Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārveidošana

 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Labdien ,meitenes!
Padalieties tās ,kurām ir vai bija vīrietis , kurš visu laiku mēģina pārveidot Jūs. Vai vispār ir vērts tādas attiecības turpināt?
12.03.2017 15:13 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Cilvēki, kas grib citus mainīt, nav apmierināti paši ar sevi. Tā tas ir, un viņiem otrs cilvēks nekad nebūs gana labs, jo viņi paši taču paliek nemainīgi..
Biju ar tādu cilvēku. Izrādījās, ka būtu foršāk, ja būtu apaļš bouncy dibens. Būtu foršāk, ja es biežāk gatavotu, ja es gatavotu tā nevis šitā un tamlīdzīgi. Tas jau nebija tā, ka nobēra vienā dienā un 100 reizes atkārtoja, šāda "mainīšanas mānija" notika ļoti smalki un tā, ka es pat brīžiem nemanīju, ka tiešām mainu dažādas lietas sevī. Beigās tas viss nonāca līdz pilnīgam kontrolfrīkam, kas man rakstīja 100 reizes dienā, un neatbildēt ilgāk nekā 5 min bija krāpšana. Es tev saku, ka nav vērts.
Nevajag arī otru galējību - uzskatīt, ka tev jau vispār nav jāmainās. Mums visiem kaut kas būtu jāmaina sevī, bet katram pašam ir jānonāk pie šī lēmuma, un otrā pusīte ir vienkārši labs motivators un atbalsts ceļā pie lēmuma mainīt kaut ko sevī.
Es esmu mainījusies sava drauga dēļ, un viņš man arī ir pateicis, ka man vajadzētu beigt kliegt uz viņu, un es patiešām cenšos nekliegt nekad, jo pati zinu, cik sliktāku tas visu padara. Viņš tikai man lika saprast to, ko es pati jau sen zināju. Bet tas jau ir citādi.
Pa karoche, EJ PROM NO VIŅA :D
13.03.2017 11:01 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es vienkārši zinu cilvēkus, kas katru aizrādījumu vai ieteikumu uztver kā pārmetumu uzreiz, tāpēc pieļauju šādu variantu, bet te meitenei tiešām pašai jāsaprot, kā tad īsti ir.
13.03.2017 09:52 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
acīm redzot, šie pārveidošanas mēģinājumi nav izteikti nemaz tik smalkjūtīgi un iedrošinoši, ja meitene par to pārdzīvo, taisa tēmu forumā, un domā ir jēga tādām attiecībām vai nav.
bet protams, viņa droši vien pārprata, džeks ir ideāls un tikai mīļi cenšas viņu motivēt :)
13.03.2017 09:50 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Mēs tik vienu pusi dzirdam un, skaidrs, ka šīs "prasības" var būt izteiktas dažādi. Man arī vīrietis saka par sportošanu (tagad jau eju), bet tas ne jau standartu iegūšanai, ne kg zudumam, bet veselībai. Tas ir pamudinājums un teksts ir, ka ir ok tagad, bet cik uz veciem lauriem dzīvos. Fakts arī, ka pati peldkostīmā vairs nejūtos tā kā agrāk. Vai tā ir diktēšana man, diez vai. Ja viņš nemanot uzaudzētu riepu, es arī teiktu sekot līdzi ēdienam un fizisko slodzi, jo gribu neizpludušu, veselīgu cilvēku blakus. Man ir attālu paziņu lokā diezgan daudz gadījumi, kad sieviete sākotnēji slaida un vingra, pamazām attiecibās izplūst, nāk 20+kg klāt, un it kā nemanot. Šaubos, ka tur arī vīrietim būtu jāklusē.
Citādāk ir varianti, kas grib meiteni piedzīt kādam standartam, konkrētu matu krāsu, drēbes utt.
Sāc ar veselīgāku uzturu, tas ir galvenais svara zaudēšanai. Fiziskā lodze ir veselīga ķermenim, bet kg zudumam ēdiena kontrole noteikti vērtīgāka, īpaši, ja sports nepatīk.
Jebkurā gadījumā, ja attiecības sāk apgrūtināt, tad izbeidz tās.
13.03.2017 08:43 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ja Tev tā pārveidošana patīk, turpini attiecības. Ja ir nepatīkama, tad ir divi varianti - lūkot, ko darīt, lai pārveidošanas centieni tiktu pārtraukti (kas nebūs viegli, jo tad Tu pārveidosi viņu :D ) vai atvadīties. :)
Tu te vēl minēji, ka Tev pašai nav nekādu prasību pret viņu. Bet sirds dziļumos Tev ir prasība, lai viņš beidz no Tevis pieprasīt - citādi jau forumā nerakstītu. ;)
13.03.2017 02:22 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es arī bieži draugam saku, ka būtu forši, ja viņš arī atnāktu pasportot, mazliet samazinātu saldumu daudzumu, vienkārši tāpēc, lai kvalitatīvāk dzīvotu. Es aicināšanu sportot vai tiešām motivēšanu, ja redz, ka sāk parādīties liekais svars, neuzskatu par traģisku lietu, tiešām jau ir pārmetumi un aizvainojumi - attiecības neturpinātu.
12.03.2017 23:43 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Es bieži vien draugam saku - būtu forši ja arī viņš ietu uz sporta zāli un ēstu veselīgāk... nav viņam liekā svara, bet tāda sajūta ka tas arī mani velk uz našķiem un slinkošanu... viss atkarīgs no tā kā to pasniedz... autore neko konkrēti nav minējusi... neredzu neko sliktu ja vēlas lai otra puse nesmēķē, ēd tikpat veselīgi un arī kopīgi pasporto... ja to pasniedz kā prasību "nomet riepu" tad gan lai iet bekot!!!
12.03.2017 23:41 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es ļoti novērtētu to, ka vīrietis cenšas mani "ievirzīt pareizā gultnē", piemēram, sportot vai ēst veselīgāk, izmantojot tiešām aizraujošus paņēmienus. Ja viņš būtu tāds kā elks, no kā smelties iedvesmu un prastu to pasniegt tādā veidā, ka es pati pavilktos un man tiešām gribētos to darīt.
Ja man vienkārši pateiktu "Ej uz zāli nodzīt riepu!" droši vien es attiecības neturpinātu. Man tāda komunikācija nav pieņemama.
12.03.2017 23:27 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Sognare - Tavs piemērs liekas ļoti pazīstams. Kad vīrietis apaļīgs un sieviete slaida (kura nebāž acīs otras puses izmērus/svaru) - viss OK. Tiklīdz tas pats vīrietis nomet svaru, tā sākas prasības arī pret sievieti.

Tas man nešķiet pareizi, jo īpaši,ja pirms tam puisim bija tik tiešām liekais svars,bet meitene teiksim pieņemas pa kādiem 5-7kg,bet svars vēljoprojām ir labs.Bet tas takš neko nemaina,jo svarā tak pieņemies:-D
12.03.2017 23:02 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Piekrītu pārējām meitenēm!
Man arī reiz bija tāds draugs, kuram nekad nekas nebija pa prātam - sākumā pateica, ka viņam ļoti nepatīkot mana matu krāsa (tolaik biju sarkanmate un matus lokoju ar lokšķērēm), labāk būtu, ja es nokrāsotu tumši brūnus matus, kuri vienmēr būtu pilnīgi taisni. Vēlāk jau sekoja piezīmes par apģērbu. Lai gan man ne visai patika viņa stils, nekad neaizrādīju par to, ka viņš staigā bezformīgos, platos džinsos un novalkātās botās, taču tad, kad viņš pateica, ka labāk lai nepērku kedas, kuras biju noskatījusi, jo "kā tas būs, ka tu iesi MAN blakus kedās!" pasūtīju viņu trīs mājas tālāk. Nu nē, neesmu gatava attiecībām, kurās otrs visu laiku cenšas otru pārveidot, vēl jo vairāk, ja pašam ļoti tālu līdz ideālam.
12.03.2017 22:12 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
njā, piekrītu meitenēm, izņemot "cik tad tu sver" komentāram, jo viņa attieksmei pret tevi nav un nevar būt sakara ar tavu svaru. nav tāds viens svars, no kura otra necieņa sāk būt normāla.
12.03.2017 21:33 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Tips, kurš visu laiku mēģina pārveidot, to vienmēr arī darīs. Ja gribi vieglu mazohismu un necieņu ik dienu, tad derēs.
12.03.2017 21:29 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Kaut kas no šī liekas pazīstami?

Jā,kaut kas no tā visa rakstītā ir tā kā Tu minēji.
12.03.2017 19:26 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es vispār no viņa pilnīgi neko neprasu un man nav nekādi uzstādījumi!
12.03.2017 18:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
sniegpulksteniite, Tev nav jācieš no tā, ka puisis nespēj sev atrast tikpat foršu meiteni ar augstāku izglītību un lielāku kaisli pret sporta zāli..
Nezinu, vai viņš būtu sajūsmā, ja Tu sāktu viņu presingot, ka, piemēram... vairāk naudas jāienes mājās.. ka gribētu no vīrieša regulāri saņemt dāvanā Cartier rotiņas.. :D
12.03.2017 18:30 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neizklausās labi...
Pat, ja izdabāsi viņam vienā lietā, viņš atradīs citu lietu pie kā piekasīties tevī. Tas nekad nebeigsies un beigās tu vari iedzīvoties kompleksos, jo noteikti ne visu tu vēlēsies darīt kā tev liek, bet tad sāksies nemitīgi pārmetumi un psiholoģiskais terors.
12.03.2017 18:23 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Hmmm.... Es teiktu, nē, nav vērts. Lai gan, jāskatās, kādi ir plusi šim vīrietim, var jau būt, ka visas citas ekstras atsver šo īpašību. Bet nu.... Nu... Kaut kā nevaru iztēloties.
12.03.2017 18:20 |
 
Reitings 6
Reģ: 28.02.2017
Sognare - Tavs piemērs liekas ļoti pazīstams. Kad vīrietis apaļīgs un sieviete slaida (kura nebāž acīs otras puses izmērus/svaru) - viss OK. Tiklīdz tas pats vīrietis nomet svaru, tā sākas prasības arī pret sievieti.
--
Bet par pārveidošanu - arī šādi vīrieši eksistē. Un viņi nemainīsies. Atkarīgs tikai, cik ļoti Tevi grib pārveidot un kā tas sakrīt ar Tavu redzējumu. Kad pārveidošana ir mēģināšana iestāstīt, ka vajag citu matu krāsu/izskatu/darbu utml. - jo tikai tā ir pareizi, viņaprāt. Vai tas, ka karote nepareizi nolikta un vajag nolikt kā cilvēkam. Vari strīdēties vai nē, bet Tev nekad nebūs taisnība. Kaut kas no šī liekas pazīstami?
:D Ar šādiem vīriešiem ir grūti, bet - ja mīli - tad būs jāsamierinās ar diktatoru mājās :D Nelīdzēs pat kotletes :D
12.03.2017 18:17 |
 
Reitings 603
Reģ: 08.08.2012
Par pieslīpēšanos rakstīju, jo autore nebija minējusi pilnīgi neko no savas situācijas. Nav arī pateikusi par kontekstu, tādēļ tiek izteikti tikai varianti, negribas ticēt, ka tā tieši arī saka, bezmazvai sarakstiņu nolasa, kas būtu jāmaina. Biju iedomājusies variantu kā tante saka. Meitene tā arī neko katru reizi neatbild un čalis pārjautā. Par ultimātiem te nav minēts vispār nekas, ja būtu tik traki, domāju, ka meitenei pat nebūtu jautājums šeit. Parunā ar puisi, otras puses motivēšana ir laba lieta, varbūt nemaz neapzinās, ka aizskar tevi. :)
12.03.2017 17:36 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Vai tie centieni pārveidot vienmēr bijuši? Skaidrs, ka tas norāda uz to, ka ar attiecībām viņš nav apmierināts. Un tad ja nav apmierināts, tad ķeras pārveidot dažādos aspektos. Ja būtu viss lieliski, varbūt viņam tā nekristu acīs tās lietas, kurās "ir vieta progresam". Dažreiz tas ir signāls, ka attiecības jūk, ka otrs grib no tevis tikt vaļā (pat neapzināti).
12.03.2017 17:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!