Darbs

 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Nezinu ko domāt, ko darīt, vai to pieņemt, vai cerēt....
Ar puisi esam kopā gandrīz 1,5 gadu. Puisis strādā labi apmaksātā darbā. Dzīvoju pie puiša jaunajā projekta dzīvoklī. Viņam ir lieli nākotnes plāni (pirkt zemi un celt māju), tādēļ ņem haltūras kas prasa stipri daudz virsstundu darbu, un te arī rodas problēma ja vien to tā var nosaukt. Drabadienās strādā līdz veļam vakaram un ik pa reizei strādā pat līdz naktij, arī brīvdienas nereti tiek veltītas darbam.
Laiks kopā mums ir bet gaužām maz, bet no otras puses viņš mani lutina, zinot ka es pati nepelnu diezko daudz ved un izmaksā man glaunas ēšanas, 1x gadā izmaksā ceļojumu utt. Saprotu ka mērķim naudu vajag bet nezinu vai esu gatava uz to vius gaidīt gadiem. Kas notiks ja vēl bērns pieteiksies - tad visticamāk man pilnībā vienai ar to vajadzēs tikt galā.
Nezinu ko domāt, no viena spuses mērķtiecīgs un mani lutina, nav arī tā kopā nepavadam laiku, tas ir bet pamaz.
Kā jūs rīkotos?
19.02.2017 12:55 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
xanax Dod šurp,varbūt mums pat divas lietas ir kopīgas. :-D:-D:-D
19.02.2017 23:10 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Rezultātā abi strādājam ļoti daudz un tas brīvais laiks, ko pavadām kopā, ir daudzkārt vērtīgāks kā agrāk

Šis kā par mani! Abi strādājam ļoti daudz. Man ļoti bieži sanāk strādāt naktīs, viņš bieži ir prom no mājām, tā ka nereti gadās pat tā, ka netiekamies vairākas dienas, jo strādājam katrs savā vietā vai diennakts stundā, taču tas viss to laiku, kuru pavadām kopā, padara vēl īpašāku un vērtīgāku.
Manuprāt, tas ir tikai lieliski, ka vīrietim ir savi dzīves mērķi! Un, ja reiz vēlies ar šo vīrieti būt kopā, tad pieņem viņu pilnībā - tai skaitā pieņem arī viņa darba režīmu un viņa mērķus, kurus viņš, starp citu, cenšas sasniegt jūsu abu labā! Ja nepatīk tas, ka viņš par daudz strādā, tad vienmēr pastāv iespēja atrast kādu dīkdieni, kuram dzīvē vispār nebūs nekādu mērķu, toties brīvais laiks tik, cik uziet!
19.02.2017 23:11 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Dod šurp,varbūt mums pat divas lietas ir kopīgas.

Stop, stop, stop, kas te notiek? :D
19.02.2017 23:15 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Zomzom, ja gribi es tev arī varu iedod savu telefona numuru un ne tikai numuru ....
Mēnesnīca, nu ne jau diskusijā man likt savu telefona numuru. Man bail ka cosmietes stāvēs garā rindā un man zvanīs no rīta līdz vakaram.:-D
19.02.2017 23:18 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Mēnesnīca, nu ne jau diskusijā man likt savu telefona numuru. Man bail ka cosmietes stāvēs garā rindā un man zvanīs no rīta līdz vakaram.
Sapņotājs.:-D
19.02.2017 23:27 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Zomzom, ja gribi es tev arī varu iedod savu telefona numuru un ne tikai numuru ....

Varētu paskaidrot plašāk? :D
Sapņotājs.

:D
19.02.2017 23:31 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Vīrietis ir nobriedis uz māju un viņš uz to ies. Ar dzīvokli diez vai samierināsies, ja sapnis ir māja. No taviem komentāriem var redzēt, ka tu māju negribi, jo tev tur būs jāstrādā. Neizskatās, ka jums ir pa ceļam.
Turklāt, ja mans vīrietis strādātu tik šausmīgi kā apraksti, es apsvērtu ideju par mīļākās esamību. Ja ir bijusi atvērta juvilieru lapa, tad tas nenozīmē,ka 100% taisās bildināt. Turklāt, kādas kāzas? Kāzām būs lieli izdevumi, un būs papildus laiks jākrāj mājai un atkal būs slikti.
19.02.2017 23:35 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
New Feline, varbūt palaidu garām, bet tu esi teikusi puisim, ka tev pietrūkst kopā pavadīts laiks (cik sapratu, tad tā ir viena no galvenajām problēmām)? Piekrītu Pipariñam, ir forši, ka ir mērkji, bet es arī dałēji saprotu autori - izklausās, ka viña lielisko puisi praktiski neredz un man arī personīgi pietrūktu otras pusītes klātbūtne (un nē, tas automātiski nenozīmē kopābūšanu 24/7, nesaprotu, kāpēc vienmēr jāaiziet galējībās). Varbūt var vienoties par kompromisu (piem., jau ieteiktā katra otrā svētdiena)?
19.02.2017 23:38 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Zomzom, ja gribi, es tev varu iedod karstu buču uz vaiga, bet tas tā sākumam.:-)
19.02.2017 23:42 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
xanax, vaaaau, man datora ekrāns no šāda komentāra aizsvīda. :D
19.02.2017 23:46 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Ha, es tieši arī par to mīļāko gribēju rakstīt, bet nu kaut kā noklusēju. Paprasi, moš viņš ar mieru, ka atrodi sev kādu laika oavadīšanai :-D
Nu jā, te jau bija tēmas par kredītiem utt. Nu te ir tas variants, ka varbūt tomēr vērts paņemt krītu (kurš pēc šiem aprēķiniem tiks ātri atmaksāts), nevis rauties nākotnes ilūzijām. Ja jau gandrīz 2 gadi krāti, varbūt zemi jau var pirkt? Bet nu šitas nav galīgi tā vērts (jā, jā, pa manam). Es gribu būt ar cilvēku kopā un izbaudīt laiku tagad, ja nu kas notiek, viss pa vējam. Te gan nelaime, gan vnk šķiršanās lēmums, tāpat vienīgais ko atcerēties kā ikdienā neredzējās un tik rāvās vecis pa darbiem. Es varbūt 2 gadiem parakstītos, bet ne 5-7, kas zin, kas būs. Ja nu par to naudu vairs nebūs ne kārotā zeme, ne būvizmaksas? Tiešām muļķīgi. Un te tiešām prasās par gredzenu pirkstā un bērnu neplānošanu vismaz līdz mājas uzcelšanai, jo toč būsi viena ar bērnu un dārza ravēšanu. Ir jāredz, vai tas tiešām ir mērķis, pie kura piebremzē, lai gan šaubos.
20.02.2017 00:29 |
 
Reitings 202
Reģ: 14.06.2013
Es Tev mīļi iesaku pašai pievērsties darbam, sākt veidot karjeru, nepieciešamības gadījumā iegūt augstāku izglītību, lai spētu konkurēt ar savas sfēras darbniekiem darba tirgū.
Mājās sēdēšana un dīkšana- mans puisis pelna daudz, nevelta man laiku, man bail, ka bērns pieteiksies, Tev neko nedos.
Tā vietā, lai sūdzētu bēdas šeit, būtu piestrādājusi pie sevis.
Mani mamma uzaudzināja viena, es arī, par spīti tam, ka dotajā momentā esmu attiecībās, neredzu sev nākotnē ģimenes modeli es+vīrs+bērns, bet gan tikai es+bērns.
Un zinu arī to, ka, ja man būs bērniņš es viņu spēšu viena izaudzināt.
21.02.2017 17:19 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Ayfer
Jūs vispār komentārus lasat pirms ko iesakat vai kritizējat?
Veidot karjeru un iegūt augtsāku izglītību lai konkurētu savas sfēras darba tirgū? Ja būtu lasījusi manus komentārus tad zinātu ka savu karjeru veidoju jau gadiem, esu ieguvusi augstāko izglītību savā jomā kurā šobrīd arī strādāju un darbā esu ieguvusi paaugstinājumus kāpjot par karjeras kāpnēm....ne velti man likās absurdi ka dažas labas man ieteica pamets šo darbu un šo sfēru
21.02.2017 22:03 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Vienkārši KOOOOOOOOO
Visvairāk mani izbrīna viņa attieksme ka man neko nepārmet un neuzspiež, nemāca.. ka man arī būtu jāsytrādā ka viņam...
- Tev pašai smadzeņu nav?
Tad raksti, ka Tu salīdzinoši maz pelnot, tad bļauj, ka wtf, Tu daudz strādājot, baigās izaugsmes Tev un viss tas (nagi, protams, arī niez, paprasīt, kas tā par izglītību, ja "esmu" vietā vēl aizvien raksta "esu", bet ne par to stāsts.. )///
Un tad visam pa virsu šī pērle, ka bērns vēl nav pieteicies, un saki, ka nemaz gultā sen neesat satikušies.. No kurienes tad tas bērns var pieteikties? Kāpēc tas tiek pieminēts katrā otrajā teikumā kā attaisnojums tavai psihošanai noo zila gaisa?
Un es vispār nesaprotu, Tavuprāt, ja Tavs supermērķtiecīgais vīrietis, par kuru, sasodīts, Tev būtu jālepojas, strādā, lai JUMS VISS FUCKING BŪTU, Tevi ar bērnu atstātu novārtā?
Es no sirds ceru, ka šis ir trollis..
21.02.2017 23:06 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Caloo
Tu vispār saproti ka ir darba joams kur nevar tā pelnīt līdz nenoteiktam summas apjomam lai cik labs tu būtu?
Nevienu mirkli neesi minējusi ka pelnu maz, esu pat min;ejusi ka ar savu darbu esu piln;ibā apmierināta, vienkārši puisis strādā ļoti apmaksātā nozarē un ieņem labu amatu.
Nevienu mirkli nēsu teikusi ka mēs gultā netiekamies, bet gan ka ~90% gadījumu kad eju gulēt un ceļos viņa blakus man nav. ataavuprāt tajos 10% gadījumu b;ernu nevar uztaisīt?
Izglītība- administratīvais darbs bakalaurs + izieti 3 savu iemaņu pilnveidošanas kursi iekšs savas profesijas, strādāju par uzņēmuma galveno grāmatvedi. Kaf sāku strādāt biju grāmatveža palīgs, tad grāmatvedis un tagad galvenais grāmatvedis un priekšnieka aizvietotājs mazākos darbos kad viņa nav uz vietas.
21.02.2017 23:14 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Nezinu itin nevienu grāmatvedi (pazīstu 8 amata brāļus) kā arī esu savlaik meklējusi citur darbu un zinu ko piedāvā citās firmās, kas palenītu tik cik mans puisis.
21.02.2017 23:16 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
New Feline, Caloo, manuprāt, tev vispār neko nav rakstījis, sacepies nevietā. :D
21.02.2017 23:18 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Pelnu nepilnu tūkstoti uz rokas + apmaksāts mob telefons + apdrošināšanas iemaksas no darba vietas + 1x gadā prēmija 0.25-1 mēnešalgas apmērā atkarībā no uzņēmuma ieskatiem un finanšu iespējām.
Ļoti sūdīgs darbs priekšs Lv vaine?
21.02.2017 23:20 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Piedošanu, sajaucu.. tas bija domāts Kornelya
21.02.2017 23:21 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Un vēl kas ir gana svarīgi, ļoti labas attiecības ar priekšniecību, kā arī darba vieta nav tālu no mājām.
Bija man savl;aik varaints strādāt citur kur alga pa 150 eur lielāka bet negāju jo nevar zināt kāad tur būs priekšniecība kā arī ceļa uz/no darba man ikdienā prasītu 20-25min papildus laika ka sasmumējot uz mēnesi ir gana daudz laika
21.02.2017 23:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits