Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kaķu barība

 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
ar ko jūs barojat savus kaķus? es visu laiku pērku royal canin, jo tā ir vienīgā, ko kaķis ēd, viņš man ir ļoti izlutināts un neēd to, kas pagadās. bet es nesaprotu, vai tās paciņas ir palikušas tukšākas vai kaķis pa ziemu sācis stiiiiiipri vairāk ēst, bet man sāk likties, ka es kaķu barībā tērēju vairāk naudas nekā pati savā ēdienā.
varbūt kāda var ieteikt kādu lētāku alternatīvu?es saprotu, ka es maksāju par to brendu, bet man tiešām kaķis neko citu neēd! piebildīšu, ka kaķis ēd tikai mīksto barību ar putnu gaļu, neēd neko, kas izņemts no bundžas, neēd nekādas standarta lielveikalu barības kā kitekat un whistkas utml.
izklausos pēc trakas kaķu tantes, bet gribu, lai kaķis ir laimīgs.
21.02.2017 21:20 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Vemjošo kaķu saimniecēm: ņemiet vērā, ka ļoti izplatīta ir vistas nepanesamība, iespējams, jānoņem barība ar vistu, jādod ar jēru vai zivi vai liellopu.
Par konserviem:
No nedārgā gala varu ietekt:
Carny
Schmussy
Bozita
Feringa
Granata Pet
No dārgākā gala:
Applaws
Lily's Kitchen
Schesir
Feline Porta 21
MAC
Almo Nature
_
Tikai dārgā gala konservus ir neprāts pirkt vet.klīnikās, Rimi vai Latvijas zooveikalos, es baroju savu kaķi ar premium klases konserviem, ja pirktu Latvijā, bankrotētu. Es sūtu no Vācijas.
24.02.2017 15:44 |
 
10 gadi
Reitings 109
Reģ: 05.01.2010
Es arī visu laiku baroju ar Royal Canin sauso un Applaws konserviem, bet tagad nācās barību nomainīt, jo kaķis sāka pa laikam vemt. Sākumā domāju, ka vainīgi spalvu kamoli, devu malt pastas kā vetārste norādīja. Nomainīju RC britiem pret RC spalvu kamoliem, arī analīzēs viss ok.. Bet kaķis vemj un nekas nemainās ar dažādām izmēģinātām pretspalvu pastām..
Beigās sazvanīju dr. Ginteru Cepurīti, izstāstīju visu bēdu, un viņš uzreiz teica, ka izskatās pēc barības nepanesamības! Noņēmu uzreiz nost gan Royal Canin, gan Applaws, sāku barot ar Hills SC Sensitive un kaķis vairs nav vēmis (tfu, tfu).
Applaws gan viņai ļoti garšoja, tuncis ar garnelēm bija favorīts :-D Varbūt pēc laika jāpamēģina Applaws, iespējams tas nebija pie vainas, bet RC :-)
24.02.2017 11:58 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
krissycat, 2kg sausā barība apmēram 13 EUR. Konservi bundžiņā (75 gr) ap 1,20 EUR.
24.02.2017 10:43 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.10.2016
Varbūt kāda var pateikt, kāda apmēram Depo ir cena Applaws sausajai barībai un konserviem? Viņiem lapā nav praktiski nekādas informācijas.
24.02.2017 10:35 |
 
Reitings 123
Reģ: 17.04.2015
Tikai svaiga gaļa un orgāni. Spalva ir mīksta kā mākonīši, spīdīga un nekrīt neprātā ārā, kaķi nekad nav atvēmuši spalvas. Veselīgi un dzīvespriecīgi :-D
Savvaļā kaķi ēd tikai medījumu, nevis meklē kraukšķus, bet es saprotu, ar tiem ir 100x vieglāk. :)
24.02.2017 10:27 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Pērku vetaptiekā Josera sauso barību, neriskēju pirkt Friskies/Kitekat/whiskas - ēst jau ēd, bet nekā laba tur nav. Ik pa laikam nopērku vetaptiekā arī spalvu izvadošo barību vai to pastiņu, bet tā gan manām dāmām garšo :D
24.02.2017 10:18 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Manējie ēd dažādas barības. Patìk Josers un Applaws. Citreiz nopērku kaut ko citu,lai pamêģinātu. Skatos,lai būtu normāls gaļas sastāvs.
Konservus arī skatos,lai vairāk gaļa. Ļooti garšo applaws. To tad pārsvarā arī ēd. Dažreiz paņemu kaut ko citu,jo Depo nav īsti pa ceļam. Vakar,piemēram,nopirku Bozita. Daudz gaļa un tā,bet tā smaka. Brr! Vairāk nepirkšu.
Pret spalvu dodu speciālo pastu. Iemaisu konservā,lai ēd. :-D vai arī brutāli uzsmērēju uz ķepas,tad nolaiza paši.
24.02.2017 10:12 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Alazani, pret spalvu kamoliem speciāli jādod malt pasta.
Runājot par konserviem, manējais ēd visvisādus, visbiežāk dodu Gourmet. Applaws konservi arī garšoja, viņi dārgi ir, bet nu iekšā vismaz redzēju veselas garnelītes, tātad skaidrs, par ko maksā. Citreiz kaķu konservu vietā nopērku tunci savā sulā, uz atlaidēm maksā gandrīz tikpat cik kaķu konservi, bet vismaz īsta zivs iekšā, nevis visādi sajaukumi.
24.02.2017 09:55 |
 
Reitings 53
Reģ: 24.02.2016
Meitenes, liels paldies par diskusiju! :-) Ierosināja arī man padomāt par to, ko dodu savam kaķim... Kad pirms vairākiem gadiem paņēmu viņu no patversmes, viņi ieteica kādu laiku dot "dārgāku" barību- Royal Canin-, jo bija šādas tādas problēmas ar veselību. Un tā arī visus gadus esmu pie tā pieturējusies, tagad tikai pa īstam sapratu, kāpēc kaķenīte kā traka uz to, nevienu citu neatzīst. :-D Jā, veselības problēmas uzveic, toties kāds vēderiņš parādījies!!! Brīvdienās noteikti aizbraukšu uz Depo pēc Applaws. Jautājums tām, kas to dod saviem kaķiem,- kā ar spalvu kamoliņiem? Manējai ir nelāgs paradums, ja vemt, tad tikai gultā, kur jūtas visdrošāk, tāpēc labprātāk izvēlētos barību, kas palīdz tos sašķelt kuņģī.
Papildus tam, kādus konservus jūs ieteiktu? Manējā ēd tikai KiteKat un Sheba nelielos daudzumos, bet, acīmredzot, pareizāk arī to būtu pamainīt... To pašu Applaws?
24.02.2017 09:47 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
No sausajàm mana èd Royal Canin, 2 reizes pamèginàju iedot wiskas un vèl kaut kàdu , kas bija RC cenas kategorijà- abas reizes pèc èšanas kakjene vèma. Vairs neriskèju, èd RC un priecàjas.
Konservus un kàrumus gan èd jebkuras firmas. Labpràt èd galju un aknas, un labàk pagatavotas nekà jèlas
24.02.2017 05:14 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Aijacka, manejam runcim ar vislabaak carvy ar garnelem garso:-D
Friskies 4pakas vai whsiaks biezi sanak ieprikt in tad pilns plaukts kraajas ar viniem:-D
Mani vispar zooveikalaa nevar laist..
23.02.2017 23:17 |
 
Reitings 11
Reģ: 22.02.2017
Taste of the wild zoocentrs var nopirkt tikai izberamo. Veselos iepakojumos veikalos klātienē tik tiešām neesmu redzējusi, taču viegli var pasūtīt mājaslapā zoocentrs.lv un atved uz to pašu zoocentrs veikalu par brīvu. Tagad arī atlaides, sanāk tikai pie 7 eiro kg
23.02.2017 22:40 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
wow, jāiedod draugam palasīt šitā diskusija. viņam liekas, ka ar mani un manām rūpēm par kaķi jau ir par traku.
23.02.2017 19:23 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Taste of the wild ir jebkura Zoocentrs veikala.
23.02.2017 17:46 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Fortiar, kur Tu pērc Tase of wild? To man arī ieteica, bet Latvijā veikalos neesmu redzējusi, zooplus arī nav.
23.02.2017 17:28 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Ir kāda, kas baro kaķi tikai konserviem un svaigu gaļu?

Iepriekšējo kaķi tā baroju, jo viņai bija hronisks stomatīts, čūlas mutē un nebija neviena zoba; 3 gadus cīnījos par viņu dažādām metodēm, operācijas, prednizolons, lāzerterapija, viss iespējamais, cīņu diemžēl zaudējām. Lai muti nekairinātu vēl vairāk 1,5 gadu garumā devu tikai gaļu un konservus, bet nu veselu kaķi nekad tā nebarotu. Spalva bija nespodra, paralēli visu laiku bija jādod vitamīni, minerāli.
23.02.2017 17:27 |
 
Reitings 11
Reģ: 22.02.2017
RC nav nekas labs. Ēst var, kaķis nenomirs, bet nav garantēts, ka drīz vien neparādīsies kādas veselības problēmas. Pie tam, tiešām pārmērīgi dārgs. Palasi kaut vai sastāvu, kuram kaķim vajag kukurūzu? Nevienam. Galvenās sastāvdaļas ir visas tās, kuram gaļēdājam vajag vismazāk.
Daudzas slavēja Josera. Tur ir tas pats, tikai lētāka.
Pati dodu savam bezšķirnes sterilizētājas kaķēnam bezgraudu Taste of the wild. Katru otro dienu jēla gaļa nedaud, tad vēl konservi. Un tie kā kuru reizi sanāk. Bet arī ar vismaz 90% gaļas. Orijen, Acana, Applaws ir arī ļoti labas barības. No tā gala arī Artemis, chicken soup for the cat lover's soul, Felidea, Eagle pack cat holistic. Kaut kas lētāk, bet ne labāks ir arī Almo Nature, Nutra gold, Arden Grange, 1st choise, Bosch Sanabelle.
Savu barību sūtu no zoocentrs.lv, arī smiltis. Nav citas izvēles. Ir arī citi interneta zooveikali no kuriem var pasūtīt labas barības.
Kaķi pie tam uz ziemu tiešām vairāk sāk ēst.
Bet neēd neko citu, jo barība ir piebāzta ar garšas pastipirnātājiem, kā tad, lai savādāk piedabū to nabaga zvēriņu ēst kukurūzu un rīsus? Un pat speciālisti saka, ka RC ir tikai nedaudz labāks par visiem tām Whiskas un Friskies.
23.02.2017 14:51 |
 
Reitings 264
Reģ: 29.06.2014
Ar vien vairāk vetarsti atbasta tieši mitras pārtikas došanu kaķiem
Šeit un šeit piemēram ir papildus informācija
23.02.2017 13:12 |
 
Reitings 134
Reģ: 11.10.2010
Vai arī viņš visu laiku grauzīs kaut ko citu - tavu roku, mēbeles, puķes utt...
Ne par velti zooveikalos pārdotas tāda lieta kā dental bites.. Kaķim patīk grauzt.. :D
23.02.2017 13:07 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Aksioma, 1kārt, tavā citātā ir aprakstīta ne tās labākās kvalitātes barība, vienīgā patiesība, ka sausajā barībā ir zems mitruma saturs (dooooh). 2kārt, ja kaķis visu mūžu neko negrauž, 100% būs problēmas ar zobiem.
23.02.2017 13:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!