Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā lai atgūst pašpārliecinātību?

 
Reitings 106
Reģ: 27.10.2016
Heijaa! Ja gadu atpakaļ flirtēju ar vīriešiem, biju BEIDZOT iemīlējusi sevi un savu izskatu( biju diezgan krasi mainījusi savu frizūru ) tad gads ir pagājis, esmu stabilās attiecībās, bet esmu nonākusi pie tā , ka mana pašpārliecinātība ir 0.. savu skaisto matu krāsu nomainīju, stils arī nomainījies un liekas viss zudis.. un atkal jai ieraugu sevī kārtējos kompleksus.. meitenes, kas jums palīdz tajos gadījumos? Tiešām frizūras, matu krāsas maiņa? :D :'-(
23.01.2017 23:30 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Ne jau vienīgais veids, kā audzēt pašapziņu, ir pilnveidot vizuālo izskatu.
Ir taču arī tava unikālā personība.
Mana pašapziņa ir ļoti augusi pēdējos gados dēļ šiem faktoriem:
1. Panākumi darbā. Komunikācija ar cilvēkiem darbā, kontaktu veidošana. Apkārtējo cilvēku prieks par maniem sasniegumiem, daudzi uztver mani nopietnāk. Tāda neliela varenības sajūta un pārliecinātība par sevi un saviem spēkiem.
2. Savu zināšanu un prasmju pilnveidošana un attīstība. Jo vairāk es zinu kādā konkrētā jomā kaut ko, jo interesantāka es esmu citiem, attiecīgi labāk veidojas komunikācija. Tas viss vairo pašapziņu.
3. Būt daudzpusīgai savās interesēs, hobijos un prasmēs. Ja visi slēpo vai snovo, tu arī vari, ja visi iet slidot, arī piedalos, ja kādā pasākumā dzied un dejo, vari gan uzdziedāt, gan uzdejot. Ja vasarā jāuzspelē voļļuks, basketbols vai futbols, nav problēmu piedalīties. Ja jāpiedalās kādās spēlēs, nesēdi malā. Praktiski es varu darīt jebko. Nekad nesēdēšu malā. Esmu ievērojusi, ka ļoti daudzas meitenes bieži vien pasākumos sēž malā, to viņas nevar, šito negrib.
Tas, ja tu spēj visu to, ja vari iekļauties visos pasākumos un kompānijās, tas ļoti audzē pašapziņu.
Pašlaik es cīnos ar pretēju problēmu. Pašpārliecinātība man kāpj jau no ausīm ārā un vīrs uzskata, ka reizēm tas jau robežojas ar iedomību :D Tāpēc es nedaudz cenšos to visu mazināt. Bet pati es jūtos šādi daudz labāk, kā pirms gadiem 5, kad nebiju tik pašpārliecināta par sevi.
Tāpat es varu pastāvēt par sevi jebkurā situācijā un tas dzīvē man ļoti palīdz. Es gandrīz vienmēr panākšu to ko man vajag un visas problēmas atrisināšu sev par labu. Un to es varu tāpēc, ka esmu pārliecināta par sevi. Jo zinu, ka es varu visu. Tā vienkārši ir vieglāk dzīvot :)
25.01.2017 08:33 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Piekritu! Varbūt tieši tur iepazīsies ar jauniem, foršiem cilvēkiem!
25.01.2017 00:55 |
 
Reitings 125
Reģ: 12.01.2017
Kur problēma vienai aiziet uz jogu? Vai tad parasti tieši vienatnē iet nav lielākas jēgas? Laiks sev utt.? (t)
24.01.2017 23:39 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
Nelasīju komentārus, bet raksts izklausās pēc manas dzīves:-D
24.01.2017 16:51 |
 
Reitings 32
Reģ: 29.01.2009
Man ļoti palīdzēja sportošana.
24.01.2017 16:11 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Tu nevari savu labsajūtu ielikt citu rokās un atkarīgu no citiem apstākļiem, tikai tu pati vari tu mainīt nevis tas, vai draudzene piekritīs iet uz jogu. Ko zini, tajā pašā jogā, aizejot viena, atradīsi sev draudzeni ar kuru varēsi iet uz jogu.
24.01.2017 15:46 |
 
Reitings 106
Reģ: 27.10.2016
@motivation Jā.. ja paskatās no tādas puses, tad pilnībā piekritīšu, tā tas ir.. jāsāk pucēties un aiziet! :D laikam jau drūmi liek justies drūmais laiks ārā, kad zudusi ticība sevī un viss liekas galīgi nekāds apkārt
24.01.2017 15:26 |
 
Reitings 106
Reģ: 27.10.2016
@cormeum Tur jau tā lieta, nu neflirtēšu ar citu vīrieti, pirmkārt stulbi no manas puses, otrkārt, sirdsapziņa pēc tam dikti slikti jutīsies.. bet jā, laikam jau tiešām ir jāsāk darīt lietas, kuras man liktu justies labi, bet vienmēr jau vaig tam kādu sabiedroto, tā pati joga, dejošana, esmu centusies uz to pavilkt vairākas draudzenes, bet nekā.
24.01.2017 15:23 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man flirts ar pretējā dzimuma pārstāvi nešķiet īsti pieņemams esot attiecībās.. Ir tik daudz veidi, kas palīdz celt pašapziņu un uzlabo garastāvokli, nenomelnojot sevi un nesāpinot 2. pusīti :)
24.01.2017 15:20 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
man ļoti pietrūkst uzmaniiba un komplimenti, bet tā kā attiecības jau ir gadu, tad tas īsti vairs nenotiek..

Es tur visādi cenšos tā un šitā, bet savam vīrietim patīku parasta- bez makeup, parastās drēbēs, vienalga kādi mati bet man tā pietrūkst pucēšanās un čati, tagad vispār gari čati vai kas tāds man ir pilnīgi sveša lieta, man tas ja godīgi diezgan pietrūkst

šīs attiecībās nenes man laimi, bet velk uz leju

Nepaslinkoju un izkopēju dažus citātus :-D
Izklausās, ka tu gaidi, ka vīrietis vai attiecibas tevi glābs no tevis pašas izveidota tukšuma un nepamierinātību ar sevi, ka vīrietis cels tavu pašapziņu, darīs tevi laimīgu utml. Bet NEVIENS tevi nav spējīgs padarīt laimīgu, ja tu pati iekšēji tā nejūties. Tas ir tavs uzdevums būt laimīgai, dabūt sevī šo sajūtu un pucēties nevis tāpēc, lai vīrietim patiktu, bet tāpēc, ka tev pašai patīk savs atspulgs, tāpēc, ka tev patīk to darīt! Ja gribi pucēties - dari to! Un ej sapucējusies pa ielu un smaidi garāmgājējiem! Tici man, sajūta būs super! Bet ej un baudi to, kas apkārt notiek, neskrien, iegrimusi savās domās. Dabūsi gan uzmanību, gan komplimentus, gan iekšējo starojumu, no kura tavs vīrietis apžilbs! Saņemies :-P
24.01.2017 14:47 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Bet kas liedz viegli paflirteet arii esot attieciibaas? Apmainiities ar smaidu ar sveshiem cilveekiem (ne tikai viirieshiem)? Tas nav izaicinoshs flirts, bet vienalga pacelj garastavokli :-)
24.01.2017 14:39 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Ziniet, reizēm ar to SAVA vīrieša uzmanību, flirtu, lutināšanu nav gana, tas neskaitās, jo tā jau ir pierasta lieta.
24.01.2017 14:36 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Bet vai tādas sajūtas vispār būtu, ja vīrietis, ar ko sieviete ir attiecībās, liktu viņai justies skaistai un novērtētai? Cik nu varu spriest no savas pieredzes, nebūtu gan

Iespējams, ka vīrietis jau to dara, bet autorei pietrūkst flirts ar svešu?
.
Katrā ziņā, ja vīrietis tevi nelutina tā kā vēlies, tad atliek runāt ar viņu. Ir sievietes, kurām laimes sajūta ir atkarīga no tā, ko vīrietis dara. Viņi nav gaišreģi, varbūt viņš domā, ka viss ir kārtībā, jo tu neko nesaki?
Attiecības veido divi cilvēki, bet ja pietrūkst laiks, kad biji viena, tad jau nav daudz variantu.
24.01.2017 14:05 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
Man pašai palīdzēja šis
"1. Panjem lapu un uzraksti lietas, kas Tevi iepriecinaaja pirms saaki satikties ar draugu
2. Saac riikoties."
Pati sapratu, ka veltu par maz laika sev. Mīļotais cilvēks arī pateica: "Nepazaudē visu sociālo dzīvi manis dēļ!"
24.01.2017 13:58 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Esmu pamanījusi, ka tagad ir modē šo ieteikt, citādi tu nevari justies skaista, ja tevi negrib vēl kāds.

Bet vai tādas sajūtas vispār būtu, ja vīrietis, ar ko sieviete ir attiecībās, liktu viņai justies skaistai un novērtētai? Cik nu varu spriest no savas pieredzes, nebūtu gan :)
24.01.2017 13:58 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu jau tam, ko dāmas minēja, proti, jāsāk ar sevis sakārtošanu iekšēji. Protams, garderobes atsvaidzināšana, manikīrs, frizieris vienmēr ir laba ideja un palīdz justies labāk, bet tā ir tikai kūkas glazūra. Man tādos brīžos, kad liekas, ka mazliet iestājusies rutīna, tāds apnikums vai kas tamlīdzīgs, palīdzēt varu tikai es pati - saņemos, sapurinos, saprotu, ka tikai pati to esmu izraisījusi un tikai pati varu no tā izkāpt. :-) Tad mēģinu izdarīt ko jēgpilnu, iedvesmojos, mēģinu sevi izsist no rutīnas - eju ārā, kaut kur aizbraucu izvēdināt galvu, tad sāku pastiprināti pievērsties kādam no hobijiem, nopērku jaunas grāmatas, ko lasīt, pārkārtoju dzīvokli, dodos kādā izbraukumā, meditēju, mēģinu savas domas kaut kā sakopot un noformulēt rakstveidā vai vizuāli, kā nu kuro reizi vieglāk u.c. Un tad arī tā ārējā uzprišināšanās.
.
Ja ar draugu viens otru mīlat, tad tam vajadzētu palīdzēt. Jo tomēr esat divi indivīdi - ja kādam kaut kas personīgi buksē, tad buksēs arī attiecības. Un, ja tiešām kaut kas tomēr pietrūkst no viņa puses, tad tā arī pasaki. Atklāti. Ja šķiet, ka par tevi ir piemirsis, neizrāda uzmanību utt. Tas, ka pagājis gads, noteikti nenozīmē, ka tam tā vajadzētu būt. :-)
Vienmēr centies būt labākā sevis versija, bet, ja tiešām saproti, ka pret tevi neizturas pienācīgi, tad nesamierinies ar to, saki, kā jūties un nebaidies no tā.
24.01.2017 13:56 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Lai būtu un justos skaista, nav nepieciešami sveši vīrieši un flirts, jā, tas uzmundrina un pozitīvi uzladē, bet gan brīvā, gan aizņemtā statusā šī sajūta/stāvoklis ir Tavas motivētas darbības rezultāts.

Esmu pamanījusi, ka tagad ir modē šo ieteikt, citādi tu nevari justies skaista, ja tevi negrib vēl kāds. :D
24.01.2017 13:50 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Man drīzāk izskatās, ka Tu savu nevarēšanu attaisno ar vīrieša negatīvo reakciju. Meitenes jau Tev saka, lai skrien, tiecies ar draudzenēm, krāsojies, nokrāso matus, bet pretī tiek likts - vīrietim nepatīk kosmētika, patīk dabiskums u.c. Bet viņš taču Tevi tādu satika un iemīlēja. Kas ir mainījies? Es arī esmu attiecībās un ik pa laikam mēdzu palaisties, jo darbs, studijas, liela slodze, bet tā realitāte ir, ka tikai mēs pašas sevi varam uzfrišināt.
Lai būtu un justos skaista, nav nepieciešami sveši vīrieši un flirts, jā, tas uzmundrina un pozitīvi uzladē, bet gan brīvā, gan aizņemtā statusā šī sajūta/stāvoklis ir Tavas motivētas darbības rezultāts. ;-)
24.01.2017 13:45 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
leduslauska, mati būs tāds fasādes uzlabošanai, bet jāsāk no iekšienes. Vairāk padomā par sevi, dari kaut ko sev, nevis attiecību labā. Labi, ka attopies pēc gada, ka esi pametusi novārtā draudzenes, jo tā viņas ātri var pazust, to saku pēc pieredzes, jo man ir bijušas draudzenes, kas pagaist, kad parādās vīrietis.
Ieteiktu sākt ar sevis uzfrišināšanu ar sportu, abģērbu un draudzeņu vakaru. Saņemt savu egosima devu, ka tu esi personība un tev ir savas personīgās darīšanas. Man vispār liekas, ja abi ir tikai viens ar otru un netiekas ar draugiem, tad arī otras puses interesantums sāk kristies.
24.01.2017 13:30 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
leduslauska, vai nav tā, ka pati esi par daudz iegrimusi vīrieša dzīvē un problēmās? Aizmirstot pašai savu dzīvi? Ja jau viņš ir aizņemts, tad tas ir labs iemesls biežāk kaut kur iziet ar draudzenēm, pasportot, nu, jebko. Padomā, kā tev patika aizpildīt brīvo laiku pirms attiecībām - droši vien jau nav iemesla nedarīt to tagad, vai ne?
Neizdabā puisim, ja tev patīk krāsoties, tad dari to! Tev nav jāpazaudē sava personība, tikko kā esi attiecībās.
24.01.2017 13:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits