Latvijā valda tumsonība?

 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Manu uzmanību pēdējā laikā piesaistījis tas, ka visapkārt saradušies pseidointelekuāļi un sabiedriskie mediji aicina viņiem izteikt savu viedokli. Piemēram, cilvēki, kas sevi dēvē par parapsihologiem, vēdiskajiem psihologiem. Protams, dzīvojam demokrātiskā valstī, katram tiesības paust savas domas, ticību, uzskatus, taču tagad jau tas tiek darīts skolās, kur bērna psihe vēl nav tik nobriedusi, lai kritiski uztvertu info. Ja manam bērnam uz skolu nāktu vēdiskais psihologs bez attiecīgas izglītības (kā zināms psihologa kvalifikāciju var iegūt studējot 6 gadus un 1 gadu ejot praksi), tad es būtu pret, jo negribu, ka manam bērnam tiek citu "reliģiskie" uzskati baroti, kas nav balstīti zinātnē. Tāpat attiecības tiek glābtas ar pseidopsihologu palīdzību. Tiem, kam ir kāds sakars ar paihoterapiju, noteikti zina, ka pāru terapija ir viens no sarežģītākajiem terapijas veidiem. Es nezinu, man tas viss šķiet tā.. tumsonīgi? Tas pats ar slaveno rīsu burciņu, kas klejo pa fb. Nu tiešām, kā var noticēt?
29.03.2017 14:23 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
mums te ir sasniegta izmisušo sieviešu kritiskā masa!
sievietēm ir izteiktāk vainot sevi un meklēt nepilnības sevī, ja attiecībās vai ģimenē kaut kas nav kārtībā. kā arī par to vispār runāt un meklēt palīdzību ārpusē. es nesaku, ka vienmēr un obligāti, bet izteiktāk.
manu draudzeņu vidū - jo ilgāk viena, jo aktīvāk tiecas ticēt Uģa Kuģa gudrajām domām :D vientuļās māmiņas savos mid-30's vispār ir zelta bedre pseidopsihologiem, numerologiem, dievišķās meditācijas nometņu organizatoriem. vispār vajadzētu kaut ko noorganizēt, žēl, ka man žēl cilvēku.
31.03.2017 18:52 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
pateikšu vienkāršāk - uz sievietēm var pelnīt.
31.03.2017 18:54 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
TalisQualis
Jauki, tad mūsu domas sakrīt vismaz tajā aspektā, ka sievietes krietni vieglāk pavelkās uz visādām muļķībām. :D Nezinu, gan vai tas no izmisuma vai kā, jo šitais šķiet visos laikos tā ir bijis. :)
31.03.2017 18:59 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Aaa un pelnīt var uz to, lai viņas vestu pie prāta, nevajag ar muļķībām nodarbināt. :D
31.03.2017 19:00 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Aaa un pelnīt var uz to, lai viņas vestu pie prāta, nevajag ar muļķībām nodarbināt.

bet kā?
31.03.2017 19:03 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Kas par sviestu ar to klēpja attīrīšanu! Es tagad tā izsecinu - gribi būt bagāts, izdomā kaut kādu šizīgu pseidozinātni un rituālus vai mācību, un viss - pelni tik!
31.03.2017 19:05 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Nuu, var veidot seminārus par to kā veidot attiecības, kā dresēt savus tarakānus, kā saprast vīriešus utt. ;-)
31.03.2017 19:08 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Nerea
Exactly! Tikai šitā niša kā redzi jau ir aizņemta. :D
31.03.2017 19:09 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Kāpēc tev Caloo ir tik azartiska vēlme par sieviešu muļķīgumu spriedelēt? nu ne pirmā diskusija kur to var manīt.
Okei, ir sievietes uz kurām var pelnīt naudu semināros borējot muļķības, bet atkal ir sievietes kas izmanto vīriešu muļķību un viņu maciņus.. nu kāda starpība? priekš kam tu vislaik mēri saprātīguma līmeni? Vai tu pats uz tā fona izskatīsies gudrāks par citiem?
31.03.2017 19:27 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
paulalala
Hmm, Tu to nopietni, vai tas ir kaut kāds pazudis tulkojumā variants? :-O Tu gribi apgalvot, ka man ir tendence nepelnīti izsmiet sievietes? Vari atrast kādu piemēru, kur es būtu pateicis kko ne par tēmu šajā sakarībā? Jo vispār jau man nav nekādu problēmu spriedelēt arī par vīriešu muļķīgumu un arī tur ir ļoti plašs lauciņš kur izvērsties. :D Bet šajā forumā parasti sanāk iesmiet par citām lietām. :) Un šinī gadījumā es piespēlēju TalisQualis pasviestajai domai, ka ar sievietēm var pelnīt, jo manā bildē ieliktais ir izcili muļķīgs seminārs. :) Un kaut kā nav manīts, ka vīriešiem organizētu nometnes, seminārus utt.
Aaa ne muldu - kaut kad lasīju, ka Miks Ozoliņš organizēja semināru par to kā savaldzināt sievietes. :D:D Vari 3x minēt cik cilvēku uz to ieradās. :D
31.03.2017 19:42 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Ja šeit minētās lietas tiek sauktas par tumsonību, es teikšu, ka tie ir tikai ziediņi. Kāds to sauc par tumsonību, citi par brīvību, gara brīvību, pasaules atvērtu redzējumu, citādāk domājošu pieņemšanu. Es dzīvoju milzu metropolē, kurā sastopas daudzas visdažādākās kultūras no visas pasaules. Katrs tiek akceptēts, lai ar kādiem putniem galvā, vai arī no citas planētas nolaidies. Lielākoties bez ļauniem nodomiem.
Kā mana draudzene no Vācijas vienmēr saka: "Leben und leben lassen". Dzīvo un ļauj citiem dzīvot. Mazāk uztraukties par citu dzīvesveidu un uzskatiem, īpaši, ja tas nav ļaunumu nesošs. Protams, ir arī melnās avis, ar netiesiem nolūkiem.
Reliģija arī ir cilvēka izdomāta.
31.03.2017 19:46 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
paulalala
Paturpinot - Tev nešķiet, ka par šīm lietām vajag runāt un ir labi tās nosaukt īstajos vārdos, jo ļoti iespējams tieši tas atturēs kādu viegli iespaidojamu sievieti aiziet un atdot savu naudu kaut kādiem šarlatāniem? Kāpēc Tu to tik sāpīgi uztver? :)
31.03.2017 19:52 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Droši vien nebūs tik daudz laika lai meklētu visas diskusijas,kur esi to izrādījis.
Es nerunāju par faktu, ka to var pieminēt kādu reizi atbilstoši situācijai. Dažas pašas sievietes var kādu reizi tādu domu izteikt, varbūt tas pat kādu atsevišķi reizi būs vietā. Es vairāk vēršu uzmanību uz biežumu ar kādu tas tiek izteikts. Starp citu, tava profila bilde arī labi ilustrē manu domu :)
31.03.2017 20:01 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
paulalala
Nu labi. :D Es ceru, ka Tu esi pamanījusi ne tikai diskusijas, kur es iesmeju par kaut ko muļķīgu (manuprāt pamatoti, bet ja vari pierādīt pretējo, es labprāt uzklausīšu), bet arī tās, kur es aizstāvu sievietes, kuras jūs pašas mēģiniet noknābāt un, manuprāt, izsmejat nepamatoti. ;-)
Par profila bildi, nu nez - man šķita smieklīga un provocējoša. :D Varētu jau es ielikt torsa bildi kā Kabans, bet tas kkā nav manā stilā. :D
31.03.2017 20:14 |
 
Reitings 53
Reģ: 30.10.2016
TalisQualis +
pateikšu vienkāršāk - uz sievietēm var pelnīt.

+ bezgalīga peļņa :-D (vai es esmu pietiekami laba, perfekta un ideāla visās jomās - jeb - ticu visiem argumentiem kāpēc tāda esmu - dodiet vēl argumentus! :D )
31.03.2017 20:17 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Nu tu aizstāvi konkrētas personas, bet atkal muļķības tendences esmu dzirdējusi tikai vērtējot sieviešu uzvedību. Vīrieši tavuprāt, ir kopumā saprātīgāki un loģiskāki? :D
Torss profila bildē noteikti būtu bijis patīkamāk :D
31.03.2017 20:29 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
paulalala
Es reizēm runāju vispārīgi, jo negribu nevienu aizskart personīgi. :) Ok, es saprotu, ka Tev kā sievietei varētu būt nepatīkami dzirdēt, ka sievietēm mēdz būt muļķīgas "tendences". Bet ja Tev pašai konkrēti tādas nepiemīt, tad principā tam nevajadzētu būt sāpīgi. :)
Vīriešu domāšana ir iekārtota savādāk nekā sieviešu, tāpat to nosaka smadzeņu uzbūves atšķirības, domāju, ka Tu arī pati to labi saproti. :) Saprātīgums ir relatīvs, bet loģiskā domāšana vīriešiem ir spēcīgāka. Ja Tu to apšaubi, iesaku paskatīties, kas notiek šahā... :)
31.03.2017 20:42 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Aaa un par torsu. :D Nu nez nez, tas ir pārāk narcistisks gājiens, bet emocijas saprotu. :D:D
31.03.2017 20:46 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Tieši tāpēc, ka vispārini uz sievietēm (kas es esmu), bet man tas nepiemīt, tieši tāpēc arī liekas jocīgi to visu lasīt :)
Man vnk liekas, ka BIEŽA vispārināšana ir stipri vienkāršota domāšana. Konkrēti tu nekādā veidā nekļūsti loģiskāks uz tā pamata, ka šaha lauciņā darbojas vīriešu pārsvars. Nav domāts par tevi, bet es piemēram, bieži vien esmu satikusi vīriešus, kuri nevelk līdzi prāta līmenī. Ja viņi man sāks tagad stāstīt par to kas notiek šahā vai, ka viņiem ir vīriešiem raksturīgs smadzeņu potenciāls, es vnk pasmaidīšu un pat diez vai iesaistīšos diskusijā :)
31.03.2017 20:57 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Nu jā, nākt uz sieviešu auditoriju tendētu forumu, lai it kā veselīgi pasmaidītu par sievietēm ir... nu tā kā necienīgi?
31.03.2017 21:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits