Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ex draudzene neliekas mierā!

 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
Es gribeetu uzzinaat ko juus dariitu manaa situaacijaa.
Mans draugs ir sataisiijis ''suudus'' un man praats saka lai suutu vinju ellee rataa, bet sirds grib patureet.
Taatad - vinjsh no savas ex izskjiiraas pirms pusotra gada , peec 5 gadu kopaa buushanas . Vinji bija draugi, tad sagaaja kopaa un peec skirshanaas izdomaaja uztureet draudziigas attieciibas.
Es jau to zinaaju kopsh saakta gala , bet neko neteicu.
Tagad es ieeju vinjas facebook profilaa un skatos - she ku re ku, abi divi ir bijushi kaut kaadaa debesu tornii at kokteiljiem un saulrieta skatiem paari visai Londonai, un pats labaakais ir tas, ka mans virietis teica ka tajaa dienaa vinjsh bija uzaicinaats uz drauga ( viiriesha ) pasakumu ko vinjs organizeeja. Vinjsh man brutaali sameloja. Es to uzzinaaju sestdien , un sveetdien man bija paredzeets iet uz vinja gjimenes Lieldienas sviniibaam, iepazities ar mammu pirmo reizi utt.
Mums bija gara saruna, vinjsh atbrauca pie manis , protams ar ziediem un luughsanos utt.
Paskaidrojums bija shaads te : Bijusii to kokteilju paseedeeshanu ir uzdaavinaajusi vinjam kaa dzimshanas dienas daavanu ( kas bija pirms 2 meeneshiem). Es biju shokaa ka vinjsh vispar ko taadu ir pienjeemis un vinja ljoti labi zin par muusu attieciibaam. Kas tie par gaajieniem no vinjas puses?? Es vinju ,protams, nostrosteeju un pateicu lai vinjsh paartrauc visus kontaktus ja veelas mani patureet, vai otrs variants - ja vinji ir tikai ''draugi'' tad lai naakosho reizi njem mani liidzi kaa savu partneri un iepaziistina muus - ko vinjsh ir ar mieru dariit.
Nostaadiju vinju fakta priekshaa par maniem ilgterminja plaaniem - uzsaakt dziivot kopaa peec kaada laicinja utt un ja vinsh mani savos plaanos neredz lai tin makskjeri, protams vinjsh teica ka buutu gatavs ar mani uzsaakt kopdziivi . Iepaziistinaaja ar vecaakiem , pievienoja FBO ( Facebook official) ka mees esam oficiaali kopaa.. jaa izklausaas kaa beernudaarzs, bet tas man dod taadu kaa apliecinaajumu savaa zinjaa, ka vinjsh neko nesleepj no citiem.
Bet es joprojaam nevaru saprast vai to vispaar ir veerts piedod.. shitaadas ieshanas ar bijushajaam man nav pienjemamas.
Juus manaa situaacijaa piedotu vai tomeer nee?
18.04.2017 14:18 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Ja jau kopīgs bērns, tad jau jākomunicē gan, tur no tā neizbēgt.
20.04.2017 23:33 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Mana mīļotā Ex arī šad tad atgādina par sevi, bet viņš viņu nevar ciest, parasti ļoti vēsi komunicē (ir kopīgs bērns), bet komunicēt viņa grib par sīkumiem un ne vienmēr sakarā ar bērnu. Nākas vien paciest, dažreiz pasmieties par viņu :-D
20.04.2017 13:58 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Te tik daudz tēmu kopā, ka miers nebūs. :D
.
Es vairāk nesaprotu šausmināšanos par Neona lietām, jo kas vienam normāls, citam nav. Manuprāt, pats pats galvenais ir, lai viņas vīrs zina tik lielas tikšanās un uzzina no viņas nevis viena cosmo tante teica. Ja viņš viņu mīl, ir apprecējies ar viņu un turpina mīlēt ar visādiem niķiem (kas katra ir citās krāsās), tad kāda jēga kaut ko pārmest? Lai ir tas uzmanības deficīts, tad jau jūs darat tikai pakalpojumu pievēršot uzmanību viņas dzīvei un ja viņai patīk tā dzīvot un ir laimīga, kādas problēmas?
.
Es neatbalstu neko no Neona darbībām. Man nepatiktu, ja mans draugs tiktos ar bijušajām un es arī neko tādu nedarītu, kur nu vēl tējot ar svešiniekiem no portāla, bet tā esmu es un tās ir manas robežas attiecībās. Es nepieļautu arī melus un pati turos pie šāda principa, protams, baltie meli sanāk un noteikti arī manam draugam sanāk. Ko sēsi, to pļausi, tieši tik vienkārši. :)
.
Limonata, galvenais, lai Tu šajā situacijā izturies ar mieru, jo histērija tikai viņu atstums un aizsitīs tālu prom. Galvenais, ka Tev šīs robežas jānovelk pašā sākumā un, kā jau cormeum saka, ja Tu piedod, tad vairs nevari celt gaisā. Tu esi piedevusi, viņš ir sapratis kļūdu, bet sodīt kādu, nav jau suns viņš Tev..
19.04.2017 13:31 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
Nelasiiju visu diskusiju.Man pashai shaada situaacija nepatiktu.Es arii esmu draugos ar savu bijusho draugu,bet es nekad neesmu satikusies ar vinju divataa un kur nu veel dzeerusi kokteilus un skatiijusies saulrietus.Esmu labaas attieciibas ar vinja nu jau sievu.Ja vinjam gribas man izkratiit sirdi,tad vinjsh man piezvana un visu izstaasta,nevis tiekas ar mani romantiskaa gaisotnee.Un vispaar kaa var skaitiities ar ex tikai draugi,ja netiek iepaziistinaati ar tagadeejaam otrajaam pusiiteem?Neredzu probleemu draudzeeties ar bijushajiem,bet tad arii nevajag buut nekaadiem nosleepumiem un sleeptajaam tikshanaas reizeem no tagadeejaam pusiiteem.Ja tomeer notiek taadas satikshanaas,tad kaadam no viniem veel ir ceriibas saiet atpakalj.
19.04.2017 12:40 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Būt LV uz īsu laiku, bet ne pavadīt to laiku papildus ar ģimeni, radiem, draugiem, bet gan paslepus ''netīšām'' satiekot, nu tur ļoti alkst atzinības vai kā, ja esot kopā interesē tādas dīvainības. :-O Bet ne man spriest, var jau būt, ka tas cilvēks labs, bet tik un tā, priekš kam.
19.04.2017 12:38 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es nezinu uz ko bija attiecināts komentārs par dzīvot mācīšanu, bet nu ne visiem ir dots dzīvot labi un pareizi :-D
19.04.2017 12:13 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
HA Nesen biju ļoti līdzīgā situācijā, tik manējais ar savu ex bija sarakstījies gadu līdz es to uzzināju. Vienu reizi pat bija tikušies. Es būtu sūtijusi viņu ellē bet par cik mums bērns kopīgs izlēmu dot vēlvienu iespēju. Bet nu tur viss tik dīvaini bija...vēl tagad nesaprotu to visu...viņai stāstija ka mīl mani un ir laimīgs bet tajā pašā laikā arī viņai stāstija kā nožēlo ka bijis tāds cūka kamēr bijuši kopa utt. Bet man raudāja un lūdza piedošanu, ka ļoti to nožēlojot un nekad vairs ar viņu nekontaktēsies. Anyway...man dzīve tomēr pamainijās un ilūzijās vairs nedzīvoju.
19.04.2017 11:45 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Es īsti nesaprotu, kā tā var uzbrukt svešam cilvēkam un mācīt kā viņam jādzīvo, pie tam, ja viņa nevienam neko sliktu nav nodarījusi. :-O
Man piemēram arī ir neitrālas, pat labas attiecības ar visiem ex un bieži vien ar viņiem satikos līdz satiku savu tagadējo draugu. Vairs to nedaru aiz cieņas pret savu mīļoto un tādēļ, ka negribētu, ka viņš to darītu. Bet es saprotu, ka tas ir pilnīgi normāli, ja divi bijušie mīļotie satiekas šad un tad, bet tikai tādā gadījumā, ja nevienam vairs nav pilnīgi nekādu jūtu un otrajām pusēm nav iebildumu, savādāk nē.
19.04.2017 11:21 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Man viens ex ir dikti mīļš - man pret viņu jūtu nebija jau kādu laiku uz attiecību beigām, bet mēs bijām super čomi. Tādi arī palikām un sazinamies regulāri, tikāmies tik 1x, jo dzīvojam dažādās valstīs. Neliekas nekas traks :) Tomēr nodzīvoti kopā vairāki gadi un piedzīvots ļoti daudz - tas cilvēks nepalika svešs tikai tadēļ, ka izšķīrāmies. Tāda vismaz ir mana pieredze un tieši tādēļ neuzskatu, ka draudzēties ar saviem ex būtu kas slikts :-)
19.04.2017 11:10 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Ar saviem ex netiekos, lai gan tie ir bijuši tik tā pusaudžu parandiņošanas līmenī. Vienīgajās nopietnajās attiecībās esmu joprojām. Personīgi man neliekas ok tikties ar bijušajiem, un draugs uzskata tā pat. :-)
19.04.2017 10:56 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Man šitā piesiešanās un nesaprašana "kā var ar ex draudzēties" liek domāt, ka te 99% ir histēriķes, kuras ar saviem ex šķīrušās uz sliktām notīm. Man visas attiecības izbeigtas tīri pozitīvos viļņos, tādēļ arī man ir labas attiecības ar maniem exiem un neliekas nekas TĀDS uzturēt draudzīgas attiecības ar cilvēku ar kuru kopā esi bijis ilgu laiku :-)
19.04.2017 10:55 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Apple_pie
Haha, es esmu pārāk neinteresants priekš Neona - p0rn gifus nelieku, rupjības nerunāju, cosmietēm nepiedāvājos. Ko viņa ar mani tādā randiņā iesāks. :D:D
19.04.2017 10:46 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Cosmo ir tiešām cosmo. :)
Kāda starpība, kas ko dara, ar ko tiekas, ar ko dzīvo. Tāpat cilvēks darīs pēc saviem uzskatiem.
Šķiet, tik lielie kritiķi apkārt, lai gan sevi neredz no malas nu it nemaz.
Kā jau minēju, man neliktos labi,ja tiekas ar ex,tā ir pagātne, ne jau tāpat vien viņi vairs nav kopā. Priekš kam skatīties pagātnē un atcerēties vecos laikus?
Man vispār tagad ir uzskats, ka tikai uz priekšu, neko lieku man nevajag.
19.04.2017 10:34 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Caloo arī cer uz kādu nelielu randiņu? :D
19.04.2017 10:28 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Satikties ar ex un dzert kokčikus saulrietā ar ex ir divas dažādas lietas. Man ar ex čaļiem ir draudzīgas attiecības. ar vienh dejonu kopā deju kolektīvā, satieku 2x nedēļā
Viņš arī ir precējies un viņam arī nesen piedzima mazulīts. Visas jūtas, kas bija mums ir sen mirušas un izgaisušas un mēs nevairāmies viens no otra kā sātans no krusta :D Bet nevarētu teikt, ka esam baigie draugi. Ar otru ex satiekos apmēram 1x gadā. Vīram vienmēr pasaku. Padzeram tēju vai pastaigājamies, pāris reizes man ir bijusi meita līdzi. Vienkārši viņš ir foršs cilvēks, man patīk ik ps laikam ar viņu parunāties. Bet ik pa laikam un ieturot distanci. Netukšojam kokteiļus kopā un dāvanas viens otram nedāvinām. Autores gadījumā nevis ex ir vainīga, bet gan tavs čalis, kurš ir lupata un nejēdz ne Tev patiesību teikt, ne ieturēt pietiekamu distanci no savas ex.
19.04.2017 09:31 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Šoreiz te tiešām no Neona ir uzpūsts zilonis. :D:D
19.04.2017 09:19 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
divu bērnu māte un sieva

Kopš kura laika "divu bērnu māte un sieva" ir zīmogs uz pieres un rāmītis, kura ietvaros jāuzvedas?
.
(labi jau labi, zinu, kopš otrā bērna piedzimšans, bet nu... kāpēc?)
19.04.2017 08:35 |
 
Reitings 397
Reģ: 28.02.2017
Neons tikās ar ķirsi??? Oho, kas pa jaunumiem! Nu, kā bija?! :-D
19.04.2017 08:29 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
.. neaizmirsti pieminēt, ka es vēl regulāri dauzu savus bērnus. ;-)
19.04.2017 00:03 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Diezgan nepatiikami, ticu, ka man arii buutu ruugtums sirdii, bet ne tieshi taas ex situaacijas deelj, bet deelj meliem. Es nopietni vinjam pateiktu, ka es sev blakus neredzu viirieti, kursh melo, un tad skatiitos kaa vinjsh riikojaas.
Bet Tavaa vietaa es uzmaniitos ar to "paarmaaciishanu"...zini, iisteniibaa (viiriskiigiem) viirieshiem nemaz nepatiik taas sievietes, kuras attieciibaas ir "ar olaam", visu laika biksta, maaca, utml..tam ir mamma, bet ne jau miiljotaa sieviete. Ja nu, protams, Tu gribi vinju izaudzinaat par viirieti-memmiiti, kursh seedees zem sievietes brunchiem.
19.04.2017 00:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!