Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nezinu kā rīkoties..

 
Reitings 17
Reģ: 09.08.2016
Sveikas meitenes!
Vēlos dzirdēt Jūsu padomus, ko iesākt šādā situācijā. Esmu kopā ar puisi diezgan ilgu laiku, 2 gadus jau dzīvojam kopā. Pirmo gadu kad vienkārši tikāmies un staigājām pa randiņiem viss bija skaisti, domāju ka viņš ir pats, pats ideāls- rozā brilles. Kad sākām dzīvot kopā, tās rozā brilles nokrita un redzēju kāds cilvēks viņš ir. Visu savu brīvo laiku (laiku, kad viņš nav studijās) viņš pavadīja pie datora spēlējot datorspēles kopā ar saviem draugiem. Man tas bija diezgan nepieņemami, bet pateikt es neko nevarēju jo uzreiz cēlās skandāli. Cietos pāris mēnešus, un kad uzzināju ka viņš vienā mēnesī spēlēs bija iztērējis vairāk kā 250eiro, pateicu- ka vai nu es- vai spēles un draugi, jo ja tajā visā jau tiek ielikta tik liela nauda- tas vairāk nav normāli. Esmu ģimenes cilvēks, savu brīvo laiku visu mūžu biju pavadījusi kaut ko darot vai ar vecākiem, vai brāli un māsu. Viņš savu brīvo laiku ir pavadījis ar datoru visu savu dzīvi (sēdēja pat līdz nakts 4:00). Domāju, ja iesim ar viņu uz kādam aktivitātēm tad viņš no tā datora aties. Bet kad tiekam atpakaļ mājas, atkal sākas tas pats- dators. (tas ir pats pamats). Pa virsu visam iet meli. :'-( Melo par ļoti daudzām lietām. Brīvdienās kad braucam katrs pie saviem vecākiem, viņš tiekas ar saviem draugiem, ar kuriem pavada daudzas stundas, un jāpiebilst- ziņu man nedod, un ko dara- es nezinu... Kad viņam uzraksta kāds draugs un es pajautāju ko viņš labu uzrakstīja- viņš visu izdzēš un pasaka ka neko tādu.
Attiecībās ir bijis tik ļoti daudz melu un "nepateikšanas līdz galam" ka es vienkārši vairāk neticu nekam. Esmu mēģinājusi ar viņu izrunāties simtiem reižu. Viņš apsola ka vairāk tā nedarīs, tad es cenšos ilgu laiku atkal viņam uzticēties, un kad tas kaut nedaudz ir panākts- atkal uzzinu par viņa meliem utt. Un tagad man tas ir jau līdz kaklam, es negribu vairāk censties kaut ko darīt.. izrunāties arī vairāk nevaram, jo viņam tas nepatīk (esmu cilvēks kurš vienmēr grib izrunāties,saprast un visu nokārtot, bet viņš tieši pretēji- nerunā ar mani divas dienas un trešajā izliekas ka viss ir jau kārtībā un ir nokārtojies pats no sevis).
Mīlu viņu loti.. nezinu ko darīt. Esmu jau viņam teikusi, ka esam laikam nesaderīgi un kāpēc mums vienam otru mocīt, labāk šķiramies. Tad viņam sākas asaru jūra, saka ka mani mīl vairāk par visu, mainīsies. Izrunājamies, kādu laiku viss ir labi un tad atkal sākas no gala.
Kā Jūs mīļās meitenes ieteiksiet rīkoties? ko es daru nepareizi? :'-(
Viss sarakstītais laikam izklausīsies pilnīgs murgs, bet rakstu no sirds, jo ir jau tik ļoti sakrājies..:'-(
06.02.2017 12:14 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Te sanāk tāda kā dubultmorāle - ja vīrietis tērē lielas summas datorspēlēm, tas nav normāli, ir nosodāmi un šausmīgi.

vispār diskusija ir par to, ka vīrietis daudzas stundas dienā pavada pie datora spēlējot spēles, nevis kurš tērē kura naudu. Un jebkurā gadījumā - jebkurš attiecību modelis ir labs, ja tas apmierina abus. Šajā gadījumā autore nav apmierināta un piekrītu dr567309 viedoklim, ka viņam vizdrīzāk ir garlaicīgi.
07.02.2017 08:39 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Kakaduu kosmētikā praktiski netērēju, tie ir pāris eiro mēnesī :) drēbes iegādājos uz sezonu vairāk. Skaistumkopšanā arī daudzas lietas varu izdarīt pati. Āda man ir laba un uz nekādiem pīlingiem nav nepieciešamības iet.
Un, ja vīrietis vēlas aiziet pie friziera, nopirkt sev labu skuvekli vai smaržas ir viennozīmīgi veiksmīgs pirkums un ieguldījums ārējā tēlā un savā labsajūtā ;)
07.02.2017 08:35 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Skatos, ka te mums cosmo ir pilns ar eksperēm, kuras attālināti māk noteikt atkarības un citas slimības :-D Es gan palikšu pie teorijas, ka puisim garlaicīgi, un vienkārši patīk uzspēlēt datorspēles. Kā arī pie tā, ka melo viņš tikai tādēļ, lai tu nepārvērstos par histēriķi, ja uzzināsi, ka nauda iztērēta viņa paša hobijam. Smieklīgi liekas jautājumi no sērijas "kā tādu var mīlēt?" un blablabla. Cik tipiski :-D
07.02.2017 07:34 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tur ir smaga atkarība - nauda tiek tērēta lielos apjomos un bremzes viņš nejūt (Ja reiz tērē vairāk, nekā varētu atļauties, uz ko norāda tas, ka meitenei ir nācies maksāt vairāk, kā pusi mēneša izdevumu. Runa nav par to, cik viņš ir ieguldījis iepriekš, bet gan par to, ka nauda tika iztērēta atkarībai, nedomājot par to, ka bija jāsedz arī ikdienas izdevumi.) un viņš melo par naudas izlietojumu. Tieši tāda pati uzvedība, kā narkomāniem un azartspēļu atkarīgajiem. Ja jau ir nonācis līdz tam, ka tērē lielas summas un melo par tām, tur ar koferu krāmēšanu iebiedēšanas nolūkos būs par maz. Jā, viņš tā kā saņemsies, lai gan patiesībā viņš atradīs veidu, kā spēlēt - paliks ilgāk darbā un darīs to tur, dosies pie draugiem, aizbildinoties, ka vairāk jāstrādā, celsies naktīs un zagšus lavīsies spēlēt, cerot, ka netiks pieķerts. Katru reizi, kad tiks pieķerts, dievosies, ka tā bija viena reize pēc ilgiem laikiem, ka ikdienā tā vairs nedara, melos tālāk.
Un te nu autorei jāizlemj, vai viņa grib ziedot gadu gadus cīņai ar šo (Vispār viņam būtu nepieciešama speciālista palīdzība arī, bet šitādus jau uz to pielauzt ir teju neiespējami), bez garantijas, ka kaut kas paliks labāk. Būs raudāšanas, skandāli, drāmas, solījumi laboties, nākamie meli.
Faktiski jau ir iespējams tādu pierunāt atiet no kompja, lai apprecētos, vai, lai radītu bērnus, bet visas pārējās rūpes būs vienai + vēl viņa audzināšana un audzināšana un atkal jau bezjēdzīga audzināšana. Es ietu prom.
07.02.2017 04:08 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Un cik daudz mēnesī dažas iztērē kosmētikai, skaistumkopšanai, garderobei?

+
Te sanāk tāda kā dubultmorāle - ja vīrietis tērē lielas summas datorspēlēm, tas nav normāli, ir nosodāmi un šausmīgi. Ja vīrietis pilnībā uztur savu draudzeni, kura nestrādā un par vīrieša naudu pērk dārgas šmotkas, tas ir vairāk kā normāli, jo tā dara īsti vīrieši.
Respektīvi - pēc šajā diskusijā izlasītā, vīrietis, kurš savu naudu tērē uz savu aizraušanos, nav normāls, bet citās diskusijās vīrietis, kurš pilnībā uztur sievieti (pērkot tai drēbes, kosmētiku, higiēnas preces utt.utjp.) ir īsts varonis, īsts vecis, jo tie, kuri to nedara vai nevar atļauties, ir nenobrieduši pamuļķi. Ģeniāli.
07.02.2017 02:31 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
2 varianti- vai nu pieņem, ka viņa dzīvē pirmo vietu ieņem dators, nevis ģimene, vai nu savāc koferus un zūdi miglā no tāda atkarībnieka, ar vāju cerību, ka viņš mainīsies (kas ir maz ticams).

+++
Manai draudzenei bija identiska situācija. Puisis ļoti foršs, jauks, patīkams, attiecības vēlas, BET ... datorspēles vienmēr būs svarīgākas par visu. Kad abi izšķīrās, viņš saprata, ko zaudējis un par zaudētajām attiecībām joprojām sēro, taču turpina spēlēt datorspēles. Manuprāt, šādos gadījumos ir iespējami tikai divi scenāriji:
1) pieņemt un ar to visu sadzīvot (vai spēlēt līdzi!);
2) iet prom.
Man ļoti nepatīk cilvēki, kuri, uzsākot attiecības, mēģina partneri izmainīt pa savai gaumei, gluži kā mēģinot no plastilīna govs izveidot cilvēciņu. Protams, ir lietas, kurās viens otram var pieslīpēties, var kaut ko otram palūgt pamainīt utt., taču mēģināt mainīt otra cilvēka dzīvi un raksturu? Nu nē! Vai nu pieņem tādu, kāds ir vai nu arī meklē to, kurš atbildīs Tavām perfektā vīrieša rakstura iezīmēm! Tik vienkārši.
07.02.2017 02:19 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Anny111 Čalis baigā sēne. Viņam spēles nedod mieru. Bet kas tu pati esi pa dzīvi? Kāpēc tu skraidi visur, kāpēc tu tik baigi "aktīva", tērē visam ko rāda pa TV. Kas tev nedod mieru?
07.02.2017 01:46 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Es īsti nesaprotu kāpēc jūs esat kopā? Jo tev patīk sevi mocīt?
06.02.2017 23:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kad uzzināju kādi ir viņa paradumi, mēs jau dzīvojām kopā, sāku kravāt koferus un viņš lūdza lai to nedaru, ka viņš mainīsies. Jā, varbūt arī liela daļa ir manas vainas. Bet ko es daru nepareizi?

Abi labi :)
Viņš nemainās.. savukārt Tu tālāk par kofera demonstrāciju neesi tikusi (kāpēc gan viņam upurēt atkarīgu, ja tāpat esi līdzās?). Apburtais loks.. :)
06.02.2017 22:57 |
 
Reitings 113
Reģ: 23.12.2016
Pārbaudīta vērtība kas strādā!
06.02.2017 20:41 |
 
Reitings 113
Reģ: 23.12.2016
Kāda manipulācija? Varbūt esmu vēl feiks, ne???? Jāsāk vēl tik tas maurot tev. :-D
Lai meitene pamanipulē ar savu puisi un uzzin patiesību!
06.02.2017 20:40 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
Būšu laikam skarba šajā jautājumā, bet...
viņam ar Tevi ir garlaicīgi vai nav to jūtu.
Ērti iekārtojies. Izmaksas uz pusēm, kas noteikti ir mazāk par agrāk maksāto. Ja spēlīte sanākusi dārgāka, ir kabata, kurā var paņemt avansā vai vispār uz neatdošanu. Ir kalpone mājokļa tīrīšanai, ēst gatavošanai, kā arī mīlas spēlēm pa nakti.
Nav jēgas pārmācīt. Cilvēks nemainās. Ja arī mainās, tad tikai kāda mērķa sasniegšanai. Kad sasniegts, atkal vecā dziesma.
Varianti ir 4:
- Pieņemt un mocīties.
- Aiziet.
- Mēģināt manipulēt, pāraudzināt, kas uz brīdi nostrādās, taču ar regulāru atkārtošanos, mūžīgo cīņu.
- Atrast sev tādu hobiju, kas aizņemtu visu brīvo laiku. Bet vai tad dzīvē būtu vieta viņam? Starpcitu, pretējs variants viņa šodienai.
06.02.2017 19:28 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Ko var mīlēt šādā vīrietī?
06.02.2017 18:32 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Un es te nededzeju skiet nevienu kura ko tadu pienemtu. Runa ir par velmi mainit otru ja vins pats to nevelas. Tas ir neiespejami un ir TIKAI divi varianti, skirties vai pienemt.
06.02.2017 17:32 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ludzu neklausies Cinthia ieteikumus. Ta ir nesmuka manipulacija.
06.02.2017 17:30 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Nu kaut kādās aktivitātēs bez datora, cik sapratu, puisi var ievilkt, tāpēc nešķiet bezcerīgs gadījums.
Ja mēs dzīvojam kopā , tad uzskatu, ka naudu ir kur tērēt lietderīgāk nevis datorspēlēs.

Un cik daudz mēnesī dažas iztērē kosmētikai, skaistumkopšanai, garderobei? Vīriešaprāt, iespējams, arī nesamērīgas summas :D
06.02.2017 15:37 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Mans draugs spēlē datorspēles. Pateica, ka vismaz 1-2 stundas dienā viņam to vajag atslodzei. Tas, manuprāt, ir normas robežās. Sākumā likās, ka man garlaicīgi un neinteresē, ko viņš tur spēlē. Pēc tam sapratu, ka tas var būt man laiks - pavingrot, paskatīties kādu seriālu, tātad - ir laiks, kad daram katrs kaut ko diametrāli atšķirīgu. Ir laiks, kad meklējam filmu, kura abiem interesētu un noskatāmies, mīlējamies, gatavojam kopā, ejam uz kino utt. bet starp mums nav melu, noslēpumu, noklusēšanas. Es zinu ar ko viņš ir, ja iziet atpūsties ar draugiem, man ir piekļuve viņa telefonam jebkurā laikā, neko nav dzēsis un nav baidījies dot telefonu vai pie sava datora laist. :D Šajā gadījumā - melu un nedrošības dēļ būtu pareizi nemocīt sevi un aiziet! Tas ir mans viedoklis. Padomā vienkārši pati - kā Tev vieglāk. Nekad nedomā, ka šis ir vienīgais čalis, lielā mīla. Šādu čaļu pēc Tava apraksta netrūkst... maz tādu, kuri ir atklāti, uzticīgi, vēlas komunicēt, lai uzlabotu attiecības, rūpējas par sievu, bērniem. Tādu jābaidās pazaudēt.
06.02.2017 15:35 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Un pārējos mēnešus viņš maksā lielāko daļu jūsu rēķinu? Ārprāts, ko var drāmu burt :-D Ļaujiet cilvēkam dzīvot un spēlēt savas datorspēles, ja viņam tā patīk. :-D
06.02.2017 15:18 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.08.2016
Mēs dzīvojam kopā, rēķinus maksājam kopā un ieperkamies arī kopā. Par to naudu kuru viņš bija iztērējis datorspelem, viņš pateica ka ir iztērējis mašīnas remontam. Un jāpiebilst, ka līdz ar to, to mēnesī man vajadzēja apmaksātu lielāko daļu MŪSU tēriņu. (pārtika utt.)
06.02.2017 15:09 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
es laikam būšu tā psihopātiskā draudzene, kurai nebūtu vienalga, kur viņš tērē SAVU naudu :D Ja mēs dzīvojam kopā , tad uzskatu, ka naudu ir kur tērēt lietderīgāk nevis datorspēlēs. Pieļauju iespēju, ja es ar puisi tiktos, nedzīvotu kopā utt, tad man būtu pilnīgi vienalga, kurš viņš bāž savu naudu. Kā arī piekrītu par to, ka nebūtu ar atkarībnieku kopā. Neslēpšu, ka pašai arī patīk spēlēt datorspēles, bet daru to reti, un naudu tur papildus netērēju. Kā arī man svarīgāk to ir pavadīt a sev tuvajiem nekā blenzt ekrānā. Nespēju iedomāties kādam ir jābūt cilvēkam, kurš tā vietā, lai attīstītos, mācītos, pilveidotu sevi, ieguldītu sevi karjerā vai domātu par ģimeni - sēdētu un spēlētu spēlītes.
Ar savu tagadējo draugu pirms sagāju kopā, zināju, ka viņš smēķē. Tā arī ir atkarība. Sākumā es pateicu, ka neko viņam neliedzu, bet ar smēķēju kopā nebūšu. Viņš pats izvēlējās, ka atmetīs un nu vairākus menešus jau nesmēķē. Kaut gan tajā brīdī zināju, ka no savas pozīcijas neatkāpšos :) jo jārēķinās, ka cilvēks var izvēlēties arī to otro variantu.
06.02.2017 14:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits