Darbs

 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Nezinu ko domāt, ko darīt, vai to pieņemt, vai cerēt....
Ar puisi esam kopā gandrīz 1,5 gadu. Puisis strādā labi apmaksātā darbā. Dzīvoju pie puiša jaunajā projekta dzīvoklī. Viņam ir lieli nākotnes plāni (pirkt zemi un celt māju), tādēļ ņem haltūras kas prasa stipri daudz virsstundu darbu, un te arī rodas problēma ja vien to tā var nosaukt. Drabadienās strādā līdz veļam vakaram un ik pa reizei strādā pat līdz naktij, arī brīvdienas nereti tiek veltītas darbam.
Laiks kopā mums ir bet gaužām maz, bet no otras puses viņš mani lutina, zinot ka es pati nepelnu diezko daudz ved un izmaksā man glaunas ēšanas, 1x gadā izmaksā ceļojumu utt. Saprotu ka mērķim naudu vajag bet nezinu vai esu gatava uz to vius gaidīt gadiem. Kas notiks ja vēl bērns pieteiksies - tad visticamāk man pilnībā vienai ar to vajadzēs tikt galā.
Nezinu ko domāt, no viena spuses mērķtiecīgs un mani lutina, nav arī tā kopā nepavadam laiku, tas ir bet pamaz.
Kā jūs rīkotos?
19.02.2017 12:55 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Nevaru iedomāties kur es ar savu izglītību jomā kur tā iegūta varētu nopelnīt kaut 1/3 no tās summas ko pelna puisis.
- ne es to teicu.
Un,pēc Tava toņa spriežot, Tu atbildi uz manu komentāru, ne Caloo.
Man prieks, ka esi ieguvusi augstāko izglītību, taču man žēl, ka Tu esi viena no tam, kura uzskata, ka ja ir diploms, tad ir smadzenes. Reāls piemērs tam, ka tas tā nav..
Neko citu, kā ieteikt Tev doties pie veča, kas sēdēs mājās un olas kasīs, ieteikt nevaru. Lai gan varu - ja esi tik pašpietiekama un pati zini visu labāk par visiem un visi saka kaut ko pretēju tam, ko vēlies dzirdēt - kāpēc, ellē ratā, uzcepi diskusiju? Tieši KO Tu gribēji dzirdēt?
Jā, mani dikti interesē atbilde uz pēdējo jautājumu.
Lai vismaz Tavam džekam veicas - izklausās pēc lāga vīrieša, kas grib nākotnes bērniem skaistu dzīvi iekārtot :)
21.02.2017 23:27 |
 
10 gadi
Reitings 3169
Reģ: 29.01.2009
Pelnu nepilnu tūkstoti uz rokas + apmaksāts mob telefons + apdrošināšanas iemaksas no darba vietas + 1x gadā prēmija 0.25-1 mēnešalgas apmērā atkarībā no uzņēmuma ieskatiem un finanšu iespējām.
Ļoti sūdīgs darbs priekšs Lv vaine?

Godīgi- jā. Nu vai nu mazs uzņēmums, vai nekāda ūber galvenā grāmatvede tu neesi. Ļoti labi zinu šo nozari un nepilns tūkstotis ir maza summa priekš galvenajām grāmatvedēm. Priekš grāmatvedēm ir ok.
21.02.2017 23:28 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
joselyn - neteiktu, ka tas ir ĻOTI sūdīgi, taču tādu slavinašanu, kādu te viena uzpucē, tas viss nav pelnījis - tas tiesa :D
21.02.2017 23:32 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
joselyn
Ierēķini vēl apmaksātu mob kas man parasti pa mēnesi ir 20-25eur, apdrošināšanas polisi kur uzņēmums ik mēnesi tērē pārdesmit eur, prēmiju.
Un kā jau min;eju bija iespēja strādāt arī par lielāku algu bet atteicu dēļ pāris gana nozīmīgiem faktoriem ks nav mērāma naudā.
Nu nestāsti ka galvenais grāmatvedis pelna 2-3k tā vidēji.. tad jau ši profesija būtu viena no apmaksātākajām Lv
21.02.2017 23:35 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Pakstījos Lv statistikā, Lv galvenais grāmatvedis neto vidējā alga 1100 eur
21.02.2017 23:40 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Auzas..
21.02.2017 23:41 |
 
10 gadi
Reitings 3169
Reģ: 29.01.2009
Nu nestāsti ka galvenais grāmatvedis pelna 2-3k tā vidēji.. tad jau ši profesija būtu viena no apmaksātākajām Lv

Pirmkārt, ir ļoti labs teiciens- ir meli, lieli meli un ir statistika. It īpaši LV.
Otrs, ja tu tiešām esi galvenā grāmatvede, tad tie labos uzņēmumos pelna labāk nekā zem 1k EUR. Un telefons, apdrošināšana..common..
Protams, ir ļoti daudz uzņēmumu, kur neko nemaksā, bet zinot, ka labas galvenās grāmatvedes iet uz izķeršanu, tad, ja tā sevi nostādi, tad šī atrunāšanās ir muļķīga. Attiecīgi, vai nu nav ambīciju tev vai vnk neesi tik superlaba kā te iepriekš runāji.
Bet nu labi. Tava dzīve, tavi uzskati. Pateicu tikai to, ko reāli zinu. Gribi, turpini ticēt, ka pelni ļoti labi šajā nozarē - man no tā nekas nemainās ;)
21.02.2017 23:49 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Nezinu, ielīdu autores citos rakstos, un, ja iznāk šitādi
Cik tad pa;snodarbinātajam ir nodoklis? Ja nemaldos bija sen lielāks nekā 9%
01.12.2016 21:38

Gribi teikt ka arī nākošgad var būt pašnodarbinātais un maksāt tospāšus 9% bez jebkādiem citiem ierobežojumiem?
01.12.2016 21:47

turklāt forumos, tad nezinu, kas tur par augstajām izglītībām grāmatvedībā un tā tālāk un tā joprojām. Labi, pietiks kurināties :D labunakti!
21.02.2017 23:51 |
 
Reitings 54
Reģ: 21.06.2016
Pirmkārt, ir ļoti labs teiciens- ir meli, lieli meli un ir statistika. It īpaši LV.
Otrs, ja tu tiešām esi galvenā grāmatvede, tad tie labos uzņēmumos pelna labāk nekā zem 1k EUR. Un telefons, apdrošināšana..common..
Protams, ir ļoti daudz uzņēmumu, kur neko nemaksā, bet zinot, ka labas galvenās grāmatvedes iet uz izķeršanu, tad, ja tā sevi nostādi, tad šī atrunāšanās ir muļķīga. Attiecīgi, vai nu nav ambīciju tev vai vnk neesi tik superlaba kā te iepriekš runāji.

:D virs štuku pelna tikai tās grāmatvedes, kas priekšniekam ir sievas/draudzenes vai strādā zem galda... strādāju uzņēmumā ar 2 milj ieņēmumiem dienā Latvijā (viens no top50) un galvenā grāmatvede saņem +/-1 k, ta kā nevajag skalot smadzeni autorei :D (zinu arī lielāko daļu no top uzņēmumu algas LV, nu nav 2, 3k algas nekur, tas ir tikai ieceltām priekšnieku sievām) :D
22.02.2017 09:14 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Tur, kur es strādāju galvenās grāmatvedes pelna krietni virs tūkstoša.
Bet es saprotu, ka tā nav visos uzņēmumos.
Bet uzskaitot visus faktorus, man liekas, autore pareizi dara, ka novērtē savu darbu.
Puslīdz normāla alga, vismaz ja nokabina nost vārdu "galvenā" (ja otra pusīte lutina tad ir pat okei), bet laba priekšniecība, tuvu mājām, apmierina bonusi utml. ir ļoti svarīgi! Te es domāju gandrīz nevienas nav tādas, kura spēj iet pāri līķiem, bet nezinu kāpēc iesaka to tev - pofig, ka neredzi mīļoto, tu vēl esi vārgule un čīkstule, ka netiecies viņam līdzināties.
Manuprāt, šajā diskusijā cosmo sevi parādīja no maksimāli nesmukās puses. Varu derēt, ja pašas būtu situācijā, ka esi it kā kopā ar cilvēku, bet faktiski viņa praktiski nav klāt, tad daļa būtu pametušas, daļa skandalējušas un varbūt tikai dažas ūber-karjeristes rīkotos tā, kā iesaka tev.
Tev jābūt "pateicīgai" par situāciju, kur reāli pamatā dzīvo viena, jo redz bērnu nodrošināšana skaitās krutu privātmāju celšana. Liels, labs dzīvoklis jaunajā projektā vispār nav nekāda nodrošināšana. Tikai luksus cosmo izpratnē ir bērnu nodrošināšana :D
Drausmas, ka cilvēks publicē savu problēmu, tā vietā nākas attaisnoties jau ne pirmo dienu.
22.02.2017 09:55 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 15.04.2010
Intresting, intresting :D
Man šobrīd apgriezta situācija, es esmu tā, kas mūžīgi strādā, jo ir gan pamat darba vieta gan privātais bizness - un tici vai nē, esmu grāmatvede :D
Šis kā reizē ir tas lauciņš, kur vienmēr var nopelnīt, ja esi labs grāmatvedis ;)
Tas tā ārpus topica.
Par tēmu.
Autore, Tu pati esi nodefinējusi sev ko tu dzīvē gribi.
Jo šobrīd kā izskatās, ir ok, ir ērti, bet redz nepatīk tas un nepatīk šitas.
Tu gribētu dzīvē situāciju, ka ierodies kopā ar draugu mājās no darba, pelnat +/- vienādi, attiecīgi dzīvoklis nav jaunajos projektos, ceļojumus īsti atļauties nevar, šikās vietās ēst ar nu tā, bet laiks kopā ir 10x vairāk, tik abi nesaprot ko ar to darīt? Piedod, jo tā izklausās pēc komentāriem, ka Tu pati īsti nezini, ko ar savu laiku darīt.
Pirmkārt novēlu kļūt pašpietiekamākai, otrkārt paskaties, ko Tev dzīve piedāvā, un patiesībā izklausās, ka piedāvā diezgan foršu vīrieti. Ok, darbaholiķi, bet tas jau ir Tavos spēkos, ko pamainīt.
Jo šobrīd no malas izklausās, ka īsti nemaz visu izrunājusi ar puisi neesi un tikai žēlojies un čīksti forumā. Un, piedod, izklausies pēc baigās egoistes, jo katra teikuma galā ir MAN, MAN, MAN, SEV, SEV, SEV....
Izdomā Tu kādus pasākumus vai ceļojumu, pabrīdini laicīgi, ka pēc, piemēram, 2iem mēnešiem, Tev tajā un tajā laikā ir jāvelta man 4as brīvas dienas, piemēram utt. Esi tā, kas rada to burvību un foršumu attiecībās, lai puisim ir sajūta, ka viņu novērtē un atbalsta. Runā un stāsti, saki, ka vismaz vienu reizi nedēļā pusi dienas vēlies Jums abiem utt.kā jau meitenes te iepriekš teica.
Bet nu, ja Tev labāk patīk fantazēt par nākotni un čīkstēt cik gan slikti būs, ka būs jādzīvo labā mājā, tad varbūt labāk laid to vīrīeti vaļā un ļauj kādai citai iespēju būt viņam blakus :-/
22.02.2017 10:01 |
 
Reitings 83
Reģ: 04.06.2015
Mana drauga māsa ir gaalvenā grāmatvede - alga uz rokas 1k + prēmija 2x gadā algas apmērā.
Viņa saka, ka ļoti labi maksā jo ir strādājusi par galveno grāmatvedi 3 uzņēmumos.
Tā ka nezinu kur tad pelna tos 2-3k
22.02.2017 10:01 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es gan zinu pāris grāmatvežus, kas pelna tos 2-3k! Pietam, viena strādā no mājām! :-D Es atceros, kad man vajadzēja grāmatvedi, es viņai maksāju kaut kādus 60eur mēnesī (pirms 2-3 gadiem), tur bija minimāli ko darīt, tiešām. Viņa man teica, ka viņai tādu kā es ir ap 5-7 gab papildus parastajam darbam (regulārie) un tad pāris, kas ik mēnesi uzpeld, jo vajag sakārtot kādus papīrus, vajag konsultāciju utt. Tur, cik sapratu, arī savācas neslikta summa :-) Man šķiet, ka grāmatvežiem tīri ok iet, ja pareizi paši savu darbu sakārto. :-)
Bet nu ja par tēmu - es tāpat palieku pie tā, ka ja tu gribētu..varētu mierīgi pārplānot savu karjeru un ikdienu, lai piepelnītos kaut ko extra un pati piedāvātu savam vīrietim mazāk strādāt, jo tu būsi spējīga kompensēt tās iztrūkstošās finases. Bet nu ganjau, ka tu to negribi - ziedoties un tā. :-D
22.02.2017 10:36 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Es piekrītu @Lexxie viedoklim vārds vārdā.
Cik uzbrūkošas vistas lielākā daļa no Jums ir. Būtu Jums tā, diez vai šādi kladzinātu.
Autorei - visu naudu nenopelnīsi un visas meitas neizmīlēs, ir tāds labs teiciens un kapā arī naudu līdzi nepaņems. Draugam draud izdegšanas sindroms un šādi turpinot ar sirdi var aiziet pie gadiem 40...
Māja ir liela atbildība un darbs, pati dzīvoju mājā, jā, esmu priecīga un laimīga, bet vasarā pēc darba, mājās esmu ap 19.00, vakariņas un tad dārzā iekšā, jo ir jāstāda, jāravē un jāpļauj zāle, bet pa vidam jau gribas arī dzīvot un atpūsties un arī ar draugiem satikties.
Es laikam piekritīšu tam viedoklim, ka visa jaunība būs pagājusi, labākie gadi garām un draugs ir pārāk liels darbaholiķis, ja jau haltūras ir visa viņa dzīve, ka Tev pat atsaka aiziet uz Tokyo city, kas iepriekš bija sarunāts. Izklausās, ka viņam nauda ir gana daudz arī tā, lai haltūras neņemtu. Laiku pavadīt kopā vajag un tas ir ļoti svarīgi.
Atceramies meitenes, ka mēs katra esam ļoti dažāda, kam vajag cilvēku blakus daudz, kam nē.
Vienkārši tiešām saki viņam, ka vismaz 7dienās, lai nestrādā un 1x mēnesī brīvdienas ir jūsu.
Un kāpēc viņai būtu jāsāk meklēt citas darba iespējas, jāsāk mācīties un bla, bla?
Alga 1000E ir tāda, par ko daudzi tikai var sapņot un ja autore ar darbu jūtas apmierināta, kur vēl labāk. Un ziniet, arī ēst gatavošana un mājas tīrīšana arī ir darbs.
Un tiešam stipri apšaubu, vai cosmo dāmas būtu priecīgas, neredzot savu otru pusīti un nepavadot laiku kopā, tad, kāda jēga no attiecībām?
22.02.2017 10:59 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Muļķīgi ir salīdzināt nopelnīto cilvēkam kas strādā slodzes darbu ar tādu kas strādā virstundas.
Jā es varētu ņemt haltūras strādāt no mājām, bet piedošanu par kuru laiku to vius? - arī pa naktīm? Ziniet jūsuprāt tad nesanāks apgriestā situācija pat ja es pelnītu daudz vairāk strādājot pa naktīm un pusis varētui strādāt mazāk mēs vaitad tiktos biežāk? :-D
Un vēljauvairāk kālab man vajadzētu ieguldīties ar lielām summām projektos kas vismaz šobrīd man nepieder ne mazākā mērā? - saprastu ja būtu vismaz precējušies un būtu bērni..
Un atgriežoties pie tēmas par kuru laiku tās haltūras... jau minēju ka man pēc darba tikko pārnāku mājaš tas ir pēc 18.00 jāgatavo abiem vakariņas, jāpaēd, pulkstenis ir jau nedaudz virs 19.00.. jātīra māja, jāmazgā veļa, jāmazgā trauki, 2 x nedēļā jaiet pēc darab iepirkt pārtika un šajaš dienās mājaš pārnāku tiaki ap 19.30 un tad vēl vakariņas. Reāli brīvāks laiks sākas tikai ap 21.00.... ja eju gulēt ap 22.30 tad reāli brīva man ir 1,5h .. brīvdienās cenšos vismaz dažas stundas veltīt draugiem, 1x mēnesī apstaigāju pa veikaliem pameklējot ko no apģērba, brīvdienas ir arī tas laiks kad tīru māju.
22.02.2017 10:59 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Nu bet kas tev liedz iet prom no darba un strādāt pašai uz sevi? Varēsi un mājās dzīvoties kad un cik vēlies, iespēju robežās savus ienākumus kontrolēt. Par precēšanos un bērniem - pilnīgi stulbs arguments.
22.02.2017 11:14 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
dr567309
Tad sanāk Tu būtu gatava sava puiša dēļ mainīt darba vidi un mest entos tūkstošus savas naudas viņa projektos pat ja nēsat precējušies un nav bērni un nav arī pamats domāt ka jebkad aprecēsies vai vispār būsiet kopā? - Dīvaini
Kādēļ man būtu jāstrādā sev? - pirmkārt šaubos ka tāspašas stunads strādājot sev ko pavadu darbā nopelnītu dikti vairāk, otrkārt sākumā kamēr atrodi klientus vispār būtu jādzīvo no daudz mazākām naudām, būtībā jāsāk no 0 ... treškārt zaudētu bonusus tā ir apdrošināšana, mob tel sarunu apmaksa un vienkārši cilvēcisku attieksmi. Ceturtkārt savlaik esu pārliecinājusies ka strādāt no mājām ir grūtāk nekā no darba vietas, nav tās darba sajūtas....
22.02.2017 11:29 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
paga, priekš kam tad tu vispār esi ar to vīrieti kopā? Kopš kuriem laikiem laulību vai bērnu zīmogs ir vienīgais, kas nosaka vai "attiesības ir tā vērtas"? Varbūt tad tinies no tā dzīvokļa prom, priekš kam izšķērdēt viņa līdzekļus un laiku uz tevi? Es domāju, ka atradīsies sievietes, kuras spēs novērtēt vīrierti, kura prioritāte ir uzbūvēt māju, kur veidot ģimeni, dēļ kā viņš ziedo visu savu brīvo un nebrīvo laiku. Jēziņ, kur tādas babenes rodas?
22.02.2017 11:31 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
dr, un tās sievietes arī ieguldīs lielus līdzekļus īpašumā, kas pēc dokumentiem nav un nebūs viņu, kā tu sludini darīt? Nu tad tās sievietes ir duras.
22.02.2017 11:42 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Jūs vakardien piedzimāt vai esat vienkārši pastulbas? :-D Es, protams, lamāties nevēlējos, bet esat dzirdējušas par tādiem brīnumiem kā - notārs, jurists, līgums, likums? :-D
22.02.2017 11:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits