Latvijā valda tumsonība?

 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Manu uzmanību pēdējā laikā piesaistījis tas, ka visapkārt saradušies pseidointelekuāļi un sabiedriskie mediji aicina viņiem izteikt savu viedokli. Piemēram, cilvēki, kas sevi dēvē par parapsihologiem, vēdiskajiem psihologiem. Protams, dzīvojam demokrātiskā valstī, katram tiesības paust savas domas, ticību, uzskatus, taču tagad jau tas tiek darīts skolās, kur bērna psihe vēl nav tik nobriedusi, lai kritiski uztvertu info. Ja manam bērnam uz skolu nāktu vēdiskais psihologs bez attiecīgas izglītības (kā zināms psihologa kvalifikāciju var iegūt studējot 6 gadus un 1 gadu ejot praksi), tad es būtu pret, jo negribu, ka manam bērnam tiek citu "reliģiskie" uzskati baroti, kas nav balstīti zinātnē. Tāpat attiecības tiek glābtas ar pseidopsihologu palīdzību. Tiem, kam ir kāds sakars ar paihoterapiju, noteikti zina, ka pāru terapija ir viens no sarežģītākajiem terapijas veidiem. Es nezinu, man tas viss šķiet tā.. tumsonīgi? Tas pats ar slaveno rīsu burciņu, kas klejo pa fb. Nu tiešām, kā var noticēt?
29.03.2017 14:23 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Piekrītu, bet realitātē tā nenotiek, lielākā daļa pasniedzēju ir caurumcauraizauguši ar subjektīvu viedokli, priekšstatu par visu, ko viņi arī sniedz bērniem. Pat tādos priekšmetos kā vēsture, literatūra, kulturoģija, politika, kur skolotājiem vajadzētu būt maksimāli objektīvi, ļaujot bērniem pašiem domāt un izdomāt, kāds ir viņu viedoklis, sniedzot kaut kādu pamatu, diemžēl tā nenotiek.

Es zinu. Mani no skolas gandrīz izslēdza par domrakstu par Romeo un Džulietu. Te paldies mammai - ja es atnāktu no skolas stāstot, ka man bija jāklausās Uģis Kuģis, mamma direktoru izsauktu uz tādām pašām diskusijām, kā izsauca par to, ka literatūras skolotājai nepatika, ka es domrakstā rakstu savas domas, nevis tās, ko gribēja skolotāja. Bude, Kuģis, vēl kādi pašpasludinātie eksperti skolās ir lieki. Tas traumē bērnus un kā to vispār pieļauj? Kā sevi par skolotājiem var saukt cilvēki, kas atbalsta bērnu pazemošanu? Esmu redzējusi Kuģa lekcijas, tās ir tendētas uz meiteņu pazemošanu. Ir problēma ar pusaudžu seksualitātes izpratni, bet ne jau pazemojot meitenes tas ir jārisina. Turklāt - grūžot diametrāli pretēju informāciju - Budem līdzīgos, kas māca kā būt modernai un seksīgai un Kuģi, kas sludina diametrāli pretējas lietas. Es neesmu feministe ar lielo burtu, bet šeit mani tiešām interesē, kāpēc viss tas materiāls ir vērsts pret meitenēm, bet audzinošā materiāla puikām nav?
01.04.2017 03:06 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Tas, ka sievietes panesās uz klēpja tīrīšanas rituāliem, vēdiskajām vēsmām zem svārkiem, uģkuģveidīgajām sievietes pazemināšanas un pazemošanas lekcijām un citiem naudas izkāšanas ezotēriskajiem brīnumiem, ir sieviešu pašapziņas trūkums. Viņas ir upuri.
Bet pagale viena nedeg. Kur upuri, tur varmākas - redzami vai ne tik redzami, bet vienmēr pastāv abi.
Šo sieviešu vīriešiem nav pašapziņas, tikai viņu pašapziņas trūkums nav manāma kuģveidīgo kungu lekcijās (ja vien paši nav Uģi Kuģi), bet viņu sievietēs, pret kuriem viņi ir vardarbīgi - emocionāli, fiziski, seksuāli (kā nu kurš un cik lielā apmērā izpauž savu 'pārākumu', bet tas nemaina lietas būtību).
Kas attiecas uz Mika Ozoliņa un pick-up 'mākslinieku' lekcijām - uz tām iet tie čaļi, kurus izkastrējušas pašu sievietes - māte, sieva (vai sievas), draudzenes.
.
Pazemo tas, kuram nav pašapziņas. 8) Pazemo to, kuram nav pašapziņas. 8)
.
Un Caloo - vīriešiem in general nav spēcīgāka loģiskā domāšana. Vīriešiem vēsturisku un tradicionālu iemeslu dēļ ir izveidojusies lielāka vēlme sacensties, uzvarēt, pierādīt sevi, līdz ar to gudrie prāti vīriešu ādā publiskai apskatei izrāda sevi biežāk. Savukārt sievietēm pirms aktīvas feminisma kustības tie bija atsevišķi gadījumi, kad viņas ar savu gudrību devās tautās, un arī tad ne bez vīrišķās cilvēces daļas pretestības.
01.04.2017 11:29 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Kas attiecas uz Mika Ozoliņa un pick-up 'mākslinieku' lekcijām - uz tām iet tie čaļi, kurus izkastrējušas pašu sievietes - māte, sieva (vai sievas), draudzenes.

Neredzu es neko sliktu "pick-up" treningos. Ne jau visiem vīriešiem ir iedzimts Alfa-gēns. Ir maldinoši stereotipi ka "pick-up" treningos māca kā iepazīties ar sievieti un pēc tam maksimāli ātri ievilkt viņu gultā. Šādos treningos pamata doma ir iemācīties komunicēt ar sievieti kā ar personību. Lai iepazītos ar sievieti ir vajadzīga drosme, labas komunikācijas prasmes, ar vienu "Es esmu vecis" devīzi ir par maz.:-/
01.04.2017 12:14 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Drosme un labas komunikācijas prasmes kā arī citas vīrišķās kvalitātes attīstās ģimenē komunikācijā ar māti (un māsām, ja tādas ir), bet ar norunu, ja ģimenē ir veselīgas un mīlošas attiecības visu ģimenes locekļu starpā un mātes-tēva starpā pirmāmkārtām. Ja ģimene klimats ir neveselīgs (proti, veselīgu pašapziņu graujošs), tur i vīrs, i dēls tiek kastrēts vai (ja vardarbība ir no vīrieša puses), sieva (un meitas) paliek par verdzenēm.
.
Un pick-up meistaru ne sevišķi kvalitatīvās lekcijas nav vienīgā vieta vīriešiem, kur var visu šo apgūt.
01.04.2017 12:27 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
nerātnā
Tas, ka sievietes panesās uz klēpja tīrīšanas rituāliem, vēdiskajām vēsmām zem svārkiem, uģkuģveidīgajām sievietes pazemināšanas un pazemošanas lekcijām un citiem naudas izkāšanas ezotēriskajiem brīnumiem, ir sieviešu pašapziņas trūkums. Viņas ir upuri.

Tātad pašapziņas trūkums automātiski pataisa cilvēku par upuri? Un, protams, upuri nevar būt bez varmākas? Pastāsti sīkāk šo savu teoriju?
Un kas tas par uģi kuģi kuru jūs te visu laiku pieminiet?
Un Caloo - vīriešiem in general nav spēcīgāka loģiskā domāšana.

Sorry, fakti pierāda pretējo.
Vīriešiem vēsturisku un tradicionālu iemeslu dēļ ir izveidojusies lielāka vēlme sacensties, uzvarēt, pierādīt sevi, līdz ar to gudrie prāti vīriešu ādā publiskai apskatei izrāda sevi biežāk. Savukārt sievietēm pirms aktīvas feminisma kustības tie bija atsevišķi gadījumi, kad viņas ar savu gudrību devās tautās, un arī tad ne bez vīrišķās cilvēces daļas pretestības.

Nejauc kopā gudrību un loģisko domāšanu - tās ir dažādas lietas. Un jau n-tos gadus sievietēm neviens netraucē demonstrēt savu gudrību.
01.04.2017 12:45 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Caloo, jā, pašapziņas trūkums ļauj ļoti viegli iekļūt upura un varmākas lomā. Jo stiprāka pašapziņa, jo vieglāk no tādām lomām ir atvadīties un dzīvot brīva cilvēka dzīvi. :) Cilvēkam ar zemu pašapziņu ir tendence meklēt sevis apliecināšanos ārpusē - tad arī viegli iepinas vardarbīgās attiecībās kā upuris vai varmāka. Tāds tādu atrod. ;)
Par Uģi Kuģi Tu atradīsi info FB meklētājā. :)
Tas tiesa - gudrība un loģika nav viens un tas pats. Tas, ka prāts ir loģisks, nav garantija, ka tas būs gudrs (jo patiesībā gudrībai pat ar viskrutāko loģiku nepietiek). :)
01.04.2017 13:05 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
nerātnā vai daudzi vīrieši spēj uz ielas pienākt pie nepazīstamās sievietes, iepazīties un uzaicināt uz randiņu? Tādu cilvēku ir ļoti maz, mūsu cilvēki ir ļoti noslēgti. Tas pat nav atkarīgs no tā kādā ģimenē vīrietis ir audzis, kādas ir bijušas attiecības ar māti vai māsām.
Un pick-up meistaru ne sevišķi kvalitatīvās lekcijas nav vienīgā vieta vīriešiem, kur var visu šo apgūt.

A kur vēl pastāsti lūdzu?
01.04.2017 13:19 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
A kur vēl pastāsti lūdzu?
Dzīve ir labākā skola. :) Iemācīs i teoriju, i praksi. :) Nevajadzēs ne pikaperu, Uģa Kuģa lekcijas. ;)
vai daudzi vīrieši spēj uz ielas pienākt pie nepazīstamās sievietes, iepazīties un uzaicināt uz randiņu? Tādu cilvēku ir ļoti maz, mūsu cilvēki ir ļoti noslēgti.
Vai vispār vajag iet pie tās sievietes un aicināt uz randiņu? Vai tiešām Tev (un viņai) to vajag? ;)
Kad Tev vajadzēs ar meiteni A iet uz randiņu un meitenei A vajadzēs iet uz randiņu ar Tevi, tad nebūs nekādu šķēršļu, lai tas notiktu. ;) Jo, ja kaut viens no jums to randiņu nevēlas - tas randiņš nenotiek. Vienkārši nenotiek. Un tad nelīdz ne krutākie pikaperi, ne Uģi Kuģi. Visu izšķir tas, vai tikai viens vai abi vēlas to randiņu. :) Jo nekas, absolūti nekas nenotiek pret Tavu un meitenes A gribu. :)
01.04.2017 13:43 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
nerātnā
pašapziņas trūkums ļauj ļoti viegli iekļūt upura un varmākas lomā. Jo stiprāka pašapziņa, jo vieglāk no tādām lomām ir atvadīties un dzīvot brīva cilvēka dzīvi. :-) Cilvēkam ar zemu pašapziņu ir tendence meklēt sevis apliecināšanos ārpusē - tad arī viegli iepinas vardarbīgās attiecībās kā upuris vai varmāka. Tāds tādu atrod. ;-)

Ok, tātad Tu mēģini pateikt, ka šo sieviešu "varmācīgie" vīrieši ir vainīgi pie tā, ka šīs sievietes iet uz visādām šarlatānu padarīšanām, jo viņi grauj šo sieviešu pašapziņu? Kādā veidā tiek grauta pašapziņa? Un bez sliktajiem vīriešiem sievietes ne uz ko tādu nepavelkās?
Par Uģi Kuģi Tu atradīsi info FB meklētājā. :-)

Labi, apskatījos. Kas jums par problēmu ar viņu?
Rekur 2 lapa googlē, kas izleca - 30 viņa atziņas.
https://www.fenikssfun.com/bildes/uga-kuga-30-dzives-atzinas-2464
Kam no tā ko viņš saka, jūs nepiekrītiet?
Tas tiesa - gudrība un loģika nav viens un tas pats. Tas, ka prāts ir loģisks, nav garantija, ka tas būs gudrs (jo patiesībā gudrībai pat ar viskrutāko loģiku nepietiek). :-)

Mhm, tā ir. :)
01.04.2017 14:04 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Kam no tā ko viņš saka, jūs nepiekrītiet?
Es piekrītu, es tiešām daudz kam piekrītu. Un ne tikai Uģim Kuģim. Bet pats Uģis Kuģis nedzīvo pēc saviem skaistajiem principiem. Viņam tā ir tikai teorija, ar kuras palīdzību pelnīt piķi. Turklāt Tavas dotās saites komentāros minēts, ka Kuģa atziņas ir tulkotas no citiem dižiem prātiem (un Kuģis norāda avotu, ko?).
Redzi, ne tikai Kuģis ir pliks teoretizētājs - esmu citus tādus arī savā dzīvē sastapusi. :) Tie skaistie vārdi patiesībā ir veikla manipulācija - citiem vārdiem slēpta vardarbība. Un uz viņa skaistajiem, bet tukšajiem vārdiem panesas sievietes, kurām ir zema pašapziņa, bet nevēlas savu pašapziņu atmodināt sevī.
Abi labi - i upuri, i varmākas. Neattaisnoju sievietes ar zemu pašapziņu un upura sindromu. Neattaisnoju vīriešus, kas apprec vai saiet kopā ar sievietēm ar zemu pašapziņu - viņi paši ir ar zemu pašapziņu. Jo tāds tādu atrod.
Pietiekami pašpietiekamas personības pievelkas viena pie otras. :) Pašpietiekamām personībām cilvēki ar zemu pašapziņu nav vajadzīgi - ne kā draugi un noteikti ne kā dzīvesbiedri. ;) Varbūt tikai kā attāli paziņas, kas tā arī paliek par attāli pazīstamiem. :)
01.04.2017 14:29 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Kad Tev vajadzēs ar meiteni A iet uz randiņu un meitenei A vajadzēs iet uz randiņu ar Tevi, tad nebūs nekādu šķēršļu, lai tas notiktu.

Nezinu, nezinu, ja vīrietis sēž četrās sienās diez vai viņš tiks kādā randiņā. Vīrietim ir jāsper pirmais solis, jāizdara kāda kustība uz priekšu un tikai tad var domāt par kaut ko citu. Bet iespējams es kļūdos, jo spriežu pēc savas personīgās pieredzes.
01.04.2017 14:39 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
nerātnā
Es vnk mēģinu saprast, vai viņš ir kaut kāds sliktais, kā var noprast no tā kā izsakieties, vai kur tā problēma. Jo es par viņu un viņa "daiļradi" vispār neko nezinu. :)
Tie skaistie vārdi patiesībā ir veikla manipulācija - citiem vārdiem slēpta vardarbība. Un uz viņa skaistajiem, bet tukšajiem vārdiem panesas sievietes, kurām ir zema pašapziņa, bet nevēlas savu pašapziņu atmodināt sevī.

Iedod, lūdzu, piemēru, kā tieši notiek šī manipulācija. Un kāds viņam labums no tā, ja reiz sievietes ir atnākušas uz to lekciju, tad kāpēc viņam vajadzētu vēl nez ko manipulēt - naudu ir saņēmis, var taču dot tās savas zināšanas , iedvesmot un ko nu vēl viņš tur dara...
01.04.2017 14:48 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Vīrietim ir jāsper pirmais solis, jāizdara kāda kustība uz priekšu un
sievietei arī jābūt ārpus tām četrām sienām. :) Vai abiem vienlaikus Tinderī. :) Vai kur citur. ;)
Tad, kad abiem ir vēlme satikt vienam otru, tad, kad abi ir gatavi satikt viens otru, tad tā tikšanās notiek - un tas pat nav svarīgi, kā un kur. Notiek un viss. :)
01.04.2017 14:53 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
kāds viņam labums no tā, ja reiz sievietes ir atnākušas uz to lekciju, tad kāpēc viņam vajadzētu vēl nez ko manipulēt
lai atnāktu uz nākamo lekciju, par kuru arī samaksā naudu. :D Un atved līdzi draudzeni, kura arī maksā naudu. :D Un lai aiziet tautās reklāma, kas piesaista jaunus apmeklētājus un lielāku naudas plūsmu. :-P :D
Manipulācija ir slēpta vardarbība. Fiziska vardarbība ir atklāta vardarbība. Manipulatīvās shēmas ir grūtāk atpazīt par fiziskās vardarbības gadījumiem, kur ir uzsisti zilumi, sašautas un sadurtas brūces u. tml.. Slēptā vardarbība ir saistīta ar ievainotām emocijām - vainas apziņu, bailēm, nedrošības sajūtu, mazvērtības sajūtu. Manipulators, veikli manevrējot ar šo un visu citu, kāš naudu (vai/un gūst kādu citu labumu), ieskaidrojot, ka vienīgais veids, kā no tā visa tikt vaļā ir 'Klēpja attīrīšanas rituāli' vai 'ziedojumi par vienīgo pareizo tāda un šitāda guru lekciju' vai 'došanās sakrālajā ceļojumā pa tādām un šitādām karmas attīrīšanas takām' ū tē tē.
Starp citu, Hitlers bija veikls manipulators. Tāpat Staļins. Vai Aleksandrs Lielais. Vai jebkurš cits, kura patētiskajām runām ļāvās, devās karagājienos un savu dzīvību kara laukā atdeva viņa pavalstnieki. Bija arī tādi, kas neļāvās, protams. :) Bet tie bija ļaudis ar lielu gara spēku, pašpietiekamas personības. :) Viņus atceras vēlāk. ;) Ja vispār atceras. ;)
01.04.2017 15:30 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
nerātnā
Es zinu kas ir vardarbība un manipulācija, es vnk gribēju sagaidīt piemēru ar "tukšajiem vārdiem", ar ko tad nabaga nesaprotošās sievietes tiek aptītas ap pirkstu un ievilktas semināru slazdos. :) Es saprastu par bērniem, bet ja pieauguši cilvēki? Bet ok, var būt tā arī ir.
Es pieturos pie viedokļa, ka ja Tev sava galva uz pleciem ir, tad lai arī kādi vārdu plūdi negāztos tava virzienā, Tu būsi spējīgs filtrēt informāciju un paņemt to, kas ir labāk priekš Tevis, bet visu citu vari mierīgi laist gar ausīm. Nav jau vairs laiki, kad vienīgais makaronu karinātājs bija ciema mācītājs. Tagad internetā var izlasīt un izpētīt dajebko no visām pusēm. Vajag tikai gribēt. Noņemt no sevis atbildību, sakot, ka mani jau apvārdoja utt. ir tāda upuru mentalitāte. Pēc tam viņus jāsargā no vārdiem, nepatīkamiem viedokļiem, jāiekārto safe spaces un nākamais solis jau ir vēršanās ar vardarbību pret katru, kura viedoklis ir atšķirīgs utt.
01.04.2017 19:49 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Man personīgi kaitina Uģa Kuģa pamācošas tonis un tie izteikumi par to, kas jādara sievietēm, kas jādara vīriešiem, ko sievietes vēlas utt. Es it kā saprotu, ka doma jāietver īsos teikumos, lai tā "nonāktu" līdz dzirdīgām ausīm, bet tā ir tāda vispārināšana (esmu cilvēks, kuram nepatīk šī stereotipu veicināšana), ka es vienkārši nespēju to uzrvert nopietni.
Tīri tā, man tas netraucētu, vienīgi no šie aktīvie sekotāji bārsta pa labi un pa kreisi šīs "dzīvesgudrās atziņas" nemaz nefiltrējot iespējamās sekas. Piem., mazai meitenei nepārtraukti būtu jādzird no bērna kājas, ka viņai jāstrādā pie sava rakstura, lai patiktu vīriešiem, lai nebūtu vientuļa, utt. It kā tas būtu sliktākais, kas var notikt (OK, saprotu, ka šis ir stipri subjektīvs viedoklis). Vai ka, nospļauties par sasniegumiem, galvenais dzirdēt no vīrieša un bērniem, ka viņa ir laba mājsaimniece. Kaut kāda neapzināta programmēšana, kas man personīgi nav pieņemama (protams, tas ir tikai mans viedoklis un kamēr nav mans bērns man teorijā vajadzētu būt vienaldzīgai).
Ne tik ļoti pat par Kuģi, bet vienā forumā lasīju tēmu, kurā viena "gara un karmas" speciāliste pavēstīja mātei, kura atklāja, ka viņas bērns tiek seksuāli izmantots, ka tā ir mātes vaina, jo viņai ir kaut kāds neizpirkts grēks iepriekšējā dzīvē. Atkal, teorijā - nav mana darīšana, bet tas nenozīmē, ka nevaru izteikt savu viedokli.
01.04.2017 20:36 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Tiesa, upuri attaisnojas, ka tas otrs vainīgs, tadejādi noņemot no savas dumjības atbildību un uzkraujot to pasaulei, un ļauj sev karināt visādus makaronus uz ausīm. Un vardarbīgie arī attaisnojas, ka es jau neko, tas tur pats vainīgs, ka ņem par pilnu manus suņa murgus, turklāt vēl maksā bargu naudu, tadejādi noņemot atbildību par savu rīcību un tās sekām. Abi labi. Un abi iepriekšparedzami. :-P
Nu, Tev piemērs acu priekšā Kuģa fb lapas izskatā. :) Jo redzi, vislabākās un vērtīgākās lietas nemaksā naudu. ;) Tās prasa tikai vērīgu aci. :) Protams, var izlasīt Uģa ierakstos vērtīgas lietas (kuras pats savos rakstos nepamana, jo pats pēc tām nemaz nedzīvo :-P ), var vērtību atrast it visur, bet tā pieejama ne jau Kuģim un viņa pakaļskrējējām- tā pieejama tiem, kas uzņemas atbildību par savu dzīvi, savu rīcību un rīcības sekām. :)
01.04.2017 20:49 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Vispār Pasadena diezgan precīzi aprakstīja, kas arī man nepatīk - tas pamācošais tonis, tā pārākuma sajūta, ka Kuģis zina labāk par mani pašu, kas man vajadzīgs, un kas man jādara, lai to es dabūtu, un kas jādara vīrietim. Pēeee. Man patīk pašai valdīt pār manu dzīvi. :-P Un ne jau Uģim Kuģim būs noteikt, kas būs tas, kas man vajadzīgs. Turklāt tas pārākums - tā ir vardarbības pazīme. Un sievietēm, kurām vajag to stipro balstu, jo viņas nemeklē to savā pašapziņā, tādas sievietes pie tādiem Kuģiem to balstu arī meklē. :)
01.04.2017 20:54 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Iegooglēju Uģi Kuģi un izleca arī šāds raksts:
https://www.ligavam.lv/ugis-kugis-saja-pasaule-nav-idealu-attiecibu-ir-darbs/
(t)
Protams, ja kādam saskan dzīves uztvere ar Uģi, tad nu saskan, bet vai tiešām, lasot šo rakstu, rodas īpašais pārsteigums, ka ne visi būtu sajūsmā par šādu lektoru skolās?
01.04.2017 21:08 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Pasadena
vienā forumā lasīju tēmu, kurā viena "gara un karmas" speciāliste pavēstīja mātei, kura atklāja, ka viņas bērns tiek seksuāli izmantots, ka tā ir mātes vaina, jo viņai ir kaut kāds neizpirkts grēks iepriekšējā dzīvē.

Jēziņ, kas tie par murgiem. :-O
nerātnā
Nu ok, man godīgi sakot slinkums iedziļināties ko tas kugis māca, kkā nav aktuāli. :) Tā virspuseji neko sliktu neredzēju.
Attiecībā uz pamācošo toni - saprotu, ka var būt kaitinoši, man arī pašam šitas brīžiem saasinās :D:D, bet pa lielam vai nav vienalga, ja vien tas ko viņš pasaka ir kas noderīgs? :) Es tādos kaitinošos momentos cenšos pieturēties pie domas - Tu neesi tik gudrs, lai nevarētu uzzināt kaut ko jaunu, tāpēc paklausies un nedomā par personālijām.
01.04.2017 21:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)