Kljut skaistai

 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
Sveikas.
Pedejo gadu laika neesmu varejusi atrast laiku un veleshanos pieversties savam izskatam.
Nemitigi sev teicu, ka tulit nu saksu lielas parvertibas, bet ta ari nevareju piespiesties. Rezultata esmu pienemusies svara 10kg, apaugusi ar celulitu un iedzivojusies vel daudzos un dazados nesmukumos.
Velos mainit sevi, savu domasanu un dzivesveidu, ka ari smelties iedvestu jauniem panemieniem, ka sevi mainit, tapec uzdosu sekojosus jautajumus:
1) Ka jus sevi motivejat nodarboties ar sportu? Saprotu, ka jautajums skan visai nejedzigs, bet domaju, ka katra ir saskarusies ar sadu motivacijas trukumu, un man ir galigi aizmirsies ka es agrak sevi motiveju.
2) Kadi ir jusu ikdienas skaistuma rituali?
3) Vai kada ir meginajusi kadus terapijas kursus, kas palidz maksimali atbrivoties no aknes un melnajiem punktiem? Vai sadas metodes vispar eksiste un vai tam var ticet? (Man ir loti dzili un negliti melnie punkti, kuriem vairs skrubji radikali nepalidz).
4) Ka jus cinaties ar celulitu papildus ,protams, veseligajam uzturam?
5) Ka jus ikdiena rupejaties par saviem matiem?
10.01.2017 16:17 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Sportošana ir tikai bonus. Ja neesi liela sportiste, tad var arī sākumā vienkārši sākt ar vingrošanu mājās. Kaut vai pāris minūtes dienā. Ja gribi zaudēt svaru tad izmanto kādu aplikāciju kā Myfitnesspal un seko līdzi uzņemtajām kalorijām. Sportošanu vislabāk motivē progress, kad tu sākumā knapi vari paskriet, bet ar lieliem pūliņiem un atdevi beigās spēj noskriet 5,10 un vairāk Km.
Celulīts pats ar laiku mazināsies ja sakārtosi uzturu, papildus vari dzert daudz ūdeni. Arī ādas problēmas var mazināties uzlabojot dzīves veidu.
10.01.2017 16:35 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
1) paskaties spogulī, ja tev nepatīk tas, ko redzi- ir pietiekama motivàcija sàkt kaut ko darīt
2) nu, man tàdu nav daudz :D dusha, bb krèms un skropstu tuša :D, à, vèl roku krèms labs... reizi 2-3 ned manikīrs, gèla pàrklàjums
3) tàdas metodes eksistè, ir redzèts rezultàts, mèginàjusi neesmu, nav vajadzības, tàpèc tuvàk neko nepateikshu
4) nav celulīta, nav problèmu, nav ko ieteikt
5) labs šampūns, kondicionieris, reizi nedèljà matu maska, 2-3 reizes gadà apgriezhu galus, regulàri lietoju matu elljas. Mati joprojàm nav ideàlà stàvoklī, bet daru, ko varu :/
10.01.2017 16:34 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Piemēram

Un nē, nelieku reklāmas nolūkos, bet sieviete publicē savus darbus, tas ir apsveicami.
Labāk ka kāds arī ēdienkarti sastāda, jo pašam ir grūtāk.
10.01.2017 16:29 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Es daudz nesportoju, jo nevar vairs tā brivi, bet 3-5x nedēļā eju skriet, tieši tagad ziemā, tādēļ lai justos labāk, lai būtu sajūta ja kaut ko daru sevis labā. Ja nedaritu, tā sajūta ka palaižos, un +10kg būtu pamatigs morālais.
Ja ir kaut cik nauda un dzivo Rigā piesakies pie kāda trenera, kurš ir motivēts pārvertibām, izveido soc kontu, dalies ar saviem sasniegumiem. Iečeko instagram "atkal formā", tadi cilveki motivē vairāk. Un tev sanāks, sporta labākā īpašība ka tas rada ļoti veselīgu atkarību, bet ir tikai JĀSĀK.
10.01.2017 16:26 |
 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
Lai padaritu temu nedaudz vieglaku, varbut ka pedejais jautajums lai ir :
Ka jus sev liekat izskatities un justies skaistai? Un ka nenolaist rokas?
10.01.2017 16:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits