Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

BEZTĒMA NOSLĒGUMA DARBU IZCĪNĪTĀJĀM GLADIATORĒM

 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Tātad šeit varam raudāt, priecāties, dusmoties, kliegt (ieslēdzot caps lock), varbūt kādu padomiņu lūgt un palīdzēt viena otrai izcīnīt svarīgu posmu mūsu dzīvēs!!!
16.04.2017 19:59 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Es saprotu, ka saņemot kritiku vajadzeja divtik stradat pie darba, bet mani tas diez gan sagrāva... un man pat bail pajautat vai vins liktu sekmigu... it ka parastot darbu problemu nebija... aj
20.05.2022 15:53 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Es ļoti priecātos, ja kāds padalītos kā gāja aizstāvēšanā un kāda bija recenzija? Laba/slikta? Sekmīgi pabeidzāt? Bija daudzi kursa biedri, kuri dabūja nesekmigu?
Es šodien iesniedzu darbu, vadītājs parakstīja dokumentāro lapu, rekomendē aizstāvēt... tad vismaz 4 būs, vne?🥺
Vienkārši nezinu. Esmu nenormālā stresā. Laboju darbu līdz pēdejam. Vadītājs atbildot uz melnrakstu rskstija, ka “darbs ievērojami jāuzlabo, lai būtu pozitivs vērtējums”, secinājumus izbrāķēja, nodaļu izkārtojumu arī, uzrakstija, ka daudz kur pamatojums darbā ir vājš, ieteica paris lietas ko apskatit, lai izeju vēlreiz visam cauri. Izgāju. Nosūtīju. Patieca, ka sakot godīgi, ka vēljoprojam darbs ir butiski jāuzlabo ub galvenokart saturiski, bet ka vairka nav vinam jāsūta... es uzlaboju ko vareju, iesniedzu dsrbu...
Tagad stresoju. Kontakts muns labs neizbertas, bet laikam tāpēc, ka pec atsauksmem par melnrakstu es kadas 3 nedelas nelikos nezinis(jo biia espresso depresso par kritiku), tas sasparojos, pasedeju 2 dienas pie labošanas darbiem un nosutiju, gaidiju, ka pateiks, ka bus labi, iedrošinās... bet sanemu visu laiku, ka jāuzlabo...
Ak, nomieriniet
20.05.2022 15:51 |
 
Reitings 555
Reģ: 05.01.2012
Piektdienas naktī aizsūtīju darbu vadītājam, svētdien jau zvanīja un teica, ka viss ok. Diplomdarba vadītāja atsauksmē ielicis man 9. Aizvakar iesēju un nodevu darbu. 7. jūnijā aizstāvos. Galvenais nesākt raudāt :-D
31.05.2017 23:05 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Pāris dienas atpakaļ aizstāvējos, baigais prieks pēc tam nebija, nu tāda maza gandarījuma sajūta gan :) Dabūju 8, viens no vadītājiem gan teica, ka tas darbs bija uz 9, pašai arī tāda sajūta bija, tāpēc tagad mieles mazliet. Recenzents arī uz 9 bija novērtējis. Bet nekas, tālāk maģistros visas iespējas, tur gan atzīmi par darbu neliek, bet tomēr :D
31.05.2017 20:27 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Oj, norāvās.
Es nemaz negaidīju, ka būs citādāk - savu bakalaura darbu iesēju 3:00 naktī uz otrdienu, otrdien 10 no rīta nodevu :D
Vadītājam gatavu darbu parādīju tikai svētdienas pēcpusdienā, bet viņš, kā jau īsts supervadītājs būdams, atsūtīja man izlaboju svētdienas vakarā. Tad nu paspēju visu salabot (daudz nebija) un vakar nodevu.
Šodien tāda patīkama sajūta. Protams, iekšā baile par plaģiātu, kaut gan visu esmu rakstījusi pati. Tomēr bišķiņ tirina.
Vakar gan neko nesvinēju, jo bija traki daudz darba un saspringta diena. Tāpēc nebija arī baigā baudas sajūta, tā būs pēc aizstāvēšanas :) Es tikai iesmēju par kursa biedriem, kas feisītī salikuši bildes ar bakalauru pie fakultātes un "IR!!!", jo, nu, sorī, nekā tur vēl nav :D Ņemot vērā to, kā mums darbus meta atpakaļ, tur pat nevarēja bildes laikā zināt, vai vispār pieņems :D
31.05.2017 16:31 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Tikko uzzināju, ka jāaizstāv 7.jūnijā, uzreiz stresss.:-D
31.05.2017 16:30 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Es nemaz
31.05.2017 16:28 |
 
Reitings 220
Reģ: 17.08.2016
pirmdien iesēju un nodevu savu darbu, 7. jūnijā aizstāvēšana. :)
vēl tikai jāsagaida recenzija un jāuztaisa prezentācija, bet stress jau ir :D
31.05.2017 16:20 |
 
Reitings 9
Reģ: 31.05.2017
Nopirkt augstas kvalitātes Nenbutal un citas pētniecības ķimikālijas pārdošanai.
Labākais Nenbutal (fenobarbitāla nātrija), nepalaid garām īpašos piedāvājumus, lai
Nenbutal (fenobarbitāla nātrija) tiešsaistē un saņemt atlaides un pārsteidzošs
cenas! Droša interneta Nopirkt Nenbutal (fenobarbitāla nātrija).
Sazinieties ar mums, lai saņemtu sīkāku informāciju un informāciju par ......... [email protected]
Mūsu kvalitātes produkts ir labākais jūs varat atrast apkārt un mēs pārdodam mazos / lielos daudzumos ar garantēto diskrētu delivery.All mūsu produktiem tiek sniegta tīra kristāla un pulvera veidā, un ir augstākās tīrības available.We darīt piegādāt citus produktus pēc pieprasījuma no klientu un mēs pārdodam par mērenām cenām
Priekšrocības: fenobarbitāla nātrija (Nenbutal) ir recepšu zāles, kas dažreiz lieto īslaicīgai ārstēšanai bezmiegs. To var izmantot arī kā pirms anestēzijas līdzekli, vai uz ārkārtas lēkmju ārstēšanā. Nenbutal ir barbiturāti, kas var kļūt par atkarību ar ilgāku vai intensīvai lietošanai.
Sazinieties ar mums, lai saņemtu sīkāku informāciju un informāciju par ......... [email protected]
Sazinieties ar mani pa e-pastu, lai saņemtu sīkāku informāciju un info at ([email protected])
31.05.2017 16:09 |
 
Reitings 9
Reģ: 31.05.2017
Nopirkt augstas kvalitātes Nenbutal un citas pētniecības ķimikālijas pārdošanai.
Labākais Nenbutal (fenobarbitāla nātrija), nepalaid garām īpašos piedāvājumus, lai
Nenbutal (fenobarbitāla nātrija) tiešsaistē un saņemt atlaides un pārsteidzošs
cenas! Droša interneta Nopirkt Nenbutal (fenobarbitāla nātrija).
Sazinieties ar mums, lai saņemtu sīkāku informāciju un informāciju par ......... [email protected]
Mūsu kvalitātes produkts ir labākais jūs varat atrast apkārt un mēs pārdodam mazos / lielos daudzumos ar garantēto diskrētu delivery.All mūsu produktiem tiek sniegta tīra kristāla un pulvera veidā, un ir augstākās tīrības available.We darīt piegādāt citus produktus pēc pieprasījuma no klientu un mēs pārdodam par mērenām cenām
Priekšrocības: fenobarbitāla nātrija (Nenbutal) ir recepšu zāles, kas dažreiz lieto īslaicīgai ārstēšanai bezmiegs. To var izmantot arī kā pirms anestēzijas līdzekli, vai uz ārkārtas lēkmju ārstēšanā. Nenbutal ir barbiturāti, kas var kļūt par atkarību ar ilgāku vai intensīvai lietošanai.
Sazinieties ar mums, lai saņemtu sīkāku informāciju un informāciju par ......... [email protected]
Sazinieties ar mani pa e-pastu, lai saņemtu sīkāku informāciju un info at ([email protected])
31.05.2017 16:07 |
 
Reitings 9
Reģ: 31.05.2017
Nopirkt augstas kvalitātes Nenbutal un citas pētniecības ķimikālijas pārdošanai.
Labākais Nenbutal (fenobarbitāla nātrija), nepalaid garām īpašos piedāvājumus, lai
Nenbutal (fenobarbitāla nātrija) tiešsaistē un saņemt atlaides un pārsteidzošs
cenas! Droša interneta Nopirkt Nenbutal (fenobarbitāla nātrija).
Sazinieties ar mums, lai saņemtu sīkāku informāciju un informāciju par ......... [email protected]
Mūsu kvalitātes produkts ir labākais jūs varat atrast apkārt un mēs pārdodam mazos / lielos daudzumos ar garantēto diskrētu delivery.All mūsu produktiem tiek sniegta tīra kristāla un pulvera veidā, un ir augstākās tīrības available.We darīt piegādāt citus produktus pēc pieprasījuma no klientu un mēs pārdodam par mērenām cenām
Priekšrocības: fenobarbitāla nātrija (Nenbutal) ir recepšu zāles, kas dažreiz lieto īslaicīgai ārstēšanai bezmiegs. To var izmantot arī kā pirms anestēzijas līdzekli, vai uz ārkārtas lēkmju ārstēšanā. Nenbutal ir barbiturāti, kas var kļūt par atkarību ar ilgāku vai intensīvai lietošanai.
Sazinieties ar mums, lai saņemtu sīkāku informāciju un informāciju par ......... [email protected]
Sazinieties ar mani pa e-pastu, lai saņemtu sīkāku informāciju un info at ([email protected])
31.05.2017 16:06 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Mūsu specialitātei teica tā, laikam lai iebiedētu. :-D
Ir iespēja neiaizstāvēt tieši tajā laikā. Pie durvīm būs saraksts ar studentiem un apakšā komisijas vārds un uzvārds.
29.05.2017 13:00 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Maite, man māsīcai BA teica, ka līdz 25% esot ļoti ok :D Tāpēc, ka plaģiātu rāda tiešām daudz ko, varbūt pa specialitātēm vienīgi atšķiras, bet nu nezinu.
Nu mums ir līdzīgi, vienīgi komisija ir tiesīga bez ierobežojumiem bīdīt uz abām pusēm, ja viņiem tā liekas. Bet nu, lai vai kāda viņa ir, tev īsti nav izvēles iespēju vnk neaizstāvēt. :D
29.05.2017 12:50 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Viņa strādā vienā pašvaldības domē, tēlo, ka zina visu. Nedaudz nepieskaitāma, kā arī nezina, kā notiek privātajos uzņēmumos. Piemēram, ja BD recenzents ir novērtējis uz 8, maksimālā atzīme ir 10, minimālā ir 6.
--
Mums ir 2%. plag.lv tāpat neparāda pareizi.
29.05.2017 12:45 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Paldies.
Tracina. Negribas arī pēc stundas gaidīšanas mest ar roku :D
29.05.2017 12:42 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Kā kurā augstskolā. Mums līdz 25% ir ok
29.05.2017 12:38 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Es jau stundu gaidu savu plagu. Tualeti arī vajag, bet biblenē mantas neatstāšu.
Cik tie % tur varēja būt/nebūt?
29.05.2017 12:34 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Ar kādām tiesībām? :D Interesanta attieksme :D
29.05.2017 12:12 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Mani atbrīvoja no priekšaizstāvēšanas, jo tad darbs bija gandrīz gatavs. Galvenais, lai komisijā nav viena sieviete, kas bija abas reizes aizstāvot prakses pārskatu, viņa novilks visu uz leju. Tad es pagriezīšos un neaizstāvēšu.
29.05.2017 12:10 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man šonedēļ. Rīt ir priekšaizstāvēšana, ceturtdien ir aizstāvēšana. Bet recenzija bija laba, diezgan bezpersoniska gan... kā arī man recenzente pačukstēja, cik ir ielikusi, vērtējums ir ļoti labs, domāju, ka pēc aizstāvēšanas nekas diži nemainīsies.
29.05.2017 11:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits