Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Negribu bērnus, negribu neko.

 
10 gadi
Reitings 147
Reģ: 04.07.2013
Sveiki! Es jau diezgan ilgu laiku par to domāju. Dzīvoju kopā ar vīrieti, esam kopā gadu. Viņš saka, ļoti gribot veidot ģimeni nākotnē, bet es negribu!!! Nav tā, ka es nemīlu viņu, bet bērnus es negribu! Arī kāzas es negribu. Esmu dzirdējusi vairākus viedokļus, ka pēc kāzām dzīve mainās, iestūrēšana ģimenes ostā, bērnu radīšana nozīmē arī dzīves pārkārtošanu. Turklāt, visi šausmīgie stāsti par dzemdēšanas mokām un 9 mēnešu mokām liek man vēl vairāk pieņemt domu, ka es to nevēlos, jo manā dzīvē ir daudz svarīgākas lietas par ģimeni. Manā vecumā jau būtu it kā laiks, bet es to vienkārši nevēlos. Draugs saka, gan jau uzskati vēl mainīsies, bet esmu pārliecināta, ka nemainīsies. Man ir mazliet savādāka vērtību sistēma, ir lietas, ko es vērtēju augstāk.
Es nevēlos viņu pazaudēt, jo viņš ir reti normāls vīrietis. Bet ļoti ģimenisks.
Turklāt, es arī nevēlos intīmas attiecības. Ir pagājis vairāk kā mēnesis kopš mums nav tuvības. Attiecībās viss ir kārtībā, tā nav partnera vaina. Vai esmu aseksuālis? Nekad sekss ar kādu nav izraisījis patīkamas emocijas (neitrālas). Nemaz arī neprasās.
Es nezinu, kādēļ esmu tik atturīga, ka nevēlos ne ģimeni, ne seksu. Vai tiešām ar mani nav kaut kas kārtībā? Varbūt tiešām esmu aseksuālis?
13.04.2017 20:20 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Sognare es dzivoju ar virieti, bet labu draugu un man te daudz taadu ir. Lielaakaa dala domaajams veelas vairaak, bet visi mani respektee. Es ari nevelos ne sex, ne isti attiecibas kur nu vel bernus. Man loti patik briviba. Laura , tev ne par ko nav jajutas vainigai un neviens tev nevar neko uzspiest tiesa es saprotu tevi loti labi. Iespejams vnk nav iatais cilveeks. Milet var ari platoniski un nekas traks tur nav
30.05.2018 01:45 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tu ta gadien negribi seksu un sis saki pacies?
29.05.2018 22:47 |
 
Reitings 88
Reģ: 20.08.2016
Ja jau izveidoji attiecības un gadu esi kopā, droši vien, ka aseksuāla neesi.

Tieši tā. :)
Turklāt es nedaudz iemetu aci autores vecajās tēmās, dažas bija saistībā ar fizisku interesi pret pretējo dzimumu: seksu, nestāvēšanu, puišiem. Es tevi apsveicu, tu aseksuāla pilnīgi noteikti neesi :D
Manuprāt, Tev vajag vnk draugu vīrieti neviss vīrieti kā vīrieti. Tādu draudzenīti ar ko kopīgi iet vakariņās ,parunāties un pa mājām!

Precīzi, vai arī atrodi sev kādu brīvu un vientuļu homoseksuālu vīrieti, izveido ar viņu partnerattiecības, vai skaistu draudzību. Viņš nevēlēsies, ģimeni, bērnus un mīlēties ar tevi viņam nebūs absalūti nekādas vēlmes, gluži kā tu vēlies, dzīve bez seksa, bērniem, ģimenes, kāzām. Viņš varēs pilnvērtīgi būt tava vīriešu kārtas draudzene, :D
14.04.2017 13:40 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
interesanti, ka autorei profila bildē ir sieviete kāzu kleitā :D dziļi noslēptās ilgas :D
14.04.2017 10:52 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Logiski, ka ilgstosi esot kopa dzive mainisies. Tam nav sakara ar kazu esamibu vai neesamibu. Protams, ka ienakot bernam gimene, sakuma vairak, pec laika savadak, viss tiks pakartots vinam. Tas nav kautkas arkartejs, ta vienkarsi notiek,ta tam ir jabut.
Tev savai negribesanai iekseji jabut nopietnakiem iemesliem. Vai ari tu vienkarsi esi vel loti jauna ar tadu nenobriedusu viedokli par dzivi kopuma.
14.04.2017 10:45 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
LauraLaura5, ja tevi tas vispār interesē, tad ieteiktu aiziet no sākuma pārbaudīt vai viss kārtībā ar hormoniem un, ja ir, tad pēc tam pie laba psihologa! Ja tavas domas un sajūtas nemainīsies, nu, tad dzīvo nost viena pati.. neko labāku tev ieteikt nevaru! Vai kopā ar kādu, kuram arī nevajag seksu, bērnus un kāzas! (t)
14.04.2017 10:45 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
man šķiet nekas traks, ka negribi dzīvot pēc ierastā modeļa, bet savu laimi un nākotni redzi savādāk.
ar vīrieti arī tikai gads kopā, vēl arvien iepazīstat viens otru, gan jau viņš pats spēs izdomāt vai redz savu nākotni ar ģimeni un bērniem vai ar tevi.
14.04.2017 10:41 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Dažus mēnešus atpakaļ rakstīji, ka ar draugu plāno bērnu. Tiec taču skaidrībā pati ar sevi, nevis maini domas ik pa pus gadam. Un nevajag Tev bērnu, ja viņš Tev būs, tad arī pēc pus gada pārstāsi viņu gribēt? :-|
14.04.2017 09:26 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Ja jau izveidoji attiecības un gadu esi kopā, droši vien, ka aseksuāla neesi.
14.04.2017 09:23 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
jūs tā pārmetat autorei, it kā viņa tur viņu ķēdē piesietu un neļauj no mājas iziet. tak vīrietis pats lai izbeidz šīs attiecības, ja grib bērnus un visu pārējo, kādēļ autorei ir jāiet lūgties, lai viņš viņu pamet, jo viņa negrib dzemdēt? :D un kādēļ lai autore izbeigtu attiecības pašlaik, ja vīrietis vēl pats varbūt negrib iet prom.. prātīgas atbildes nesagaidīšu gan jau, bet žēl, ka visa darva uz sievieti atkal, vīrietis pūciņš saulīte cukurdupsītis apvainotais :D
14.04.2017 09:19 |
 
Reitings 40
Reģ: 05.04.2017
Beibe.Marta,man atkal izklausās, ka Tev ir kaut kāda bērnības trauma un kautkas greizi audzināšana nogājis.
14.04.2017 01:57 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Ir normāli negribēt ģimeni, bet ir nenormāli uzspiest to otram cilvēkam, kurš to grib. Manuprāt, būtu pareizi meklēt sev tādu partneri, kuram ir līdzīgas vēlmes. Neticu, ka ilgtermiņā var sanākt laimīga kopdzīve, ja otrs, piemēram, sapņo par bērniem. Mēs ar draugu arī negribam bērnus, toties mēs abi gribam dzīvniekus, es nespētu dzīvot kopā ar vīrieti, kurš ir pret manu kaķi, piemēram. Paliktu kaķis. Draugs gribēja suni, es neesmu suņu cilvēks, bet man nebija problēmu piekāpties. Tas ir tikai piemērs.
14.04.2017 00:54 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Izklausas pec kautkadas bernibas traumas, slikta vecaku piemera un audzinasana kautkas nogajis greizi.
14.04.2017 00:11 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
esmu pārliecināta, ka nemainīsies. Man ir mazliet savādāka vērtību sistēma, ir lietas, ko es vērtēju augstāk. Es nevēlos viņu pazaudēt, jo viņš ir reti normāls vīrietis. Bet ļoti ģimenisks. Turklāt, es arī nevēlos intīmas attiecības.

Tā ir cūcība pret konkrēto vīrieti. Viņam ir tiesības uz laimīgu dzīvi, ģimeni un visu pārējo, ne jātic taviem solījumiem, ka varbūt kādreiz, nu kādreiz. Ļauj viņam dzīvot normālu dzīvi, kādu viņš vēlas un neattaisno visu ar, nu viņš reti normāls. Ja tev neinteresē lielākā daļa no lietām, kas ir attiecībās, tad tev jāmeklē tāds pats cilvēks, nevis jāliedz konkrētā cilvēka sapnis. Žēl vīrieša, kas tic un cer, šķiries un dzīvo sev!
13.04.2017 23:12 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Gribēsi ģimeni, kad atradīsi ĪSTO vīrieti!
Ja nevēlies ar šo vai kādu no iepriekšējiem, tas ir pierādījums, ka viņš vienkārši nav tavs īstais.. Nemoci sevi un vēl jo vairāk, sava egoisma dēļ, nemoci vīrieti.
13.04.2017 22:49 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ja tiešām nevēlies ģimenes pieaugumu, bet Tavs vīrietis par to vien sapņo, prātīgāk gan būtu ļaut viņam iet savu ceļu un sameklēt sev sievieti, kura būtu arī viņa bērnu māte. Pieturot puisi pie sevis, tai pašā laikā runājot par to, ka dzemdēt nevēlies un seksu arī nevēlies, Tu tomēr dod viņam cerību, ka šis bērnu un seksa negribēšanas niķis Tev pāries - un tas vairs nav forši. Ja taisies paturēt puisi pie sevis tikai tāpēc, ka viņš ir reti normāls, bet ne jau tāpēc, ka viņš Tev tiešām, tiešām būtu vajadzīgs - šitā sevi un otru mocīt ir atkarība.
13.04.2017 22:06 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Atrodi arī vīrieti ,kurš neko nevēlas. Nevajag otru mocīt ,dot cerības uz ģimeni ,bērniem,ja neko nevēlies. Pat ,ja Tu viņam tieši saki- nevēlos, tad, tāpat iekšēji viņš cer,ka Tavas domas mainīsies un to visu sagribēsi pēc gada, diviem , pieciem!
Kam Tev to vīrieti vispār vajag? Lai rociņu paturētu ,lai parunātos? Seksu negribi. Tu tak apzinies,ka viņš cieš un lai sapņos par seksu ar Tevi, vai arī sāks krāpt ar citu.
Manuprāt, Tev vajag vnk draugu vīrieti neviss vīrieti kā vīrieti. Tādu draudzenīti ar ko kopīgi iet vakariņās ,parunāties un pa mājām!
13.04.2017 21:33 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Mīlu" un "nemīlu" nav melnbalta padarīšana, diemžēl. "Nav tā, ka nemīlu" pricipā ne obligāti nozīmē "mīlu

Un nav tā,ka arī nemīl. Drīzāk šeit autore nesaprot ,ko īsti jūt un ko grib.:-)
13.04.2017 21:23 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Pieņemsim,ka kāzas negrib,pietiek,ka kopā dzīvo,bērnus negrib,jo ir tādas sievietes kam bērni nesaista,tomēr dzīvot kopā ar puisi un negribēt seksu man šķiet dīvaini. Tad kādēļ tev viņš? Lai būt kāds kas aizpilda brīvo gultas malu? Ok ,ir dienas kad seksu negribas,bet te es saprotu,ka vispār negribas . Tad ko puisim darīt?
13.04.2017 21:21 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Nu, ja negribi neko, tad negribi. Ko īsti vēlies dzirdēt? Manuprāt, negribēt ir normāli. Tikai esi godīga pret vīrieti un neliedz viņan iespēju atrast partneri, ar kuru sakrīt vēlmes.
.
Kas attiecas uz Jasmīna Vāvere komentāru, vispār jau viņa neteica, ka negribēt bērnus = nenobriedis. Varbūt vajag izlasīt teikumu līdz galam un tad kliegt.
13.04.2017 21:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits