Vīrietis + viņa darbs + sievietes

 
Reitings 257
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Kā jūs tiekat galā ar sava vīrieša darba specifiku, vai kā jūs rīkotos?
Esmu jau diezgan nogurusi no visa tā un īsti nezinu kā tikt ar to visu galā. Kopā ar vīrieti esmu jau 10 gadus, mans vīrietis pēdējo 2-3 gadu laika strauji ir mainījis savu karjeru un šobrīd ir sporta treneris, kas nozīmē ka ikdienā viņs strāda un tiekas ar lielu daudzumu sieviešu. Līdz ar to kur daudz sievietes un viens izskatīgs un trenēts vīrietis, tur arī atradīsies kāda kas labprāt viņu gribētu savaldzināt.
Vienmēr biju domajusi ka mans vīrietis ir uzticīgs un ar mani tā nekad nenotiks. Bet kādu dienu ieskatījos viņa telefona un sapratu, ka viņam ir dēka ar sporta kluba administratori. Gāja traki, bet es piedevu. Nepagāja ne pusgads, kad es atkal ieskatījos telefonā un tur sekoja jau nākamā sieviete- šoreiz jau daudz vecāka ar lielāku dzīves pieredzīti, kura varētu būt man bīstamāka. Šoreiz es to atklāju laicīgi un tālāk par saraksti un nelielu flirtu viņi nebija tikuši.
Viņš dievojās ka nekas nopietns tas nav, itkā esot viņai atzinies ka esot attiecībās. Čekojot viņa telefonu, atklāju ka viņa viņam tik un tā kko uzraksta, uzplijās, uz viņa treniņiem arī iet.
Nezinu esmu laikam stulba, ka visu laiku piedodu, bet laikam pārak stipri mīlu un nevienu citu sev blakus negribu redzēt.
Varbūt kādai ir līdzīga situācija, vai kādai ir labs padoms.
Paldies!
17.01.2017 10:19 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Skumja situācija. Skumjākais šajā visā ir nevis tieši vīrieša attieksme, bet Tevis pašas attiecībā uz sevi. Kāpēc Tu nemīli pati sevi, bet esi nolikusi viņu pirmajā vietā, kurš ir izpelnījies Tavu mīlestību ?
Sēdi un marinējies šajās attiecībās! Laikam neesi guvusi mācību.
Būs bērns no šī vīrieša, garantēju tev vienu no diviem variantiem:
1) Paliksi ar bērnu uz rokām bez šī vīrieša;
2) Visu laiku piedosi vīrietim, viņš tev karinās makaronus uz ausīm, kamēr pats dzīvoties riņķi apkārt ar citām sievietēm, bet vienmēr atgriezīsies pie tevis mājās- apčubinātā mājoklī, ar siltām vakariņām, sabužinatiem spilveniem, nelaimīgām acīm, kuras uz viņu lūkosies ar suņa lojalitāti. Tu grimsi kompleksos līdz kādam brīdim, kad viss šķitīs par daudz. Un tad atkal 2 varianti- vai nu tu aiziesi, vai arī pavisam nogrimsi.
18.01.2017 16:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!