un piesekoju. Nekas īpašs. :-D
11.05.2017 00:18 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Gvinevera
Man liekas, es zinu par ko Tu runā :-D:-D:-D
11.05.2017 00:20 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.01.2009
Atceros kad man bij 18 gadi,macijos tehnikuma un iepazishanas portala chatoju ar puisi kadas paris nedeljas un nolemam satikties. Satikamies pilsetas parka. Kad vins ieradas,klusinjam ierecu par vinja gerbshanas stilinju,tipa ta ka armijnieks,bet platas drebes un ar kjedem :D Biski parunajam un shis saka,ka vinjam nav daudz laika,esot jaiet uz darbu. Prasu kur tu strada? Izradas esot izpletnj leceju instruktors. Taka man ir bailes no augstuma,saku shim,ka paldies,bet ne, un vinsh atbild- nu ja mums nav kopigas intereses,tad nekas nevar sanakt :D Un apgriezas un aizgaja :-D
11.05.2017 01:04 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.01.2009
. Taka man ir bailes no augstuma,saku shim,ka paldies,bet ne, un vinsh atbild- nu ja mums nav kopigas intereses,tad nekas nevar sanakt Un apgriezas un aizgaja
Izlaidu vienu teikumu :D Vinsh man jauta vai es gribu nakt un izlekt :)
11.05.2017 01:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits