Darbs

 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Nezinu ko domāt, ko darīt, vai to pieņemt, vai cerēt....
Ar puisi esam kopā gandrīz 1,5 gadu. Puisis strādā labi apmaksātā darbā. Dzīvoju pie puiša jaunajā projekta dzīvoklī. Viņam ir lieli nākotnes plāni (pirkt zemi un celt māju), tādēļ ņem haltūras kas prasa stipri daudz virsstundu darbu, un te arī rodas problēma ja vien to tā var nosaukt. Drabadienās strādā līdz veļam vakaram un ik pa reizei strādā pat līdz naktij, arī brīvdienas nereti tiek veltītas darbam.
Laiks kopā mums ir bet gaužām maz, bet no otras puses viņš mani lutina, zinot ka es pati nepelnu diezko daudz ved un izmaksā man glaunas ēšanas, 1x gadā izmaksā ceļojumu utt. Saprotu ka mērķim naudu vajag bet nezinu vai esu gatava uz to vius gaidīt gadiem. Kas notiks ja vēl bērns pieteiksies - tad visticamāk man pilnībā vienai ar to vajadzēs tikt galā.
Nezinu ko domāt, no viena spuses mērķtiecīgs un mani lutina, nav arī tā kopā nepavadam laiku, tas ir bet pamaz.
Kā jūs rīkotos?
19.02.2017 12:55 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
paulalala
Man ir jāfantazē, jo man ir svarīgi zināt kā būs nākotnē, Piemēram tu vaitad vēlētos puisi ar kuru iespējams teiskim 5-7 gadus jums nebūs kopīga brīvā laika? Pat gultā aizmiegot un pieceļopties ~90% gadījumu viņš nav tev blakus...
19.02.2017 13:41 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Jā, bet saproti, tā jau arī ir fantazēšana. Dzīve,apstākļi, darbi - mainās, nav viss konstants.
Nu ja 90% gadījumos nav blakus...tad gan varētu sliekties, ka tas jau ir par traku. Mans tomēr katru nakti gulēja man blakus, kaut gāja gulēt bieži vien uz rīta pusi.
Ko viņš saka par taviem šādiem argumentiem?
19.02.2017 13:42 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Teikism tā, ja man būtu 100% garantiaj ka tas vis sir tuaki uz laiku un vēlāk strādās kā paarsti cilveki 8-9h darbadienu... viss vēl būtu ok.. bet galvenais jautājums vai ar to nevar saslimt - ka paliksi darbaholoķis uz visiem laikiem jo visu laiku vēlēsies ko vēl lielāku, dārgāku utt
19.02.2017 13:43 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Tas ka viņš varētu arī neapstāties liek domāt falkts ka pirmstam strādāja daudz lai spētu nopirkt sev dzīvokli jaunajā projektā. To izadrīja. Tgad viņam mērķis ir māja lai gan dzīvoklis ir gana liels lai tajā dzīvotu ģimene ar bērniem.
19.02.2017 13:46 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Dzīvē vispār nav nekādu garantiju. Man liekas, ar to būtu jāsāk.
Līdz ar to ja situācija ir pilnīgi nepieņemama, tad jāizdara secinājumi.
8-9h varbūt arī nestrādās, bet tavs gadījums ir, ka strādā padsmit stundas katru dienu.
Neārstējamie darbaholiķi gan ir absolūtais mazākums. Tomēr lielai darba slodzei parasti ir cits izskaidrojums.
19.02.2017 13:46 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Te jau ir tā lieta ka garantijas nekur nekāads nevar būt un tas cik tas pieņemams vai nepieņemams man grūti spriest jo ir savi plusi un ir savi mīnusi.
19.02.2017 13:48 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Nožēlojama sieviete tu esi, piedod. Es bieži ko tādu nesaku svešam cilvēkam. Tu sūdzies par to, ka vīrietis strādā daudz, lai uzbūvētu māju, kurā abi dzīvosiet, bet redz pati upurēt savu sūdīgo darbu nevēlies. Neko vairāk par "nožēlojami" no sevis izspiest nevaru. Kādēļ vīrietim jāupurē savs laiks un enerģija, kamēr tu mierīgi tusē savā maz-apmaksātajā darbā? Davai daliet visus maksājumus uz pusēm, uzreiz sapratīsi naudas vērtību.
19.02.2017 13:50 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
es īsti nesaprotu problēmu. ļoti augstu vērtēju tādus vīriešus, kas ir mērķtiecīgi un spēj nopelnīt un spēj atrast laiku savas sievietes lutināšanai.
tev bail, ka par visu mājas dzīvi būs jārūpējas vienai pašai? vai par ko īsti?
19.02.2017 13:51 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Visvairāk mani izbrīna viņa attieksme ka man neko nepārmet un neuzspiež, nemāca.. ka man arī būtu jāsytrādā ka viņam... pirmstam vienās attiecībās bija puisis kurš mani mācīja lai dara kā viņš... bet šim puisim tā nav problēma, viņš pat cenšas nolīdzināt mūsu izpeļņas kraso at''skirību .... ikdienas lietām mums ir kopējs budžets ko varu no savas puses savus 50% atļauties ielikt, bet savā ziņā pa kluso viņš man ''skiet paildina šo budžetu no savas pusse vairāk vai arī ja jūt ka teiskim pirkums būs lielāks saka ka viņa kārta maksāt un pēctam paņems ko kopējā budžetiņa itkā ko paarsti piemirsyt. :-)
19.02.2017 13:53 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
paulalala
Man ir jāfantazē, jo man ir svarīgi zināt kā būs nākotnē, Piemēram tu vaitad vēlētos puisi ar kuru iespējams teiskim 5-7 gadus jums nebūs kopīga brīvā laika? Pat gultā aizmiegot un pieceļopties ~90% gadījumu viņš nav tev blakus...

Tad beidz parazitēt un kustini savu pakaļu, lai nopelnītu vairāk un nebūs tavam vīrietim visu laiku jārukā, lai uzturēti tevi ar tavām kapeikām un vēl māju būvētu. Jēziņ, pilnīgi dusmu uzsita. Tev pļauku derētu dabūt.
19.02.2017 13:53 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
dr567309
Vai tev darbs ar teju 1000 eur algu uz rokas kur nepārsē'di virstundas un labaa ttieksme no petrikšmniekiem šķet sūdīgs priekšs Lv? Drabs kuru var strādāt tikai cilvēks ar attiecīgās jomasa usgtāko izlītību un ieptriekšēju pieredzi ir sūdīgs ?
Kādēļ ja viens pelna daudz uzreiz visiem paŗējiem jāatsakās no savas profesijas kas patīk un uz ko iets gadiem gan studijās gan darba pieredzi krājot un jāsāk pēk''sni kā te viena min;eja strādāt darbu kas konkrētam cilvēkam nekad nav siastījis...
TalisQualis
Par kādu laiku Jūs runājat, min;eju ka šobrīd laiks kopā mums ir dažas stundas nedēļā un pat gultā ārpus ši laiak ~90% gadījumu netiekamies. Ja būs bērns arī šis dažas stundas var pazust.. vot par to iet runa
19.02.2017 13:59 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
dr567309
Es parazitēju? Nez kur to rāvi... strādāju pilnu slodzi, viena apkopju dzīvojkli, vienīgā kas mājaš abiem gatavo ēst, vien;īgā aks brauc iepirkties, vienīgā kas seko līdzi puiša draugiem kad viņiem jubilejas lai puisis vismaz pazvana un apsveic jo laiak ar draugiem tikties viņam nav un sekot līdzzi tādām lietām arī nav, vienīgā aks mzagā un gludiana biem drēbes, Vien;igā kas seko l;īdzi r''ekiniem lai tie nomaksāti un apmaksā tos, vienīgā aks iet uz 'mājas dzīvokļu sapulcēm, vienīgā kas visticamāk rūpēsies par bērnu, vienīgā kas visia ticami apkops [rivātmāju ar dārzu.
Tāpat cenšōs vēl atrast laiku draugiem jo nevēlos rast tādu situāciju kā puisim kad 3 gadu laikā bijis tikai uz 1 draugu satikšanos.
19.02.2017 14:04 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Es nesaskatu šeit nekādu problēmu, kā vien to ka problēma slēpjas Tevī pašā. Nevajag baidīties, ka vajadzēs uzņemties atbildību, vajadzēs ieguldīt arī pašai un es nerunāju par naudas lietām. Ja gribi labu dzīvi un nodrošinātu, stabilu nākotni tad ir jāiziet cauri grūtībām.
Kā pēc tavas dotās informācijas, viņš jau iet uz savu mērķi, lai arī tas prasīs pāris gadus. Bet viņam jau ir darbs, kur arī pelna. Tas nav tikai fantāziju līmenī. Labāk patiktu ja puisis strādātu pāris stundas dienā un stāstītu, ka kaut kad viss Jums būs, bet tā lietā neko nedara?
Runājot par bērniem- iedomajies ir arī mammas, kas vienas audzina un tiek ar to galā. To es saku ja baidies, ka viņš nevarēs visu laiku palīdzēt. Kaut arī to tu nezini, kā vīrietis reağēs, kad viņam būs mazais mājās.
Novēlu pacietību un nevajag meklē slikto tur, kur nezini kā būs.
19.02.2017 14:05 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Bet te jau netiek runāts par to, cik tu pelni priekš LV, bet jūsu attiecībās. Ja tu nevari palīdzēt ar cauruma aiztaisīšanu, ja vīrietis atteiksies no haltūrām, tad sēdi klusu un novērtē.
19.02.2017 14:07 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
par šo laiku
Laiks kopā mums ir bet gaužām maz, bet no otras puses viņš mani lutina, zinot ka es pati nepelnu diezko daudz ved un izmaksā man glaunas ēšanas, 1x gadā izmaksā ceļojumu utt.

varbūt vajag izrunāties savā starpā kā jūs redzat savu taimlainu, kā viņš domā, pēc cik gadiem varētu tapt māja, kad varētu būt bērni, vai viņš atrastu viņiem laiku un tādā garā.
jo vainot viņu par mērķtiecību arī nebūtu labi. un "vilkt uz leju", pierunājot strādāt mazāk, arī nē.
ja nesakrīt vērtības dzīvē, tad, protams, labāk atvadīties. ja esat ļoti dārgi viens otram un abi redzat nākotni kopā, tad ir vērts izrunāties un pieslīpēties.
19.02.2017 14:08 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Everythingisfine
Kā jau minēju, vairāk iet runa un baidos par to vai pusis visār spēs main;ities pat ja būs mērķis dsasniegts, vai nesanāks tā ka laiks kopā mums visār vairs nebūs..
Tu personīgi vēlētos attiecības kurās vīrietis teju nekad nav pieejams, pat aizmiegot un pieceļoties gultā viņa gandrīz nekad nav blakus, un laiks abiem potenciāli var vispār vairs nebūt. ?
19.02.2017 14:09 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
šis laikam ir iemesls, kāpēc daudzi vīrieši domā, ka sievietes ir alkatīgas maitas :D
19.02.2017 14:10 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
TalisQualis
Par to kad taps māja un par laiku kad būs bērns jau rakstīju, tas vis sir runāts.
dr567309
Proatams ja nepelnu tik daudz cik otrs man nekāda teikšana nav, jāklusē :-D
Jātēlo ka viss ok, pat ja ikdienā mums laiak viens otram nebūtu vispār, pat gultā netiekamies, tiaki eksistējam ... un jāceļ vēl tas gaismiņā kā piemērs ideāalām atiecībām - vēl pasaki :-D
19.02.2017 14:12 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Mīłā, priecājies,ka cenšas un pelna naudu. Nenoliegšu,ka būtu jāvienojas arī par brīvālaika pavadīšanu kopā,jo pārlieku daudz strādāšana var novest pie "sadegšanas".
Ko man teikt - vīram uzñēmumā finansiālas grūtības un tikko atlaida pusi darba komandas, savu algu par 30% samazināja un jāstrādā vairāk kā jebkad + gatavs strādāt bez atalgojuma kamēr ir iekrājumi un mums ir par ko nomaksāt kredītus,paēst un pāris reizes mēnesī iziet ārpus mājas izklaidēties.
Un strādā 9-15(17) ofisā,tad mājās online reizēm līdz vēlai naktij.
19.02.2017 14:13 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Winterra, pilnībā piekrītu. Es sāku domāt, ka trollis, bet, ja tiešām šī ir taisnība - jāsaka, stulbums...
19.02.2017 14:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits