Darbs

 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Nezinu ko domāt, ko darīt, vai to pieņemt, vai cerēt....
Ar puisi esam kopā gandrīz 1,5 gadu. Puisis strādā labi apmaksātā darbā. Dzīvoju pie puiša jaunajā projekta dzīvoklī. Viņam ir lieli nākotnes plāni (pirkt zemi un celt māju), tādēļ ņem haltūras kas prasa stipri daudz virsstundu darbu, un te arī rodas problēma ja vien to tā var nosaukt. Drabadienās strādā līdz veļam vakaram un ik pa reizei strādā pat līdz naktij, arī brīvdienas nereti tiek veltītas darbam.
Laiks kopā mums ir bet gaužām maz, bet no otras puses viņš mani lutina, zinot ka es pati nepelnu diezko daudz ved un izmaksā man glaunas ēšanas, 1x gadā izmaksā ceļojumu utt. Saprotu ka mērķim naudu vajag bet nezinu vai esu gatava uz to vius gaidīt gadiem. Kas notiks ja vēl bērns pieteiksies - tad visticamāk man pilnībā vienai ar to vajadzēs tikt galā.
Nezinu ko domāt, no viena spuses mērķtiecīgs un mani lutina, nav arī tā kopā nepavadam laiku, tas ir bet pamaz.
Kā jūs rīkotos?
19.02.2017 12:55 |
 
Reitings 362
Reģ: 29.01.2009
Mani šajā situācijā visvairāk uztrauktu drauga veselība, tā strādājot var izdegt, var smagi saslimt, cilvēkam ir nepieciešams laiks atpūtai, vismaz viena diena nedēļā, kad nestrādā. Ko darīsiet, ja draugs sabeigs savu veselību un nevarēs vairs strādāt, kāda būs tam visam jēga? Noteikti runātu ar savu draugu par to, cik svarīgs man ir viņš pats, nevis sapņu mājas un citas materiālas lietas.
19.02.2017 14:16 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Nu pēc visiem sīkākiem paskaidrojumiem, es tomēr sāku saprast diskusijas autori.
Man abi vecāki visu mūžu ir daudz strādājuši un daudz sasnieguši, to pašu mācīja man un to pašu meklēju otrā pusītē. Bet cilvēks nav robots un ja attiecībām nav laika praktiski vispār, tad laikam no tā atteiktos. Man bija šad tad periodi, kad trūka uzmanības iepriekšējās attiecībās, bet es zināju, ka jāpatur sevī tā neapmierinātība, jo pēc tam atkal laiks parādās un vairāk par dažām stundām nedēļā. Man liekas, ka vienai brīvai dienai nedēļā, ko pavada kopā, ir tomēr jābūt un lai vai kā man tas vienmēr ir bijis. Tikai ar materiālu lutināšanu atpirkties nevar. Un ja autore pelna šo summu, tad arī pārmest nevar, jo izslēgt valsts ekonomisko faktoru nevar vienalga cik pelnītu otrā pusīte, jo ne visi var pelnīt vairāk par to tūkstoti un ne visiem dzīve ir TIKAI lai pelnītu un strādātu.
Tā kā ieteikt var tikai runāt un vienoties par abiem pieņemamu modeli, ja nē, tad nav īstais cilvēks blakus.
19.02.2017 14:17 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Galvenais pats labākais fakts;
Papētīju senākus līdzīgus topikus par šādu tēmu un uzgāju tepat cosmo topiku par vienu pāri kurā puisis ir pro sportists un arī nav laika nekam citam kā vien sportam. Interesanti ka tajā topikā vairums komentētājas nosodīja tieši puisi. Mana situācija ir gaužām līdzīga bet te nosoda var teikt tikai mani :-D
19.02.2017 14:18 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Protams, man jau liekas, ka nevienam nav šādas aprakstītās darba spējas, ja godīgi. Pat ja nav trollis, man liekas, ka ir pārspīlēts. Nezinu cilvēku, kurš darba dēļ nevar gulēt pa naktīm 90% gadījumos un regulāri neguļ un tikai bezjēgā strādā, satiek kādu cilvēku ārpus darba reizi 3 gados :D
19.02.2017 14:19 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Tas "pro" sportists ir kabans, lol :D :D No "pro" sportistam tur kā man līdz baletdejotājai :D
19.02.2017 14:20 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Peony
Par veselības faktoru arī ieminējos, jo teiksim totāli neizgulējies braukt pie stūres man šermuļi skrien pār kauliem. Kur vēl lasīju faktu ka cik tur tās neuzguilētas stundas pie stūres ir līdzvērtīgi ciktur promi''lu reibumam
19.02.2017 14:21 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
paulalala
Nesaprati pareiiz, nav tā ka 90% naktis neguļ, bet gan 90% gadījumu man aizmiegot un atverot no rīta acis vi';na gultā nav. Bet tas nenozīmē ka viņš nav vispār gulējis.
19.02.2017 14:23 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
New Feline -Mans puisis strādā katru dienu pa 11 h -6 dienas nedēļā . Ceļās 5 no rīta, lai tiktu uz darbu. Mājās ir ap 8, plus viņš vēl staigā uz treniņiem, kas viņam ir svarīgi, tātad ir mājās vē vēlāk.Un es neiebilstu, jo neesmu egoiste. Pašai ir maiņu darbs un bieži pat tā viena diena mums nesakrīt. Protams, gribu, lai būtu vairāk kopīga laika, bet es viņam nekad neesmu pārmetusi un prasījusi, lai strādā mazāk un, lai arī priekš sevis neko nedara, bet tikai lai sēž ar mani.
Varu pat pateikt vairāk, atrodamies ārzemēs un es esmu 5. grūtniecības mēnesī. Man šeit nav kas palīdzētu, esam tikai mēs abi.Tāpēc arī zinu ko runāju un kam ir jāiziet cauri.
19.02.2017 14:24 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
nu labi, ka ir runāts. bet tomēr esi neapmierināta, tātad vai nu kaut kas nav līdz galam izrunāts vai neesat vienojušies par abiem pieņemamu modeli, tikai uzklausījuši viens otru.
tās ir vērtības. tev lielāka vērtība ir kopā pavadīts laiks, viņam profesionālie mērķi un nopelnītais. nu tas tā, virspusēji. laimīgās attiecībās turās kopā cilvēki ar kopīgām vērtībām, tas ir pamatu pamats.
man šķiet, ka situācija nav tik traģiska un jūs esat spējīgi mācīties nonākt pie kopsaucēja, kas apmierina abus.
19.02.2017 14:25 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Everythingisfine
Tas kam jaiziet cauri domāju zināsi tikai tad kad būs jau bērns, tas ko minēji nav nekas pārāks par manu jau šobrīd pieredzēto.
19.02.2017 14:28 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Nu ja tik ļoti nepatīk pašreizējā situācija, tad es redzu tikai 3 variantus: a) izrunājies ar savu otro pusi; b) šķiries un meklē kādu, kas pašai patīk; c) pielāgojies viņam kopīga mērķa (ğimenes mājas) vārdā.
Es personīgi apbrīnoju mērķtiecīgus cilvēkus un nemaz negribētu 24/7 būt kopā ar savu draugu. Izmanto brīvo laiku sevis attīstībai.
19.02.2017 14:33 |
 
10 gadi
Reitings 3169
Reģ: 29.01.2009
Kā jau minēju, vairāk iet runa un baidos par to vai pusis visār spēs main;ities pat ja būs mērķis dsasniegts, vai nesanāks tā ka laiks kopā mums visār vairs nebūs..

Nē, nespēs. Es saskatu kaut kādā mērā sev līdzību ar tavu puisi. Arī ļoti daudz strādāju. Bet es pa dzīvi esmu tāda: man ir mērķi, nešķiet nekas traks, ka nākas pasēdēt virsstundas, ja varu vairāk nopelnīt un pie tam daru to, kas man patīk.
Kopumā: nu neskarīt jums skatījums. Un lielos vilcienos- tev puisis neko nepārmet, bet tu tikai čīksti (palasi, ko esi nopostējusi visas diskusijas garumā: viens un tas pats, atkal un atkal).
19.02.2017 14:36 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Galvenais pats labākais fakts;
Papētīju senākus līdzīgus topikus par šādu tēmu un uzgāju tepat cosmo topiku par vienu pāri kurā puisis ir pro sportists un arī nav laika nekam citam kā vien sportam. Interesanti ka tajā topikā vairums komentētājas nosodīja tieši puisi. Mana situācija ir gaužām līdzīga bet te nosoda var teikt tikai mani

vai tiešām tu neredzi atšķirību, ka tajā situācijā (īsta vai nē) džeks dara visu tikai sev, bet tavā situācijā dara visu, lai abiem būtu labāk?
cik jūs vispār ilgi esat kopā?
19.02.2017 14:36 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Es ar Tevi šeit nemēros, kas kurai pārāks. Ja nespēj saprast kontekstu, tad vari nemaz neatbildēt.
Nabaga vīrietis kam jādzīvo ar šādu sievieti. Varu iedomāties, kā sāksi drīz viņu zāğēt.
19.02.2017 14:37 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Nezinu, vakar par šo tēmu runāju ar savu labāko draudzeni, viņa ar savu vīru uzskata, ka māju vai dzīvokli par lielāku vai mazāku naudu var nopirkt bet jaunību neparkādu naudu vēl';ak vecumdienās vairs nenopirksi... tāpat ar veselību..
Ko dos tā māja ja savos 40-50 gados part saviem 20-35 gadu jaunību vis sko atcerēsies ir tikai strādāšana līdz nelabumam... un tad to atpakaļ vairs neatgriezīsi.. nesaka ka virstundas ir sliktas, tās var strādāt bet līdz zināmai robežai.. labāk atvēlēt zināmu laiku atpūtai un māju atļauties 56 gadus vēlāk nekā dragāt bez mitas lai ieiekonom;ētu šos 5 gadus
19.02.2017 14:38 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
man negribas būt nepieklājīgai, nav mana cūka vai druva.... :-D
19.02.2017 14:40 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Winterra
Tajā topikā pro sportists pelna naudu iztikai.. nevis tiaki lai pasportotu... at''skirība būtībā nekāda tiaki manā gadījumā puisis visticamāk pelna dadz vairāk bet pati būtība ka nav laiak nekam citam ir identiska jo nejau par naudu es sūdzos
19.02.2017 14:41 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Sportisti ir daudz prom un treniņos, jo tāda ir viņu darba specifika, nevis izvēle. Sportisti neizdomā - o, man vajag piepelnīties labāku un cēlāku mērķu dēļ, tādēļ paņemšu kādu spēles haltūru. Pilnīgi divas dažādas lietas.
19.02.2017 14:42 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
http://cosmo.lv/forums/topic/187378-fitnesa-izmaksas/
Čalis dzīvoja sev - nebija labi, čalis strādā tev - arī nav labi? :D :D
19.02.2017 14:43 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
dr567309
Kā ta nav izvēle, sportists var mazāk trenēties un nebraukt uz treniņometnēm un tādējādi kļūt mazaāk konkurētspējīgs un attiecīgi mazāk peln;īt, var trenēties vairāk lai potenciāli būtu labāks un vairāk pelnītu..
19.02.2017 14:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits