Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis + viņa darbs + sievietes

 
Reitings 257
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Kā jūs tiekat galā ar sava vīrieša darba specifiku, vai kā jūs rīkotos?
Esmu jau diezgan nogurusi no visa tā un īsti nezinu kā tikt ar to visu galā. Kopā ar vīrieti esmu jau 10 gadus, mans vīrietis pēdējo 2-3 gadu laika strauji ir mainījis savu karjeru un šobrīd ir sporta treneris, kas nozīmē ka ikdienā viņs strāda un tiekas ar lielu daudzumu sieviešu. Līdz ar to kur daudz sievietes un viens izskatīgs un trenēts vīrietis, tur arī atradīsies kāda kas labprāt viņu gribētu savaldzināt.
Vienmēr biju domajusi ka mans vīrietis ir uzticīgs un ar mani tā nekad nenotiks. Bet kādu dienu ieskatījos viņa telefona un sapratu, ka viņam ir dēka ar sporta kluba administratori. Gāja traki, bet es piedevu. Nepagāja ne pusgads, kad es atkal ieskatījos telefonā un tur sekoja jau nākamā sieviete- šoreiz jau daudz vecāka ar lielāku dzīves pieredzīti, kura varētu būt man bīstamāka. Šoreiz es to atklāju laicīgi un tālāk par saraksti un nelielu flirtu viņi nebija tikuši.
Viņš dievojās ka nekas nopietns tas nav, itkā esot viņai atzinies ka esot attiecībās. Čekojot viņa telefonu, atklāju ka viņa viņam tik un tā kko uzraksta, uzplijās, uz viņa treniņiem arī iet.
Nezinu esmu laikam stulba, ka visu laiku piedodu, bet laikam pārak stipri mīlu un nevienu citu sev blakus negribu redzēt.
Varbūt kādai ir līdzīga situācija, vai kādai ir labs padoms.
Paldies!
17.01.2017 10:19 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Skumja situācija. Skumjākais šajā visā ir nevis tieši vīrieša attieksme, bet Tevis pašas attiecībā uz sevi. Kāpēc Tu nemīli pati sevi, bet esi nolikusi viņu pirmajā vietā, kurš ir izpelnījies Tavu mīlestību ?
Sēdi un marinējies šajās attiecībās! Laikam neesi guvusi mācību.
Būs bērns no šī vīrieša, garantēju tev vienu no diviem variantiem:
1) Paliksi ar bērnu uz rokām bez šī vīrieša;
2) Visu laiku piedosi vīrietim, viņš tev karinās makaronus uz ausīm, kamēr pats dzīvoties riņķi apkārt ar citām sievietēm, bet vienmēr atgriezīsies pie tevis mājās- apčubinātā mājoklī, ar siltām vakariņām, sabužinatiem spilveniem, nelaimīgām acīm, kuras uz viņu lūkosies ar suņa lojalitāti. Tu grimsi kompleksos līdz kādam brīdim, kad viss šķitīs par daudz. Un tad atkal 2 varianti- vai nu tu aiziesi, vai arī pavisam nogrimsi.
18.01.2017 16:09 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
booboo taču tad, kad sieviete neļauj kāpt uz galvas, tad viņa ir pilnīgi crazy vīriešu uztverē un atļaujas par daudz vai kā to mūsdienās dēvē - zāģē vīrieti.
Tad nu ej saproti kā uzvesties ar to vīrieti.

Es ceru, ka šis nav nopietni. Tad labāk, lai vīrieša izstrādājums kāpj uz galvas nekā būt pilnīgi crazy? Piaugusi sieviete pratīs bez zāģēšanas iegūt elementāru cieņu, bet tur arī jābūt vīrietim, kas to grib un prot sniegt.
.
tieši tāpēc, ka sievietes tik daudz atļauj sev kāpt uz galvas , tāpēc vīrieši arī aizvien vairāk un vairāk to atļaujās.

Tieši tā. Un tad notiek ķēde, kad sieviete uzskata, ka ar zāģēšanu tikai var kaut ko panākt va arī glupi piekrist visam, ko viņai saka. (t)
18.01.2017 15:31 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Pieļauju domu,ka tavs draugs jau pirms tiem 2-3gadiem ir spēris sānsoļus,vienkārši Tu to nemanīji vai viņš prasmīgi to slēpa. Nu padomā.kā sāka strādāt par treneri tā uzreiz sāka tevi krāpt? Diezvai.No tāda tikai pa gabalu.
17.01.2017 18:44 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Ir vīrieši, kuri neliek savām sievietēm šaubīties

Gribētos, lai arī autore to atcerētos un sāktu sevi beidzot cienīt.
17.01.2017 18:38 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
tad, kad sieviete neļauj kāpt uz galvas, tad viņa ir pilnīgi crazy vīriešu uztverē un atļaujas par daudz vai kā to mūsdienās dēvē - zāģē vīrieti.

Ir vīrieši, kuri neliek savām sievietēm šaubīties, tad arī zāģēšanai nav nekāda pamata (ja vien sieviete nav histēriķe vai arī kādu citu psiholoģisku kaiti).
17.01.2017 18:37 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Kàdu vèl bèrnu jums? Gribi bùt vientułà mamma?
17.01.2017 18:32 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
TokyoDream - es nerunāju par zāģēšanu, bet par krāpšanu. tikmēr kamēr sievietes piedos, tikmēr vīrieši to darīs un uzskatīs par normālu padarīšanu ik pa laikam. es vēl saprastu vienu reizi, varbūt tiešām nožēlo utt., bet ja ir citas reizes, nu tad tas jau vecim ir kā ikdienas rituāls. kāds vēl gribēju pārbaudīt viņas rīcību, kad pateikšu, kad esmu brīvs? nu wtf?
17.01.2017 17:39 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
tieši tāpēc, ka sievietes tik daudz atļauj sev kāpt uz galvas , tāpēc vīrieši arī aizvien vairāk un vairāk to atļaujās. kļūst jau par normu

booboo taču tad, kad sieviete neļauj kāpt uz galvas, tad viņa ir pilnīgi crazy vīriešu uztverē un atļaujas par daudz vai kā to mūsdienās dēvē - zāģē vīrieti.
Tad nu ej saproti kā uzvesties ar to vīrieti.
17.01.2017 17:09 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.11.2016
mans vīrietis pēdējo 2-3 gadu laika strauji ir mainījis savu karjeru un šobrīd ir sporta treneris, kas nozīmē ka ikdienā viņs strāda un tiekas ar lielu daudzumu sieviešu. Līdz ar to kur daudz sievietes un viens izskatīgs un trenēts vīrietis, tur arī atradīsies kāda kas labprāt viņu gribētu savaldzināt.

Tam jau īsti nav nekādas nozīmes, cik tur daudz to sieviešu ir, ja pats nevēlētos, neviena tur viņu savaldzināt nespētu tāpat, bet palasot diskusiju- nesaprotu kāpēc vēl esi ar viņu kopā, šādi veči nav domāti nopietnām attiecībām...nu, ko lai saka....ļoti jauki, ka bērnu jums vēl nav.;-)
17.01.2017 17:04 |
 
Reitings 88
Reģ: 20.08.2016
Manuprāt, ja vīrietis ir laidis pa kreisi vienreiz, tad viņš to darīs vēl reiz, un vēl reiz, līdz nākamajai reizei ir tikai laika jautājums. Tā ir elementārā cieņa, pret savu partneri, kuras acīm redzami šim sporta trenerim nav. Ja viņam bauda, mirkļa kaisle ir nozīmīgāka par savas sievietes emocijām, sajūtām brīdī, kad viņa uzzinās, un viņš noteikti apzinās, ka tu agri vai vēli uzzināsi un tev sāpēs. Tad viņš to darīs atkal. Tev ir jāizvēlas samierināties, un uztvert saistības ar viņu kā brīvās attiecības. Vai atvadīties no viņa. :)
17.01.2017 16:17 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
tieši tāpēc, ka sievietes tik daudz atļauj sev kāpt uz galvas , tāpēc vīrieši arī aizvien vairāk un vairāk to atļaujās. kļūst jau par normu. zinu, ka ir grūti tagad pateic, viss šķiramies. droši vien uzsāktu nopietnu sarunu un uzstādītu tādu prasību, ja vēl reiz kaut kas tāds būs tad viss. un tad arī viss (šķirties un iet prom neatskatoties).
17.01.2017 15:14 |
 
10 gadi
Reitings 4024
Reģ: 02.01.2011
vaina nav darbavietā vai sievietēs, kas tur nāk, bet gan vīrieša attieksmē. tā ir viņa izvēle šādi izpausties. nav svarīgas viņam jūsu attiecības.
un pilnīgi noteikti nav īstais moments ģimenes pieaugumam, iedzīsi sevi sprukās, varēsi viena vākt bērnu, kamēr šis savā sporta klubā lakstosies ap citām.
17.01.2017 15:13 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Nu kā var sevi tik ļoti nemīlēt?
17.01.2017 14:59 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Nezinu esmu laikam stulba, ka visu laiku piedodu

Jā.
17.01.2017 14:58 |
 
10 gadi
Reitings 822
Reģ: 17.03.2013
Viņš tevi neciena. Īst vīrietis ar savu sievieti tā nerīkotos.
Bet nu tiešām āpāc, nekad ko tādu nepaciestu. Viņš noteikti turpinās.
Žēl tevis un saprotu, ka grūti ir paskatīties no malas, bet vai tiešām šādas attiecības ir tas, ko tu vēlies? Vai tu varētu viņas 100% uzticēties?
17.01.2017 12:34 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Nu nezinu, nezinu... te jau vairs nav runa par to vai piedot vai nē, bet vai tas maz kādreiz mainīsies? Izklausās, ka viņš tagad līdz ar jauno darbu un uzmanību, atradis "otro elpu", ar tevi paliek kopā, jo jauns un kabanīgs nebūs jau nu mūžību, tādēļ uz vecumdienām būs ok ar tevi, bet pagaidām, kamēr iespēja ir, tikmēr...
17.01.2017 12:27 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Un tagad tu pēkšņi bērnu sagribēji ja? Atzīsti, lai viņu piesietu.
17.01.2017 12:24 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ja patiesi baidīsies tevi pazaudēt, viņš neriskēs, jo zinās, ka attaisnoties vairs nevarēs kā līdz šim.

viņš nebaidās jo neko neslēpj. Otrs, šī nav primā reize.
17.01.2017 12:23 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Tādas kā tu, ļauj tādiem izstrādājumiem domāt, ka ir normāli necienīt sievieti. Un tad tas notiks ar visām cietējām. Nepieļauj, ka tev vēl kāpj uz galvas un dodies prom.
17.01.2017 11:43 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Protams, ka parasti ir visādi faktori, bet domāju, ka nebildināšana nav no galvenajām problēmām. Priecājies, ka esi bez bērniem, kā jau te teica, un sāc saprast, ka šīs ir neveselīgas attiecības. Spriežot,protams, pēc tava izklāsta.
17.01.2017 11:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits