ex draudzene neliekas mierā!

 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
Es gribeetu uzzinaat ko juus dariitu manaa situaacijaa.
Mans draugs ir sataisiijis ''suudus'' un man praats saka lai suutu vinju ellee rataa, bet sirds grib patureet.
Taatad - vinjsh no savas ex izskjiiraas pirms pusotra gada , peec 5 gadu kopaa buushanas . Vinji bija draugi, tad sagaaja kopaa un peec skirshanaas izdomaaja uztureet draudziigas attieciibas.
Es jau to zinaaju kopsh saakta gala , bet neko neteicu.
Tagad es ieeju vinjas facebook profilaa un skatos - she ku re ku, abi divi ir bijushi kaut kaadaa debesu tornii at kokteiljiem un saulrieta skatiem paari visai Londonai, un pats labaakais ir tas, ka mans virietis teica ka tajaa dienaa vinjsh bija uzaicinaats uz drauga ( viiriesha ) pasakumu ko vinjs organizeeja. Vinjsh man brutaali sameloja. Es to uzzinaaju sestdien , un sveetdien man bija paredzeets iet uz vinja gjimenes Lieldienas sviniibaam, iepazities ar mammu pirmo reizi utt.
Mums bija gara saruna, vinjsh atbrauca pie manis , protams ar ziediem un luughsanos utt.
Paskaidrojums bija shaads te : Bijusii to kokteilju paseedeeshanu ir uzdaavinaajusi vinjam kaa dzimshanas dienas daavanu ( kas bija pirms 2 meeneshiem). Es biju shokaa ka vinjsh vispar ko taadu ir pienjeemis un vinja ljoti labi zin par muusu attieciibaam. Kas tie par gaajieniem no vinjas puses?? Es vinju ,protams, nostrosteeju un pateicu lai vinjsh paartrauc visus kontaktus ja veelas mani patureet, vai otrs variants - ja vinji ir tikai ''draugi'' tad lai naakosho reizi njem mani liidzi kaa savu partneri un iepaziistina muus - ko vinjsh ir ar mieru dariit.
Nostaadiju vinju fakta priekshaa par maniem ilgterminja plaaniem - uzsaakt dziivot kopaa peec kaada laicinja utt un ja vinsh mani savos plaanos neredz lai tin makskjeri, protams vinjsh teica ka buutu gatavs ar mani uzsaakt kopdziivi . Iepaziistinaaja ar vecaakiem , pievienoja FBO ( Facebook official) ka mees esam oficiaali kopaa.. jaa izklausaas kaa beernudaarzs, bet tas man dod taadu kaa apliecinaajumu savaa zinjaa, ka vinjsh neko nesleepj no citiem.
Bet es joprojaam nevaru saprast vai to vispaar ir veerts piedod.. shitaadas ieshanas ar bijushajaam man nav pienjemamas.
Juus manaa situaacijaa piedotu vai tomeer nee?
18.04.2017 14:18 |
 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
Vispaar ikdienaa sceenu un nepatiikamu momentu nav vispaar.
No saakuma es mekleeju kashkji jo vinjsh mani pirmos 5 meeneshus neiepaziistinaaja ar draugiem utt. bet tad kad es vinjam izstaastiju kaa juutos - tajaa pat needeeljaa vinjsh mani iepaziistinaaja ar draugiem un dazhiem gjimenes locekljiem. Kopsh taa laika viss bija perfekti.
Nu laikam viena iespeeja cilveekam ir jaadod, ja vinjsh turpinaas taadaa pat garaa tad es nozudiishu no vinja redzesloka gaismas aatrumaa. :-D
18.04.2017 15:43 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Es runāju vispārīgi nevis par šo konkrēto gadījumu. Vienkārši mani novērojumi šajā forumā. Jo kad runa ir par attiecībām, 90 procenti ieteikumu ir tieši tādi, kā minēju. Ja tā būtu arī tad, ja vīrietis prasītu padomu, tad es neko neteiktu.
18.04.2017 15:49 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Pasadena
Tieši kad un kā tās robežas jāvelk? Turklāt vīrietim taču bija iespēja nenoklusēt tikšanos un neslēpt. Viņš izvēlējās slēpt (nešausminos, jo iemesli var būt entie) un samelot, jo pieņēma (!), ka autore nebūs priecīga. Un nebija arī, bet ne tikai par tikšanos, bet arī par slepenību, kas 'nokrāso' visu tumšāku, nekā, ja noslēpumainība nebūtu bijusi.

Kad un kā ir individāli. :D
Es vairāk par principu kā tādu biju domājis. Jo tad, ja otrs kaut ko kreisu izdara, neskatoties uz to, ka viss ir izrunāts un skaidrs, kas otram ir, vai nav pieņemami, tur vairs nevar būt divu domu, kas viņam bijis svarīgāks.
Par pārējo varu pilnīgi piekrist - es negribētu sevi nostādīt tik stulbā situācijā ar aizdomu ēnu, tāpēc uzreiz visu pateiktu kā ir. Un ja sieviete neskatoties uz to uztaisītu scēnu, tad skaidrs, ka viņai savi tarakāni galvā.
18.04.2017 15:55 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vini tur bija divata? Tad jau segsis ar uz vecajam oglem moz bija.
18.04.2017 15:57 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Te jau nav runa tikai par vīrieti, bet arī par to bijušo, kurai tomēr būtu jāierāda sava vieta, ja jau tieši slepeni gāja uz tikšanos ar viņu.
18.04.2017 16:00 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Caloo, skaidrs - es jau iztēlojos skatu kā kādā randiņā (lai neteiktu, pirmajā), viens saka otram:"Robeža nr1 - Tev nebūs ar savu exi satikties man aiz muguras un melot man par to" :-D (lūdzu nepārprast, tiešām TIK burtiski to ieteikumu neuztvēru, bet nenoturējos).
18.04.2017 16:26 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Tādā ziņā man ar draugu sapas. Ar bijušajiem nodedzinam visus iespējamos tiltus un aizbrucinam visus ceļus un šādu problēmu nav
Bet jā. Ārzemniekiem ir cits temperaments, iespējams cita audzināšana ko būtu jāņem vērā. Pati iepazinos vecrīgā ar indiešiem vienreiz - nu pilnīgi citi cilvēki. Esmu arī čatojusi caur whatsapp ar viņiem. Pat ne tuvu nav kā latvieši ;-)
18.04.2017 16:35 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es vienmēr pieturos pie tā, ka mazie baltie meli dažreiz ir nepieciešami. Varbūt viņiem tiešām ir lieliskas un draudzīgas attiecības bez nekādiem tur.. manu draugu lokā ir tādi, kuri pēc ilgiem gadiem kopā ir palikuši par labākajiem draugiem. Katram savas attiecības un ģimenes, bet nereti sazvanās, padalās ar jaunumiem vai ar kādiem padomiem.. tas nav nekas traks :-) grūti, protams, otram..bet nu šķiet nedaudz negodīgi arī aizliegt draudzību 2 cilvēkiem, kuru starpā nekādu jūtu vairāk nav. Daudz ko nosaka kādu iemeslu dēļ izšķīrušies, kāda tā sķiršanās bijusi. :-)
18.04.2017 16:37 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Principā,manuprāt,ir vienalga,cik ilgi ir bijušas iepriekšējās attiecībās. Tagad ir jaunas un ja jaunās ir pietkoši svarīgas ar perspektīvu un kopīgiem nākotnes plāniem(kas liecina par to,ka otrs ir gana svarīgs),tad saglabāt esošās atiecības, līdz ar to būt galvenokārt atklātam,godīgam un cienīt otra vēlmes un jūtas,ir svarīgāk nekā draudzēties ar bijušajiem(vai jebkuru citu personu,ko šeit var ielikt).
18.04.2017 16:46 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Pasadena
Jā, nu tik traki tās robežas nevajag zīmēt, tas gan. :D
Principā jau daudz kas no cilvēka atkarīgs: cits baidās tādas kutelīgas lietas vispār cilāt, a citam dzīves moto ir - ko nezin, tas nesāp un ar runāšanu sevi nemaz neapgrūtina. :D
Mēnesnīca
Labi teikts. :)
18.04.2017 16:51 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Nu laikam viena iespeeja cilveekam ir jaadod, ja vinjsh turpinaas taadaa pat garaa tad es nozudiishu no vinja redzesloka gaismas aatrumaa.

Un exenei vēl parādi, lai neplātās, kur nevajag, tad jau redzēsi, kā būs. Gan jau labosies un nemelos. :)
18.04.2017 17:12 |
 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
varaviiksne - Es domaaju pagaidaam pietiks ar to , ka vinjsh Facebook ir nomainiijis statusu , ka ir attieciibaas ar mani un vinja gjimenes loceklji komentaaros ir sarakstiijushi jaukus noveeleejumus utt, es vinjas vietaa saaktu saprast ka laikam tur nav arshanas. :-D
Plus vel ieliks kaadu bildiiti pie kokteiljiem un saulrieta ar mums abiem un smaidiigaam sejaam, ganjau atkratiisies ar laiku, :-D
18.04.2017 17:27 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Limonata, nu uzmanies, bijušās var būt ''paķertas'', lai veicas un izdodas! :)
18.04.2017 17:29 |
 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
Jaa vinjsh jau man staastija , ka vinja esot bijusi ljoti privaatiipashnieciska un nekur nav laidusi vinju vienu pashu , pie katras mazaakaas sarunas ar preteejo dzimumu esot taisiijusi sceenas utt.
Interesanti ko vinja pati tagad dara daavinot manam viirietim romantiskas paseedeeshanas dzimshanas dienaa. Nez ,kaada butu bijusi vinjas reakcija manaa vietaa, laikam acis izskraapetu.
Lai tak daavina taas daavanas, bet itkaa citu variantu nebuutu ko cilveekam pasniegt. :-|
18.04.2017 17:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu tā kā es esmu no tām, kuras ne tikai sarunājas ar saviem ex, bet šad tad arī esmu satikusies, tad neuzskatu šo situāciju par kaut ko ārkārtēju. Jā, izdarīja to tev aiz muguras, jo zināja kā reaģēsi. Tas arī viss. Es arī ne vienmēr uzreiz atzīstos vīram, ka esmu bijusi uz tikšanos ar kādu ex... :-P
18.04.2017 18:39 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Piekrītu Mēnesnīca
manuprāt , tāda veida tikšanās slepus ar ex ir pilnīgi liekas
18.04.2017 19:48 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Nu, manuprāt, ja vien x samelo, tad kur garantija,ka nebūs tā vēl?
KOKTEIĻI UN SAULRIETS? Padomā tagad pēc kā tas izklausās, arī no malas..
7 mēneši tomēr nav gadi, cilvēks tev nav vēl iepazīts.
18.04.2017 20:04 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Un virsrakts arī īsti neatbilst, jo izskatās ka viena neliekas mierā, bet otrs piekrīt!
18.04.2017 20:06 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Puisis viennozīmīgi rīkojies neforši. Viena lieta, ja attiecības beidzas, bet normāla komunikācija turpinās.. toties šādās situācijās tam nevajadzētu būt melos un noslēpumos tītam.. vismaz tāda ir mana izpratne par veselīgām attiecībām :)
Ja izlēmi piedod, tad piedod... dzīvo uz priekšu un negrauz pārmetumos. Es, iespējams, piedotu puisim ar domu, ka nepadraudzējās vienu reizi ar galvu.. Bet.. ja tas atkārtotos.. tad uz muļķību to būtu naivi norakstīt.. :-/
18.04.2017 22:02 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Jā, Neon, interesanti gan. Gadiem Tu te skandini savas dzīves un ģimenes vērtības, bija diskusija kurā teici, ka pirms kāzām kopdzīvi neatbalsti un tamlīdzīgi, tagad izrādās, ka pa kluso tiecies ar bijušajiem, vīram par to melo. Nu tiešam - morāle uz goda :D :D
18.04.2017 22:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!