kaķu barība

 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
ar ko jūs barojat savus kaķus? es visu laiku pērku royal canin, jo tā ir vienīgā, ko kaķis ēd, viņš man ir ļoti izlutināts un neēd to, kas pagadās. bet es nesaprotu, vai tās paciņas ir palikušas tukšākas vai kaķis pa ziemu sācis stiiiiiipri vairāk ēst, bet man sāk likties, ka es kaķu barībā tērēju vairāk naudas nekā pati savā ēdienā.
varbūt kāda var ieteikt kādu lētāku alternatīvu?es saprotu, ka es maksāju par to brendu, bet man tiešām kaķis neko citu neēd! piebildīšu, ka kaķis ēd tikai mīksto barību ar putnu gaļu, neēd neko, kas izņemts no bundžas, neēd nekādas standarta lielveikalu barības kā kitekat un whistkas utml.
izklausos pēc trakas kaķu tantes, bet gribu, lai kaķis ir laimīgs.
21.02.2017 21:20 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.10.2016
Donata, es tāpat barību pasūtu no zooplus.de (un iesaku autorei tur to pašu royal canin kaut vai pasūtīt, būs lētāk, ja summa aizvelk līdz bezmaksas piegādei), skatos, ka tur arī Orijen ir, paldies par info, palasīšu, paskatīšos, ja ņem 6,8 kg iepakojumu, tad cena ir zem 9 eur/kg, kas nav nemaz tik briesmīgi daudz.
22.02.2017 19:57 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Krissycat, man ieteica Orijen barību un pagaidām pērku tikai to. Nevienā zoo uz vietas vēl neesmu redzējusi, jāpasūta.
22.02.2017 19:12 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.10.2016
Neiesaku dot tikai sauso, īpaši, ja kaķis maz dzer, jo tad neuzņem pietiekami daudz mitruma. Man vetārsts stāstīja, ka royal canin liek klāt garšas pastiprinātājus (sastāvu pati neesmu pētījusi gan, baroju ar citu barību), tāpēc arī kaķim garšo un cita barība sākumā var šķist pliekanāka. Bet ēšana noteikti ir audzināšanas jautājums, ja ir vēlme un varēšana noņemties, veselīgi kaķim ir cilvēka gatavots uzturs, tur tikai jāmācās, ko, kā, cik daudz, utt. Un tiešām - nekādus kitekatus un citas lielveikalu barības, lasīt sastāvu, saprast, kas labs un kas nē.
Tas, ka sāk vairāk ēst, var būt izskaidrojams ar aukstuma tuvošanos, kad instinkti liek uzkrāt rezerves, bet tik pat labi var arī nebūt. Internetā var palasīt, uz kādu svaru cik daudz ir normāli ēst un pēc tā spriest, vai ēd vairāk.
Donata, vai pateiksi, kādas firmas sauso barību pērc?
22.02.2017 19:06 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Runājot par Royal Canin - man paskaidroja, ka agrāk tā skaitījās labu labā barība, kad to veda pie mums no Francijas. Tagad to ved no Polijas un ir sūdzības. Es arī agrāk stāvēju un kritu par Royal Canin, bet tagad ir labākas un kvalitatīvākas barības par to. Protams, RC ir joprojām labāks par to pašu Whiskas, bet tas vairs nav labākais, ko dot kaķim.
22.02.2017 18:57 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Tavs kaķis ēd tikai mīkstos konservus no tām mazajām paciņām? Tad jau ar tīru gaļu barot būs lētāk.
Kā cilvēks, kam gandrīz visu mūžu ir bijuši kaķi, iesaku aiziet pie vetārsta pēc padoma un pāraudzināt. Nedaudz pabadosies un sāks ēst, ko dod. Pieņemu, ka tā mīkstā barība ir tik ļoti piesātināta ar garšu, ka kaķis grib ēst tikai to.
Pati savu kaķi baroju ar bezgraudu sauso barību, kas ir dārgāka par royal canin sauso , un ar jēlu cāļa un jaunlopa gaļu. Paipalu ola un biezpiens kā rets našķis. Mīksto barību/konservus nav redzējis. Iepriekšējais kaķis arī bija "uzsēdies" uz konserviem.
Un lūdzu nekādus whiskas un kitekatus. Laba sausā barība maksā.
22.02.2017 18:50 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Ak, par barībām. Esi skatījusies DEPO? Es tur suņiem atradu lieliskus konservus lielā bundžā ar gandrīz 100% gaļu - vistas filejas lielos gabalos, nu baigi baigi labie. Varētu būt, ka kaķiem arī jābūt kādai labai barībai lielākos iepakojumos, bet lētāk kā zoo veikalos!
22.02.2017 18:46 |
 
Reitings 64
Reģ: 31.10.2010
Es arī savam britam pērku tikai royal, bet neteiktu, ka mūsējais daudz ēstu. Mums viena slapjā turas kādas 2-3 dienas :-D Neteiktu, ka šī barība ir baigi dārgā, it īpaši dino zoo, kad ir royal atlaides.
Labāk nedaudz pārmaksāt, nevis dot pēdējos mēslus, lai kaķis pēc tam viss slims būtu.:-)
22.02.2017 18:40 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Bet liec porcijas, nevis piepildi trauciņu, kad tukšs. Es baroju ar visu ko - ar sauso un ar konserviem, iedodu kādu gaļiņu vēl. Man gan kaķis ir tikai nedēļu, bet esmu arī 2 suņu saimniece, un man liekas, ka barošanas princips taču tāds pats :-) Pēc tava kaķa KG izrēķini cik barības viņam vajag dienā un attiecīgi sadali šo daudzumu pa ēdienreizēm. Suņiem ir tie mērtrauciņi visur zooveikalos, paķer tur sev vienu un vienmēr zināsi, ka plus mīnus dod ne par daudz, ne par maz :-)
22.02.2017 18:38 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
hello, hello. kaķu tantes?!
22.02.2017 18:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits