Latvijā valda tumsonība?

 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Manu uzmanību pēdējā laikā piesaistījis tas, ka visapkārt saradušies pseidointelekuāļi un sabiedriskie mediji aicina viņiem izteikt savu viedokli. Piemēram, cilvēki, kas sevi dēvē par parapsihologiem, vēdiskajiem psihologiem. Protams, dzīvojam demokrātiskā valstī, katram tiesības paust savas domas, ticību, uzskatus, taču tagad jau tas tiek darīts skolās, kur bērna psihe vēl nav tik nobriedusi, lai kritiski uztvertu info. Ja manam bērnam uz skolu nāktu vēdiskais psihologs bez attiecīgas izglītības (kā zināms psihologa kvalifikāciju var iegūt studējot 6 gadus un 1 gadu ejot praksi), tad es būtu pret, jo negribu, ka manam bērnam tiek citu "reliģiskie" uzskati baroti, kas nav balstīti zinātnē. Tāpat attiecības tiek glābtas ar pseidopsihologu palīdzību. Tiem, kam ir kāds sakars ar paihoterapiju, noteikti zina, ka pāru terapija ir viens no sarežģītākajiem terapijas veidiem. Es nezinu, man tas viss šķiet tā.. tumsonīgi? Tas pats ar slaveno rīsu burciņu, kas klejo pa fb. Nu tiešām, kā var noticēt?
29.03.2017 14:23 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
paulalala
Nuu, forši, ka Tu esi tik saprātīga, ka neapmeklē klēpja attīrīšanas kursus. :) Vai tas kaut kā ietekmē faktu, ka ir pietiekoši daudz sieviešu, kuras uz to pavelkās? Nē. Attiecīgi - facts don`t care about your feelings...
Konkrēti tu nekādā veidā nekļūsti loģiskāks uz tā pamata, ka šaha lauciņā darbojas vīriešu pārsvars.

Kas ar šo ir domāts? Neredzu kāds tam sakars ar individuāliem gadījumiem, ja pati uzdod jautājumu par kopumā: "Vīrieši tavuprāt, ir kopumā saprātīgāki un loģiskāki?:D".
Vīrieši dominē šahā, kas apliecina to, ka loģiskā domāšana ir tieši vīriešu stiprā puse. Tātad jā - kopumā vīrieši ir loģiskāki. Par saprātīgumu jau nokomentēju.
Nav domāts par tevi, bet es piemēram, bieži vien esmu satikusi vīriešus, kuri nevelk līdzi prāta līmenī.

Nuu, es nešaubos, ka velku Tev līdzi prāta līmenī. :D Attiecībā uz Tevis satikto vīriešu prāta spējām, hmm, grūti ko komentēt, varbūt Tev vnk neveicās. :)
31.03.2017 21:24 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Salomē
Var jau būt man arī ir savi, tikai no malas redzami, tarakāni :D, bet man jau šķiet, ka es nedalu muļķības pēc dzimuma. Tipa - apsmeju sievietēm raksturīgās un aizstāvu vīriešiem raksturīgās. :) Ja tā ir, tad nu nez - bļaujiet, strādāšu ar sevi. :D
31.03.2017 21:30 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Atbildēju absolūti tavā stilā - par to "kopumā vai vīrieši ir loģiskāki un saprātīgāki?" Tā teikt, lai pārliecinātos, ka tiešām tā domā :D biju trāpījusi :D Man šāda primitivizēta domāšana nav tik raksturīga kā tev.
Es nerunāju par faktu, ka šos seminārus apmeklē vairāk sieviešu utml. Es biju komentējusi par tavu sajūsmu par tāda tipa tendenču meklēšanu nejau tikai šajā piemērā :D Jo gan vīriešiem var stulbuma pazīmes sameklēt diezgan daudz, gan sievietēm - jautājums, kāpēc kāds to dara vai cits nedara? :)
Nevis man nav veicies, bet tāpat kā tu, arī es satieku dažādus cilvēkus. Nu ok, tu komunicē laikam ar mistiskām muļķīgām sievietēm un gudriem, loģiskiem vīriešiem. Ar piemērā minētajiem vīriešiem neiesaistos dziļākā saskarsmē, bet tas nenoliedz, ka viņi ir. Piemēram, nu nācās ņemt auto vadīšanas kursus, lai tiktu pie tiesībām.. nešķiroju pēc dzimuma, instruktors bija vīrietis. Nu tāds pats pa lielam, kuram arī tīri labi patika komentēt par sieviešu stulbumu :D nez vai tas padarīja viņu gudrāku?
31.03.2017 21:35 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Konkrēti tu nekādā veidā nekļūsti loģiskāks uz tā pamata, ka šaha lauciņā darbojas vīriešu pārsvars. Nav domāts par tevi, bet es piemēram, bieži vien esmu satikusi vīriešus, kuri nevelk līdzi prāta līmenī. Ja viņi man sāks tagad stāstīt par to kas notiek šahā vai, ka viņiem ir vīriešiem raksturīgs smadzeņu potenciāls, es vnk pasmaidīšu un pat diez vai iesaistīšos diskusijā

Jā, tas šahs jau ir klasika, man arī nācies gana bieži dzirdēt :-D Otrs klasiskais ir "starp vīriešiem ir daudz vairāk ģēniju". Smieklīgi, kā cilvēki mēģina pamatot savu pārākumu, izmantojot citu nopelnus - tikai tāpēc, ka viņiem vienādi dzimumorgāni :-D
31.03.2017 21:46 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Un īpaši loģiski to ir darīt sieviešu forumos. Nu tas ja par to stipro loģiku jākomentē :\
31.03.2017 21:48 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Tad sanāk, ka mēs tagad strīdamies par to, ka vīrieši ir loģiskāki? :D
Ne velti visi šie jociņi ir, jo kaut kur tā patiesība slēpjas, sievietēm ir citas dāvanas dotas. Un man tā nešķiet vispārināšana sliktā nozīmē, jā, būs sievietes, kas izcelsies loģiskumā, būs vīrieši, kas būs pilnīgākie idioti, tāpēc vēlams, ka katru cilvēku vērtējam individuāli, bet kaut kādas paralēles var taču vilkt.
31.03.2017 21:49 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Vīrietis, kurš ir tiešām gudrs, saprātīgs, loģisks, jautājums, cik daudz diskutēs un apspriedīsim "sieviešu nepilnībiņas"?
31.03.2017 21:54 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Es protams, ļoti atvainojos, ja aizskāru. Noteikti nepievērstu uzmanību ja pirmo reizi konstatētu šo faktu.
31.03.2017 21:56 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Jā, tas, protams, cits jautājums, kāpēc Caloo tā dara :D
31.03.2017 21:59 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Caloo man liekas gudrs, loģisks un saprātīgs, tāpēc arī liekas šī lieta wtf.
31.03.2017 22:01 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
paulalala
Tevi nemaz nemulsina, ka Tu neatbildi pēc būtības uz to ko es rakstu? :)
Es nerunāju par faktu, ka šos seminārus apmeklē vairāk sieviešu utml. Es biju komentējusi par tavu sajūsmu par tāda tipa tendenču meklēšanu nejau tikai šajā piemērā :D Jo gan vīriešiem var stulbuma pazīmes sameklēt diezgan daudz, gan sievietēm - jautājums, kāpēc kāds to dara vai cits nedara? :)

Es Tev par šo lietu atbildēju jau sākumā. Man tiešām ir jākomentē tavas iedomas par "manu sajūsmu", un par to, ka es itkā speciāli meklēju sieviešu stulbuma pazīmes un lieku forumā? Really? :-O Ja Tu vēl varētu pierādīt, ka es tiešām to vien daru!
Vīrietis, kurš ir tiešām gudrs, saprātīgs, loģisks, jautājums, cik daudz diskutēs un apspriedīsim "sieviešu nepilnībiņas"?

Tu tagad pārmet man, ka es šeit iesaistos diskusijās par sievietēm? Tas ir jocīgi, Tev tā nešķiet?
Rowan
Jā, tas šahs jau ir klasika, man arī nācies gana bieži dzirdēt Otrs klasiskais ir "starp vīriešiem ir daudz vairāk ģēniju". Smieklīgi, kā cilvēki mēģina pamatot savu pārākumu, izmantojot citu nopelnus - tikai tāpēc, ka viņiem vienādi dzimumorgāni

Es pareizi saprotu Tu mēģini pateikt, ka es piesaucu šahu, lai pierādītu, ka es esmu gudrāks?:-O Kurā vietā Tu to izlasīji?
Es ieteiktu atmest savas iedomas un izlasīt konkrēti kāds bija jautājums un manu atbildi. Ja Tev ir argumenti, lai pierādītu, ka kopumā sievietes ir loģiskākas, tad liec tos galdā. Un mani neinteresē, cik konkrēti Tu, vai paulalala , vai es esmu loģisks, jo par to vispār nebija runa.
Attiecībā uz tavu izsmejošo piezīmi, ka starp vīriešiem ir vairāk ģēniju. Jā, tā ir taisnība. Vnk vīriešos dominē ekstrēmākie gadījumi - ir vairāk ļoti gudru un praktiski tikpat ļoti stulbu vīriešu un maz viduvējību. Savukārt sievietēm ir mazāk ļoti gudru un ļoti stulbu, bet vairāk viduvējību. Attiecīgi vidēji gudru sieviešu ir vairāk nekā vidēji gudru vīriešu. Tā ir vispārzināma patiesība.
31.03.2017 22:32 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Nē, Caloo, tu to vien nedari :) bet ir bijis pietiekami bieži, lai to ievērotu.
Pārsvarā tas ko raksti izceļas no labās puses.
"nespēkošos ar tevi šovakar" un speciāli nemeklējot varu minēt profila bildi, šo diskusiju un profila tekstu.
Ja ļoti vajag, varu kaut kad pameklēt un nosūtīt tev info privāti, ja neesmu bloķēta :D
31.03.2017 22:49 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
paulalala
Man nav problēmu atzīt savas kļūdas un, ja es tiešām daru kko ko pats neredzu, es to arī atzīšu, ja parādīsi man. :)
Ja mēs runātu klātienē, tad domāju, ka tas viss izskatītos savādāk, bet rakstiski man nav iespējams noturēt sarunu tādā gultnē, lai izrunātu visu līdz pilnīgai skaidrībai, pirms pārlēkt uz citu jautājumu, tāpēc tā ir kā ir. Bet nu neko darīt. :)
31.03.2017 23:00 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es esmu pilnīgi pret to, ka šādi "speciālisti" uzstājas skolās. Skolai būtu jābūt vietai, kur bērns iegūst objektīvu informāciju. Vēdiska vai jebkādas citas reliģijas sniegta informācija ir subjektīva. Es neiebilstu, ja šādas lekcijas būtu ārpusstundu nodarbības, kuras apmeklē to vecāku bērni, kam šis liekas saistoši, bet, tā kā tā ir subjektīva lieta, es noteikti spētu skolā uzrīkot traci par to, kāda banāna pēc manam bērnam ir jānoklausās lekcija, kas nekā neuzlabo viņa sekmes vai spēju iekļauties sabiedrībā. Tā ir saucama prāta programmēšana. Manam bērnam nav jāklausās Uģis Kuģis, jo viņš patīk audzinātājai. Viņš nav iekļauts izglītības programmā, paldies dievam.
31.03.2017 23:26 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
paulalala sāk atgādināt rīdzinieci. :-D
31.03.2017 23:27 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Tu saki, ka skola būtu tā vieta, kur bērns iegūst objektīvu informāciju. Piekrītu, bet realitātē tā nenotiek, lielākā daļa pasniedzēju ir caurumcauraizauguši ar subjektīvu viedokli, priekšstatu par visu, ko viņi arī sniedz bērniem. Pat tādos priekšmetos kā vēsture, literatūra, kulturoģija, politika, kur skolotājiem vajadzētu būt maksimāli objektīvi, ļaujot bērniem pašiem domāt un izdomāt, kāds ir viņu viedoklis, sniedzot kaut kādu pamatu, diemžēl tā nenotiek.
31.03.2017 23:29 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
un ar ko tad es atgādinu tev Rīdzinieci? :D
31.03.2017 23:31 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Caloo, nē, es nemēģināju pateikt, ka tu gribēji pierādīt, ka esi gudrāks. Tas, ko es gribēju pateikt - esmu šo šaha komentāru dzirdējusi bieži, pārsvarā izteiktu tieši ar mērķi pierādīt vīriešu pārākumu. Tieši tas pats ar vīriešu ģenialitāti. Es neizsmeju vīriešus-ģēnijus, bet gan tos komentāru izteicējus. Jo, lai cik absurdi tas neizklausītos, ar citu vīriešu ģenialitāti viņi cenšas pasniegt sevi kā gudrākus par sievietēm. Tas vienkārši mani uzjautrina. Saprotu, ka tas nav tas, ko tu teici.
.
Nevienā brīdī neesmu teikusi, ka sievietes būtu loģiskākas, tāpēc argumentus galdā nelikšu. Bet tas par to šahu un vīriešu loģiskumu ir tālu no pierādīta fakta. Nu nav tas tik vienkārši kā - top spēlētāji ir vīrieši, tāpēc vīrieši ir loģiskāki. Šahs nav arī man pilnīgi sveša lieta, mans tēvs un brālis kopš bērnības spēlējuši šahu, regulāri piedalās sacensībās. Arī pati bērnībā islaicīgi gāju šaha pulciņā. Interesanti - pēc trenera domām, man bija lielāks talants uz šahu nekā brālim. Pašam trenerim arī bija meita un dēls - viņš stāstīja, ka viņa meitai arī esot lielāks talants šahā nekā dēlam, bet neesot vēlmes nopietni nodarboties ar to. Dēls arī vēl šodien spēlē, piedalās sacensībās. Un, lūk, galu galā abi šajā piemērā minētie vīrieši šodien ir šahā labāki nekā abas sievietes. Interesanti, ka gan es, gan tā trenera meita šaha pulciņa vietā abas izvēlējāmies tradicionāli meitenīgu nodarbi - dejošanu. Tagad, 32 gadu vecumā, dejošana man nepatīk, bet bērnībā likās, ka meitenes dejo un tā jābūt. Un, kad vīrieši, kuri reāli nodarbojas ar šahu, neuzskata, ka vīriešiem būtu kāds iedzimts pārākums, bet citi, kuri par šahu zina tikai to, ka tas eksistē (nesaku, ka tas esi tu), stāsta, cik vīrieši ir pārāki, jā, ir smieklīgi. Ja tu ar savu pirmklasnieci uzspēlēsi šahu, diez vai tev liksies, ka viņa ir neloģiska vai neloģiskāka par sava vecuma zēnu.
.
Kopumā arī man tu atstāj saprātīga cilvēka iespaidu, lasu tavus komentārus ar interesi. Kad nepiekrītu tavam viedoklim, tas parasti saistīts ar kādu "vīrieši vs sievietes" tēmu :-D Nu, piemēram, šeit - nu pavelkas arī vīrieši uz stulbībām. Nezinu, kas Mikam Ozoliņam tur bija, bet ārzemēs tām nožēlojamajām pick-up artistu nometnēm apmeklētāju netrūkst. Un kam tad veltīti saiti, kur var iegādāties mistiskus pumpjus dzimumlocekļa palielināšanai un ko tik vēl ne? :-P
31.03.2017 23:33 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
un ar ko tad es atgādinu tev Rīdzinieci?

Kā 'piesienies' kādam, tā nelaid vaļā un to, ka sāksi celt augšā vecos komentārus, kas viņai ir raksturīgi. :D Vēl tik beigās to vārdu ''BINGO'' vajag. :D
Tas ir bezjēdzīgi un nesaprotu, kur var būt tik daudz brīvā laikā un vispār vēlme to darīt, lai parādītu kādām lietotājam, ka jādomā tā vai jāraksta tā. Tāpat gandrīz vienmēr var interpretēt un pavērst kā pats grib. :D
31.03.2017 23:43 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Rowan
Jo, lai cik absurdi tas neizklausītos, ar citu vīriešu ģenialitāti viņi cenšas pasniegt sevi kā gudrākus par sievietēm. Tas vienkārši mani uzjautrina. Saprotu, ka tas nav tas, ko tu teici.

Ok, jo pasniegt to tā, ka es esmu gudrāks, jo vīrieši kopumā ir gudrāki, ir vnk absurdi. Man prātā neienāca, ka līdz tam var aizdomāties.
Nu nav tas tik vienkārši kā - top spēlētāji ir vīrieši, tāpēc vīrieši ir loģiskāki.

Manuprat, vīriešiem in general ir spēcīgāka loģiskā domāšana, tāpēc top 100 pasaulē ir izsitušies tikai vīrieši. Paskaties visu lielo masu 7 miljardi cilvēku, jo šahu pasaulē spēlē pietiekoši daudz no abu dzimumu pārstāvjiem un sievietei kura tiktu kaut 10-niekā būtu vnk nereāls atbalsts, sponsori un kas tik vēl ne, tieši tāpēc, ka tas būtu unikāls sasniegums. Bet nav - neviena uz pasaules nevar. To nevar izskaidrot ar to, ka meitenes kopumā izvēlas citas nodarbes. Bet to var izskaidrot ar smadzeņu uzbūves atšķirībām, kas ir raksturīgas sievietēm un vīriešiem un tas viss ir izpētīts. Individuāli skatoties, protams, mierīgi var būt tā, ka meitenei loģiskā domāšana ir labāka par to pašu brāli un mierīgi var būt labāka arī par tēvu. :)
Kopumā arī man tu atstāj saprātīga cilvēka iespaidu, lasu tavus komentārus ar interesi.
Paldies. :)
Kad nepiekrītu tavam viedoklim, tas parasti saistīts ar kādu "vīrieši vs sievietes" tēmu Nu, piemēram, šeit - nu pavelkas arī vīrieši uz stulbībām. Nezinu, kas Mikam Ozoliņam tur bija, bet ārzemēs tām nožēlojamajām pick-up artistu nometnēm apmeklētāju netrūkst. Un kam tad veltīti saiti, kur var iegādāties mistiskus pumpjus dzimumlocekļa palielināšanai un ko tik vēl ne?

Šeit es Tev pilnīgi piekrītu - katrs, kurš uz kaut ko tādu pavelkās ar galvu īpaši nedraudzējas. Ja tādu ir daudz, tad tas labi sasaucas ar to, ko paskaidroju - vīrieši savā vairumā ir vai nu gudri, vai stulbi, vidējo ir mazāk nekā vidējo sieviešu. :)
-
Es neaiztāvu vīriešu stulbības, tāpēc, ka esmu vīrietis. Tāpat kā es nesmejos par sieviešu stulbībām, jo tas ir sieviešu. Es vnk pasaku, ja tas ko es redzu ir stulbi un tur nav nekāda zemteksta. :)
01.04.2017 00:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!