Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kljut skaistai

 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
Sveikas.
Pedejo gadu laika neesmu varejusi atrast laiku un veleshanos pieversties savam izskatam.
Nemitigi sev teicu, ka tulit nu saksu lielas parvertibas, bet ta ari nevareju piespiesties. Rezultata esmu pienemusies svara 10kg, apaugusi ar celulitu un iedzivojusies vel daudzos un dazados nesmukumos.
Velos mainit sevi, savu domasanu un dzivesveidu, ka ari smelties iedvestu jauniem panemieniem, ka sevi mainit, tapec uzdosu sekojosus jautajumus:
1) Ka jus sevi motivejat nodarboties ar sportu? Saprotu, ka jautajums skan visai nejedzigs, bet domaju, ka katra ir saskarusies ar sadu motivacijas trukumu, un man ir galigi aizmirsies ka es agrak sevi motiveju.
2) Kadi ir jusu ikdienas skaistuma rituali?
3) Vai kada ir meginajusi kadus terapijas kursus, kas palidz maksimali atbrivoties no aknes un melnajiem punktiem? Vai sadas metodes vispar eksiste un vai tam var ticet? (Man ir loti dzili un negliti melnie punkti, kuriem vairs skrubji radikali nepalidz).
4) Ka jus cinaties ar celulitu papildus ,protams, veseligajam uzturam?
5) Ka jus ikdiena rupejaties par saviem matiem?
10.01.2017 16:17 |
 
Reitings 69
Reģ: 16.06.2016
Viss atkarīgs no eskpektācijām un ģenētikas.
Parasti pirmā ķermeņa daļa, ko sievieteS man jautā palīdzēt uztrenēt, ir dibens.
Ir procentuāli maz slaidas meitenes ar formīgu sēžamvietu (Tas ir mans viedoklis, to noteikti ietekmē tas, ka ikdienā apgrozos "fitnesa vidē" un redzu daudz sportisku sieviešu). Šīs formīgi slaidās meitenes var arī nesportot, ēst normāli un ķermenis saglabās slaidumu. Vairumā gadījumu gan slaidums nāk komplektā arī ar mazu muskuļu apkārtmēru - vai nu tās būtu rokas, vai cita muskuļu grupa.
Šeit aktuāls kļūst jautājums par katra cilvēka individuālajām vēlmēm - vai esi mierā ar savu izsaktu, vai nē? Vai labāk pieņemt sevi, vai censties kaut ko mainīt? Viss ir ļoti subjektīvi - galvenais justies ērti savā ķermenī :)
15.01.2017 16:23 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
Mana lielākā motivācija būt slaidai, ēst veselīgi un rūpēties par savu ādu, matiem utt ir mīlestība pret sevi!
Ja sagribās ko nosacīti neveseligu, es to pagatavoju mājās veselīgā manierē, piemēram, burgeri, picas, frī kartupeļi, tortilas. Daudz staigāju, piekopju rutīnu,ar ļoti retiem izņēmumiem lietoju vieglo alkoholu, mājās vingroju (nepatīk sporta zāles). Ar pavasari gribu sākt skriet, skolas laikos patika skriet, īpaši maratonus. Manā gadījumā liels pluss ir mans vīrs. Kurš ne tikai atbalsta, bet arī pats piedalās jaunajās aktivitātēs.
15.01.2017 15:47 |
 
Reitings 204
Reģ: 06.01.2017
Es savā laikā braucot ar vilcienu nometu 5 kg.
Tas bija pāris mēnešu laikā.
Jo, atceros, ka man derēja džinsu bikses, kuras bija par maz!!!!:-D
Sportam, esmu par slinku diemžēl!!!!:-D
15.01.2017 15:39 |
 
Reitings 69
Reģ: 16.06.2016
Nepateicu galveno - fiziskas aktivitātes - no tām neizbēgsi.
Vai nu vingrot mājās (ja pietiek apņēmības), apmeklēt kādus grupu treniņus (Janis Ziedins, Viesturs Saldavs u.c.) vai (vislabākais) apmeklēt trenažieru zāli.
Es nedomāju tikai kardio slodzi kā skriešana - tā palīdzēs uzturē formā sirdi, bet neko vairāk.
Runāju par spēka treniņiem.
15.01.2017 14:48 |
 
Reitings 69
Reģ: 16.06.2016
Lai atbildētu uz šo jautājumu, man būtu jāievāc par tevi info :D
1) Svars, augums, vecums, dzimums
2) Attiecības ar sportu pēdējā pusgada laikā
3) Traumu, veselības problēmu esamība (vairogdzidzeris, muguras diski utt)
Mums abiem ērtāk būtu, ja tu rakstītu uz manu blogu - https://www.facebook.com/Athletic-fitness-1791759717719374/
Piebildīšu gan, ka nav īsti tāda termina kā "tonuss", kad runa ir par muskuļiem. (vismaz no vizuālā viedokļa) Ir muskulis un tam ir konkrēs izmērs. To var padarīt lielāku vai mazāku.
Tonuss varētu būt muskuļa "izteiksmīgums" (vai redzamas vēnas vai nē, vai muskulis izskatās "šķiedrains") - tas ir atkarīgs no ķermeņa tauku procenta.
Piemēŗam, tev var būt lielas, muskulainas rokas, bet, ja vienlaicīgi būsi ar lieko svaru, izskatīsies pēc neizteiksmīgie gaļas gabaliem, kamēŗ kāds cits, kuram rokas ir mazākas, bet tauku procents arī ir mazs, izskatīsies "tonusīgāks" :D
15.01.2017 14:37 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Kristaps Rungis, ir kādi ieteikumi tonusam? Svaru nomest man nevajag, tas par laimi turas kopš vidusskolas, bet gribētos, lai viss ir, nezinu, stingrāks?! :-D
15.01.2017 14:27 |
 
Reitings 69
Reģ: 16.06.2016
1) Rutīna un rezultāti. Ja esi pieņēmusies svarā, tad tev jāsāk sportot + veselīgi ēst. 10 kg
Pētījumi parādā, ka, lai noturētos pie jauna hobija un iestrādātos rutīna , ir nepieciešami aptuveni 2 mēneši. Ja runājam par vizuālajām izmaiņām, tad 2 mēnešos var zaudēt aptuveni 4-8kg (atkarigs no sākotnējā svara, ģenētikas utt) - ar nosacījumu, ja sporto + pareizi ēd.
Tātad, sāc sportot un veseligi ēst, noturies 2 mēnešus - ieraudzīsi rezultātu spogulī (mazāka riepa, mazāk celulķīta) un šim vajadzētu būt pietiekami spēcīgam pozitīvam sitienam, lai uzsākto dzīvesveidu turpinātu.
2) Esmu vīrieties - ieeju dušā, iztīru zobus, uzsmērēju krēmu, ja āda sausa :)
3) Pašam ir padaudz melno punktu - sadzīvoju
4) 5) Būtībā ar veselīgu uzturu un liekā svara zaudēšanu vajadzētu pietikt.
Matu stāvoklis ir diezgan ģenētiska padarīšana. Cilvēk iir ļoti indivduāli un šeit dzirdētie padomi tev var nepalīdzēt, kamēr kādam citam palīdzēs.
Ieteiktu uztaisīt pilnas analīzes - asinis, urīns, aiziet pie dermatologa Man, piemēŗam, atklājās, ka kuņģī daudz heliobaktēŗijas un arī seboreiskais dermatīts. Ja ēdu daudz saldumus vai graudus, parādās blaugnzas un seja kļūst apsārtusi.
15.01.2017 14:20 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Es netieku vałā no nieka 5 kg. Mans ideālais svars 55kg. Tagad - vēders nekāds. Łengans...fui!
Grùti atteikties no naškiem un vēlās ēšanas. :'-(
15.01.2017 10:30 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Tomēr vai nav forši, ka tik foršai personībai kā Tavējā, klāt vēl nāktu tvirts dupsis un pastiprināta vīriešu uzmanība? .... liela daļa vīriešu sākot novērtēt visu pirms ārējo izskatu, pēcāk ir patīkami pārsteigti arī par iekšējo pasauli.

Es varu atbildēt par sevi. Man tā vīriešu izmanība ir tāpat. UN jancīgi, ka tad kad man bija 73kg, kas uz maniem smalkajiem kauliem ir tiešām daudz, tad tā uzmanība bija vel vairāk kaut es tiešām biju acīmredzami apaļīga. Tā kā man tas nav stimuls.
15.01.2017 10:17 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tomēr vai nav forši, ka tik foršai personībai kā Tavējā, klāt vēl nāktu tvirts dupsis un pastiprināta vīriešu uzmanība? .... liela daļa vīriešu sākot novērtēt visu pirms ārējo izskatu, pēcāk ir patīkami pārsteigti arī par iekšējo pasauli.

Hmmm... Es nez, man negribas, lai mani uztver kā seksīgu dupsi vispirms, un kā cilvēku - tikai kaut kad, vēlāk, ja paveiksies.
12.01.2017 03:24 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Jā, man ar skatīšanās spogulī neko nedod :-D man tas pats, kas hellish. Atgriezos LV, un man ir ne tikai sēdošs darbs, bet es reāli strādāju no mājām, tādeļ kustos tīri uz wc vai pirmo stavu pēc kafijas un suņus izlaist pagalmā ik pa laikam (kur viņi paši skraida :D). Plus, manējam ir niķis ēst pa vakariem vēlu un grūti atturēties no kādas smaržīgas karstmaizītes utt.
BET! Par to skriešanu utt. Piekrītu, ka nav tikai skriešana vienīgais, ko var un vajag ieteikt. Siltākā laikā es ar šad tad eju paskriet, bet tomēr nav īsti mans. Kardio, pietam, nav arī viennozīmīgi ātrākais un labākais veids kā nomest svaru. Kad trenējos ar PT, kardio vispār minimāli darīju. 5-7 min iesildīšanās un šad tad mani pamocīja uz intervāliem... tā ka uz riteņa (bet ne tiek komfortablie riteņi, bet spin class ričuki) 30sek maksimāli cik varu, 30 sek mērenā tempā atpūta, tad atkal 30 sek maksimāli un tā 10x katru. Man liekas jau pietiekami daudz ir zinātnisko materiālu, kas pierāda, ka kardio nav svara zuduma atslēga.
11.01.2017 12:58 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
es arī tenerifē nometu 10 kg, tieši 6 mēnešus man bija ideālais svars :D pašai likās wow wow :D a atbraucu te, sēdošs darbs un mīlīši 8 ir atpakaļ:-D
bet nu cerība ir nomest, tik nezinu kad :D
diemžēl arī mani skatīšanās spogulī nemotivē, vnk plika nestāvu tur un miers:-D
11.01.2017 12:41 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vienu reizi manā pieaugušā vecumā man bija mans ideālais ķermenis uz pusotru gadu :)
Sākās viss ar smagiem kreņķiem kuru dēļ man nebija apetītes. Kreņķi lēnām mazinājās un apjautu, ka biju zaudējusi nedaudz svara. Brīžos kad uznāca melnie, sāku braukt ar ričuku. Un braucu ne jau pa ietvi vai skaistu taciņu. Braucu pa lielu šosejas malu kur vismaz 10 km bija lēzens kāpums. Tā bija vasara. Tā kā esmu cilvēks kuram svars krīt ļoti ātri ja es daudz kustos, es ātri manīju cik tievas paliek manas kājas. Kad pienāca rudens, sāku ar savu tā laika draugu apmeklēt sporta zāli. Un salīdzinoši isā laikā nopāri pa 70kg nokāpa līdz 61 kg. Es biju ļoti apmierināta ar sevi. Tāds svars turējās apmēram pusotru gadu. Pārtraucu iet uz zāli un lēnītēm, lēnītēm šāds tāds svars atnāca atpakaļ. NU jau varētu būt divi gadi kopš mans svars svārstās starp 64-66kg.
Man motivāciju nesniedz atspulgs spoguli jo es jau tāpat pietiekami labi izskatos. Zinu tikai to, ja tiešām gribu es darīšū. Ja gribu, bet nedaru, negribu pa īstam un pietiekami.
11.01.2017 12:10 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
1) Nesāc visu vienlaicīgi! Ātri padosies.
2) Ievies sev rituālus! Ieradumam ir milzīgs spēks.
---
1. Mani nekas nemotivēja. Ne diētu grupiņas, kurās visas atskaitījās reizi nedēļā. Ne iešana ar draudzenēm uz sporta zāli, jo arī viņām var uznākt slinkuma brīži, kuru dēļ arī pati savu nodarbību atcel. Esmu sapratusi, ka jākārto viss tā, lai ne no viena nebūtu atkarība, kas varētu nobrucināt ritmu. Un jau iepriekš rakstīju, ka jāveido rituāls, kurš vēlāk pārtop par ieradumu. Piemēram, neizmantot liftu, 5 min rīta vingrošana (viss rīts strikti pa minūtēm sadalīts).
2. Galvenais, ko jāiemācas jau no skolas laikiem, vienmēr nomazgāt vakarā kosmētiku. Atkarībā no ādas tipa arī skaistumkopšanas procedūras mainās nedaudz. Taukainai ādai svarīgākā daļa ir kārtīga attīrīšana, taču nedrīkst aizmirst arī par mitrināšanu. Papildus attīrīšanai 2x nedēļā skābju pīlings. Ja sausa āda, tad vairāk jātiecas mitrināt, barot ādu ar maskām.
3. -
4. Es pat nezinu, kad un kāpēc uzrodas, bet pēc tam uz vasaras pusi pazūd. Nemācēšu padalīties, bet speciāli tam neko nedaru. Vispār ādas tvirtumam viena no iedarbīgākām metodēm ir kontrastdušas, ko ziemā grūtāk izturēt.
5. Smaga tēma, jo balinu matus. Tagad gan tikai virsdaļu, apakšā ataudzēju savu dabisko krāsu, kas kvalitātes ziņā izskatās daudz daudz labāk par balināto. Mazgāju matus 2x nedēļā, maska 1x. Biju aizrāvusies ar eļļām, taču efekts īslaicīgs. Matus cenšos nesiet astē. Ķemmēju no apakšas. Neķemmēju slapjus matus. Nelietoju fēnu bez iemesla.
Vispār galvenais, lai būtu tīri, kas attiecas uz pilnīgi visu ķermeni.
11.01.2017 10:14 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Visiem nav jāpatīk skriet. Ir taču tik daudz citu sporta veidu, skriešana nav tas efektīvākais svara nomešanai, liela slodze.
Vismaz man uzauga muskuļi uz kājām un turēja vienu svaru, viss.
Piemēram riteņbrauksana, peldēšana ir vieglāki sporta veidi un peldēšana ir vissaudzīgākais. Un TRX nodarbības ir foršas.
11.01.2017 07:42 |
 
Reitings 190
Reģ: 21.10.2014
Nevajag sevi motivēt darīt sporta veidu, kas tev nepatīk, vienkārši atrodi tādi sportu kurš tev patiks un nodarbības apmeklēsi ar prieku. Es atradu to, kas patīk man un ar nepacietību gaidu treniņu. (l) Ir simtiem dažādu aktivitāšu veidu, izmēģini dažādas. Peldēšana, ūdens aerobika, trenažieru zāle, batuts, svošs, slidošana, jāšana, airēšana, teniss, florbols, salsa, tautasdejas, aerobika, pole dance, joga, akrobātika, kontakt-imporovizācijas dejošana, akrobātika, klinšu kāpšana, cīņas sporti, krossfits. Fitness neaprobežojas tikai ar skriešanu, peldēšanu un trenažieriem. Nu nevar tā būt ka no visām iespējamām aktivitātēm nekas nepatīk un nekas neiedvesmo. Būtu man vairāk naudas un laika, apmeklētu kādus 4 dažādus treniņus, jo tik daudz kas patīk, ka grūti sevi ierobežot.
11.01.2017 01:48 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
1.) Motivēju tā,ka saku sev,ka tas ir veselībai un nekoncentrējos uz cipariem.Uz zāli eju reti.Pa lielam "sezonā" braucu daudz ar velo un staigāju.Ikdienā nodarbojos ar jogu un ziemā biežāk aizeju uz zāli.
2.) Ikdienas skaistuma rituāli...Nekas tāds īpašs ko izcelt nav,cenšos lietot dabīgākus produktus gan matiem,gan sejai.Izmantoju daudz un dažādu eļļu.
3.)Kosmetologs reizi mēnesī/divos.
4.) Slavenās brīnum-burciņas.Zinu,ka medus masāža ir ļoti populāra.Abiem vajag laiku,lai pierastu un sāktu pareizi to darīt.
5.) Lietoju eļļas uz nakti,mazgāju 1 vai 2 reizes nedēļā,nelietoju fēnu un taisnotāju (izņēmumi ir kad steidzos vai kādi spontāni plāni notiek)
11.01.2017 01:29 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
(Atvainojos, nav garumzimes)
1. Man ari interese(t) Bet vispar palidz iet kopa ar draudzenem. Ja viena palaidisies, tad otra uzreiz sniegs motivaciju un vilks lidzi sportot. Man vismaz tada pieredze.
Meitenes, ka jus sevi motivejat apmeklet nodarbibas? Dzivoju arzemes un seit loti populari ir iet uz visadam yoga, spin classes utt. Nu ka lai sevi piespiez? Uz sporta zali vel iet ir okay, tur sava nodaba un ritma vari darboties (un neviens neaiztiek!), bet classes man skiet mission impossible :-D Esmu ari pilniga iesaceja (ne reizi dzive uz tada veida nodarbibam nav iets), tapec kaut ka bail, ka pec pirmajam 5 min jau bus viss cauri un bus kauns pa visu seju :-D
11.01.2017 01:20 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man ir atbildes tikai uz dažiem jautājumiem:
1) Par sportu - man riebjas sports!!! Vienmēr ir riebies! Es pat vienu vasaru sevi "izaicināju" - 8 mēnešu garumā gāju skriet vismaz 3-4 reizes nedēļā, nekad, nevienu nedēļu tās nebija mazāk par 3 reizēm, vienkārši izaicinājums un mērķtiecība. Un ziniet? Pēc 8 mēnešiem man joprojām riebās skriet, tās bija kā zobu sāpes, es jutos nelaimīga pēc treniņa. Un es atradu ļoti vienkāršu motivāciju. Man patīk SPA un pirtis, es vienkārši atradu tādu sporta klubu, kas nav tālu no mājām, un kur ir arī pirts un džakuzi. Motivēju sevi iet stundu pasportot, jo pēc tam būs pirts un džakuzi, strādā jau pusotru gadu.
2) Par matiem - manus matus glābj sulfate and paraben free šampūni, maskas un kondicionieri, es lietoju Keune, agrāk - Keune Blend, tagad - Keune So Pure. Tas man palīdz tikt pie skaistiem matiem. Jālieto ir ilgtermiņā, labo rezultātu redz labi ja pēc gada.
11.01.2017 01:11 |
 
Reitings 190
Reģ: 21.10.2014
TalisQualis
Teipus parasti lieto fizioterapijā, piemēram, http://www.fiziocentrs.lv/teiposana/par-teiposanu.html . Tie ir speciālie plākteri, ko līmē, ja muskuļi ir savilkti un vajag tos atslābināt. Ar tiem var arī stimulēt muskuļus, koriģēt stāju, veicināt limfas izvadi.
:-)
Mīmiskās grumbas veidojas, ja mēs pastāvīgi darbinām mīmiku - raucam pieri, smaidam. Dēļ mīmikas sejas muskuļi ir pastāvīgi savilkti. Daži cilvēki injicē botoksu, jo tas atslābina muskuļus, tāpēc grumbas izlīdzinās. Teipi arī spēj atslābināt un noņemt spazmu, tāpēc es tos lietoju kā botoksa alternatīvu. Vienīgā atšķirība, ka fizioterapijā tos lieto uz ķermeņa, bet kosmetoloģijā uz sejas. Ceru, ka normāli paskaidroju :-)
11.01.2017 01:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits