Ilgstošas attiecības

 
Reitings 8
Reģ: 02.01.2017
Ar puisi esmu kopā ~10 gadus. Ir tik ļoti pierasts pie visa - kopā ir ērti. Tomēr šobrīd attiecības ir sevi izsmēlušas.
Kā jūs izbeidzāt ilgstošas attiecības? Kā izlēmāt par labu šādam lēmumam? Kā to uztvēra otra puse?
20.01.2017 16:49 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Manas pirmas nopietnas attiecibas -4 gadi kopa ar tadu kam patika iedzert gandriz katru dienu, otras attiecibas 1 gads ar babniku, sobrid esmu tresajas attiecibas, kuras mes veidojam gimeni. Vai viss ir ideali? Ne, jo ta nemedz but, kapec ar vinu kopa? Jo vins nav ne dzerajs, ne babniks un neviens pret mani vel tik labi nav izturejies ka vins. Protams, liekas, kas gan tie par kriterejiem?? Bet tie ir tie, kas visvairak trauce un ar ko tu netiksi gala, jo viss parejais ir mainams un labojams. Tavas attiecibas bus tik labas cik laba busi tu pati.
Un tici man-Cik loti es gribetu, lai savu treso puisi butu satiksi, ka savu pirmo un vienigo un nekam tadam nebutu izgajusi cauri.
Tapec izverte, kadi ir tavi galvenie kriteriji. Lai nav ta, kad satiksi nakamo ar ko veidosi un iestasies tada pati situacija, ka ar tagadejo.
24.01.2017 00:53 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Atvainojos, ka bez garumzimem, neesmu pie sava pc.
24.01.2017 00:54 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kā jūs izbeidzāt ilgstošas attiecības? Kā izlēmāt par labu šādam lēmumam? Kā to uztvēra otra puse?

Man bija 4 gadus attiecības.. izlēmu par labu beigt tās, jo sapratu, ka nejūtos attiecībās laimīga.. Lēmums nebija spontāns, brieda ilgi. Sākumā meklēju dažādus attaisnojumus iz sērijas ''grūtais posms'', ''pie attiecībām jāstrādā'' utt. Bet ar laiku sapratu, ka mana dzīves kvalitāte tik grimst uz leju.. 2. puse uztvēra sāpīgi.. bet nu..pats vainīgs :D
.
Es ieteiktu vadīties pēc sajūtām.. Ja ilgstoši nav labi - slikta prognoze. Turklāt der padomāt par to, ka daudz komplicētāk ir attiecības pārtraukt, kad ir radīti pēcnācēji..
24.01.2017 01:12 |
 
Reitings 4
Reģ: 09.12.2016
Carlly
Esam kopā jau 20 gadus, 18 no kuriem ir nodzīvoti kopā. Rutīna ir tāda normāla padarīšana. Laukā no tās var tikt, ja grib abi. Ja viņš negrib, tad dabū klausīties no manis visu, ko par to domāju. Saņemas. Ja es esmu ieslīgusi sevis žēlošanā, pretī dabūju tās pašas zāles! Palīdz.
Ko darīt? Iet uz randiņiem. Man draudzenes iesmej, kad saku, ka dodos ar vīru uz randiņu, bet reizēm filma ir jānoskatās kinoteātrī tīri procesa pēc. Satikties abiem pēc darba pilsētā un kopā pastaigāties/ aiziet vakariņās, nevis satikties mājās, kur katram ir sava komforta zona, kurā paslēpties.
Atrast mērķi. Ideālā variantā kopīgu. Kopīgais mums ir puikas, bet kad arī skolas un pulciņu lietas ieiet apnikušā rutīnā, atrodu sev jaunu izaicinājumu - regulāri mājās kaut ko pārkārtoju un lietas, kas ietilpst vīriešu darbu kategorijā, kaut varētu izdarīt pati, lūdzu izdarīt viņam, tādējādi izvelkot viņu no ērtās zonas. Forši, ja katram ir savs hobijs. Ja vēl tāds, kas ārpus mājas izveicams, vispār ideāli! Arī tas palīdz uz it kā iesīkstējušām attiecībām paskatīties pozitīvā gaismā.
Un ja viņš nesaprot tavu vēlmi parunāties, tad der arī iekliegt sejā - runā ar mani! :-D
Smieklīgākais ir tas, ka pavisam nesen runājām, ka labi, ka esam kopā tik ilgu laiku, jo iet uz randiņiem tagad un sastapties ar tiem dažādajiem tarakāniem un putniem bēniņos būtu neizsakāmi mokoši un biedējoši... A tagad visi mošķi jau pieradināti un šoku neizraisa:-D
Es noteikti neesmu par to, ka jāšķiras. Par to varētu sākt domāt, ja pēc vairāku mēnešu mēģinājumiem sapurināties, nav nekādu rezultātu...
24.01.2017 14:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits