Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs

 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Nezinu ko domāt, ko darīt, vai to pieņemt, vai cerēt....
Ar puisi esam kopā gandrīz 1,5 gadu. Puisis strādā labi apmaksātā darbā. Dzīvoju pie puiša jaunajā projekta dzīvoklī. Viņam ir lieli nākotnes plāni (pirkt zemi un celt māju), tādēļ ņem haltūras kas prasa stipri daudz virsstundu darbu, un te arī rodas problēma ja vien to tā var nosaukt. Drabadienās strādā līdz veļam vakaram un ik pa reizei strādā pat līdz naktij, arī brīvdienas nereti tiek veltītas darbam.
Laiks kopā mums ir bet gaužām maz, bet no otras puses viņš mani lutina, zinot ka es pati nepelnu diezko daudz ved un izmaksā man glaunas ēšanas, 1x gadā izmaksā ceļojumu utt. Saprotu ka mērķim naudu vajag bet nezinu vai esu gatava uz to vius gaidīt gadiem. Kas notiks ja vēl bērns pieteiksies - tad visticamāk man pilnībā vienai ar to vajadzēs tikt galā.
Nezinu ko domāt, no viena spuses mērķtiecīgs un mani lutina, nav arī tā kopā nepavadam laiku, tas ir bet pamaz.
Kā jūs rīkotos?
19.02.2017 12:55 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 15.04.2010
Nav runa par to, ka Tev tam ir laiks. Runa ir par to, ka Tu saki, ja to nedarīsi Tu, to nedarīs neviens cits, un tāpēc Tev nav laika nekam papildus. Un tam es neticu, jo daudzas to spēj izdarīt un apvienot vēl ar mācībām, hobijiem utt. Par to ir runa.
Ja gribi palikt ar viņu kopā, Tev ir jāatrod vēl papildus veids, kā padarīt interesantāku un radošāku savu ikdienu, tajā laikā, kuru nepavadāt kopā, un lai Tu būtu apmierināta ar dzīvi, nevis mūžīgā sevis žēlošanā ieslīgusi. Par to ir runa uzsveru vēlreiz.
Dažbrīd liekās, ka pati nemaz nelasi komentārus, tikai ar "klapēm uz acīm" mal savu maļamo.
22.02.2017 14:03 |
 
Reitings 228
Reģ: 29.12.2015
Autore, izdari tam vīrietim pakalpojumu un izšķiries no viņa, lai viņš var satikt kādu sievieti, kas novērtē viņu. Neesat jūs piemēroti viens otram. Būtu pati izmantojusi laiku lietderīgi - mācījusies valodas, lasījusi grāmatas, attīstījusi sevi, bet izskatās, ka neko vairāk par ēst taisīšanu un mājas tīrīšanu katru dienu Tu neesi spējīga izdomāt, tāpēc arī Tev traucē vīrieša darbs, jo Tev ir garlaicīgi un gribi, lai viņš Tevi izklaidē. Tev vajag kādu, kurš ar tevi darbdienu vakaros sēdēs un lūrēs tv. Būtu Tu pašpietiekama Tev šādās problēma nebūtu.
Un runājot par Tavu darbu - pilnīga viduvējība. Ne algas apmērs, ne bonusi nav tādi ar ko lepoties, kur nu vēl runāt par nez kādu karjeras attīstību.
22.02.2017 14:06 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Man šķiet, ka tādiem cilvēkiem vienkārši nepatīk tas, ka citi dara un viņiem sanāk un ir mērķi, tādēļ aiz sava egoisma mēģina novilkt uz leju, lai par sevi nevajadzētu justies slikti. Autorei jau teicu - ja gribi atbrīvot laiku sev, noalgo apkopēju 1x nedēļā, kura visu satīrīs, sagludinās un izmazgās.
22.02.2017 14:11 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
SSelene , pilnīgi piekrītu.
Citas sievietes priecātos par tādu vīrieti, bet autore tik čīkst. Un kā tu vari šaubīties par nākotni, ja viņš grasās tevi bildināt?
Nekad nesapratīšu dāmas, kas uz savām attiecībām skatās ar "ja nu mēs izšķiramies", šādi domājot, tiešām arī kaut kad izšķirsieties...
Mans vīrietis arī strādā ļoti daudz, vakarā satieku viņu tikai pie vakariņu galda vēlu vakarā, tad gulēt.. Jā, protams, ir grūti.. Bet kā jau Alazani teica, es arī cenšos viņam atvieglot dzīvi.. Es rūpējos par savu vīrieti, viņš rūpējas par mani :)
22.02.2017 14:46 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Nu pag pag.. vaitad tā nebūs sava veida maksāšana puisim par laiku man ja es no savas puses viņam finansiāli palīdzētu ar mērķi lai viņš mazāk strādātu un būtu līdzarto laiks man?

To sauc par kompromisu!!!! Jēziņ, šis egoisms, pretīgi
22.02.2017 15:54 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Es gan saprotu to autores fishku, par to, ka dziive paiet un, ja 99% no taas pavada straadaajot, peec tam var ruugti nozheelot. (Vai arii nevar, bet to neviens nezin:-D).
Peedeejos 10 gadus dziivoju praktiski tikai darbam, karjerai, savam uzneemumam utt. Jutos nu tik kruta:Dpluss, nosodiiju tos, kas pret straadaashanu relakseeta attiecaas:-D Kameer sapratu, ka tur nav robezhu, ka var nekad nepietikt un neapstaaties. Varbuut katram jaunam cilveekam vajag uz aadas izjust to rukaashanu kaa nodziitam zirgam, jo tas dod ruudiijumu un speeku, bet ilgterminaa, nee, paldies! Un taa es saaku mainiities. Jo dziive paiet, tas ir tik banaali, jaa, bet es gribu to dziivot ne tikai darba aspektaa. Gribu aizbraukt, teiksim, dienas laikaa uz Juurmalu nedeelas viduu(kas ir praktiski nereaali parastam ofisniekam 9-17) vienvaardsakot, man tieshi saak biidiities klapes no aciim par sho trako sisteemu, kurai tik daudzi paklaujamies. Un man paraadaas cita dziives garsha pa ilgiem laikiem. Taadas man paardomas.)
22.02.2017 16:30 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Es piekrītu Jackie - beigās var nožēlot.
Man personīgi darbs ir tikai, lai būtu iztika. Darbu neuztveru tādu, ka tagad visu dzīvi jāraujas no agra rīta līdz vēlam vakaram. Man gribas izbaudīt dzīvi un, jo vairāk action, jo labāk. (l)
22.02.2017 17:06 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Jūs varbūt arī nožēlosiet, bet vecis ganjau nenožēlos, kad dzīvos pats savā mājā.
22.02.2017 17:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits