Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tetuvējumu kultūra

 
Reitings 242
Reģ: 15.03.2017
Tetuvēji ir nenoliedzami kļuvuši par ļoti normālu lietu mūsdienu sabiedrībā. Kas kādreiz bija cietumā un armijas iespaidā tapis... Tā pat arī daudz kur pasaulē vel palicis ar ļoti kriminālu pieskaņu.
Bet vairāk jautājums ir par to, kā ir uz visu mūžu mainīt savu izskatu?!
Es varbūt esmu tikai tāds viens, bet man liekas, kad zilas bikses apnikušas vai kad frizūra galīgi nav vairs modē to var nomainīt... Bet tas tur vienmēr būs... Vai kaut salīdzinot ar rotām, kuras var novilkt.
Es saprotu, ka var uztetuvēt kaut kur ko mazu, kur nekad to neredzēs. Bet bieži esmu pamanijis, ka cilvēki izvēlas pat ļoti uzkrītošas vietas...
Tad to ko teiksiet? Tiem, kam ir? Un kas vel domā?
04.05.2017 23:11 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Lovisa-:-DEs nebuusu veca un krunkaina!:-D
Man vairaak liekaas atkal,ka mees mainamies,mainaas gaume pat kaa veelamies geerbties,matu kraasa ,kur nu veel tas,vai patiks tas tetoveejums to atlikuso dziivi.Reizeem taa ir momenta iegribe.Visu ir viegli mainiit,bet tetoveejums tomeer ir taads speeciigs gaajiens.To pasu vareetu teikt par tetoveetaam uzaciim utt.Ja uzacis izrausta un peec kaada laika nepatiik ,var atkal ataudzeet ,bet ja nodzen,nogriez ,tad taa "speele ir beigusies".
05.05.2017 17:53 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Man tetovējumi ir diezgan vienaldzīgi, bet drīzāk nepatīk nekā patīk, lai gan, protams, ir cilvēki, kuru personībai un izskatam tetovējumi pat ļoti labi piestāv. Bet tas arguments, ka labāk netaisīt tetovējumu, jo vecumdienās neglīti izskatīsies, man šķiet izcili stulbs. :D Vecumdienās visi būs krunkaini un neglīti, kāda gan starpība - ar tetovējumiem vai bez?!
05.05.2017 13:05 |
 
Reitings 704
Reģ: 21.12.2015
fazser
otrā joprojām labi izskatās :D
Ir vairāki tetovējumi, viens uz delnas, jeb ļoti redzamā vietā. Nav traucējis iegūt darbu nevienā brīdī, nemaz neslēpju. Tomēr lielākā sabiedrības daļa ir vai nu ar tetovējumiem vai uzskata, ka tas nav priekš viņiem, bet lai citi taisa. Arī darbā ņēmēju paaudze nu jau mainās, un tie paši ir ar tetovējumiem.
Mana, tipiskā padomju domāšanas, ōme tik nošausminājās par māsīcas zābaku nospiedumiem, jo vienkārši nesaprata domu.
05.05.2017 11:29 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
par to, ka "nevar novilkt". nu mūsu ķermeņos jau nemitīgi kaut kas neatgriezeniski mainās. agrāk šausminājos par to visu sevī, bet pēc ļoti neglītas rētas iegūšanas, esmu samierinājusies, ka tas viss ir daļa no manis, tāpēc es diezgan mierīgi sadzīvotu arī ar nenovelkamu netovējumu.
05.05.2017 11:16 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
ppar to vecumu runājot - kāda tur vairs starpība - saburzīts balts vai puķains palags - nesmuki tāpat būs:-D
es gribu tetovējumu . un esmu diezgan droša, ka, uztaisot vienu, pie tā neapstāšos. :) mana mamma šausminās par tetovējumiem tieši "a kā vecumā izskatīsies"iemesla dēļ.
05.05.2017 11:14 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010


Veci tetovēti vīrieši vēl tā neko izskatās, bet sievietes.. personīgi nepatīk :-)
05.05.2017 11:14 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Re kur trīs notetovēti kungi gados. Manuprāt izskatās forši.

Cik garlaicīgai dzīvei ir jābūt, lai domātu par to kā CITI cilvēki izskatīsies vecumdienās ar vai bez tetovējumiem? :D
05.05.2017 11:01 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Zin kāda jēga no sievietes ar augstskolas diplomu? Viņa vienmēr varēs palabot tavu gramatiku.

Jo augstskolas diploms ir garantija tam, ka cilvēks mācēs gramatiku :-D:-D
.
Ja par tēmu - man tetovējumi nepatīk un sev negribu, ja citiem ir, man vienalga. + ja apnīk, tetovējumu taču var arī noņemt.
05.05.2017 10:50 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Laikam par tām omītēm es vienīgā uztvēru domu:D
Es arī aizdomājos kā izskatīsies persona vecumdienās, ,kurai lielāko daļu ķermeņa klāj tetovējumi...Tādi "saburzīti"tetovējumi būs.. Vai arī kā izskatīties, ja būs krasa svara izmaiņa? Parasti publicē jaunus cilvēkus ar tetovējumiem, bet kur kādu 70 omīti vai opīti? 1-2 nelieli tetovējumi nekādas īpašās izmaiņas nebūs, tad ja viss ķermenis aptetovēts..
Cilvēkam ,kur redzamās vietās tetovē ir jāapzinās,ka tas var samazināt darba iespējams,it sevišķi kādā birojā iekļūt, bankā. Nē nu ,protams,ka ir tādi bosi ,intervētāji ,kuri ņem arī dažāda izskata darbiniekus,ka tik labi paveiks savu darbu, bet ,tomēr jārēķinās- mūsu lielākā sabiedrības daļa vēljoprojām uztver aizspriedumaini tetovējumus!
Vēl jāpadomā vai tas,ko tagad gribi uztetovēt patiks un būs aktuāli arī pēc 15 gadiem! Tas ,kas mums izraisa sajūsmu 20gados- nenozīmē ,ka būs tikpat liela sajūsma arī 45 gados!:D Noteikti muļķīgi ir tetovēt kāda mīļotā vārdu, jo cik mūsdienās ir kopā līdz mūža galam ar mīļoto? Nāks nākamais un tad mēģināt tetovēju pārveidot par ,ko citu (virsū zimējumu), vai arī ja līdzīgs vārds- pārveidot? Vai arī pārsvītrot ar svītriņu un lejā rakstīt nākamā vārdu?:-D Tagadējam mīļotajam nebūs patīkami katru reizi redzēt bijušā vārdu ...
05.05.2017 09:51 |
 
Reitings 81
Reģ: 23.08.2011
Manuprāt tetovēšanās tas nav nekas slits, ja to dara ar mēru un ar dziļu domu. Es pati apsveru domu pr tetovējumu, bet tādā vietā, kur neviens neredz.
Runājot par tiem cilvēkiem, kuri tetovē visu ķermeni- nenosodu, jo katram cilvēkam ir savs skaistuma ideāls, tapat kā piem, tiem kuri tiecas pēc slaida ķermeņa, liek visādus pīrsingus. Katram savs .:-)
05.05.2017 09:21 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Par mūsu ģimenes omes tetovējumiem atklāti negatīvas reakcijas nav. Lielākā daļa pēta, prasa vai sāpeja un nav nekādu komentāru, kāpēc cilvēks uztaisījis 2 palielus tetovējumu tikai tad, kad kļuva par omīti.
05.05.2017 09:14 |
 
Reitings 603
Reģ: 08.08.2012
Bet vairāk jautājums ir par to, kā ir uz visu mūžu mainīt savu izskatu?!

Ir lieliski veidot ādai dizainu, kurā jūties ērti. :) Visus savus tetovējumus zīmēju pati, tie ir gana lietišķi, lai piestāvētu klasiskajam stilam, taču tik pat labi iet kopā ar grunge. Apzināti neslēpju, taču, ja būtu nepieciešamība, visus varu nomaskēt zem apģērba. Pāris ir ar domu, pāris, lai piestāvētu pārējiem. Ja nu pienāks laiks, kad kāds apniks tik ļoti, ka nevarēšu ar to sadzīvot, uztaisīšu pa virsu ko citu, īpaši neiespringstu. :-P
05.05.2017 05:09 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Arī apsveru taisīt tetovējumu. Bet tikai tādu, kas ir nozīmīgs un svarīgs man.
05.05.2017 00:11 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Katrs ar savu ķermeni var darīt ko grib. :) Pašai ir viens, gribētu vēl, bet es slikti izciešu sāpes. Varbūt kādreiz atkal saņemšos :D
05.05.2017 00:11 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.03.2017

šis jautājums ir drīzāk par nākotni

Man it kā pret to nav ļoti lielu iebildumu, ja ir, kas mazs un neuzkrītošs, bet vispār dīvaini ir, ja otram āda ir tāda, liekas kaut kā citādāk...
05.05.2017 00:05 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.03.2017
Es tikai teicu, to kā pretargumentu, tam, ka tam nav nekāda sakara ar 5000 gadu vecu kultūru.
Un ja kas tetovejumu tinšu sastavu cik zinu neregulē nevieni normatīvi...
Bet citādi jautajums bija vairak par to vai visu mūžu būsi laimīga par šo izvēli, ja izlasiji tekstu līdz galam...
05.05.2017 00:01 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ķīniešu heroglifi, puķes, taureņi un daudz kas cits ir tik pierasts, ka tam neviens uzmanību nepievērš, bieži pat nepamana. Darba devējs jau nu noteikti nepadomās, ka esi noziedznieks, ja Tev būs tetovējums. Ome? Manējā, savam mazbērnam, ieraugot tetovējumu pa visu muguru un daļu rokas, bija tiešām sajūsmā, jo zīmējums ir ļoti skaists. Kādā sabiedrībā Tu dzīvo, kur ieraugot tetovējumu, uzreiz nodomā par cietumu?
04.05.2017 23:56 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Mans tetovējums man saistās ar svarīgiem notikumiem manā dzīvē un man vienalga, ko par to kāds domā. Man tas patīk un tikai tam ir nozīme, pie kājas ko domā omes vai kāds cits. Taisīšu vēl, jo tetovējums - tā ir māksla. Un tā nav mūsdienu lieta, cilvēki ir tetovējušies jau tūkstošiem gadu atpakaļ.
04.05.2017 23:52 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Neesmu omes pētijis un nezinu vai man ir tāda velme...

šis jautājums ir drīzāk par nākotni
04.05.2017 23:43 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.03.2017
Ko tu domā par tetovētām omēm?

Neesmu omes pētijis un nezinu vai man ir tāda velme...
04.05.2017 23:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits