Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atcerēšanās vērtas iepazīšanās

 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Iespaidojoties no savas interesantās vakardienas pieredzes, vēlos uzsākt diskusiju.
Kāds ir interesantākais/dīvainākais/neveiklākais iepazīšanās moments jūsu dzīvē (ar pretējo dzimumu)? Ar vai bez pozitīviem rezultātiem?
09.05.2017 08:33 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es reiz izdomāju būt dāma drosmīgā un uzaicināju puisi uz randiņu... viņš neatnāca :-D:-)
09.05.2017 09:34 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Atceros 16 gadu vecumaa sarakstijos ar vienu puisi uzaicinaaju satikties...beigas neredzeju vinu nolemu uzzvanit pacel kaut kaads tipiskaa urlu apgeerbaaa un viss aizeju ap sturi un manis vairs nav
09.05.2017 09:40 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Mākslas izstādē, muzejā. Netipiski tāpēc, ka ABI nebijām baigie muzeju ķemmētāji, bet tas bija viens no izņēmumu gadījumiem :D
09.05.2017 10:20 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Šeit jau esmu kaut kad stāstījusi par iepazīšanos ar savu ex. Ar vēl iepriekšējo draugu no vienas i-neta lapas pasūtījām šo to no apģērba un apaviem. Vieni apavi draugam nederēja, izšķīrāmies, un kaut kā viņi palika pie manis. Ieliku FB, ka pārdodu, viens čalis pieteicās, nopirka, un vēlāk vakarā bija ziņa ar uzaicinājumu uz randiņu. Beigu beigās izrādījās, ka kurpes viņam nemaz nederēja, vienkārši gribēja ar mani iepazīties.
Starp citu, iepriekš arī bijuši apavi, kas sūtīti draugam,viņam nav derējuši, un es pārdodu, un čalis mēģina iepazīties, tā ka - varbūt kādai iepazīšanās ideja :-D:-D
.
Vēl atmiņā stāsts par igauni, kurš arī pēc rakstura bija igaunis :-D:-D Gāju mājās, piestāj mašīna, un čalis kaut ko puslauzītā latviešu/krievu valodā jautā, domāju, ka jautā ceļu, tā nu kaut kā sākām runāt. Viņš igaunis, bet pa pusei arī Latvijā dzīvo un uzturas, jo te viņam darbs utt. Pajautāja nr, lai sarunātu randiņu.
Nu ok. Vēlāk ziņa no viņa, kaut ko it kā sarunājām, it kā nē, bet tā arī tas palika', viņam kaut kādas darīšanas, jāaizbrauc uz īsu laiciņu uz Igauniju. Pēc pāris mēnešiem pagāja īsais laiciņš :-D un viņš prasa, kā ar kafiju. Atkal kaut ko runājam, kad,un tā arī nesarunājām. Un tā ik pēc pus gada 2 gadu garumā man rakstīja, it kā nekas nebūtu noticis, un mēs vēl vakar būtu sarakstījušies, kā tad ar kafiju paliek :-D:-D Kamēr beigās pateicu, ka, ja nav spējīgs neko 2 gadu laikā sarunāt, lai man neraksta. Par ko čalis apvainojās, pateica, ka esmu rupja un nesaprotoša, un vairāk man nerakstīs :-D
09.05.2017 10:20 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
ar tagadeejo puisi iepazinos klubaa - biju vinju noskatiijusi jau sen, bet vinjsh nekad taa arii nenaaca iepaziities, kaut gan bijaam saskatiijushies. izdomaaju, ka ir laiks un drosme copeet vinju. pieeju klaat, saku - tu man esi paraadaa deju! vinja atbilde bija es negribu a tevi dejot.. man taads kauns un vinjsh pat neuzsaaka ar mani sarunu, pagriezos un aizgaaju. peec nedeeljas vinjsh man FB raksta, vai taa biju es, kurai vinjsh deju ir paraadaa.. peec maza chatinja satikaamies un veel jo projaam esam kopaa (l)
09.05.2017 10:43 |
 
10 gadi
Reitings 530
Reģ: 23.04.2011
Dažus gadus atpakaļ vakarā ar vilcienu braucu ciemos. Nokavēju vilcienu,nācās gaidīt. Tā nu paliku izmisumā stāvot stacijā un skatījos cikos nākamais vilciens. Uz tērpem sēdēja divi puiši,kko sāka ar mani runāt. Beigās gāju uz savu vilcienu, un šis man skrēja pakaļ, jautāja nr. To vakaru saraktijamies un tad viņš pazuda uz divām dienām. Es viņu dr.lv apskatīja ,pēc tam tur rakstīja. Teica ka telefonu pazaudēja un priecājas ka es draugos viņu atradu. Satikāmies vienreiz, randiņā teica ka aizmirsa apakšbiksēs uzvilkt ... sapratu ka dīvainis un vairāk ar viņu nekontaktējos :D
09.05.2017 11:15 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
randiņā teica ka aizmirsa apakšbiksēs uzvilkt

WTF? :D Varbūt centās dot kādu mājienu un cerēja, ka tas tevi uzkurinās. :D
09.05.2017 11:19 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
ā, nu vēl viens gadījums, bet tas drīzāk manai draudzenei.
Pirms dažiem gadiem Arkādija parkā draudzene spēlēja ģitāru, dziedājām.
Jau pēc dažiem hītiem piegāja klāt divi :D man nepatika ne viens, ne otrs, bet draudzene gan ar vienu aizgāja uz randiņu, tik neatceros vai tur kas sanāca :)
09.05.2017 11:20 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
randiņā teica ka aizmirsa apakšbiksēs uzvilkt
:D :D :D
09.05.2017 11:21 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
tu varēji pateikt - tik jauns un jau atmiņa tik sūdīga :D
09.05.2017 11:22 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Draudzene nesen stāstija kā viņai puisis pienācis klāt veikalā, kurā viņa strādāja un kārtoja plauktus (Īrijā). Viņš pienācis no aizmugures, parāvis viņu aiz bizes un teicis - privet! Turpinājumā centies izdabūt viņas nr. :D
09.05.2017 11:28 |
 
Reitings 704
Reģ: 27.01.2015
Satikos ar puisi, kurš strādāja par juristu. Uz pirmo randiņu bija atnācis uzvalkā. Domāju-ok,solīdi. Nav ne vainas, patīk. Satikāmies atkal un atkal, un lai vai kur mēs dotos, viņš VIENMĒR bija uzvalkā. Pat, kad devāmies pie dabas, piknikā - nekas apģērbā nemainījās. Tad gan man palika jocīgi(s) Apkārtējie dīvaini noskatījās.... es brīvajā stilā, viņš - kā uz prezidenta pieņemšanu!:-D
***
Bija interesants tipiņš. Gājām gar Tējas namiņu. Gribējām iet uz kino, tad nu nevarējām izšķirties pa kuru pusi iet. Beigās viņš pateica - ja nenāksi pa to pusi,kuru es gribu,iešu projām un braukšu uz kojām. Nepiekāpos un viņš tik tiešām, pameta mani randiņa vidū, iekāpa RS autobusā un aizbrauca|-) Nē,pēc tam viņš man atkal sāka rakstīt, uzmeklēt un mēģināja sarunāt randiņus:-|
09.05.2017 11:29 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Pēc nelielas sačatošanās norunāju tikšanos, sieviete jau 1.randiņa vidū sāk runāt cik viņai jau daudz gadu un vēlas jau bērnus.
Apmēram 7 gadus atpakaļ klubā iepazinos ar meiteni, apmainījāmies ar numuriem, sarunājām tikšanos. Bet šobrīd pēc 7 gadiem joprojām pats sev nevaru izskaidrot kādēļ no manas puses viss beidzās jau pēc 1. randiņa, jo tagad apskatot viņu soc. tīklos kāda viņa bija pirms 7 gadiem un tagad, nevaru ne acis novērst cik simpātiska. Tiešām nesaprotami.
09.05.2017 11:30 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
pirms kāda laika bija izplatīta metode likt draugos vai facebookā (vai uzrakstīt uz sienas) šāda tipa ziņas - meitene zaļajā jakā, kas vakar 18:15 izkāpa no 6. tramvaja Tallinas ielas pieturā, atsaucies, tu man ļoti ļoti patīc :D
ir kāda iepazinusies?
09.05.2017 11:32 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Man uz soc. tīklu profilu atrakstīja simpātiska sieviete ka vēlas vienoties par privatu nodarbiibu... viss ok, sarunajaam treninja laiku un vietu... sakam treninju.. vius raadu vinja atkarto.. apmeram treninja viduu sievietei tupiena vingrojuma kad uz pleciem ir stienis peksni sporta trepam parplist augsdaljas saturosa lence un nemot vera faktu ka zem tas krustura nebija pilniba atkailinajas krutis.... protams pati sieviete situaciju uzreiz zibenigi labot nevareja jo uz pleciem ir svaru stienis un vingroijums ir faze kura vinja tupjas augsaa... taa nu augsdalja nokrit lejaa un protams tiko ka tupiens ir veikts liekam stieni nost un tikai tad sieviete var ar rokam aizslept krutis un pakert augsdalinju kuru uzvilkt atpakalj tapat nevafr jo saplisusi.. skreja auz gerbtuvi un taja stresaa un atruam aizmirsa pakert vel atslegu lidzi un tad no gerbtuves zvanija man lai atnezu viani skapisha atslegu.... tas bija loti amizanti n pasam negaiditi ...
09.05.2017 11:38 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
par tām apenēm labs :-D:-D nu dikti uzbudinoši :-D
.
Kad bija draugiem.lv pirmssākumi, ar draudzeni sūtījām random džekiem vēstules, it kā viņus pazītu, piemēram - nu, kā vakar pēc ballītes tiki mājās? :-D bieži vien tā arī sanāca iepazīties :-D tagad diez vai kāds ticētu, ka tiešām ko sajaucu :-D
.
Pašai sanāca negribot iepazīties, un sanāca diezgan muļķīgi.. :-D braucu vilcienā pie toreizējā drauga. Blakus man apsēžas suns :-D tas ir tiešām viss, ko ieraudzīju, pietam - tādas pašas šķirnes, kā man. Un galīgi netīrs un slapjš, jo ārā lija. Esmu liela suņumīle, un nedomājot izmetu kaut kādu frāzi, kā - kāds tu slapjš vai ko tml, tad kaut ko atbildēja cilvēks, kas viņu turēja - puisis :-D kaut ko parunājām, pateicu, ka man arī tāds suns ir, sākām runāties par suņiem, man tiešām nekādu citu domu nebija. Tad puisis teica, ka viņam jākāpj ārā, varbūt varu iedot savu nr. Un tad es sapratu, ka mani arī varēja savādāk saprast, nevis ka gribu parunāt par suņiem :-D aiz pārsteiguma nezināju, ko atbildēt, pateicu, ka esmu aizņemta, kas raisīja jo lielāku neizpratni puisī, bet, nujā, tas tiešām nebija tā domāts.. :-)
09.05.2017 12:07 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Es ar savu bijušo iepazinos naktsklubā DEPO jaunībā. Toreiz mēs tik parunājāmies klubā..nezināju ne vārdu, ne tel. nr.
Pēc divām dienām es braucu pie viena sev laba drauga uz kojām. Nu kā jau klasikā, mēs iedzērām un es neviļus izsviedu frāzi ''a kas tas par čali ar tevi bija kopā''
Viņš man atbildēja, ka draugs un vai man patīkot viņš :-D
Es neatbildēju neko, bet smaidīju..viņš saka tāāād jau patīīīk un teica, lai es ejot gulēt citādi man pumpas uzmetīsies un nevarēšu ar viņu satikties.
Man bija tāds ''okay''. :-D Paliku kojās pa nakti un nākamjā dienā ar viņu jau satikos. Kad ieraudzīju viņu, es biju mēma. Toreiz nepateicu nevienu vārdu jo šausmīgi kautrējos.
Bet kopā palikām pus gadu un pēc tam izšķīrāmies. Vienas no manām piedzīvojumu pilnajām attiecībām, kuras reizēm vēl atminos. (s):-D
09.05.2017 12:14 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Darbavietas liftā... :-D Biju tikai es un puisis. Viņš izmeta kaut kādu smieklīgu frāzi, es sasmējos... Pēc dažām dienām jau klauvēja pie mana kabineta durvīm. :-P
09.05.2017 18:44 |
 
Reitings 98
Reģ: 07.11.2016
Kādus 8 gadus atpakaļ draugiem.lv bija čats. Sapazinos tur ar kādu liepājnieku, baigie virtuālie draugi bijām. :-D Pēc 4 gadiem braucu uz Liepāju studēt, un reiz pie kluba viņš mani atpazina. Satikāmies, kādu laiciņu arī bijām kopā.
09.05.2017 19:03 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Pusaudžu gados kādā no čatiem iepazinos ar puisi no citas pilsētas un pēc ilgākām "virtuālām attiecībām" beidzot sarunājām randiņu. Un viņš bija man sacerējis dzejoli un ielicis to aploksnē. Kad viņš man satikšanās brīdī sniedza rozes un aploksni, biju pārliecināta, ka tur iekšā ir nauda (nu it kā par to, ka man vajadzēja braukt uz citu pilsētu, lai viņu satiktu) un es izmetu komentāru "Nu nevajadzēja jau...". Viņš mani mudināja atvērt aploksni, kas man likā dīvaini :-D
Ahh, joprojām nokaunos, atceroties to pārpratumu. Vēl dažas reizes tikāmies, bet nekas nopietns mums nebija.
09.05.2017 20:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits