Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darba laiks

 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Meitenes, man ir vajadzīgs jūsu viedoklis. :-)
Mans darbs, mani kārtējo reizi noveda līdz dusmām un asarām, kārtējais sabojātais vakars, atceltie plāni, nekas vairāk. :'-( Detaļās īsti negribu ieslīgt, tādēļ jautāšu:
- Cik bieži Jums ir jāpārstrādā savs darba laiks?
- Vai arī Jūs strādājot darbadienās nevarat aiziet līdz veikalam, nerunājot par izklaidēm, jo visu laiku ir jābūt pieejamai?
- Vai jūsu darba vietā ir noteikts uzdevumu plāns, vai kā pagadās tiek doti darba uzdevumi (darba devējam vienalga par to, ka darba laiks beidzās)?
- Kā vadītājam taktiski paskaidrot, ka man ir sava dzīve, kas nesastāv tikai no darba?
- Kur labāk meklēt darbu, vai ieliekot cv portālā cv.lv varētu būt labi rezultāti?
....
Paldies, jauku vakaru!:-)
14.03.2017 19:11 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man ir brīvais darba laiks, nekad neesmu strādājusi darbā no...līdz, respektīvi, man maksā nevis par stundu atsēdēšanu, bet gan par padarīto darbu. Slodzi arī sev varu regulēt pati. Tā realitāte ir tāda, ka pašlaik es sēžu mājās ar slapjiem matiem, bet vakar es beidzu darbu 23.30. Tas, ka šodien ierastos darbā 8 no rīta, nenozīmē, ka pēc nedēļas man atkal nebūs kādu vakaru jāstrādā līdz pusnaktij, vienkārši nozares specifika. Ja grib pelnīt normāli, nevis sēdēt ar 400 eiro mēnesī, tad pārslodze reizi pāris mēnešos ir neizbēgama. Ienākumi arī katru mēnesi atšķiras. Bet strādāju šādā veidā jau 7 gadus, esmu pieradusi, patīk.
16.03.2017 11:03 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Ja pie kaut kā esi vainīga, tad tikai pie tā, ka ļāvi uzsēsties sev uz kakla. Var, protams, mēģināt audzināt esošo darba devēju, pilnībā ignorējot viņa zvanus pēc darba pabeigšanas un neuzķeroties uz manipulācijām, kas izsauc vainas apziņu, bet diez vai no tā paliks patīkamāk pie viņa strādāt.
Raudāt un atcelt plānus, tas jau ir pa daudz. Kas viņš tev ir, ko tu esi viņam parādā? Daudzi pat savai mātei neļautu sevi tā paverdzināt, un pareizi darītu.
15.03.2017 21:52 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Sākumā jau bija, ka, ja kaut kas dubultā, tad nākamā diena vai kāda cita ir brīva. Tagad es saprotu, ka noteikti neesmu vainīga pie sliktas darba uzdevumu plānošanas un man nav jādāvina savs laiks.
15.03.2017 21:03 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Ja jādara kaut kas negaidīts, pamatlietas tiek izdarītas vēlāk. Vai arī kāds cits tās izdara. Vai arī par negaidītām lietām tiek maksāts dubultā.
cv.lv ir laba lapa ;)
15.03.2017 20:35 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Diezgan bieži mēdzu darbā aizkavēties ilgāk.. Man svarīgi tas, ka viss tiek izdarīts pēc labākās sirdsapiņas, tāpēc tas reizēm patērē vairāk laika. Tomēr ir iespēja nedaudz samazināt darba apjomu, kad kļūst par traku :) Mums priekšniecība tieši uzsver, ka nevajag aizmirst par sevi (atpūtu), lai nav pārdegšana :)
15.03.2017 20:33 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Donata, sākumā man bija noteikts darba apjoms, tikai pēc tam darba uzdevumi sāka mainīties. Tādēļ īsti nevar saprast, vai to, ko var sadalīt uz nedēļu tiešām var sadalīt daļās, vai kaut kad pēkšņi, tagad un tūlīt būs jādara kaut kas negaidīts un pamatlietām nepietiks laika.
Man patiktu, ja būtu noteikts darba apjoms nedēļai un viss - es izdaru un esmu brīva. Savādāk tā ir piespiedu dīkstāve un īsti nekur nevar aiziet.
15.03.2017 20:29 |
 
Reitings 120
Reģ: 26.09.2016
Man ir 8 stundu darba laiks- it kā.. Realitātē es varu nākt, cikos gribu, iet prom, cikos gribu, galvenais, lai mēnesī apmēram ir tās vajadzīgās stundas nostrādātas un lai uz svarīgākajām sapulcēm esmu vai pabrīdinu, ja neesmu. Ja vajag, varu kaut kur doties dienas vidū, vai pat strādāt no mājām pa retam. Blakus neviens nestāv un stundas neskaita, bet ir tikai loģiski, ka nu nekaunību neatļaujos. Virsstundas- nekādā gadījumā. Nestrādāju latviešu, bet gan skandināvu uzņēmumā, un viņiem nav pieņemts strādāt pa virsu, drīzāk pārliks termiņu tālāk, nekā strādās virsstundas :D Aizejot no darba, es no viņa arī aizeju. Nekādus epastus ārpus ofisa nesaņemu un brīvdienās ne tik. Esmu apmierināta ar savu darba režīmu un tas manā darba vietā ir pašsaprotams, nekādas sarunas ar vadītāju nav par to bijušas, tāpēc nemācēšu īsti atbildēt uz jautājumu par to, kā runāt. Maini darba vietu :D
15.03.2017 20:27 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Strādāt ātri, daudz un kvalitatīvi nav kļūda, tikai to būtu forši darīt savā darba laikā. Ja tāda nav, tad jānosaka noteikts darbu apjoms. Tad tai nebūtu jābūt priekšnieka darīšanai, ja tu paspēj izdarīt 8 stundu darbu 2 stundās, izdari un esi brīva.
15.03.2017 20:13 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
Graciela_Andreina esmu iebraucēja...ar iebraucējiem te tā ir, tie kas nedarīs vairāk, tos atlaiž neko nepaskaidrojot!
15.03.2017 20:10 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Es necenstos neko paskaidrot, vienkārši ietu strādāt citur.
Pēc darba laika beigām aiztaisu datoru un aizmirstu par darbu līdz nākamajam rītam. Nevienam klientam nav mana privātā numura vai e-pasta adreses. Nevienu neinteresē, ko es daru savā brīvajā laikā. Virsstundu darbs tiek iepriekš atrunāts ar manu brīvprātīgu piekrišanu (vai nepiekrišanu) un par to maksā dubultā, kā likumā noteikts.
Protams, ir nopietni un atbildīgi amati, kur ir jābūt sazvanāmam 24/7, bet tas tad ir atrunāts līgumā un algas arī ir attiecīgas augstajam atbildības līmenim. Un tas nav līmenī "o, tu šodien neko nedari, ej pastrādā" :-D
15.03.2017 20:03 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Manuprāt, kļūda ir parādīt to, ka tu vari strādāt ātri, daudz un kvalitatīvi.
15.03.2017 19:57 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
Man ir maiņu darbs, bet pārsvarā jāstrādā no 10-18 vai 11-19, bet iekrīt arī no 14-22, kas protams man galīgi ne visai tīk jo tad tiešām visa diena paiet darbā. Man parasti viss pēc grafika un pirms darba droši varu nodarboties ar savām lietām, retu reizi palūdz iznākt ātrāk bet tad arī iepriekšējā dienā pabrīdina. Bŗivdienās gan mēdz viņi zvanīt un lūgt iznākt strādāt bet nu ja agrāk skrēju un strādāju tad tagad nē, es brīvdienās atpūšos :)
Strādāju 5x nedēļā, aptuveni 32h(neskaitot laiku kad esmu 45min pusdienas laikā jo to neapmaksā).
Ir gadījies ka palūdz ilgāk palikt, un parasti piekrītu jo kā nekā man to laiku apmaksā. Savus treniņus apvienoju ar darba dienām, speciāli ceļos agrāk vai arī eju pēc darba trenēties, darbs tādā ziņā netraucē maniem hobijiem.
Darba pienākumi pēdējā laikā aug un aug, jo redz ka varu izdarīt vairāku cilvēku darbu viena pati.Atalgojums diemžēl neaug par to....
Man gan nav nekas jāskaidro darba devējam vienīgi vienu nedēļu man ielika 6x nedēļā strādāt, piegāju un palūdzu vienu dienu brīvu jo es neesmu gatava 1x nedēļā tikai atpūsties...Bet strādāt kur tevi neciena un tavas brīvdienas...Es viennozīmigi meklētu cienījamāku iestādi.
15.03.2017 19:48 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Ha,lai vēl sliktāk justos, vel mēdza teikt, tādā nicinoši pārmetuma balsī-paldies,ka ievadīji sarakstu? Tev jau tas tik grūti,labāk pati izdarīšu

Jautri gan.:D
Man, savukārt, ir tā, ka priekšnieks tad pats demonstratīvi visu izdara.
Un es dažreiz paskatos, kā viņš strādā, jo norunāto jau izdarīju.
15.03.2017 19:40 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
Šādu darbu neapskaužu. Man kaut kā baigi noveicies. Priekšniecība negrib, lai strādā ārpusdarbalaika, liekas, ka negrib maksāt un ja vajag strādāt sestdienās, tad tik ar rīkojumu. Ja dikti vajag, tad darba laikā var sarunāt, ka kaut ko vajag izdarīt, bet noteikums, ka laiku ko nepavadīji darbā atstrādāsi un atstrādā, kad ērtāk paliek pēc darba vai nāc nedēļas nogalēs.
Rīdziniece, cik tu veca, jo reti atrodas komenti, kuri ir pareizi uzrakstīti vai arī tu visu laiku esi sadzērusies?
15.03.2017 19:38 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Šitas labs pressings Ehh, darba melodrāmas! Kā man pietrūkst ofisa dzīves dažreiz

Ha,lai vēl sliktāk justos, vel mēdza teikt, tādā nicinoši pārmetuma balsī-paldies,ka ievadīji sarakstu? Tev jau tas tik grūti,labāk pati izdarīšu:-D
15.03.2017 19:33 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10500
Reģ: 29.01.2009
Mjā, tā vien šķiet, ka daudz kur bezatlīdzības virsstundas ir norma.
15.03.2017 19:31 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Biju iekārtojusies labā vietā, ar labu algu uz 8h/5d darba laiku, lai varētu izvadāt mazo uz dārziņu. Un bija kā tu saki - nekādas savas dzīves, tikai darbs. D.laiks līdz 17, bet ja tu 19 ej prom visi uz tevi šķībi skatās un paši paliek līdz 20/21.. ja aizgāji tajos 19, tad no rīta 100%plāni klāsies, jo paprasīs rezultātu jau par to, ko nebija vēl uzdevuši, jo tu taču aizgāji. Vienvārdsakot :-D elles kambaris. Aizgāju prom pēc 3 mēnešiem, un ļooooti nožēloju, ka iztērēju tos 3 mēnešus sava laika tajā bedrē. (K.gan firma, vieta, amats skaitās zolīds)
15.03.2017 19:17 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Tad katru reizi, ja kas bija jādara,tad speciāli skanēja teksts-Nu viņai jau nav jēgas prasīt, viņai jau grūti kolēģiem palīdzēt

Man ir nedaudz savādāk, šādi: O, viņa sēž feisbukā, tātad neko nedara.
15.03.2017 19:16 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Tad katru reizi, ja kas bija jādara,tad speciāli skanēja teksts-Nu viņai jau nav jēgas prasīt, viņai jau grūti kolēģiem palīdzēt

Šitas labs pressings :-D Ehh, darba melodrāmas! Kā man pietrūkst ofisa dzīves dažreiz :-D
15.03.2017 19:02 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
man gan tas ir mazliet savādāk, bet arī draud tas, ka man uzliks pildīt 2 cilvēku darbus, palikt ilgāk, nākt brīvdienā. Un par to papildus nesamaksās

Līdzīgā situācijā reiz es ari biju, uzkrāva vēl cita cilvēka pienākumus,bet kad pavaicāju vai būs piemaksa kāda? Pateica, a kas tev gabals nokritīs? Tik grūti ir kolēģiem palīdzēt? Vienu reizi palīdzējupalīdzēt,bet nākamajā kad pateicu,ka nevēlos to, darīt. Tad katru reizi, ja kas bija jādara,tad speciāli skanēja teksts-Nu viņai jau nav jēgas prasīt, viņai jau grūti kolēģiem palīdzēt (t):-D
15.03.2017 18:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits