Tievēšana-tava pieredze

 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Sveikas!Gribu iedvesmoties.Pastāstiet par savu tievēšanas pieredzi, kāda bija jūsu metode, kādi rezultāti?Kāda apmēram ēdienkarte?
Esmu sapratusi, ka diētas psiholoģiski nevaru izturēt, labi saprotu, ka vaina ir kaloritātē un mazkustībā.Briestu kaut ko mainīt, bet man labāk padodas, ja stingri ēdu konkrētu lietu attiecīgajā ēdienreizē...
04.03.2017 21:04 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
darbā daudz jubileju un neviens nesaprot, ka tev ir diēta, un tu NEKO nevari..

A Tev ar varu mutē bāž?
04.03.2017 21:22 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Man pietiekoša motivācija bija tas, ka man nepatīk tas, ko redzu spogulī. Mana metode ļoti vienkārša, pie kuras pieturos joprojām - mazāk ēst, vairāk kustēties. Neko sev neliedzu, ēdu visu, ko vēlos, bet nedaudz. Samazināju porciju lielumu un cik vien varu, esmu fiziski aktīva. Tā pusgada laikā esmu tikusi vaļā no 15 kg, bet vēl ir apmēram tikpat tāls ceļš līdz ideālajam svaram. Galvenais, manuprāt, ir saprast, ka lai rezultāti sagabātos, tā nevar būt kāda diēta tikai uz laiciņu, tam ir jākļūst par dzīvesveidu.
Un šis -
Slikti ir tas, ka darbā daudz jubileju un neviens nesaprot, ka tev ir diēta, un tu NEKO nevari
- ar varu jau tev mutē noteikti neko nebāž.
04.03.2017 21:21 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Par sevi: pagājušogad izmēģināju Stokholmas diētu.Nometu 7 kg, bet tad atslābu un viss ir atpakaļ.Jau vairākas reizes mēģināju no sākuma, bet vairs nespēju saņemties.Slikti ir tas, ka darbā daudz jubileju un neviens nesaprot, ka tev ir diēta, un tu NEKO nevari..
04.03.2017 21:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits