Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ilgākais laiks vienai?

 
Reitings 10
Reģ: 31.10.2010
Sveikas! Kāds ir bijis jūsu ilgākais laiks vienām pabūt pēc attiecībām?
Es nesen izšķīros no diezgan ilgām un nopietnām attiecībām un esmu sapratusi to,ka vēlos kādu laiku pabūt viena, pilnveidoties un atrast sevi. Lielākais trūkums man ir tāds,ka katru reizi kad man ir bijušas neizdevušās attiecības, es pēc kāda laika skrienu meklēt citas. Ilgākais laikam ir bijuš 2 mēneši,kad esmu pabijusi viena ar sevi. Diezgan muļķīgs Jautājums, bet kā lai palieku viena kādu laiku, kā lai nedomāju par to,ka man vajag vīrieti blakus,lai justos Labi, mīlēta?
18.04.2017 01:11 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
1,5 gadu. Gadu raudāju spilvenā, bet pēdējo pusgadu dzīvoju super dzīvi. Vienā dienā pamodos ar sajūtu, ka lielā sāpe par lielo mīlu ir izsāpēta. Pēdējais pusgads bija lielisks, vienai esot. Tāpat kā katra, man tas bija vērtīgākais laiks dzīvē līdz šim.
02.05.2017 13:38 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.03.2017
2 gadi bez nopoetnām attiecībām.. lieliski.. nesaprotu, kam vaig tās mocības...
Brīvi modeļi un kāds sakars daudz labaki
21.04.2017 10:41 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Aptuveni gads šobrīd, šajā laikā bijuši arī randiņi, tomēr no manas puses ne ar nodomu uz kaut ko nopietnu, vairāk patīkamu laika pavadīšanu kopā un ļaušanos tam, jo ir grūti pielaist jaunu cilvēku sev klāt, kad vēl iekšēji iepriekšējais ļoti spēcīgi atgādina par sevi :)
20.04.2017 23:40 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Nav bijušas tādas īsti nopietnas attiecības vēl, tādēļ īsti pat nespēju izprast to lēkšanu no vienām attiecībām uz otrām, jo vienkārši - kā? Kur jūs atrodat tik daudz puišus, ar kurām būtu gatavas uzsākt atiecības (ikdienā sanāk daudz sastrādājaties ar vīriešiem/iepazīšanās internetā vai klubos?)? Jo vienkārši pat esmu diezgan kautrīga, tāpēc nevienmēr protu sarunas ievirzīt vajadzīgajā gultnē, lai vispār radītu interesti par sevi. Kā arī es maksmimāli overthink visu par attiecīgo vīrieti, iespējamo attiecību gaitu utt., tādā veidā vienkārši savā galvā jau iestādot pretestību. Vai jau minētais variants, ka, ja vienu piesaista otrs, tad otrādi tas atkal nestrādā. Tāpēc saku, jā, nesaprotu, kā citiem partneri var mainīties pēc kārtas, jo man ir psiholoģiski grūti atvērties kaut vienam cilvēkam.
20.04.2017 21:43 |
 
Reitings 10
Reģ: 31.10.2010
D0LLs- tu esi friendship goals,piekrītu visam kā tu domā. Ja ir vēlme varbūt parunāties uzraksti pm. Beidzot kāds kas var definēt manas doma :D
20.04.2017 17:43 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
Interesanta tēma.
Bez pat randiņiem ir bijuši nepilni 3 gadi.
Pēc ilgām attiecībām parasti ir tā vēlme atrast citu, lai aizpildītu to tukšumu, kas radies no attiecību pārtraukšanas. Kādreiz to saucu par plāksteri, kur parasti tiek sāpināts tieši otrs cilvēks, jo tiklīdz brūces sadziedētas, saproti, ka blakus ir cilvēks, kurš tomēr neder. Man bija pat tā, ka bija uzradies tāds plāksteris, kurš bija informēts, ka nekas nopietns netiek plānots, taču ar laiku tāpat kādam uzrodas jūtas, sākas zāģēšana. Interesanti, ka parasti tieši, kad ej uz attiecībām bez plāniem un saistībām, partneris no sākuma ir sajūsmā par šādu iespēju, bet vēlāk sākas Santa Barbara, īpaši, kad tiek atgādināti spēles noteikumi. No šāda tipa attiecībām ir tikai tukšums. Taču katram vajadzētu tā pamēgināt, lai saprastu, ko gribi vai tieši negribi.
--
Uz autores jautājumu, kā neielekt nākamajās attiecībās un nedomāt par to, atbildot, atrast hobiju, kas paņem visu prātu un brīvo laiku.
20.04.2017 13:39 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Negribu.

Labi jau labi, esmu samērā interesanta persona pat bez "krāna" bildēm.
19.04.2017 23:42 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
xanax
Negribu.
19.04.2017 23:35 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Kā tad mēs zināsim, vai tas Tavs krāns vai nē?

Profesore gribi es pirms fotografēšanas un ielikšanas diskusijā uz sava locekļa uzrakstīšu tavu vārdu?:-D
19.04.2017 23:34 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Xanax
Kā tad mēs zināsim, vai tas Tavs krāns vai nē?
19.04.2017 23:30 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
domāju tu mani pārāk ātri esi iemetusi "fuck boy" kategorijā, es neesmu tik samaitāts.

Nē nu, sapazīšanos jau tas neizslēdz. :-D
Ja es diskusijā iemetīšu sava "krāna" bildi tas derēs?

Tā gan labāk nedari. :D
19.04.2017 22:54 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
xanax, tu tā uzsver to, ka jauns, ka man gribas jautāt - cik tad ir tev to gadu?! :D
vispār piekrītu, jaunībā kādu reizi vajag. uzzināt kas ir kas. cita lieta ja tas ir tāpēc, ka nu tā zazhralsja, ka nezin vairs ko grib..
vienu reizi dzīvē arī tādas bijušas. nu ja godīgi, kkas stipri foršs :D bet saprotu, ka tas bija absolūts izņēmums... jo pamatā paziņu lokā draugi kā reiz ir aplauzušies izvēloties šo variantu. nē, nu mans "brīvais" gan arī ar vecākiem tika iepazīstināts, gan draugiem...kāpēc, tagad nesaprotu :D jauna biju :D
19.04.2017 22:37 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Nu ja, tas jau redzams, arī xanax neatteiktos paseksot brīvajā laikā ar kādu no lietotājām.

varaviiksne domāju tu mani pārāk ātri esi iemetusi "fuck boy" kategorijā, es neesmu tik samaitāts.:-D
Būtu tik par sevi kādu informāciju pasviedis, lai zina, kam pieteikties jēga.

Ja es diskusijā iemetīšu sava "krāna" bildi tas derēs?
Xanax - a kāpēc tu nevari ar kādu pa normālo būt kopā? kas par putniem?

paulalala es varu gan būt ar kādu kopā pa nopietno, bet saproti, kamēr esmu jauns man gribas pamēģināt visu, arī brīvās attiecības.:-P
19.04.2017 16:55 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Es teiktu, ka tā enerģijas vadīšana cauri čakrām ir tā pati radīšana. Radot enerģiju vada, virza un izvēlas, kur un kā virzīt - apzināti vai tomēr ne.
Enerģijas apspiešana ir problēmas nerisināšana un nogrūšana zemapziņā. Bet kādā jaukā brīdī tāpat no zemapziņas tā uzkrātā enerģija lauzīsies laukā - un tad vairs nav tik viegli un patīkami, bet gatavā katastrofa. Bet tai pašā laikā - to visu var risināt (arī vislielāko katastrofu), atliek tikai ļaut sev to risināt, ne kā strausam bāzt galvu smiltīs un melot pašam sev, ka nekas jau nenotiek.
19.04.2017 14:41 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Sparkle - pirmā čakra ir dzīvības spēks, seksuālā enerģija. radošā čakara ir otra. Bet seksuālā enerģija pa lielam var plūst arī pa augstākajām čakrām, ja tu to biji domājusi.
Kā tu ilustrētu atšķirību starp vadīšanu un apspiešanu? tieši vairāk interesē tā vadīšanas puse.
19.04.2017 14:18 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
nerātnā
Oki, ja Tu to tā pasniedz, tad izklausās jau sakarīgāk. :)
19.04.2017 14:12 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Protams, tie kas apspiež seksuālo enerģiju, neko neiegūst, jo tā ir jāvada, jo veidojas enerģijas sastrēgums pašā pirmajā čakrā, un tā netiek tālāk vadīta. Un kāpēc, lai seksuāla enerģija nebūtu radoša, ja tās pamats ir bērna radīšana? Pirmajā čakrā tā ir seksuālā enerģija un neizniekojot un vadot to tālāk pa čakrām tās būtība izmainās.
19.04.2017 14:10 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Caloo, pozitīvā uzlādētība arī ir tā savas enerģijas pamodināšana. ;) Enerģijas apmaiņa ir tas pats kas radīšana. Noliedz cik gribi, bet praksē Tu jau sublimē (latviski - virzi, kur Tev vajag) savu enerģiju, tik neesi vēl to sapratis ar prātu. :-P Kad sāksi darīt to apzināti - būs vēl krutāk, tici man. :)
Kas attiecas uz gruzīšanu, galvas mazgāšanu, lamāšanu utt. - tieši tā, katrs pats izvēlas, ko uzņemt sevī un ko dot citiem.
19.04.2017 14:09 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
paulalala
Jap, kautkāda gruzīšana mani neskar, vai skar ļoooti minimāli. Maybe tik daudz, ka uz to brīdi izlasot ir tāds WTF moments - kā var līdz kkam tādam dadomāties. :) Katrā ziņā pozitīvo emociju ir krietni vairāk, jo vienkārši sakarīgu cilvēku šeit ir krietni vairāk. :D
19.04.2017 14:06 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Caloo, man liekas to otro, gruzīšanu utml. tu saņem gana šeit. nu jo kādam patīk/šķiet interesantas tavas domas, bet piemēram, tāpat var likties pārāk kategorisks un "vienvirziena ceļs" tavs domu pasniegšanas stils.
Tu gribi teikt, ka uzņem tikai ha ha hā un hi hi hī daļu, bet to, ka palagainās cīņas notiek tad tas tevi neskar? Baigi satrenējies uztvert īstās/vēlamās frekvences, nu ko lai saka :D
19.04.2017 14:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits