kaķu barība

 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
ar ko jūs barojat savus kaķus? es visu laiku pērku royal canin, jo tā ir vienīgā, ko kaķis ēd, viņš man ir ļoti izlutināts un neēd to, kas pagadās. bet es nesaprotu, vai tās paciņas ir palikušas tukšākas vai kaķis pa ziemu sācis stiiiiiipri vairāk ēst, bet man sāk likties, ka es kaķu barībā tērēju vairāk naudas nekā pati savā ēdienā.
varbūt kāda var ieteikt kādu lētāku alternatīvu?es saprotu, ka es maksāju par to brendu, bet man tiešām kaķis neko citu neēd! piebildīšu, ka kaķis ēd tikai mīksto barību ar putnu gaļu, neēd neko, kas izņemts no bundžas, neēd nekādas standarta lielveikalu barības kā kitekat un whistkas utml.
izklausos pēc trakas kaķu tantes, bet gribu, lai kaķis ir laimīgs.
21.02.2017 21:20 |
 
Reitings 220
Reģ: 24.08.2016
Arī iesaku Joseru. Noteikti būs lētāk, un nezinu nevienu, kas barojot ar Joseru nebūtu atradis sev piemērotu variantu. ;-)
22.02.2017 22:59 |
 
Reitings 220
Reģ: 24.08.2016
Es pērku Friskies sterilizētiem kaķiem vai arī zoo veikalā brekkies - šis manai dāmai ļoti garšo. To Royal Canin neesmu pirkusi ne reizi, jo esmu daudz dzirdējusi un lasījusi, ka nav īpaši laba kaķiem (varētu būt dēļ tiem garšas pastiprinātājiem) .

Un cik daudz gaļas ir friskies? Tieši to barību kaķis varētu labāk ēst garšas pastiprinātāju dēļ. Lēta un nekvalitatīva barība. Royals noteikti ir labāka izvēle. Bet vidējās klases barībās var atrast ļooti daudz alternatīvas, kas ir kvalitatīvākas par friskies un lētākas par royal.
22.02.2017 23:03 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.10.2016
Joseru var nopirkt ne tikai vetaptiekās, arī zooveikalos ir, vismaz DinoZoo un Zoocentrs, parasti nav mazo (400g) iepakojumu, bet ir 2 kg iepakojums. DinoZoo ir arī sveramā, bet tur nevar zināt, cik ilgi jau tā barība stāv atvērtā iepakojumā. Un pieņemu, ka te meitenes izvēlas super premium, tā noteikti ir labāka par parasto premium.
22.02.2017 23:19 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Manejais ed klasisko Jossera vai Ontario. Ir dos atr royal canning. No slapjajiem carnys, kitekat,s= whiskas ,gourmet..Ed ari kirbjus , novaritas olas , looti mil kaku meetru:-D
22.02.2017 23:24 |
 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Kā alternatīvas Royalam varu ieteikt Pro plan (ir arī izvēlīgiem kaķiem ar tītaru), vai arī Josera, kurai arī izvēlīgajiem ir ar putna gaļu (Josera Catelux). Šī Joseras barība tāāā smaržo, tāpēc kaķim iespējams liksies jo īpaši kārdinoša. Kaķi vairāk ēd ar degunu, garšas sajūtas ir salīdzinoši pasūdīgas:-D
22.02.2017 23:48 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Es ik pa laikam pamainu barību, ko dodu saviem mīluļiem, krāsaino, kas ir lētākā un pieejama katrā lielveikalā gan nepērku, bet izdot milzu summas par sausās barības kilogrammu man arī ir žēl .. :-| Visbiežāk pērku šo, akcijās sanāk apmēram 3,5 eiro/kg

Ik pa laikam zoo veikalā nopērku šo, ir ļoti daudz un dažādu veidu 8-)

No slapjajām barībām pērku vai nu felix vai tās pastētītes, kas ir nelielās metāla bundžiņās :-)
22.02.2017 23:51 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Mans kaķis reizēm spēj mani tā pārsteigt ar savu ēšanas gaumi:-D, ēd meloni, svaigu gurķi ,marinētas bietes, sieru, kivi, banānu ,garneles,bet kad iedodu svaigu vistas fileju vai lasi,tad to izvaza pa istabām:-D
Bet par baribu dodu vai nu specific adult vai virbac:-)
22.02.2017 23:55 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
manejais kakis nemaak est zivis taa vietaa daudzzas ar zivs glavu pa visu dzivokli tas vinam no maates iedzimts:-D
23.02.2017 00:18 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Mamma kakiem perk Specific barîbu. Esot laba.
23.02.2017 08:34 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Visu laiku devu Applaws, kur sastāvā 80% gaļas. Vienreiz nopirku Hills, ārprāts, kā kaķis viņu rija, pieņemu, ka garšas pastiprinātāju tur netrūkst. Tagad pēc kastrēšanas vets ieteica lēnām pāriet uz barību kastrētiem kaķiem, nezinu, ar ko barot tagad, jo iemīļotajam Applaws nav tādas speciālas sērijas.
23.02.2017 08:47 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Dodu grain free sauso - Applaws vai Granata Pet.
Royal Canin ir ekskluzīvs rolltons, zinu daudzus kaķus, kas, vienreiz to pagaršojuši, nekad vairs neēd neko citu, tā barība burtiski rada atkarību.
Paralēli dodu Lily's Kitchen konservus un svaigu gaļu.
Uz kaķi netaupu, ja būtu jātaupa, man nebūtu kaķa. Tas ir ģimenes loceklis. Sev uz pārtiku taču netaupu.
23.02.2017 10:19 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Valencia, sterilizētiem kaķiem domātā barība ir diētiskāka, netreknāka. Applaws pats par sevi ir diētisks, jo nesatur graudus, tā ka sterilizētam kaķim droši var dot.
Harmony, es saprotu, ka Tev ir suņi, bet kaķu barībai 9 eur/kg nav nekas. Piemēram, manam kaķim pamatbarība ir sausā, un viņa apēd 600-800 gramus sausās barības mēnesī. Man teorētiski nebūtu žēl arī 20 eur/kg maksāt. Suņi apēd krietni vairāk, suņu sausene arī maksā lētāk. Un kaķu un suņu uztura principi ir ļoti atšķirīgi, kaķi nedrīkst varot tikai ar gaļu (svaigu vai vārītu), jādod sausene vai vitamīni - iepriekšējam kaķim stomatīta dēļ nedevu sauseni, tāpēc paralēli konserviem un gaļai visu laiku bija jādod vitamīni, minerālvielas.
23.02.2017 10:24 |
 
Reitings 683
Reģ: 22.01.2013
DinoZoo ir arī sveramā, bet tur nevar zināt, cik ilgi jau tā barība stāv atvērtā iepakojumā.

Var zināt, katrai sausās barības kastītei pie nosaukuma un apraksta, kur cenu zīme, ir klāt maza lapiņa ar datumu, kad atverts, lidz kuram derīgs, un pat partijas numurs.
Royal Canin ir ekskluzīvs rolltons, zinu daudzus kaķus, kas, vienreiz to pagaršojuši, nekad vairs neēd neko citu, tā barība burtiski rada atkarību.

Esmu bijusi vairākās Royal Canin pasniegtajās lekcijās, tas galvenais uz ko viņi liekot uzsvaru esot smaržvielas, jo cik sapratu, kaķi tā kārtīgi garšu nemaz nejūt, līdz ar to pieliekot to smaržvielu kaķim rodas tā apetīte lielāka. Nevelti, atverot RC sensible vai RC persian paciņas tā smarža ir tāda, ka liekas, ka pats varētu izēst to paciņu!:-D
Par to kvalitāti, esmu runājusi arī ar vetu, kvalitāte nav sliktāka tam Polijas ražojumam, bet tur ir tas, ka katra ražotne ir piešāvusies pie sava izejvielu daudzuma, ko liek klāt barībai, acīmredzot Polijas rūpnīca šīs izejvielas liek nedaudz atšķirīgi. Jo katrai izejvielai ir savs daudzums no kura līdz kuram drīkst pievienot(piemēram, 100 -250 grami zivju eļļa, Francija pielika 235 gramus, bet polija 200 gramus, un uzreiz jau rodas tā atšķirība, un dzīvnieks jau to jūt).
Bet Royal Canin joprojām ir pieejams gan no Francijas, gan Polijas, ir veidi, kuri nāk tikai no Francijas,
Pati savejam RC šad tad padodu, bet man labāk tīk Carnilove, i sastāvs šķiet labāks(nepatīk, ka RC nenorāda cik daudz gaļas ir iekšā), i nešķiet tik pārbāzts ar visu, i sanāk lētāk, kā RC. Vēl patīk Josera, to arī dodu. Zinu, ka barību firmas nedrīkst jaukt baigi, bet tā kā to daru diezgan reti, tad nesatraucos, plus kaķis ir pagaidu un nav nekāds šķirnes, līdz ar to nav jābaidās, ka saķers kko.
Par ekonomisko klasi (friskies, Whiskas, Kitekat u.c.) neizteikšos, bet neiesaku nevienai tos s*dus dot saviem mīluļiem, it sevišķi, ja šķirnes dzīvnieks. Nedodied neko krāsainu, tā ir dzīvnieka galināšana nost!
23.02.2017 11:38 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
9Kg vēl ir lēti.
Mans jaunais draugs, ēd 21.75 eiro par 1,5 kg un konservi 1,37 par 100g :D Tā kā šis dzivnieks man ir dieva vietā , es baigi nepārdzīvoju...
23.02.2017 11:44 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
9Kg vēl ir lēti.
Mans jaunais draugs, ēd 21.75 eiro par 1,5 kg un konservi 1,37 par 100g Tā kā šis dzivnieks man ir dieva vietā , es baigi nepārdzīvoju...

Wee,kas ir tavs jaunais draugs?:-)
23.02.2017 11:48 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Mans jaunais draugs ir ruds burmas kaķis, kurš man palika mantojumā. Es no visas sirds cenšos viņam saglabāt Dieva statusu mājās , aprūpē un visā citā...
23.02.2017 11:51 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Apskatijos, viņam tādas lielas ausis un tāds nopietns skatiens.:-D:-),vispār tāds mīļš izskatās. Tik es atradu šāduhttps://www.google.lv/search?q=ruds+burmas+kaķis&prmd=imvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiV_q6L-qXSAhXqIpoKHX8TA3IQ_AUIBygB&biw=360&bih=524#imgrc=jvEUQ1f6iFNEGM::-)
23.02.2017 12:00 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Jip , tā ir burma , mammai bija 2 kaķi abi burmas , viens kā tavā linkā un otrs ruds , mēģināšu atrast bildi.
Romeo diemžēl, janvārī nomira :(
Ričards gan ir pie manis. Šie kaķi ļoti atšķiras no citiem kaķiem ar savu raksturu. Viņi ir nedaudz līdzīgi suņiem , pieķeras saimniekam , aizstāv to ( es zinu kā šie kaķi var uzbrut , ja apdraud viņu saimnieku ), reiz pat sauca ātros , jo kaķis pārkoda vēnu kājā. Bet viņi nekad neuzbrūk bez iemesla. Man skiet , ka šie kaķi ir arī gudrāki kā pārējie saprot daudz vairāk...
23.02.2017 12:06 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
wee, padalies, kādu barību Tu pērc? Kādas firmas?
No konserviem iesaku visām kaķumīlēm Lily's Kitchen, ir dārgs, bet ļoti labs. Vienīgi Latvijā grūti nopirkt, esmu redzējusi tikai vienā bāzē un par 2x lielāku cenu nekā es pasūtu no Vācijas.
P.S. ja kādai interesē, varu pārdot pāris paciņas pagaršošanai. Rīgā.
Ir viens viedoklis, ka barības nedrīkst jaukt, bet par to vēl veti diskutē. Zinu dažus kaķus, kuri no RC ir uzsēdināti uz veselīgākas barības, jaucot RC klāt veselīgajai un pakāpeniski samazinot RC proporciju. Kad pieskatīju draudzenes resno kaķeni, es viņu tādā veidā uzsēdināju uz Applaws.
23.02.2017 12:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!