Tievēšana-tava pieredze

 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Sveikas!Gribu iedvesmoties.Pastāstiet par savu tievēšanas pieredzi, kāda bija jūsu metode, kādi rezultāti?Kāda apmēram ēdienkarte?
Esmu sapratusi, ka diētas psiholoģiski nevaru izturēt, labi saprotu, ka vaina ir kaloritātē un mazkustībā.Briestu kaut ko mainīt, bet man labāk padodas, ja stingri ēdu konkrētu lietu attiecīgajā ēdienreizē...
04.03.2017 21:04 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu nez, es tieši no ārzemju lapām pirmo reizi dzirdēju šo diētu. Pat savs sub reddits ir. :-D
https://www.reddit.com/r/keto/
05.03.2017 10:42 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Jā, Pols Bregs ir zināms :)
Es nevarētu badoties ikdienas dzīvē, kur darbi un citas lietas. Tad laikam tik dienu novilktu. Bet ja ir atvaļinājums, apstākļi, tad jutu pēc 13 dienām, ka vēl dažas dienas - mierīgi.
Garastāvokļa maiņas sākās pēc 11 dienām. Reiboņi 4., 5.dienā. Pēc tam jau fiziskās sajūtas mazāk tiek analizētas un normalizējas pašsajūta. Eiforija visas dienas šad tad pārņēma un arī tevis minētā sensorā jūtība :)
Par badošanos aizdomājos kad man zināms cilvēks pēc smagas vairogdziedzera operācijas ieguva necerētus uzlabojumus ar vēl drusku ilgāku badošanos kā manējā. Tas mani ieinteresēja un tagad zinu, ka manas robežas ir plašākas kā biju iedomājusies :)
05.03.2017 10:43 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
paulalala, Caloo - un kā ar svaru pēc badošanās? Viens mans radinieks ar šo nodarbojās veselības problēmu dēļ, pie reizes zaudēja daudzus liekos kg, bet pēc tam liekie kg ātri vien atgriezās un pat ar uzviju. Gribētos izmēģināt badošanos, lai uzlabotu pašsajūtu, bet bail, ka kaut kas notiks ne tā ar vielmaiņu un palikšu resna. (t) :-D
05.03.2017 11:11 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Ja Elizabete runa par to pasu keto dietu ko es (ketogenic diet) tad to parati veic ar arsta vai dietologa nosacitu klatbutni. Jo ta nav vienkarsa dieta ka piemeram dikana dieta. Tur nepartraukti japarbauda vai kermenis ir ketogeniskajaa faazee ar urina vai asins paraugu analizem. (izmantojot stripus). Nu tas taa ja tam pieiet nopietni. Lidz sim neesmu dzirdejusi, ka kada so dietu veic tapat.
Elizabete, pastasi ka lidz tai nonaci.

Jā, es runāju par to pašu. Es to sāku ievērot tāpēc, ka man ir PCOS un insulīna rezistence, šo iemeslu dēļ svars sāka tikai kāpt un kāpt. Kad ēdu ogļhidrātus, tad svaru varēju noturēt uz vietas tikai tad, ja ēdu pašu minimumu un staigāju apkārt izsalkusi un nogurusi. Par keto uzzināju, meklējot informāciju par PCOS, jo tā daudzām sievietēm ar šo problēmu palīdz zaudēt svaru un pat saregulēt ciklu (kā manā gadījumā). Pirms atradu šo diētu, mana ginekoloģe tikai teica, ka vajagot zaudēt svaru un ka tas būs ļoti grūti, un deva progesteronu cikla regulēšanai, bet paliekoša efekta tam nebija. Tā nu ķēros pie pašdarbības. Un esmu ļoti priecīga par to.
Es lasu MJ ielikto subredditu, un vismaz tur gandrīz visi to dara uz savu galvu. Par urīna stripu efektivitāti tur ir asas diskusijas, un to efektivitāte tiek apšaubīta. Es tādus nelietoju, bet cenšos uzņemt zem 20 gramiem ogļhidrātu dienā. Tas ir minimāls apjoms un dod diezgan lielu garantiju, ka esi ketozē. Es jūtu, ja esmu pāršāvusi pār strīpu ar OH - sākas visādi ēdiena cravings, kā arī paradās smaguma sajūta vēderā, pūšanās utt. Atgriešanos ketozē var arī ļoti labi sajust kā "keto flu", kas pats par sevi ir labs motivators atturēties no dzimšanas dienas kūkām, bet, ja papildus lieto magniju un kāliju (kas būtu jādara visu diētas laiku), tad tie "simptomi" neparādās vai ir ļoti minimāli.
05.03.2017 11:27 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Rowan, man bija 2 mērķi kāpēc tur gāju. Svarīgākajā mērķī arī bija labākie panākumi. Ar svaru - puse nāca atpakaļ, bet ne viss, tā kā tas pats bija ok. Manai paziņai, kura stingrāk tam piegāja pēc tam vēl turpināja svars lēnītēm samazināties.
05.03.2017 12:03 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
precizēšu - pēc kursa spēju ēst tikai mazas porcijas, jo kuņģis sarāvās un tāpēc lēnītēm arī svars kritās tālāk, tikai ne tik ilgi kā manai paziņai. Tā puse kas atnāca bija pēc gada un tālāk vairs nē.
05.03.2017 12:05 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Uztrezi varu teikt ka ja nav motivācijas jau pašā sākumā nekā laba nevar gaidīt... Saku no pieredzes
Nerezu topika autorei problēmu tad ';est ko konkrētu ja tā vieglāk, un neredzu problēmu jubilejās no svinību galda ēst pārsvarā ko mazāk nevēlamu un tad pērējās ēdienrezies atiecīgio koriģēt atkarībā ko un cik apēdi jubilejā. Un vis[ār 1 ēdienrezii ned''elā ēst ko grib neko neskaitot ir tiaki ok.
05.03.2017 12:12 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Personīgi es sevi vispār neiegrožoju, protams ir savas robežas arī,. ir jubileja kādam ;ēdu ko vēlos bet tad citas ēdienrezise +- piekoriģēju, pašam griabs teiksim picu nopērku un ēdu. Proatsm tas nav katru dienu un ne arī katru otro dienu bet nu 2-3x ned''elā ko nevēlamu ēdu.
05.03.2017 12:14 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Paldies par viedokļiem, pieredzi.Secinu, ka mazāk sev darīšu pāri, ja ierobežošu daudzumu, ne atteikšos no kaut kā vispār.Protams, desas, cīsiņi, baltmaize, pankūkas, miltu mērces gan būs praktiski jāaizmirst.Es jau vienu nedēļu izmēģināju, pa dienu ēdu maz, vakariņās tikai kefīru ar klijām, bet apņēmība noplaka, jo ļoti maz nāca nost svars.(Bet nāca!)Man ir jāsaprot, ka uzreiz nebūs nekādas pārmaiņas, esmu nepacietīga un man vienmēr vajag visu uzreiz.Man ir jātrādā pašai ar sevi.
05.03.2017 12:44 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
paulalala
Es nevarētu badoties ikdienas dzīvē, kur darbi un citas lietas. Tad laikam tik dienu novilktu. Bet ja ir atvaļinājums, apstākļi, tad jutu pēc 13 dienām, ka vēl dažas dienas - mierīgi.

Jap, es badojoties neko nemainīju dzīvē, turpināju strādāt utt., bet tas nav pareizi. Normāli būtu atpūsties, pastaigas svaiga gaisā un tā. Sanatorija kā reiz šķiet baigi labs variants.
zinu, ka manas robežas ir plašākas kā biju iedomājusies

Mhm, tā tiešām ir. :)
Rowan
kā ar svaru pēc badošanās?
Gribētos izmēģināt badošanos, lai uzlabotu pašsajūtu, bet bail, ka kaut kas notiks ne tā ar vielmaiņu un palikšu resna. (t):-D

Man liekais svars nekad nav bijusi problēma, tāpēc par šo grūti teikt, bet vielmaiņu nekādi neietekmēja. Tur vnk pareizi jāsāk badošanās un obligāti ir pareizi no badošanās jāiziet. Jāēd pareizās porcijās un nedrīkst ēst, kas ienāk prātā.
Par tauku uzaudzēšanu atpakaļ - nu nez, man šķiet kā reiz ir viegli ēst mazas porcijas un sakārtot savus ēšanas paradumus, jo vnk fiziski vairāk neprasās. Tālāk jau paša disciplīnas jautājums, lai noturētu sevi sliedēs. :)
05.03.2017 12:53 |
 
Reitings 230
Reģ: 16.05.2016
Es iesaistījos grupā Atkal Formā! Super! Izstrādātas receptes, ēdienreizes... Bads nepiemeklēja nevienu minūti.. Jau lēnā garāesmu atbrīvojusies no 6kg (neko sev neaizliedzot).
Iesaku apskatīties FB lapā. Kā reiz rīt iet vaļā jaunais izaicinājums :) Un whatsapp grupa ir vislabākais atbalsts. Sirsnīgi iesaku :)))
05.03.2017 14:02 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Badoties brīvprātīgi man liekas kā lielākās šausmas. Neiznu,kam būtu jānotiek,lai es atteiktos no pārtikas labprātīgi. :-D
Bet veiksmi visiem tievēšanā.
05.03.2017 14:12 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Mēnesnīca
Pamēģini, iepatiksies. :D
05.03.2017 14:16 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Caloo, nē paldies, man nav nepieciešamas tās problēmas,ko rada badošanās organismam. Turklāt ēst ir bauda,no kuras es netaisos atteikties, pat ne mazliet.. :-D
05.03.2017 14:21 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Salasījos gudrības "Dikāna diēta" grāmatā. Pie pašas diētas stingri neturējos (tiesa gan, tur nebija variants, ka brokastīs ābols, pusdienās zaļā tēja un vakariņās selerijas lapiņa, tur ir kārtīgs, normāls ēdiens), taču iedvesmojos un sāku ēst "uz to pusi". Protams sports, atsāku tenisu, atsāku skriet ar suņiem (viena skriet ciest nevaru un viss), ik pa laikam kārtīga pelde baseinā vai jebkurā citā ūdenskrātuvē, pilates un cīņas aerobika.
Nē, viss neizklausās tik traki, ka visu laiku to vien darīju, kā fiziski trakoju, bet kaut kā iemācījos šīs lietas pievienot savai dzīvei un aizgāja. Mazliet pamainījās mind-sets un organisms pats sāka prasīties uz to visu :)
Grūtākais ir saņemties, pārējais ir bauda! Lai veicas! :) (pašai arī jāsaņemās, ar darbiem un nedarbiem esmu aizmirsusi par prioritātēm, laiks savākties!)
05.03.2017 14:33 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Starp citu, ēst griķus reizi 1-2 dienās arī ir labs variants. Riktīgi attīra visas šlakas, kas sakrājušās
05.03.2017 14:35 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
aaaa, un telefonā uz lock-screena stāv dūdiņa ar skaistu augumu, arī nostrādā :-P
05.03.2017 14:37 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Mans radinieks arī bija badošanās kūrē klīnikā - nometa svaru, kas pēc tam atgriezās. Pavērojot viņu, tur gan pie vainas, visticamāk, bija atgriešanās vecajās sliedēs, nevis kaut kādas izmaiņas vielmaiņā.
05.03.2017 15:16 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Minkinjh-bet tur jau tā grupa gan jau par maksu, ne tā?
Kornelya-jā, bija man arī doma par griķiem, vairāk tos iesaistīt ēdienkartē.
05.03.2017 15:30 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
man nav nepieciešamas tās problēmas,ko rada badošanās organismam
Piekrītu šim. Psiholoģiski nevaru panest diētas. Kļūstu nervoza, viss kaitina, vēl drusku un, šķiet, kādu būtu nositusi. :-D Ja vēl svars kristos, bet -2kg nav tā vērti.
05.03.2017 15:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits