Darbs

 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Nezinu ko domāt, ko darīt, vai to pieņemt, vai cerēt....
Ar puisi esam kopā gandrīz 1,5 gadu. Puisis strādā labi apmaksātā darbā. Dzīvoju pie puiša jaunajā projekta dzīvoklī. Viņam ir lieli nākotnes plāni (pirkt zemi un celt māju), tādēļ ņem haltūras kas prasa stipri daudz virsstundu darbu, un te arī rodas problēma ja vien to tā var nosaukt. Drabadienās strādā līdz veļam vakaram un ik pa reizei strādā pat līdz naktij, arī brīvdienas nereti tiek veltītas darbam.
Laiks kopā mums ir bet gaužām maz, bet no otras puses viņš mani lutina, zinot ka es pati nepelnu diezko daudz ved un izmaksā man glaunas ēšanas, 1x gadā izmaksā ceļojumu utt. Saprotu ka mērķim naudu vajag bet nezinu vai esu gatava uz to vius gaidīt gadiem. Kas notiks ja vēl bērns pieteiksies - tad visticamāk man pilnībā vienai ar to vajadzēs tikt galā.
Nezinu ko domāt, no viena spuses mērķtiecīgs un mani lutina, nav arī tā kopā nepavadam laiku, tas ir bet pamaz.
Kā jūs rīkotos?
19.02.2017 12:55 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Donata
Jā es pelnu nepilnu 1k, bet par puiša peļņu nevēlos sīkumos runāt bet kā jau saproti tie ir vairāki tūkstoši pamatdarbs + haltūras.
Jā zemi grasās pirkt Rīgas pievārtē un māju būvēt gana lielu + garaža auto. Tāpat vēl jau ir sēta, saimniecības ēka, jāiekārto neliels dārziņš utt.
19.02.2017 15:18 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Feline, dārzu ar piekopt dārznieks un mājpose var izlīdzēt spodrības jautājumos :)
Ja puisis pieņem Tevi tādu, kāda esi.. tad viss forši. Šoreiz gan ir otrādi.. Tu nespēj pieņemt viņu :)
Par mājas darbiņiem.. sanāk jau tā, ka.. ja vīrietis ir pelnītājs, tad daudz mājas lietas var būt sievietes ziņā.
Bet apkārt ir daudz vīriešu, kam patik dalīt it visu.. sākot ar īri.. beidzot ar katris nomazgā savu šķīvi :D
19.02.2017 15:22 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Neesi tu slinka, vienkārši Tev ir izvēle - atbalstīt viņa mērķus vai neatbalstīt. Gana liels zemes pleķis Pierīgā maksā vairākus desmitus tūkstošu, kredītus zemei nedod. Viņš cenšas tam visam nopelnīt, tam ir savi mīnusi.
19.02.2017 15:26 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
cormeum
Dārznieks un mājkalp[otāja neatrisinās mana puiša strādāšanas apjomu, tas tiaki paildzinās šo visu trako strādāšanu jo šie pakalpojumi tomēr maksā
19.02.2017 15:27 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vēl vari pieķēdēt draugu pie radiatora un nelaist uz darbu :D
19.02.2017 15:33 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Donata
Jā, Rajonā kur iecerējis iegādāties zemi ar tādu apjomu ko domā, izmaksās ap 40-50k, mājas celtniecība no labiem būvmaterialiem viņa aprēķins ka varētu izmaksāt vēl gandrīz tikpat. Tad vēl visādi mazāki pasākumi kā zemes pleķa iekopšana (mauriņš, neliels dārziņš, kāds koks), sēta, maziņa saimniecības ēka, pagalma iebraucamais ceļš (garāža būs iekšs mājas) utt.. tie viss kopā paņemtu ~10-15k.. tad vēl ierēķinot nelielu infalāciju un nepartedzētus izdevumus pāris tūkstošus piemetot.. kopā sanāk nedaudz virs 100k eur.
19.02.2017 15:35 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Pat ja vari nolikt uzkrājumos dažus tūkstošus mēnesī tie ir tikuntā vairāki gadi
19.02.2017 15:36 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Un kamēr vēl uzbūvēs vēl 2-3 gadi . te arī ir tie ap 7 gadi kas šobrīd tiek plānoti laiks kad varēs jau ievākties mājā
19.02.2017 15:38 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
O, kā piesauc tā klāt ir... tikko atsūtīja man sms, ka šovakara plānotās vakariņas tokyo city jāatceļ jo dabūjis vienu haltūru kura steidzami jaizstrādā
19.02.2017 15:43 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Es Tev ieteiktu sākt domāt par sevi un to, kas Tevi pašu dara laimīgu. Vai viņš maz zina, kādu Tu iztēlojies savu (jūsu kopīgo) nākotni, vai tomēr ir ieciklējies uz to māju - savu vīziju? Viņš nav vienīgais vīrietis uz zemeslodes, New Feline.
19.02.2017 16:05 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Čalis dzīvoja sev - nebija labi, čalis strādā tev - arī nav labi?

Mincis, vienmēr jau kaut ko vajag, kur tad citur tās problēmas atrast? :-( :-D
19.02.2017 16:31 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.10.2009
Prieks par tik mērķtiecīgu puisi, bet varu saprast arī autori. Ieteiktu parunāt ar draugu un pastāstīt, cik svarīgi Tev ir kopīgi pavadīt kaut mazliet vairāk laika. Iziet uz kādu nelielu kompromisu, piemēram, viņš svētdienās nestrādā un Jūs tās pavadāt kopā. Nu kaut vai katru otro svētdienu.. :)
19.02.2017 17:45 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
jā jā, pasaki vēl ka steidzami jāaprec viņš un bērns jādabū lai man ir nodrošināat dzīve no viņa bagātībām un ja nu aks man vēl piederās puse māja

es tieši pretējo gribēju teikt, haha. lai izdari pakalpojumu citām un palaid šo reto, centīgo indivīdu dzīvē :D bet tu man tā arī nekad neatbildēji, cik ilgi jūs esat kopā, tādēļ iepriekš tā nerakstīju.
Pat ja es mainītu vius savu dzīvi, darbs, darba apjoms, studijas. utt.. a ko ja atiecības pajūk.. būšu norakusi vius savu karjeru uz ko esu gājusi gadiem un joma kura man patīk. Totāli neiztīstu ka man tagad visa sava dzīve jāmaina lai tiaki l;idzinātos puisim.

nu, uz viņu visu to pašu var attiecināt. kamdēļ viņam mainīt kaut ko tevis dēļ? a ja nu aiziesi prom?
.
šeit tik ļoti daudz kas, manuprāt, ir atkarīgs no tā, cik ilgi jūs abi esat attiecībās. ja tas ir knaps gads vai divi, tad es vēl spētu saprast šādu attieksmi, bet ja tie ir jau vismaz 5 gadi, tad noteikti nē...
19.02.2017 17:51 |
 
Reitings 50
Reģ: 29.01.2009
Pat ja jums vajag 100tk sakrāt 5 gados tie rupji izdalot ar 60 mēnešiem ir 1700 eur/mēnesī. Ja saki, ka atliek vairākus tūkstošus, tad tas jau ir mazāk par 5 gadiem. Kāda zināma mērķa vārdā es uz laiku varu paciesties, piemēram, pašlaik ciešos, kamēr mans vīrs strādā konkrētajā darba vietā, mēs abi zinām, ka tas ir līdz 2 gadiem, kā vārdā tas ir un, ka pēc tam būs vieglāk. Bet mums ir kopīgi vakari, brīvdienas, naktis. Ja es būtu Tavā situācijā, man būtu līdzīgas pārdomas. Liela daļa te saka, ka viņš to dara jūsu vārdā utt, bet visam ir savas normas. Tu taču veido attiecības ar cilvēku, nevis bankomātu. Un tieši tā - visu naudu nekad nenopelnīsi. Ir labi, ka viņš dara, bet, ja viņš grib ne tikai darbu, bet arī sievu un bērnus, jābūt kādām robežām. Cita lieta, ja jums nebūtu, ko ēst un viņš rautos melnās miesās dienu un nakti, tad tas būtu mazliet savādāk, un arī ne jau uz ilgu laiku.
Jā, bet atbildēt uz jautājumu, vai pēc mājas uzbūvēšanas nebūs citi mērķi, Tu droši vien zini labāk kā mēs, jo pati viņu pazīsti vairāk.
Mēģiniet atrast kompromisu, varbūt, lai zemi nopērk pats, veic pirmo iemaksu mājai un pārējo paņem kredītā - lai varat ātrāk dzīvot mājā. Jo ja jums būs ap 40, kad ievāksieties mājā, tad tikai par bērnu radīšanu sāksiet domāt? Un ja nu uzreiz nesanāk!? Un ja nu Tu vairs pēc tik daudz gadiem vairs nepazīsti savu draugu (varbūt jau vīru) un nemaz vairs negribēsi kopīgus bērnus? Tā var gadīties, ja attiecības veidojas pa pāris stundām nedēļā, kur sieviete vairāku gadu garumā nemitīgi ilgojas pēc sava vīrieša, gan jau kādā brīdī tas pāraugs dusmās, neiecietībā, aizvainojumos par šādiem gadījumiem, kad atkal haltūru iemaina pret jūsu kopējām vakariņām, turklāt jau sarunātām utt, jo sievietei vajag uzmanību no sava vīrieša, un attiecības ir jākopj. Un nekādi kursiņi tur nevar aizstāt cilvēku. Viņš it kā ir, bet nav.
Bet nu es neesmu mantrausis un man dzīvē svarīgākais nav nauda un krutākas kurpes, man cilvēcība un savstarpējās attiecības šķiet lielāka prioritāte. Protams, jānodrošina arī sev ēdiens un jumts virs galvas, bet atslēgas vārds varētu būt - sabalensētība.
19.02.2017 17:54 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.10.2009
+ atpūta nāks par labu arī viņam pašam un darbs būs produktīvāks. Protams, jāizrunājas arī par situāciju kopumā un par nākotni. Ja viņš piepilda sapni par māju un pēc tam strādā brīvākā režīmā viss ok. Domāju, ka tā arī vajadzētu būt, jo cik ilgi tad strādāsi 24/7? Būs māja, ģimene un varēs pavadīt laiku kopā, priecāties par ģimenes īpašumu. Gan jau puisis pats saprot, ka sievietei vajag uzmanību un ja visu mūžu strādās daudz, sieviete visticamāk tā īsti pat pati nemeklējot atradīs kādu, kas ir gatavs veltīt vairāk uzmanības.
19.02.2017 17:54 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Winterra
Saprotu ka var nepārlasīt visus komentārus bet ja kārtīgi neizlasi pat topika galveno autores tekstu un atļaujies piedošanu vēl komentēt un turpatvai mācīt.. nuu....
Topiak sākuma tekstā ir min;ets cik ilgi esam kopā
19.02.2017 19:55 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Ja dauz čīkstēsi, dzīz meklēsi citu.
19.02.2017 21:31 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Man arī patīk strādāt. Iedod savam puisim manu nr. Man ar viņu ir kaut kas kopīgs. :-D
19.02.2017 22:55 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Iedod savam puisim manu nr. Man ar viņu ir kaut kas kopīgs.

Es tev varu iedod savējo, mums arī ir kaut kas kopīgs.:-P
19.02.2017 23:01 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Es tev varu iedod savējo, mums arī ir kaut kas kopīgs.

19.02.2017 23:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits