Nesaprotu...

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Iepazinos pirms pusotra gada ar puisi. Sākumā pateicu viņam, ka varam būt tikai draugi, jo nesaskatīju viņu kā savu potenciālo puisi. Bija dikti sabijies un frīkains. Tajā laikā nebiju arī pārāk izvēlīga, jo neticēju mīlestībai vairs tajā momentā un dzīvoju ar citu skatu - izrauties kaut kur cerēju, vienkārši iepazinos ar cilvēkiem, mazums patrāpās tāds, kurš materiāli varētu atbalstīt un palīdzēt attīstīties man, ieguldot attiecīgos virzienos. Sākumā čalis piekrita tam, ka katru mēnesi pārskaita man nelielu naudas summu, es turpinu tikties ar viņu, bet ja nu nekas nesanāk, tad esmu atklāta - netiekos ar vairākiem un šķiramies. Viņš ļoti centās, nekad neviens mani nav tik ļoti vēlējies izprast, sākumā sekss bija nekas īpašs, bet pieslīpējāmies viens otram un nu jau kādu laiku tas ir, manuprāt, superīgs! Emocijas ir (jā, arī no manas puses, jo iemīlēju viņu laika gaitā, sāku pat vizuāli redzēt viņu citādi), esmu sajūsmā par viņu kā par vīrieti, kurš uztraucas, spējīgs atteikt čaļiem iedzeršanu, lai būtu ar mani, it kā viņš labi izturas pret mani un cenšās mums pelnīt, lai varam katrs savas vēlmes realizēt un pat esam runājuši, ka labprāt bērnus gribētu kopā. Tikai - mēs visu šo pusotru gadu dzīvojam atsevišķi, jo man darbs ir citā pilsētā un arī skola. Tikko beidzu skolu, tuvākajā laikā plānojam dzīvot kopā... BET! Ir lietas, ko es nesaprotu un ir momenti kad iet līdz vājprātam! Viņš ir darbā. Es uzrakstu, rakstu, rakstu. Gaidu atbildi. Gaidu...gaidu... vakars - neatraksta, zvanu - neatbild! Sāku piņņāt. Atkal zvanu - paceļ, viss labi, ir mājās. Neatbildējis, jo darbā strādājis. Viņš man nekad nezvana! Gribētos, lai kādreiz piezvana, parunāties gribētos. Esam mēs diezgan atšķirīgi, bet esam runājuši, ka būtu gatavi abi pieslīpēties, lai tikai būtu viens otram. Šķiet, ka mīlam viens otru! Tad atkal... paiet diena un atkal... šodien. Pateica, ka ies pie drauga un viņa sievas ciemos. ... Atkal neatbild. Sazvanīju - draugi pat pabļāva man sveicienu-ok, ir pie drauga. Teica, ka drīz iešot mājās. Tas bija uz 8. Tagad pusdivpadsmit. Neatbild, neceļ. Atkal raudu. Esmu nogurusi. Vai nu man jāiet pie psihiatra vai jāšķirās? It kā negribas šķirties, bet ir grūti!
03.02.2017 23:21 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Es palasīju citas Tavas diskusijas un to iespaidā man ir tikai 2 ieteikumi : atslābsti un neesi tik sīkumaina, visu pārspīlēti dramatizējot. Ja tā turpināsi, vīrietis to ilgi neizturēs.
04.02.2017 13:01 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Ai, nu fufelis komentos.... tieshaam visaam pilniigi ok shkjiet, ja viirietis, ar kuru plaano saakt kopdziivi ntaas stundas neatbild uz kkaadu whatsapp vai sms? jaa, varbuut ir sapulce vai kaada tikshanaas, kur telefonu nevirina, bet kaut kaa manu pazinju lokaa (daljeeji diemzheel) visiem telefoni ir pie rokas/kabataa/uz galda. Taapat darbaa, vai pashas tieshaam turat kaut kur prom un nekad nekad neskataties? Ir darbi, kur tel nedriikst buut non stop rokaas, bet autore neatziimee, ka vinjsh ir rimi kasieris, kas navar chatot vai online straadnieks.
Par naudu, ok, es nevareetu taa ar cilveeku, kas nepatiik, bet kaut kaa nesteigshos dizhi nosodiit par sponsora atrashanu. Vinja jau ne ar visiem par naudu gulj, abas puses teoreetiski ir apmierinaatas plus redz, ka tomeer esot tas viss attieciibaas paaraudzis un plaanojas kopdziive. Vai tas ir "pareizais" piegaajiens attieciibu izveidei - ne man spriest, bet, ja ir meerkji, kuri sasniegti, katrs dara kaa patiik. Ja te buutu tikai fiziskas attieciibas, tad arii teiktu, ka nav viirietim 10x dienaa jaakontakteejas, bet, ja veido kaadas attieciibas, tad man shaads kontakts nebuutu pienjemams.
Ko tad vinjsh atbild par to telefona ignoreeshanu?
04.02.2017 13:23 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Lexxie
Jaa, es uzskatu, ka darba laika nav jacato un jasazvanas ja vien nav sakans kas svarigs. Ja man zvanitu lai tapat "parunatos" es pateiktu ta lai otrreiz bez vajadzibas nezvanis nekad. Tas,ka pasai nav ko darit, nenozime, ka tas dod iemeslu otram traucet.
Ta ari nesapratu, autore strada vai ne. Katra zina man zel vecha kurs uz sitadu nenobriedusu un nepastavigu pielipushu skukji uzkeries.
Vinai redz milestiba..
04.02.2017 13:52 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Un ja, es uzskatu, ka persona kurai rokas, kajas ir un galva kautcik rukaa ir jastrada. Ja stude, jastude ta lai ir stipendija vai nepilna laika darbs, lai nav sponsori jamekle. Ka nav kauna vispar. Nezinu ka vecaki shitasu audzinaja.
04.02.2017 13:53 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
lexxie Nav jau bieži tā ignorēšana, bet, šķiet, kad jo vairāk interesējos par viņu, tad viņam uznāk tiek klusuma brīži, tipa - par daudz es rakstu. Pēc tam, kad varu dabūt atbildi no viņa pielien ar mīļvārdiņiem, saka, lai neuztraucos, ka bijis darbā (nē, nav Rimi kasieris, strādā ar datoru un, lai gan darba apjoms liels, pats ir teicis, ka pasērfo pa vidam arī netā un ne jau visas 8 stundas bez pārtraukuma drukā.
Beibe.Marta Ir cilvēki, kuri savā starpā ir ļoti dažādi un nesaprast Tev mani, varbūt. Mani vairāk kaitina tās, kuras izliekas par svētajām, bet teju ar puspasauli ir gulējušas. :D Es esmu pieļāvusi kļūdas pagātnē, bet tās atzīstu un līdz saviem 20 gadiem esmu pārgulējusi ar 3 vīriešiem. Tās, kuras izliekās par svētajām vnk kaunās uzskaitīt, vai nemaz neatcerās. Ar ko tad tās labākas? :D Neuzskatu sevi par palaistuvi. No kļūdām esmu mācījusies. Esmu aplauzusies ar savu vēlmi izmantot, bet arī tādas lietas... parasti dara aiz izmisuma, sirdssāpēm. Es arī strādāju (ar to gan nevarētu sev nodrošināt pagaidām dzīvošanu vienai) un esmu 1 augstāko dabūjusi, ja kas.
04.02.2017 14:39 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Ja jau viņš tev maksāja, lai tu ar viņu tiktos un gulētu, tad varbūt tev jāsāk maksāt, lai viņš atbildētu uz taviem zvaniem?
04.02.2017 14:45 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Beibe.Marta, nu ja, strādā, lai varētu kontā kaut ko ieskaitīt :D
04.02.2017 14:47 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
O, tagad jau gulēšana par naudu ar nemīlamu vīrieti nav nekas nosodāms. Zināsim turpmāk :D
Nu, jā, ja viņš Tev maksā, tad viss arī notiek pēc viņa noteikumiem.
04.02.2017 14:53 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Pareizās un baltās atradušās. Neatkārtošos - tas bija sākumā! Crazy domāšana, vilšanās sekas. Punkts.
04.02.2017 15:05 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
es nekur nesaku, ka esmu pareiza un balta, bet par naudu es arī neguļu. :D
04.02.2017 15:11 |
 
Reitings 98
Reģ: 13.12.2014
Varbūt viņš jau citai maksā un tu viņu vairs neinteresē. Manai bērnības draudzenei rados bija viens onkulis, kurš arī maksāja par mīlestību, bet divreiz pie vienas un tās pašas nekad negāja. Ko tik viņš mums nestāstīja par saviem piedzīvojumiem, kad piedzērās, bet visu laiku teica, ka viena prostitūta ir vienai reizei tikai. Tu jau nevari zināt, kas tavam draugam galvā notiek.
04.02.2017 15:11 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es domāju, ka Tev ar puisi vajadzētu nopietni parunāt un pateikt, ka Tev nav pieņemama tā necelšanas maniere.. Var jau saprast, ja darbā nav laiciņš parunāt vai cītīgi drukāt SMS. Tomēr, ja līdz pusnaktij cilvēks nav vīžojis atbildēt.. un tas ir regulāri.. manuprāt, nav OK!
.
Par to maksāšanu.. ir, protams, savdabīgi, bet nu puisis jau pats bija ar mieru uz šādu variantu :)
04.02.2017 15:50 |
 
Reitings 313
Reģ: 26.03.2015
bet nu puisis jau pats bija ar mieru uz šādu variantu

Tas, ka puisis bija ar mieru, nemaina faktu, ka autore uzvedās kā pērkama sieviete (t)
-
vienkārši iepazinos ar cilvēkiem, mazums patrāpās tāds, kurš materiāli varētu atbalstīt un palīdzēt attīstīties man, ieguldot attiecīgos virzienos

Vispār liekas galīgi sačakarēts skatījums uz attiecībām. Man tā liekas necieņa pret sevi, it kā sieviete pati būtu tik stulba, ka bez vīrieša nespētu attīstīties.
04.02.2017 16:10 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Vienkārši pieņem, ka viņš ir tāds cilvēks, kas nezvanās baigi un neatkaitās. Nekas tāds baigi trakais, manuprāt, tajā nav. Tā taču ir bijis vienmēr (jau no sākuma)? Šajā ziņā piekrītu tiem, kas saka, ka jāstrādā pie sevis ;)
Tu esi bijusi pie viņa mājās?
04.02.2017 17:20 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Lex regulāri tiekamies apt. 4x mēnesī un tad uz dienām 2-3 kopā, tad atkal braucu atpakaļ uz savu pilsētu. Esam izgājuši cauri pārvākšanās procesiem, 2x. Pirmo reizi nepiedalījos, otro palīdzēju.
...man jau liekas, ka par tālu gan ir aizgājis. :D Solīja, ka šodien būšot. Vienos pa dienu pamodās, pateica, ka taisoties un baigi sametušies vakar esot, atvainojās. Tagad pirms sešiem uzraksta - sorry, aizmigu, tagad taisos! :D:D Pipec.
04.02.2017 18:07 |
 
Reitings 334
Reģ: 02.07.2016
Ak,dievs. Atslābsti. Padari kaut ko citu,kamēr puisis taisās,nevis sēdi un gaidi pie durvīm,bez maz vai.
Rodas iespaids,ka tev nav dzīves.
Puisis maksājot par attiecībām,parādīja,ka viņam tevi izmisīgi vajag,bet tagad tu redzi,ka tik ļoti kā tev viņu,- viņam tevi nevajag. Nodarbini sevi,lai vīrietis nav jāgana.
P.s- neticās,ka šīs būd ilglaicīgas attiecības,bet ja nu būs...varu saderēt,ka kādreiz tev tā "tevis pirkšana" noteikti atspēlēsies.
04.02.2017 18:34 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ka var verties vala mute lai sievietes, kuram ir vairak partneru ka varbut pienemts, saukt par palasituvem ja pati taja pasa laika burtiski parguleja par naudu.
Labi, ja saki tas pagajis tad pagajis, bet neaudze sev aparninus noliekot citas sievietes. Tu pati esi no tad kategorijad par kuram rupji uzsakies.
Liec virietim mieru, vins strada. Ko tu gribi ar vinu runat? Ja gribi pateikt, ka ilgojies..blin, iszinu aizsuti.
04.02.2017 19:39 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Palasot tavas citas veidotās visnotaļ īpatnējās diskusijas, pārstāju brīnieties.
04.02.2017 21:07 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
brīnieties brīnīties
04.02.2017 21:08 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
...man jau liekas, ka par tālu gan ir aizgājis. Solīja, ka šodien būšot. Vienos pa dienu pamodās, pateica, ka taisoties un baigi sametušies vakar esot, atvainojās. Tagad pirms sešiem uzraksta - sorry, aizmigu, tagad taisos! Pipec.

Astlābsti, tā visiem gadās :-D tev reāli vajag pie daktera aiziet. Liec tam vecim mieru! Pasaki godīgi, vai tu tik ļoti uztraucies, jo baidies pazaudēt sponsoru vai baidies pazaudēt tieši viņu?
04.02.2017 21:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!