Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nu tā Valentīndiena ..

 
Reitings 133
Reģ: 14.11.2015
Čau!
Ir tāda lieta, ka esmu attiecībās divus mēnešus, drīz būs trīs un par cik tuvojas Valentīndiena, tad aizdomājos par dāvanu. Ko lai dāvina, ja esam kopā tik neilgu laiku? Zinu tikai to, ka viņš nav lielākais fans šai dienai. :-D
Neesmu bijusi attiecībās kādus trīs gadus, tāpēc nezinu kas tagad ir modē ( ja runājam par dāvanām ) un par cik esam kopā tikai mazu laiku, tad vispār esmu izsista kā no sliedēm, labprāt neko nedāvinātu, bet tā nevar :-D
23.01.2017 14:50 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Man ari patik atzimet svetkus tos pasus Helovinus utt.;) Jautri! Par to pasu kaa iepriecinaat virieti ir tiesaam jaaskataas pec vina hobijiem. Pagatavo vina miilaako edienu, noperc pudeli ,uztaisi masaazu izdomaaa kaut ko:)
25.01.2017 06:17 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
es priecājos par visiem svētkiem un bieži vien mēdzu atzīmēt arī citu valstu svētkus, kas man šķiet forši

Man arī šādi sanāk. Dzīvoju vienā valstī, kuras svētkus atzīmēju. Tad vēl atzīmēju arī Latvijas un Anglijas svētkus, jo Latvija ir dzimtene, bet Anglijā savulaik diezgan daudz laika pavadīts +daudz draugu iegūts. Tā nu bez maz vai sanāk viss gads vienā svinēšanā. :D Bet nu forši! Vismaz vairāk jautrības! :)
25.01.2017 03:46 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
jūs jau esat sarunājuši, ka iesi pie viņa ciemos pēc 3 nedēļām? :D
anyways, var jau arī neko nedāvināt, nav jau dzimšanas diena, šaubos, ka apvainosies. aiznes vīnu. win-win :D
.
man šķiet, ka saskanīgiem un foršiem pāriem nebūtu jābūt problēmām ar vēl vienu dienu, ko kopīgi nosvinēt. jo nav jau tāda uzspiesta šablona svinēt. nav jau jādekorē māja, jāģērbjās rozā un jādāvina dāvanas, bet kāpēc neatzīmēt dienu, kas veltīta mīlošiem pāriem, kāpēc neuztaisīt foršu date night? jā, to var arī jebkurā citā dienā, bet mammu jau arī mīlat katru dienu, neatkarīgi no tā, ka māmiņdienā dāvināt viņai ziedus, bet citās dienās nē.
es priecājos par visiem svētkiem un bieži vien mēdzu atzīmēt arī citu valstu svētkus, kas man šķiet forši :D vairāk prieka
24.01.2017 22:24 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tas tasv dizaineris ja? Tam gan katru menesi iznak davanas...ziemisi, vardinsvetki, un vel nav februaris pat sacies jau nakamo tu stuko. Neiznak lieli terini?
24.01.2017 22:07 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
es neiespringtu uz dávanu pirkshanu (ípashi, ja vírietim tie svétki nepatík )- var tachu vienkárshi panjemt ko uzkozhamu un pudeli vína/ sataisít kopígi vakarinjas un pudeli vína vai alus... nav jau jáiespringst uz apdávináshanos?! ípashi ja gadi vairs nav 16-17, kad ir baigá vélme péc liela míksta balta láca ar ko sabildéties uz feisbuká atrádít :D
es tádus ''svétkus'' labák pavadu gatavojot svinígákas vakarinjas vai aizejam uz restoránu, uzcepu kúku, vírs uzdávina ziedus (tos dávina arí parastás dienás), nekádu kruto dávanu negaidu un negribu. apdávináties var vismaz 2 reizes gadá - Zsvétki un dzimshanas dienas, un man ar shím 2 reizém ir vairák ká pietiekami un savu dzimshanas dienu jau gadus 10 nesvinu.
bet tas ir mans viedoklis, ja gribas míksto láci vai sarkanu audi, tad nu uz priekshu :D
24.01.2017 21:55 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Zīle, ka tik astotais marts arī nav dabūjis birku par komerciāliem svētkiem. :D
24.01.2017 13:22 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Ja par dāvanām, tad Es uzskatu ka dāvanu dāvina tikai dzimšanasdienās.
Vēl kāzu jubilejā un tas tad ari viss :-D
Protams bērniem ir savādāk, tie jebkuros svētkos un notikumos grib saņemt dāvanas.
Pārējie svētki ir vairāk kopābūšanai - brīvdiena :-D
Jā un tulpes 8.martā :-D
24.01.2017 12:31 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
banāli un garlaicīgi svētki

Atkarīgs no tā, kā katrs to svin (vai nesvin). Don't hate the game, hate the player. :D
24.01.2017 12:21 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.11.2015
Paldies visām par foršiem ieteikumiem :-)
Domāju, ka kūka šoreiz būs reizē!
Es zinu, ka šādas tipa diskusijas ir daudz, bet tā kā mana situācija ir drusciņ citādāka, proti, ar puisi neesam pazīstami pietiekoši ilgi, tāpēc arī nolēmu pajautāt Jūsu viedokli. Atvainojos, ja kādam stipri asiņo acis no šīs diskusijas.
24.01.2017 12:21 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Katru gadu nenāk šeit viena un tā pati meitene jautāt viedokli, protams, no autores noderētu vairāk informācijas, bet viņa jautā vispār vai dāvināt, kā MĒS esam darījušas. Kā jau viņa minēja, ilgu laiku nav bijusi attiecībās, varbūt kaut kas mainījies?
Tāpat pagājušajā gadā ļoti populāras bija LV šalles, tad šogad kaut kas mainīsies.
.
Autore, es parasti ciemos ejot, paņemu kaut ko jebkurā gadījumā, ja nevēlies dāvanu dāvināt, ieteiktu kādus augļus.
24.01.2017 12:14 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
dr567309, Tavs rakstības stils ir prasts un iesmiešana tam atbilstošā līmenī, par piesiešanos manam nikam pat neizteikšos :) Un tas, ka 7 diskusijas lapās ~15 komentāri ir Tavējie, jau liecina, ka kaut kas ar tiem svētkiem tomēr ir iesāpējies, citādi nebūtu tik aktīva viedokļa paušana un strīdēšanās pretī citiem.
Lai Tev jauka diena :)
24.01.2017 12:01 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
delusion, tev šajā sakarā ir ļoti atbilstošs niks :-D Kā var tik ļoti kaut ko sagrozīt savā paurītī, lai vispār tāda doma uzražotos, ka kādam var sāpēt VALENTĪNDIENA? :-D Tu to nopietni vai pa jokam? :-D Es vispār neesmu "svētku" fanāts, jo dziļi sirdī esmu pārliecināta, ka 9 no 10 svētkiem ir komerciālisma kalngals. Bet piedod atvaino, es nedrukāju "jau otro dienu" par to, ka valentīdiena ir tizla (kas, manuprāt, tā vienkārši ir... banāli un garlaicīgi svētki - bet nu tas ir mans viedoklis, kuru es drīkstu izteikt bez mūžīgā nosodījuma, ne? :-D), bet gan iesmeju par kotletēm un par to, ka katru gadu nabaga cilvēkiem ir jāmokās ar dāvanu jautājumu, uz kuru tieši tāpat katru gadu seko vienas un tās pašas atbildes. Kapito vai nekapito? :-|:-D
24.01.2017 11:52 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Skaidrs ir viens,ka ne visi prot jokot! Jo arī to ir jāprot.
Īpaši nesvinam. Baigi neaizrauj tās sirdis visur un tā,bet man netraucē.
Vīrs ziedus atnesīs. Es viņam šokolādes sapirkšu (jau kuro gadu tá daru:-D Sapērku kādus 30 šokolādes batoniņus, jo viņam garšo). Gan jau nekur neiesim,jo nepatīk tie drausmīgie pūļi. Atpūsties brauksim pēc Valentīndienas.
24.01.2017 11:49 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
DieKleineHexe
Malj un malj vienu un to pashu katru gadu.

Tas tak ir neizbēgami un būs arī uz lieldienām, jāņiem un ZS. :D Katrs šim visam iziet cauri vismaz vienreiz un katram kaut kādā posmā tas jautājums tā sasāpas, ka vajag paprasīt un tā ir pilnīgi par visām tēmām. Tieši tāpēc var un vajag pieiet tam ar humoru. :D
Es piem. reāli iesmēju vakar par visu šo, tāpēc no manis tēmas autorei liels paldies. :D
24.01.2017 11:44 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Ja nebūtu sāpe par šiem svētkiem, tad nedrukātu jau otro dienu pa nez cik komentāriem, cik tie ir tizli :)
Neviens neliek svinēt un kratīt no kabatām naudu, ja tā nevēlies, bet regulāri aizrādīt citiem par to, ka viņi svin, ir bērnišķīgi.
Pēc tāda negatīvu komentāru daudzuma sāk izskatīties, ka nevis svētki ir bullshit, bet vīnogas skābas.
24.01.2017 11:39 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
kampanella, wow nu tāds uzbrauciens :-D jā man tāda sāpe par šiem "svētkiem" :-D piedod, protams, ka tevi kaut kas tik ļoti aizķēris no manis teiktā, bet es palikšu pie sava - visi šie "svētki" ir nevis svētki, bet komerciāls pasākums, lai izkratītu no ļautiņiem naudu. Ja tev liekas citādāk - lieliski, bet nevajag apvainoties kā vecai īgnai omei par to, ka ir cilvēki, kuriem tas valentīndienas bullshits nepaķer ;-) par prastumu runājot... man vismaz ir humora izjūta. Ir lietas, kuras citiem dotas, bet citiem ne. Vismaz tu esi "classy" :-D:-D:-D
24.01.2017 11:22 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Peec Valentindienas neaizmirstiet uzcept diskusiju - "ko sanjeemaat Valentiindienaa".
Malj un malj vienu un to pashu katru gadu. Vismaz buutu uzrakstiijusi, kas tam viirietim patiik, cik vecs, kaadi hobiji, ko dzer, ko eed utt/u.tml., ja jau tieshaam ieteikumus vajag un ja jau tieshaam pati tik nevariiga esi. Te, luudzu, "izsmeljosha" informaacija, ka shis ir viirieshu dzimtes paarstaavis un, davai, ieteikumus. Tad tik saakas. Viina pudeles esot jaanes utt, a ja nu shis ne acu galaa neieredz viinu un dzer tikai konjaku vai viskiju? Kuucinja? A ja nu shis saldumus neeed? Vismaz tik daudz pati buutu noskaidrojusi, vai shis veelas tupeet maajaas vai arii veelas iziet Valentiindienas vakaraa. Te tikai bezjeedziiga uudens lieshana.
Tik stulbaas diskusijaas neko vairaak par kotleteem un minetu tieshaam nevar ieteikt. Ja nav religjiozs vegjetaarietis, tad sho kombinaaciju noveertees vairaak nekaa pashceptas kuucinjas ar sirsninjaam.
24.01.2017 11:09 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Dāvanas nedāvinam, bet atzīmējam tā ipašāk. Piederam pie pie tiem pāriem, kuriem svētku nekad nav par daudz.
Man cilvēki, kuri sāk teikt par to, ka citās dienās nemīl, tad noteikti arī spriež pēc sevis. Kā laimīgs cilvēks var saistīt ar tādām negācījām kādu dienu avi lietu? Tas ir retorisks jautājums, bet te vairākas izteicās, ka nenoliedz to dienu, vīri nesīs puķes, pasēdēs romantiskāk vai būs ierastais vakars, nevis atbildēs, ka vot tieši šajā dienā viņš viņai puķes nedrīkst nest, citādi pārējās nemīl. :D
24.01.2017 10:39 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Sirsniņkūkas necepu un lācīšus nedāvinu, bet valentīndienu atzīmējam. Iesim uz kino vai kkur pasēdēt. Dāvināšu biļetes uz teātri vai dagamba koncertu. Visādas veču lietas kā alus, skrūvgriezis vai vēl sazin kas dāvinātas netiek, nu ne jau uz svētkiem. :-D
24.01.2017 10:23 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Labāk būt vecai, vai es drīzāk teiktu nobriedušai un atbilstošai savam vecumam, nevis tik prastai un savam vecumam neatbilstošai, kā tu.
Man arī kaut kā vienmēr uzjautrina tie komentāri par to mīlēšanu tikai vienā dienā un savas nepatikas izcelšanu katrā komentārā, laikam cilvēkam liela sāpe vai kāda trauma šo svētku sakarā, ka ir gatavs rakstīt n-tos negatīvos komentārus.
Par tēmu runājot, mums standarts ir kāds pasākums, koncerts, restorāns, romantisks vakars.
24.01.2017 07:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!