Nesaprotu...

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Iepazinos pirms pusotra gada ar puisi. Sākumā pateicu viņam, ka varam būt tikai draugi, jo nesaskatīju viņu kā savu potenciālo puisi. Bija dikti sabijies un frīkains. Tajā laikā nebiju arī pārāk izvēlīga, jo neticēju mīlestībai vairs tajā momentā un dzīvoju ar citu skatu - izrauties kaut kur cerēju, vienkārši iepazinos ar cilvēkiem, mazums patrāpās tāds, kurš materiāli varētu atbalstīt un palīdzēt attīstīties man, ieguldot attiecīgos virzienos. Sākumā čalis piekrita tam, ka katru mēnesi pārskaita man nelielu naudas summu, es turpinu tikties ar viņu, bet ja nu nekas nesanāk, tad esmu atklāta - netiekos ar vairākiem un šķiramies. Viņš ļoti centās, nekad neviens mani nav tik ļoti vēlējies izprast, sākumā sekss bija nekas īpašs, bet pieslīpējāmies viens otram un nu jau kādu laiku tas ir, manuprāt, superīgs! Emocijas ir (jā, arī no manas puses, jo iemīlēju viņu laika gaitā, sāku pat vizuāli redzēt viņu citādi), esmu sajūsmā par viņu kā par vīrieti, kurš uztraucas, spējīgs atteikt čaļiem iedzeršanu, lai būtu ar mani, it kā viņš labi izturas pret mani un cenšās mums pelnīt, lai varam katrs savas vēlmes realizēt un pat esam runājuši, ka labprāt bērnus gribētu kopā. Tikai - mēs visu šo pusotru gadu dzīvojam atsevišķi, jo man darbs ir citā pilsētā un arī skola. Tikko beidzu skolu, tuvākajā laikā plānojam dzīvot kopā... BET! Ir lietas, ko es nesaprotu un ir momenti kad iet līdz vājprātam! Viņš ir darbā. Es uzrakstu, rakstu, rakstu. Gaidu atbildi. Gaidu...gaidu... vakars - neatraksta, zvanu - neatbild! Sāku piņņāt. Atkal zvanu - paceļ, viss labi, ir mājās. Neatbildējis, jo darbā strādājis. Viņš man nekad nezvana! Gribētos, lai kādreiz piezvana, parunāties gribētos. Esam mēs diezgan atšķirīgi, bet esam runājuši, ka būtu gatavi abi pieslīpēties, lai tikai būtu viens otram. Šķiet, ka mīlam viens otru! Tad atkal... paiet diena un atkal... šodien. Pateica, ka ies pie drauga un viņa sievas ciemos. ... Atkal neatbild. Sazvanīju - draugi pat pabļāva man sveicienu-ok, ir pie drauga. Teica, ka drīz iešot mājās. Tas bija uz 8. Tagad pusdivpadsmit. Neatbild, neceļ. Atkal raudu. Esmu nogurusi. Vai nu man jāiet pie psihiatra vai jāšķirās? It kā negribas šķirties, bet ir grūti!
03.02.2017 23:21 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Es nebūtu kopā ar šādu vīrieti. Kopš vidusskolas neesmu bijusi tādā situācijā.
Man attiecībās paši pirmie raksta un pirmie zvana, uzmanības netrūkst un esmu apmierināta.
Ja tā nebūtu - kādu reizi, divas paskaidrotu, bet trešās iespējas nebūtu :) neesmu radusi skraidīt pakaļ :)
05.02.2017 18:09 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
bet es vispārīgi par principu izrādīt uzmanību.
darbā ja ir diez vai sāktu raudāt, ka neatzvana :D
05.02.2017 18:11 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
A pēc kā tu spried, ka viņš arī tevi mīl? Varbūt tāpēc arī neceļ, jo tu esi viņa "pērkamā" rezerve, kad garlaicīgi ?! (tas par to maksāšanu).. Vispār stulbi, gulēt ar cilvēku, kas nepatīk īpaši, lai tikai būtu nauda.. Tik zemu es nenolaistos nekad.. Nesaprotu, kā var rasties no puiša puses kāda mīlestība, ja šādi sākas attiecības..
Bet, neņemot vērā šo faktoru, - atslābsti un ļauj tam čalim elpot, ja gribi saglabāt jūsu attiecības. Ja katru reizi, kad viņš kkur aiziet tu rakstīsies un, neatbildēšanas gadījumā, sāksi zvanīties, ātri uzkritīsi uz nerva.. Ja gribi, lai viņš tev pa reizei piezvana (ne tad, kad ir pie čomiem) , tad pasaki to viņam.
05.02.2017 20:08 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Varbūt puisis domā: "Slinkums atbildēt. Ai, vēlāk kompensēšu viņai to naudā, un būs miers."
05.02.2017 20:25 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Ak kungs... ja es būtu čalis un man būtu tāda draudzene, tad viņa jau sen būtu mana bijusī. Nekad mūžā nepieļautu, ka mani tā kontrolē un uzmana, vēl pie tam, ja to darītu sieviete, kura pēc rakstības stila un izteikšanās veida, prātā vēl nav pieaugusi pietiekami, lai vispār ar kādu veidotu attiecības. Par to gulēšanu par naudu es vispār neizteikšos...
Palasot citas autores diskusijas, varu teikt tikai vienu - labāk pie kāda speciālista aizej, ne katru drauga soli uzmani!
05.02.2017 23:41 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
AHA, viñš nav Tavs draugs,bet klients,jo maksā,viñš ir dabūjis Tevi un zin Tavu cenu.
Vīrietis kurš guł par naudu ar meiteni uztver to kā darījumu.
Bet šādas attiecības ir iespējams attīstīt par nopietnākām,ja vien abi to vēlas.
05.02.2017 23:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!