Ilgstošas attiecības

 
Reitings 8
Reģ: 02.01.2017
Ar puisi esmu kopā ~10 gadus. Ir tik ļoti pierasts pie visa - kopā ir ērti. Tomēr šobrīd attiecības ir sevi izsmēlušas.
Kā jūs izbeidzāt ilgstošas attiecības? Kā izlēmāt par labu šādam lēmumam? Kā to uztvēra otra puse?
20.01.2017 16:49 |
 
Reitings 8
Reģ: 02.01.2017
Paldies par jūsu dažādajiem viedokļiem!Tie ļauj paskatīties uz šo situāciju no citādāka skatu punkta.
Jāsaka, ka lēmums noteikti netiktu pieņemts sasteigti vai emociju iespaidā, jo par šo domāju jau aptuveni 3 mēnešus. Iespējams, ka labākais variants ir nedaudz "nopauzēt" attiecības.
Everythingisfine
Viņš Tevi krāpj? Vai viņš ir dzērājs? Vai viņš slikti izturās pret Tevi?

Atbilde uz visiem jautājumiem ir nē, arī par sevi varu tā atbildēt. Bet vai tiešām šie ir tie kritēriji, pēc kuriem izvērtēt savu partneri? Jā, protams, tas ir svarīgi, bet, manuprāt, ir vēl tik daudz dažādas citas nianses, kuras jāņem vērā. Tas būtu tā pat kā pateikt, ka, ja mēs abi gribam māju, 2 bērnus un suni - mums noteikti jāpaliek kopā.. :)
Caloo
Jā, par stresa situācijām tev taisnība. Šo gadu laikā tādas bijušas ne mazums. Vienmēr nonāku pie secinājuma, ka varu paļauties tikai uz sevi.
23.01.2017 09:48 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Carlly
Vienmēr nonāku pie secinājuma, ka varu paļauties tikai uz sevi.

Ja nonākot karā, tā vietā, lai vīrs karotu un sieva pienestu munīciju, viņi nav pat ne mainītās lomās, bet visu ir jādara vienam, tad tas īsti normāli. Izņēmums var būt, ja viens no partneriem saskata savu sūtību kāda glābšanā, uzturēšanā utt. Tad abi ir laimīgi. :)
Tu neesi viņam jautājusi ko viņš domā par jūsu attiecībām, kāpēc jūs vispār esiet kopā?
23.01.2017 10:10 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
tad tas īsti normāli

Bija domāts -> tad tas nav īsti normāli.
23.01.2017 10:11 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Beibe.Marta tu nožēlo, ka ar savu draugu izšķīries?
23.01.2017 10:21 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Selina
Man pat nav konkretas atbildea uz so jautajumus. Mes bijam kopa 12 gadus. Un to lemumu pienemu nepardomajot un kartigi neizanalizejot savas sajutas. Biju tik loti apjukusi savas sajutas, ka atlavos ietekmeties no citu teiktaa. Un mums lielu problemu nebija, tikai rutinas ietekme sadaritas mulkibas. Ta es to tiesam varetu nosaukt. Ari vina sansoli gads atpakal. Mes bijam parak spitigi, abi lepni un problemas nekad netika izrunatas. Pirmos menesus skita, ka esmu pienemusi pareizo lemumu. Bet sobrid, es zinu, ka otrreiz es nebutu uzreiz skrejusi prom. Es butu meginajusi kliedet rutinu, pamainit ikdienu un pavadit vairak laika divata.
23.01.2017 11:00 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
Beibe.Marta
Man prieks, ka retrospekcijā vari paskatīties uz šo vēsu prātu un saprast. Man, vismaz, ļoti palīdz padomi/pieredze no kādas, kura spējusi 12 gadus uzturēt attiecības.
23.01.2017 11:06 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Ar puisi esmu kopā ~10 gadus. Ir tik ļoti pierasts pie visa - kopā ir ērti. Tomēr šobrīd attiecības ir sevi izsmēlušas.

Attiecības piepilda nevis izsmeļ.
23.01.2017 11:19 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Autori var ļoti labi saprast..Pati arī esmu attiecības 9 gadus. Pēdējo gadu par šķiršanos domāju gandrīz vai nepārtraukti, pie katra strīda, lielāka vai mazāka, domāju-viss, krāmēju koferus, tas cilvēks nav priekš manis, man viss ir apnicis, nekas attiecībās vairs nerada prieku un nav arī vēlmes neko uzlabot...Šeit jau iepriekš viena komentēja, ka palīdzējis tas, ka abi nav vēlējušies šķirties vienlaicīgi..liekas, ka tas arī lielākā vai mazākā mērā izglābis manas attiecības. Reizēm pat pietiek pavisam nedaudz pamainīt ikdienu, aizbraukt kādā ceļojumā, piedomāt pie tā, kā pavadām savu brīvo laiku, cik daudz spējam ieklausīties viens otrā, protams, arī kārtīga izrunāšanās nepieciešama. Tad viss var izdoties, ja vien jūsu starpā ir mīlestība. Diez vai, ja attiecības būtu tik sliktas, jūs kopā nodzīvotu 10 gadus. Izskatās, ka jums vienkārši ir pārāk liela rutīna, attiecībās nav nekādas izaugsmes, tajās nekas nenotiek. Tas arī bija par iemeslu manai lielajai neapmierinātībai, jo likās, ka esam tur pat, kur bijām 5 gadus atpakaļ.
Izšķirties vienmēr var paspēt, bet nekur nav teikts, ka nākamajās attiecībās pēc 10 gadiem atkal neuznāks šāds pat periods. Nemaz nerunājot par to, ka būtu muļķīgi izbeigt attiecības, kurās jau vesels puds sāls kopā izēsts, neizrunājoties kārtīgi ar otru. Izrunājieties!!!
Pēc šī briesmīgā un ilgā pārdomu perioda esmu sapratusi, ka labāk izvēlos prognozējamību, stabilitāti un cieņu vienam pret otru attiecībās, nekā īslaicīgus taureņus vēderā, kas nāktu līdz ar jaunām. Veiksmi! :-)
23.01.2017 11:52 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Itsme
30-gadnieku krīze? :D
23.01.2017 11:54 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Caloo, apmēram:-D
Tā jau laikam notiek, kad cilvēki tik ļoti ierakušies darbos un sevis attīstībā, ka aizmirst viens par otru un attiecību attīstīšanu. Manā draugu lokā nav neviens pāris, kas pa visiem šiem 10 gadiem nekad nebūtu piedzīvojis krīzi, kad attiecības ir uz izjukšanas robežas, bet redz..neviens vēl nav kaut kā izšķīries.
23.01.2017 11:59 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Un, lai cik smieklīgi tas arī nebūtu, pirmais, ko darījām, lai tiktu no tā perioda ārā- sākām runāt! Nopietni!:-D Vienu laiku mēs mājās vispār nesarunājāmies (un ne jau tāpēc, ka bijām satrīdējušies, bet vienkārši tāpat)-atnācām no darba, paēdām vakariņas un katrs ierakāmies pie sava datora. 1-3 teikumi bija augstākais, ko pārrunājām. Sarunas bija apmēram tādas: "Kā Tev gāja?".."Normāli"..."Kā Tev?"
23.01.2017 12:06 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Itsme
No sērijas: parunājos šovakar ar vīru - hmm, izrādās ar baigi interesanto čali dzīvoju kopā. :D:D:D
23.01.2017 12:16 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Piekrītu katram Itsme vārdam.
Esmu attiecībās gan tikai 7 gadus, bet pēdējais gads ir bijis vistrauksmainākais. Vēl jāatzimē tas, ka draugs jau gandrīz divus gadus strādā ārzemēs, līdz ar to īsti izrunāšanās arī nesanāk (viņš sāk strādāt tad, kad es eju mājās, manās brīvdienās pārsvarā strādā utt.). Esam vairākas reizes aizskāruši tēmu par šķiršanos, bet vienmēr palikuši pie tā, ka tādas lietas izrunāsim tikai aci pret aci, nevis caur skype vai tamlīdzīgi. Un satiekoties nekad neesam vairs ieminējušies par šķiršanos, tad vienkārši izbaudam laiku kopā un par šķiršanos vairs pat nedomājam. Tāpēc es arī varu teikt, ka tas savā ziņā glābj mūsu attiecības esot vienam prom no otra, plus vēl piekritīšu par to gribēšanu šķirties katram savā laikā. :-)
23.01.2017 15:41 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
BET... var jau būt, ka problēmas attiecībās ir ārējo apstākļu dēļ, bet tikpat labi tādēļ, ka vienkārši nav :) Gadu gadiem paļauties, ka tas kaut kur izzudīs... hmm. Nu bet atkal jau - visam pamatā ir tikai viens vienīgs jautājums - vai ir mīlestība? Un ar jā un nē tiek arī atbildēts vai ir vērts šķirties vai nē :-)
23.01.2017 15:55 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Pirms nolemt par skirsanos, ir jaaiedomaajas cik ljoti tev tas otrs cilveeks patiik. Piemeeram, ja tev otrs patiik virs 50%, tad ir veerts situaaciju mainiit un attieciibas ir glaabjamas.
Buutiibaa to var izmainiit padarot savu ikdienu interesantaaku - forshaak pavadot laiku kopaa, doties izbraukumos, apmekleejot koncertus, kopiigi gatavot vakarinas un eest pie skaisti saklaata galda, kaa arii vairaak noveerteejot otru personu (noteikti, ka ir kaut kas ar ko saakt, piemeeram, vins iznes miskasti, regulaari nopeerk produktus vai ko citu - saac noveerteet mazaas lietas, jo taas noved pie lielaakaam), kaa arii censties pashai savu dziivi padariit aizraujoshaaku.
23.01.2017 17:08 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
ja tev otrs patiik virs 50%, tad ir veerts situaaciju mainiit un attieciibas ir glaabjamas.
Kur var nopirkt patikšanas mērāmo aparātu,lai zinātu uz cik % otrs patīk?
23.01.2017 17:12 |
 
Reitings 156
Reģ: 16.01.2017
Kur var nopirkt patikšanas mērāmo aparātu,lai zinātu uz cik % otrs patīk?

maximā pārdodas :D
23.01.2017 17:30 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Meenesniica, labs jautajums :-D
Netver tik burtiski ;-) doma ir vai tas otrs cilveeks vairaak patiik(vinja attieksme pret dziivi, rakstura iipashiibas, ieradumi) kaa nepatiik.
23.01.2017 17:38 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Buutiibaa to var izmainiit padarot savu ikdienu interesantaaku - forshaak pavadot laiku kopaa, doties izbraukumos, apmekleejot koncertus, kopiigi gatavot vakarinas un eest pie skaisti saklaata galda, kaa arii vairaak noveerteejot otru personu

Tā arī ir. Bet nu tas nenozīmē to, ka jāmeklē uzreiz 101 veids, kā par katru cenu tagad savu ikdienu padarīt interesantāku, jo tas būtībā nav nemaz tik vienkārši, seviški, ja ir darbi, skolas utt., kas prasa savu un nogurums arī dara savu. Manuprāt, pietiek atrast tikai pāris lietas, ko labprāt padarītu kopā vairāk, vai kas interesē abiem, kur varētu iegūt tās pozitīvās emocijas, kas kliedētu negatīvās. Tas var būt pilnīgi jebkas! Mēs, piemēram, ar draugu esam baigie gardēži un varam izdomāt sestdienas vakarā, ka brauksim no Rīgas uz Liepāju paēst vakariñas jaunatvērtā vietā, nākamajā nedēłas nogalē braucam kur citur. Pa cełam ir arī laiks parunāties :-D Citu reizi izdomājam sapirkties kko gardu un mājās ar vīnu skatīties vairākas filmas pēc kārtas. Un tā tālāk...it kā nekas īpašs, bet tomēr šie mazie ikdienas sīkumi satuvina. Nav jau jābūt kā salipušiem, galu galā ,manuprāt, ir pavisam normāli, ka tās trakās sajūtas norimst, bet tas nenozīmē, ka kłūst sliktāk. Kłūst savādāk un vismaz manā gadījumā, arī dziłāk;-)
23.01.2017 18:22 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Es ticu, ka vīrietis ir sievietes spogulis, un ticu, ka sievietes rokās ir diezgan lielā mērā gudros, nedaudz izaicinošos veidos vīrieti iedvesmot.
23.01.2017 22:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits