Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sirdij nepavēlēsi?

 
Reitings 186
Reģ: 19.08.2015
Kādreiz šķita, ka es noteikti nebūšu tā, kura ļaus kādam vīrietim kāpt man uz galvas. Bet nu saprotu, ka neesmu tik stipra kā domāju. Ko darīt, ja nepamet sajūta, ka vīrietim esi vajadzīga tikai seksam? Pa nedēļu nesatiekamies attāluma dēļ, bet brīvdienās dzīvojamies vienā pilsētā, līdz ar to tikai loģiski būtu, ja laiku pavadītu kopā. Bet šobrīd viss ir tā, ka brīvdienās viņam pirmajā vietā ir draugi, pēc tam, kad draugu pasēdēšanas beidzas, respektīvi vēlu vakarā, aicinājums satikties. Tālāk viens scenārijs - sarunas, sekss, gulēt. Ar prātu saprotu, ka gribu citādākas attiecības, bet, velns, sirdī man viņš ir iekritis. Vai arī baidos atkal būt pavisam viena, jo šajā jomā man galīgi neiet.
12.02.2017 21:56 |
 
Reitings 113
Reģ: 23.12.2016
Labāk pagaidīt un patiešām iemīlēties un veidot ģimeni nevis acīm redzami tikt izmantotai dēļ seksa! (t)
13.02.2017 18:28 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ne jau sirdij nepavēlēsi - šai gadījumā bailēm palikt vienai nepavēlēsi ;)
.
Ja neapmierina šīs attiecības - pieņem tās tādas, kādas ir, vai dodies tālēs zilajās :) Vai un kad - tikai un vienīgi Tava izvēle ;)
13.02.2017 18:15 |
 
Reitings 186
Reģ: 19.08.2015
Kādēļ nedodaties kaut kur kopā, nespēlējat spēles, negatavojat? Izklausās, ka tiekaties tik uz vienu vakaru?

Kā jau teicu, darba dienās esam katrs savā pilsētā. Kopā kaut kur doties, gatavot? Naktī? Nesanāks.
Kāpēc netiecies ar viņu, pavadot laiku kopā ar draugiem?

Nav aicinājis doties līdzi, bez tam, neredzu sevi vienu tajā džeku barā.
tagad čalis nesaprot par ko tu cepies, ja vienmēr ir varējis iet.

Nevarētu teikt, ka es viņam kaut ko pārmestu. Vienu reizi sacepos, bet parējās reizes pie runāšanas mierīgi esmu teikusi, ka gribētu kopā pavadīt vairāk laika.
Paldies, meitenes, par ieteikumiem, viedokļiem! :-)
13.02.2017 15:46 |
 
Reitings 28352
Reģ: 11.02.2015
Sekss ta vismaz labs? :D
Ja nevēlies būt pavisam viena, vari jau turpināt šādas attiecības, bet ar skaidru prātu apzinoties, kas ir kas, un spēlē uzdodot arī savus noteikumus, piemēram, naksnīgo tikšanos rīkot pēc TAVAS iniciatīvas.
Nestāsti, ka viņš tev ir iekritis sirdī. Neticu. Kas tur var iekrist? Tad tu esi sadiste, ja patīk šāda apiešanās ar sevi. Drīzāk ticēšu, ka vienkārši nevēlies būt viena.
Ieteikums no sirds - labāk izmanto to laiku nedēļas nogalēs un dodies "ārpus savas komforta zonas". Uz radošo darbnīcu, uz moto trasi, uz kalnu paslēpot, uz bibliotēku - tur būs 100x lielāka iespēja satikt kādu sakarīgu čali, jo sakarīgi čaļi atpūšas un izklaidējas tādā veidā, nevis tikai ar draugiem pa tusiņiem (protams, vajag arī to, bet samērīgi). Centies sevī nostiprināt domu, ka nedodies copēt čaļus - un to arī nedari! Uztver--un tā arī ir--to kā laiku, kad sevi bagātināt, jo mūs pilnveido jebkuri jauni iespaidi.
13.02.2017 15:00 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.11.2016
Ir dažādu tipu attiecības. Nevajag jaukt nopietnas attiecības ar sex only. Ja Tev vajag nopietnas attiecības, tad meklē kādu, kam arī vajag nopietnas attiecības.
13.02.2017 14:27 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Vairums jau ir kā mērkaķi - kamēr pie jauna zara nepieķersies, tikmēr veco vaļā nelaiž. :D
13.02.2017 12:17 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Saprotu,man arī tā ir bijis. Es neieteiktu vēl steigties ar attiecību pārtraukšanu. Drīzāk sagaidīt to mirkli,kad pati atskārtīsi,ka tas nav priekš tevis un paliks vienalga. Tad arī puisi varēsi pamest. Tā vismaz man ir bijis.
13.02.2017 12:12 |
 
Reitings 123
Reģ: 17.04.2015
Ak jā un tā saindēšanās bija kārtējais attaisnojums, kurus jau biju atklausījusies, tāpēc tam visam vairs neticēju.
13.02.2017 11:40 |
 
Reitings 123
Reģ: 17.04.2015
Oj, tā dara arī vecāki puiši :)
Man bija līdzīgi, vasarā iepazināmies un tikāmies ļoti bieži, gājām uz ramdiņiem visu ko interesantu darīt katru otro dienu gandrīz. Visu vasaru attiecības bija lieliskas, bet rudenī viņam sākās maģistrs un tikšanās pa nedēļu bija ĺoooti reti, tikai pa brīvdienām uz nakti. Līdz vienreiz mēs bijām norunājuši darba dienā kaut kur aiziet, kad biju jau gatava viņš pēkšņi uzrakstīja, ka ir saindējies un jāatliek uz nedēļas nogali. Es biju tik dusmīga, ka tiešā tekstā pateicu visu ko domāju. Viņa atbilde, kāpēc visu turpināja, ja jau gribēja tikai vienu - man tā bija ērti un patika. Lai iet dillēs :D 2ned paskumu, bet man pie sāniem bija brīnišķīgs puisis, kurš bija tikai draugs, bet tagad jau sen esam laimīgi kopā! :)
Atskatoties uz to priecājos, ka to pieļāvu tikai pusotru mēnesi un nepazemojos ilgāk. Zaudētāji ir tikai viņi paši. :)
P.s. un viņam maģistrs ir tādā "nenopietnā" nozarē + nestrādāja, tākā par laika trūkumu šeit neiet runa. :)
13.02.2017 11:38 |
 
Moderators
Reitings 3696
Reģ: 13.11.2016
21 - tas vēl ir stipri nenopietns vecums vīriešiem. Acīmredzot, puisim attiecības nav tik svarīgas kā Tev. Turklāt, vīrieši vispār nobriest vēlāk nekā sievietes, un it sevišķi tas attiecas uz attiecību jautājumiem.
13.02.2017 11:22 |
 
Reitings 136
Reģ: 22.07.2015
Piekritīšu Serenay.
Man bija ļoti līdzīga situācija pirms pāris gadiem.
Puisī samīlējos līdz ausīm, it kā visu ko darījām kopā, pat sapazīstināja ar savu ģimeni utt, likās, ka viss nopietni. Bet taja pašā laikā brīvdienās izklaidējās ar draugiem, nepiedāvājot man pievienoties un tikai vakaros man uzrakstīja, vai nevēlos aizbraukt pie viņa (protams, palikt pa nakti). Vienmēr aizbildinājās, ka darbos ir ļoti aizņemts.
Visi man apkārt saprata, kas notiek un teica, lai izbeidzu to un nepazemoju sevi, bet es vispār tad nevarēju iedomāties scenāriju, ka es viņu varētu pazaudēt. Ārprātīgi daudz asaru izraudāju, katru dienu skatoties, ka viņš ir soc. tīklos un neko man neraksta un neko nepiedāvā darīt, bet tajā pašā laikā saka, ka viss kārtībā, esi mana meitene utt. Un es, protams, vienīgā drošvien domāju, ka esam vēl kopā. Pilnībā pazaudēju sevi.
Tā tas lēnām izbeidzās un mana dzīve, kā man pašai likās, bija sagrauta, bet laiks tiešām visu dziedē un ar katru dienu paliek vieglāk. Un tikai priecājos, ka nebija man nemaz iespēja palikt tik toksiskās attiecībās!
13.02.2017 11:22 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Interesanti, kā būtu, ja dzīvotu kopā.. bet, ņemot vērā, ka pat attālumā esi kļuvusi par brīvdienu naksnīgo draudzeni... laikam negribētu mēģināt ar šo puisi ko vairāk :)
Man patiktu tikties ar vīrieti, kurš ir vairāk ieinteresēts mani redzēt..
Iespējams, sekss ir elpu aizraujošs..tomēr man vairāk gribētos riskēt ar vienatni, lai sastaptu vīrieti, kas apmierina prasības :)
13.02.2017 09:43 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Sākumā neko neteicu, jo zinu, ka nedēļa paiet stresainā vidē, neko neaizrādīju, lai atpūšas kā grib.

te arī sākas visas hu**as :) tagad čalis nesaprot par ko tu cepies, ja vienmēr ir varējis iet. Pēc pieredzes saku, ka šādas lietas ir jārisina uzreiz. Tagad jau par vēlu, un attiecības no attāluma neatbalstu, jēga? Vienīgais izņēmums ir tas, ja zināt, ka pēc laika būsat kopā diendienā un šķirtais periods ir īslaicīgs.
13.02.2017 09:36 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Esat runajusi par to, ka esat kopa ka paris?
Es ne uz ko neceretu, bet prieka pec tiktos un tad jau redzes. Brt ja ta nevari, varbut nevajag?!
13.02.2017 09:04 |
 
Reitings 603
Reģ: 08.08.2012
lai gan negribētos tam ticēt, tomēr gan aizdomājos par to, ka varbūt viņam ir ērti - man ir stabils darbs, auto.

kā tieši viņam tas varētu būt izdevīgi, ja tiekaties reizi nedēļā? Mazāk aizdomājies par lietām, vairāk komunicē ar savu puisi. ;-)
13.02.2017 00:15 |
 
Reitings 603
Reģ: 08.08.2012
Tālāk viens scenārijs - sarunas, sekss, gulēt.

nu paga, nav jau tā, ka ir tikai sekss. Sarunas ar viņu patīk? Kādēļ nedodaties kaut kur kopā, nespēlējat spēles, negatavojat? Izklausās, ka tiekaties tik uz vienu vakaru?
tikai loģiski būtu, ja laiku pavadītu kopā.

varbūt loģiski tev, puisim ir tikai 21, viņi pārsvarā savu brīvo laiku pavada draugu kompānijā, turklāt, ja neesi viņam normāli pateikusi, ka ilgojies un labprāt pavadītu vairāk laika ar viņu kopā, bet uzreiz pārmet, diezgan saprotama puiša reakcija.
Sākumā neko neteicu, jo zinu, ka nedēļa paiet stresainā vidē, neko neaizrādīju, lai atpūšas kā grib. Pēc laika tiešā tekstā arī pajautāju, vai kaut kas vēl no manis vajadzīgs vai tikai sekss. Atbildē saņēmu, lai beidzu pārspīlēt.

Kāpēc netiecies ar viņu, pavadot laiku kopā ar draugiem? Opciju ir tiešām daudz, bet izklausās, ka tu esi tā, kas kāpj puisim uz galvas, nevis esi bijusi stipra. Kāda jēga ilgi neko neteikt un tad sākt pārmest? Sarunājies normāli, izskaidro kā jūties, jo, tici man, puiši to mēdz pilnīgi necik nesaprast un neiedomāties, ka tev tas varētu būt svarīgi!
13.02.2017 00:14 |
 
Reitings 229
Reģ: 10.02.2014
Man ļoti gribētos rakstīt, lai pamet puisi un cieni sevi. Bet laikam šādas situācijas ir pašai jāpārdzīvo. Iespējams, ka neko nemainīsi līdz šīs pats puisis Tevi nepametīs un nesalauzīs sirdi (tas pat būtu vēlami šādā situācijā). Tad Tu raudās, smagi pārdzīvosi, bet ar laiku skatīsies atpakaļ un dusmosies uz sevi - kā es to vispār pieļāvu?! Nožēlosi, ka nepasūtīji 5 mājas tālāk uzreiz. Bet no tā Tu mācīsies. Un, cerams, nākotnē būsi stiprāka un pieprasīsi noteiktu attieksmi pret sevi.
Par to, ka neveicas mīlas jomā... nu Latvijā ir kā ir :-D Aizbraucu uz ārzemēm studēt un biju šokā kā visi skrien pakaļ un cik daudz iespējas ir. Atgriezos Latvijā ar milzīgu pašapziņu un ar lieliem standartiem, pieprasīja, ka pret mani attiecas kā es gribu un kā citi darījuši. Teikšu godīgi, nekāds pielūdzēju bars Latvijā vairs nebija - bet ar laiku parādās kāds, kas ir tiešām superīgs un novērtē meiteni, kas ir pārliecināta par sevi un mīlestības pilna netikai pret viņu un citiem, bet pati pret sevi. Lai veicas!
12.02.2017 23:50 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Nu, jo ātrāk izbeigsi šīs attiecības, jo labāk

Tieši tā! Jo ilgāk vilksies, jo sāpīgāk pēc tam.. Varbūt vienkārši ne īstajā laikā un ne īstajā vietā gan viņam, gan Tev šis viss
12.02.2017 23:11 |
 
Reitings 186
Reģ: 19.08.2015
Nerea, tuvu tam, viņam 21, par mani jaunāks.
Nate, jā, kaut kas līdzīgs. Man brīvdienas gribas pavadīt mierīgi, jo darba nedēļa prasa daudz enerģijas.
dr567309, lai gan negribētos tam ticēt, tomēr gan aizdomājos par to, ka varbūt viņam ir ērti - man ir stabils darbs, auto. Nekad, protams, nav nekādu finansiālu atbalstu prasījis (tā tik vel trūktu), bet savas ērtības gan ir. Vienu vārdu sakot, nezinu, ko domāt.
12.02.2017 23:10 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
A. Viņš sākumā uztvēra Tevi nopietni, bet,kaut kas mainījās;
B. Viņš plāns- sākumā vest uz normāliem randiņiem, bet ja jūt-ir iekarota, uzķērusies, tad vairs nepūlas un izmanto seksam.
12.02.2017 23:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits