Tavas attiecības ar Dievu

 
Reitings 33
Reģ: 31.01.2015
Kādas ir Tavas attiecības ar Dievu?
Un te, lūdzu, neatbildēt visām tā, kas netic Dievam utt., jo tas nozīmē, ka attiecību NAV. Bet man interesē tās, kurām ir :)
Es Dievam esmu ticējusi vienmēr, tikai varbūt savlaik saucu Viņu citādāk un attiecības bija tālas un diezgan nekādas... tad satiku savu vīru, kurš bija audzis ticīgā ģimenē un viņš man pastāstīja par Dievu vairāk.. tā nu tagad zinu, ka ir Dievs, kurš reāli uzklausa un palīdz... un palīdz tādās situācijās, kad liekas, ka izejas nav. Un dziedina. Un aizsargā. Un brīdina. Un vada. Un atbild uz lūgšanām. Un pamāca. Un izmaina.
25.02.2017 21:13 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Bet no zinātniskā viedokļa tika izkaidrots momnets k';adēl dievs arī varētu nebūt un šiem ticīgajiem ka'dēl varētu likties ka ir.
26.02.2017 09:08 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Tagad vēl man saka, ka ja vnk es izsakās par attiecībām ar Dievu, nemaz nedrīkst šeit izteikties, jo šeit ir tēma tikai īstajam Dievam. Psc :D
Tu saproti, ka Dievs, kam tici ir kristiešu Dievs? Tēmā bija minētas attiecības ar Dievu, ne ar kristiešu Dievu.
26.02.2017 09:22 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Kristietībā daudz slikta noticis diemžēl, lai cilvēkiem būtu negatīva attieksme tieši pret šo reliģiju.
Krusta kari, katoļu priesteri pedofīli, indulgences - Misssii - es ceru, ka Tu to visu saproti?
26.02.2017 09:23 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Un tas nenozīmē, ka pati kristietība ir slikta, nē, tā ir par labām morāles vērtībām pamatā, bet viss uz zemes ir cilvēku interpretācijas un arī ticību interpretē ļoti atšķirīgi un šajos gadījumos, kā redzams, daudz daudz ko sabojājot.
26.02.2017 09:27 |
 
Reitings 33
Reģ: 31.01.2015
KAĶIS
Kristietībā daudz slikta noticis diemžēl, lai cilvēkiem būtu negatīva attieksme tieši pret šo reliģiju.
Krusta kari, katoļu priesteri pedofīli, indulgences - Misssii - es ceru, ka Tu to visu saproti?

Jā, es saprotu, ka diemžēl kristietība ar to saistās. Bet patiesība ir tāda, ka patiesā kristietība (kas reāli balstās un vadās pēc Bībeles nevis cilvēku iedibinātām tradīcijām un uzskatiem) ir PRET to.
KRUSTA KARI:
Jēzus nav par karu, bet par mīlestību un piedošanu. Viņš aicina pie sevis, bet tikai caur ticību - Viņš ir piemērs,kādam jābūt kristietim. Jēzus NAV vardarbīgs.
Taisnība, ka Krusta kari ir baznīcas organizēta masu kustība. Krusta karotājus iedvesmoja ideja par svētceļojumu uz Svēto zemi (Palestīnu) un pārliecība par nepieciešamu un taisnīgu Svēto karu pret pagāniem. - BET TAS NAV SASKAŅĀ AR BĪBELI un Kristietības pamatpostulātiem, tā bija cilvēku ideja, kas balstījās uz mantkārību un politiku, bet slēpās aiz kristietības.
Starp citu, Krusta kara cēloņi nebija tikai reliģiski, bet arī politiski, ekonomiski un sociāli:
Pārapdzīvotības izraisīts trūkums un bads spieda tautu doties karā;
Feodāļu ģimeņu jaunākajām atvasēm, kas nevarēja cerēt uz mantojuma saņemšanu, tā bija iespēja iegūt jaunas zemes;
Bruņiniekiem bija raksturīga laupītkāre un piedzīvojumu alkas;
Pāvests vēlējās celt savu autoritāti, apvienojot Austrumu un Rietumu baznīcas;
Krusta karu patiesie politiskie un ekonomiskie cēloņi bija centieni šo karu organizētāju rokās pārņemt tirdzniecību Vidusjūras austrumdaļā;
Zemnieki cerēja jaunās zemēs iegūt brīvību;

PEDOFĪĻI:

Jēzus nav par bērnu izmantošanu, Viņš mīl bērnus, un saka:
"Bet, kas apgrēcina vienu no šiem vismazākiem, kas tic uz Mani, tam būtu labāk, ka tam piesietu dzirnu akmeni pie kakla un to noslīcinātu jūras dziļumā." Mateja 18:6.
Līdz ar to tāda "baznīca" ir netīra un nudien - sātana pilna, bet ar kristietību tai sakara NAV, tikai slēpjas aiz kristietības aizsega.
Labs seriāls starp citu ir Young Pope ar Jude Law galvenajā lomā, - par Pāvestu, vatikānu un netīrību tajā...
INDULGENCES:
Jēzum nav sakara indulgencēm - indulgences ir mantkārīgu cilvēku ieviesta tradīcija, kas slēpjas aiz kristiešu aizsega, bet patiesībā Dievam ar to sakara nav.
Saskaņā ar Bībeli, piedošanu var gūt, patiesi nožēlojot grēkus un piedošanu prasot Dievam nevis kā citādāk. Nekādā veidā nevar nopelnīt Dieva piedošanu. Tu nevari par to samaksāt. Tu to vienīgi vari saņemt ticībā, caur Dieva žēlastību un žēlsirdību.
26.02.2017 10:02 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Es ticu Dievam, esmu kristīta, reizēm lasu Bībeli un eju uz baznīcu, tiesa gan diezgan reti. Bet ir lietas, kas man nav pieņemamas. Piemēram, tas, ka bieži vien kristieši tik fanātiski pieķerās kādai vienai domai no Bībeles, ka rīkojās pilnīgi pretēji citiem baušļiem un tam, ko Dievs teicis. Piemēram, nesen, kad tas cilvēks no Kristīgā radio ( aizmirsu viņa vārdu) tik riebīgi izteicās par mācītāju Rubeni un viņa grāmatu, man tas likās tik ļauni un neticami, ka kristīgs cilvēks var būt tik neiecietīgs. Jo Bībele taču māca mīlēt visus cilvēkus, piedot, ja viņi kļūdās, netiesāt utt.
Un piekrītu, ka nevajag citiem uzspiest savus uzskatus un nosodīt tos, kas domā citādāk. Tikai interesanti, ka neticīgie uzskata, ka ticīgie nedrīkst uzspiest savu ticību un nosodīt, bet neticīgie gan drīkst ticību saukt par māņiem. Nešķiet kaut kā negodīgi?
26.02.2017 10:28 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Ja dievs(speciāli ar mazo burtu)ir, tad kāpēc mirst labi cilvēki, kāpēc mirst mazi bērni? Kāpēc netiek apturēts viss terorisms un bads pasaulē?
Bībele vispār ir vardarbīga. Dievs sodīs, dievs mocīs, pakļaujies vai degsi elles liesmās, ļoti pozitīvs tēls! Ļoti skaidri atceros vienu no bībeles mācībām - sit savus bērnus pret pret klintīm, lai tie tev pakļautos. Kristietība ir vardarbīga ticība. Kas radīja krusta karus? Vai tikt ne kristieši, kas sava dieva vārda slepkavoja visus tos cilvēkus, jo viņi neticēja vai ticēja citam dievam?
Ironiski, bet sliktākie cilvēki, ko zinu, ir tieši kristieši (t) Cilvēki, kas ļoti slikti izturās pret savu ģimeni, saviem mājdzīvniekiem un mājlopiem. Cilvēki, kas ZOG ziedotās lietas un tās tirgo, nevis nodod cilvēkiem, kam to visu vajag.
Kristietība un dievs ir vājiem cilvēkiem. Iedomu tēls, kas palīdz tikt galā ar lietām, ar kurām cilvēks nespēj tikt galā, jo ir par vāju. Nespēj pārtraukt dzert, lietot narkotikas un maukoties, jo vajag baidīties no pēcnāves soda. Raksturā spēcīgiem cilvēkiem nav vajadzīgs nekāds pielūgsmes objekts, lai nekļūtu par dzērājiem, narkomāniem un vispār, lai būtu labi cilvēki. Pa manam, visi tie idioti, kas runā ar savu iedomu pielūgsmes objektu un vēl apgalvo, ka saņem no viņa atbildes būtu psihiski ārstējami, jo runāt ar iedomu tēliem pieaugušā vecumā nav normāli un balsis galvā arī nav normāli dzirdēt. Tā ir šizofrēnija.
26.02.2017 10:43 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Ironiski, bet sliktākie cilvēki, ko zinu, ir tieši kristieši Cilvēki, kas ļoti slikti izturās pret savu ģimeni, saviem mājdzīvniekiem un mājlopiem. Cilvēki, ka

Noskaiti tēvareizi un tev taps piedots :D
26.02.2017 10:53 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Ar tādu nostāju laikam arī dzīvo, ka Jēzus izcietīs visus viņu grēkus. Tad nu arī dzīvo kā pēdējie mēsli savas dzīves un dara, ko grib, jo viņi taču ar dievu!
26.02.2017 11:08 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Un kas esi Tu, lai kādu tiesātu un kāda Dievu sauktu par īstu, kāda par neīstu, un kāda reliģijas piekopšanas praksi sauktu par nepareizu?
Tad jau viss, ko dari Tu, ir pareizs, un, ja kāds cits dara savādāk, tas ir nepareizi.
Saproti, ja taisi diskusijas par šādām tēmām, kurā katram ir sava nenoliedzama taisnība, ir jāmāk pareizi izteikties. Es, pat neiesaistoties diskusijā, jūtos aizskarta no tā, kā Tu izsakies par citu reliģijas piekopšanas praksi. Domā ne tikai ko runā, bet arī kā runā!
26.02.2017 11:58 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ja dievs(speciāli ar mazo burtu)ir, tad kāpēc mirst labi cilvēki, kāpēc mirst mazi bērni? Kāpēc netiek apturēts viss terorisms un bads pasaulē?

Grūtības audzina un problēmas izmāca cilvēku. Jo bieži vien kamēr nedabū ar grābekli pa pieri tā arī neko nesaprot.
Ja viss būti viegli iegūstam un atrisināms, tad cilvēks paliktu slinks un dumš.
26.02.2017 12:08 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Vispār jau tā ir divkosīga attieksme un Dievs tādu attieksmi nepieņem un nepiedod, nevajag pārspīlēt Dievs jau Bībelē tos sauc par farizejiem un liekuļiem, it kā Dievs neredzētu viņu liekulību un divkosību, nez kuru viņi grib apmānīt? Bet tādi cilvēki nav tikai kristieši, bet visur sastopami. Īsta grēku nožēla ir pavisam kas cits, kā izsūdzēt grēkus baznīcā un turpināt grēkot.
26.02.2017 12:08 |
 
Reitings 568
Reģ: 20.04.2009
Mūsdienās ir tik laba iespēja pašam izvēlēties sev tuvāko ticību, pateicoties tam, ka ar interneta palīdzību ir iespēja izpētīt principā jebkuru jautājumu, jebkuru reliģiju un atrast sev tuvāko atbildi. Iespējams pat sakombinēt vairākas idejas no dažādām reliģijām, lai atrastu to kas pašam ļauj izprast dzīves garīgo pusi.
Kristietība pati pa sevi arī ir laba ticība, bet manuprāt viss aprobežotākā, jo aprobežojas tikai ar vienu grāmatu. Tas ir tāpat kā mūsdienās kāds vēl joprojām ticētu, ka zeme ir plakana un ārpus tās nekā vairāk nav. Savukārt tas pats Budisms neaprobežojas ar neko.
Kaut arī tas arī laikam lielā mērā atkarīgs no paša cilvēka. Nesen biju vienā lekcijā par dzīvi un nāvi, kurā lektore bija viss izteiktākā kristiete, bet tanī pašā laikā viņa atzīst arī citas reliģijas un ir spējusi to citu reliģiju idejas ieviest savā personīgajā uztverē par kristietību.
Varu atbidēt arī uz autores jautājumu, ka attiecības ar Dievu man ir ļoti labas, vienīgi Dievs manā uztverē nav personība.
26.02.2017 12:21 |
 
Reitings 53
Reģ: 30.10.2016
Es esmu pagāns. Kaut kam augstākam gan ticu, zinu, ka ir kaut kas spēcīgāks tur augšā . Bet esmu neitrāla. Pieņemu visu ticību cilvēkus un viedokļus. Kaitina tikai tie, kas ir apsēsti ar savu ticības virzienu kā vienīgo pareizo, uzspiežot to citiem.
26.02.2017 12:25 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Ir visāda apšaubāma literatūra, un, ja Dievam tādas "izpausmes" kā Māra un Laima patiešām būtu, tad tas būtu rakstīts Bībelē, taču nav. Kā arī Dievs nav tikai latviešiem, bet visām tautām, un citas tautas par tādu Māru un Laimu nezin... tas tā, loģika.

Tava bībele ir daudz jaunāka par hinduistu rakstiem. Tev nav tiesību aprunāt citu ticību pārstāvjus.
Misssis, tu tiešām tici visam, kas rakstīts bībelē? Tātad tu nenēsā apģērbus, kas taisīts no poliestera vai cita auduma maisījuma, jo bībelē ir rakstīts, ka tas ir grēks?
“You are to keep My statutes. You shall not breed together two kinds of your cattle; you shall not sow your field with two kinds of seed, nor wear a garment upon you of two kinds of material mixed together.”

Tu nēsā rotas?
“Likewise, I want women to adorn themselves with proper clothing, modestly and discreetly, not with braided hair and gold or pearls or costly garments.”

Ēd cūkgaļu?
“Nevertheless these shall ye not eat of them that chew the cud, or of them that divide the hoof: as the camel, because he cheweth the cud, but divideth not the hoof; he is unclean unto you.”

Tu runā baznīcā? Sievietēm ta ir aizliets.
“Let your women keep silence in the churches: for it is not permitted unto them to speak; but they are commanded to be under obedience as also saith the law.”

Tev kādreiz ir bijis pārtraukts dzimumakts?
“And Onan knew that the seed should not be his; and it came to pass, when he went in unto his brother’s wife, that he spilled it on the ground, lest that he should give seed to his brother.”

Strādā sestdienā?
“Ye shall keep the sabbath therefore; for it is holy unto you: every one that defileth it shall surely be put to death: for whosoever doeth any work therein, that soul shall be cut off from among his people. Six days may work be done; but in the seventh is the sabbath of rest, holy to the LORD: whosoever doeth any work in the sabbath day, he shall surely be put to death.”
26.02.2017 12:30 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
raven
Kāpēc angliski? Latviski taču ir tulkojums!
26.02.2017 12:45 |
 
Reitings 33
Reģ: 31.01.2015
Nerea, Raven
Tāpēc, ka Raven atrada šo info gatavu internetā, lai mēginātu pierādīt, ka es it kā nesekoju Bībelei un esmu slikta kristiete :-P
Taču tas tā nebūt nav. Vecās Derības likumi, tai skaitā cūkgaļa un sabats utt. uz mūsdienām neattiecas, tie bija citi laiki un pieeja pie Dieva bija caur darbiem, likumu un baušļu ievērošanu. Kopš Jēzus Kristietim ir jāseko Jaunajai Derībai.
Kā arī nevar izraut no kopējā konteksta pantu, tas ir jāskatās kontekstā un jāanalizē arī no vēsturiskā viedokļa, piemēram, kāpēc senos laikos tads likums bija... jo tam apakšā ir dziļa doma un jēga.
Kā arī lieliski, ka atbildējāt uz tēmas sākuma jautājumu! (l)
26.02.2017 13:03 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Missis, ja reliģijas patiesumu Tu mēri tajā, cik seni ir tās svētie raksti, tad kādā sakarā Tu tici bībelei? Vēdas ir daudz senākas un apjomīgākas par bībeli, un Krišna daudz senāks par kristiešu dievu. Turklāt daudzi kristiešu mīti, kas ir atrodami bībelē, jau daudz senāk ir bijuši sastopami citu reliģiju svētajos rakstos.
26.02.2017 13:23 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Turklāt daudzi kristiešu mīti, kas ir atrodami bībelē, jau daudz senāk ir bijuši sastopami citu reliģiju svētajos rakstos.

Un to pēta zinātnieki. Daži pat domā, ka pamatā ir tas, ka reiz uz Zemes esot nosēdušies citplanētieši, un Dievs ir citplanētietis (tāpēc Dievs mīt debesīs), kas modificējis Homo Sapiens. Tas izskaidrotu to, kāpēc ir līdzība tādu tautu mītos, kas nekad nav tikušās (dažādi kontinenti). Tā ir tikai hipotēze! Es nesaku, ka tai ticu. Bet interesanti! Reliģija ir tiešām interesanta tēma, ja no tās abstrahējas.
26.02.2017 13:27 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Kā arī nevar izraut no kopējā konteksta pantu, tas ir jāskatās kontekstā un jāanalizē arī no vēsturiskā viedokļa, piemēram, kāpēc senos laikos tads likums bija... jo tam apakšā ir dziļa doma un jēga.

Tādā gadījumā jāskatās no vēsturiskā konteksta, kāpēc bībele tika uzrakstīta. Cilvēki bija neizglītoti, tāpēc bija bībele.
Ja gribi būt labs cilvēks, nevajadzētu sekot bībelei, jo tajā piemēram, verdzība tiek uzskatīta par normu. Tu patiešām tam piekrīti? Tad jau labāk izvēlēties budismu. Tā nav reliģija, jo tur nav dievu - tā ir filozofija.
26.02.2017 13:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits