Darba laiks

 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Meitenes, man ir vajadzīgs jūsu viedoklis. :-)
Mans darbs, mani kārtējo reizi noveda līdz dusmām un asarām, kārtējais sabojātais vakars, atceltie plāni, nekas vairāk. :'-( Detaļās īsti negribu ieslīgt, tādēļ jautāšu:
- Cik bieži Jums ir jāpārstrādā savs darba laiks?
- Vai arī Jūs strādājot darbadienās nevarat aiziet līdz veikalam, nerunājot par izklaidēm, jo visu laiku ir jābūt pieejamai?
- Vai jūsu darba vietā ir noteikts uzdevumu plāns, vai kā pagadās tiek doti darba uzdevumi (darba devējam vienalga par to, ka darba laiks beidzās)?
- Kā vadītājam taktiski paskaidrot, ka man ir sava dzīve, kas nesastāv tikai no darba?
- Kur labāk meklēt darbu, vai ieliekot cv portālā cv.lv varētu būt labi rezultāti?
....
Paldies, jauku vakaru!:-)
14.03.2017 19:11 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man ir brīvais darba laiks, nekad neesmu strādājusi darbā no...līdz, respektīvi, man maksā nevis par stundu atsēdēšanu, bet gan par padarīto darbu. Slodzi arī sev varu regulēt pati. Tā realitāte ir tāda, ka pašlaik es sēžu mājās ar slapjiem matiem, bet vakar es beidzu darbu 23.30. Tas, ka šodien ierastos darbā 8 no rīta, nenozīmē, ka pēc nedēļas man atkal nebūs kādu vakaru jāstrādā līdz pusnaktij, vienkārši nozares specifika. Ja grib pelnīt normāli, nevis sēdēt ar 400 eiro mēnesī, tad pārslodze reizi pāris mēnešos ir neizbēgama. Ienākumi arī katru mēnesi atšķiras. Bet strādāju šādā veidā jau 7 gadus, esmu pieradusi, patīk.
16.03.2017 11:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits