Cik pretendentus ņem uz darba pārrunām lieli uzņēmumi?

 
Reitings 31
Reģ: 04.01.2017
Saprotu, saprotu, ka nav konkrēti skaitļi un atkarīgs arī no amata uz kuru pretendē. Bet tomēr.. Jautājums vairāk personāla speciālistēm pēc savas pieredzes kā ir Jūsu darba vietā, vai vienkārši kāda zin pēc nostāstiem, noapaļojot, cik cilvēkus paņem uz darba pārrunām pēc CV atlases? 5, 10, 20 ? ..
19.01.2017 12:14 |
 
Reitings 788
Reģ: 11.02.2012
TalisQualis gadījumā, manuprāt, gan nevajadzētu uztraukties, jo nedomāju, ka kādam kaut kur izlec vecais un pieticīgais CV, un, ja arī izlec, tad tas viss noteikti izskatās īpaši labi, ja esi progresēujsi. :)
19.01.2017 22:25 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
TalisQualis
Savā ziņā piekrītu - šaurā nozarē ir savādāk, jo tomēr piefiksē diezgan labi cilvēkus, kas atkārtoti pretendē (esmu kā reiz redzējusi nievājošu attieksmi pret cilvēkiem, kas kandidē atkārtoti), tomēr vienalga daru, lai arī esmu redzējusi to nelāgo attieksmi.
Kāpēc? Jo pēdējā laikā manā dzīvē nereāli labi pierādās princips "fake it, till you make it" - nav vislabākais, bet sasodīts strādā. Ar citātu bildītēm mētāties ir lame, bet manā dzīvē tas strādā.
19.01.2017 22:33 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
es ar fake it till you make it cenšos piebremzēt un mācīties cik vien varu, lai nav jāfeiko. baigi nepatīk klausīties hr sarunas par to, ka pieņemtais cilvēks izrādījies tomēr nepiemērots kandidāts, negribētu, lai tāda saruna jebkad noritētu par mani.
19.01.2017 22:47 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
TalisQualis
Ļoti saprotama nostāja, tomēr neder cilvēkam, kas ir mazliet kompleksaināks, nekā vajadzētu būt, un mazliet spējīgāks, nekā uzskata pats. Tā arī mētāsies pa mazāk kvalificētajiem darbiem, gaidot brīdi, kad būs supergatavs 100% darba pienākumiem, baidoties no tā, ko pateiks citi, ja darbinieks kaut ko vēl tikai apgūs procesā.
Bet es tiešām saprotu, ka ar tavu darba pieredzi daudzās pasaules valstīs, droši vien dažādos uzņēmumos utt.ir mazliet savādāks skatījums uz lietām. Lai arī runājam par vienu un to pašu lietu, tomēr atšķiras interpretācija atšķirīgos līmeņos. Ceru, ka saproti manu domu :-)
19.01.2017 23:13 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
jā, tā noteikti ir. šobrīd koncentrējos uz savu attīstību vienā jomā, mētājoties pa pasauli, svarigāka bija pieredze kopumā, nekā kvalifikācijas celšana, tāpēc tagad es te tā lēni un apdomīgi :D
19.01.2017 23:22 |
 
Reitings 31
Reģ: 04.01.2017
Palasot Jūsu komentārus nedaudz sabēdājos. :) Izrādās, ka tik daudzi cilvēki nemaz netiek intervēti, kā likās. Biju divās intervijās pēc kārtas un netieku. Pēdējā likās, ka viss tik labi noritēja un ka amats jau ir rokās, bet beigās nekā. Galvenais tāds amats kuru varētu laikam visi darīt + pieredze jau iepriekšējā darbā bija. :)
20.01.2017 11:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!