Kljut skaistai

 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
Sveikas.
Pedejo gadu laika neesmu varejusi atrast laiku un veleshanos pieversties savam izskatam.
Nemitigi sev teicu, ka tulit nu saksu lielas parvertibas, bet ta ari nevareju piespiesties. Rezultata esmu pienemusies svara 10kg, apaugusi ar celulitu un iedzivojusies vel daudzos un dazados nesmukumos.
Velos mainit sevi, savu domasanu un dzivesveidu, ka ari smelties iedvestu jauniem panemieniem, ka sevi mainit, tapec uzdosu sekojosus jautajumus:
1) Ka jus sevi motivejat nodarboties ar sportu? Saprotu, ka jautajums skan visai nejedzigs, bet domaju, ka katra ir saskarusies ar sadu motivacijas trukumu, un man ir galigi aizmirsies ka es agrak sevi motiveju.
2) Kadi ir jusu ikdienas skaistuma rituali?
3) Vai kada ir meginajusi kadus terapijas kursus, kas palidz maksimali atbrivoties no aknes un melnajiem punktiem? Vai sadas metodes vispar eksiste un vai tam var ticet? (Man ir loti dzili un negliti melnie punkti, kuriem vairs skrubji radikali nepalidz).
4) Ka jus cinaties ar celulitu papildus ,protams, veseligajam uzturam?
5) Ka jus ikdiena rupejaties par saviem matiem?
10.01.2017 16:17 |
 
Reitings 69
Reģ: 16.06.2016
Lai atbildētu uz šo jautājumu, man būtu jāievāc par tevi info :D
1) Svars, augums, vecums, dzimums
2) Attiecības ar sportu pēdējā pusgada laikā
3) Traumu, veselības problēmu esamība (vairogdzidzeris, muguras diski utt)
Mums abiem ērtāk būtu, ja tu rakstītu uz manu blogu - https://www.facebook.com/Athletic-fitness-1791759717719374/
Piebildīšu gan, ka nav īsti tāda termina kā "tonuss", kad runa ir par muskuļiem. (vismaz no vizuālā viedokļa) Ir muskulis un tam ir konkrēs izmērs. To var padarīt lielāku vai mazāku.
Tonuss varētu būt muskuļa "izteiksmīgums" (vai redzamas vēnas vai nē, vai muskulis izskatās "šķiedrains") - tas ir atkarīgs no ķermeņa tauku procenta.
Piemēŗam, tev var būt lielas, muskulainas rokas, bet, ja vienlaicīgi būsi ar lieko svaru, izskatīsies pēc neizteiksmīgie gaļas gabaliem, kamēŗ kāds cits, kuram rokas ir mazākas, bet tauku procents arī ir mazs, izskatīsies "tonusīgāks" :D
15.01.2017 14:37 |
 
Reitings 69
Reģ: 16.06.2016
Nepateicu galveno - fiziskas aktivitātes - no tām neizbēgsi.
Vai nu vingrot mājās (ja pietiek apņēmības), apmeklēt kādus grupu treniņus (Janis Ziedins, Viesturs Saldavs u.c.) vai (vislabākais) apmeklēt trenažieru zāli.
Es nedomāju tikai kardio slodzi kā skriešana - tā palīdzēs uzturē formā sirdi, bet neko vairāk.
Runāju par spēka treniņiem.
15.01.2017 14:48 |
 
Reitings 204
Reģ: 06.01.2017
Es savā laikā braucot ar vilcienu nometu 5 kg.
Tas bija pāris mēnešu laikā.
Jo, atceros, ka man derēja džinsu bikses, kuras bija par maz!!!!:-D
Sportam, esmu par slinku diemžēl!!!!:-D
15.01.2017 15:39 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
Mana lielākā motivācija būt slaidai, ēst veselīgi un rūpēties par savu ādu, matiem utt ir mīlestība pret sevi!
Ja sagribās ko nosacīti neveseligu, es to pagatavoju mājās veselīgā manierē, piemēram, burgeri, picas, frī kartupeļi, tortilas. Daudz staigāju, piekopju rutīnu,ar ļoti retiem izņēmumiem lietoju vieglo alkoholu, mājās vingroju (nepatīk sporta zāles). Ar pavasari gribu sākt skriet, skolas laikos patika skriet, īpaši maratonus. Manā gadījumā liels pluss ir mans vīrs. Kurš ne tikai atbalsta, bet arī pats piedalās jaunajās aktivitātēs.
15.01.2017 15:47 |
 
Reitings 69
Reģ: 16.06.2016
Viss atkarīgs no eskpektācijām un ģenētikas.
Parasti pirmā ķermeņa daļa, ko sievieteS man jautā palīdzēt uztrenēt, ir dibens.
Ir procentuāli maz slaidas meitenes ar formīgu sēžamvietu (Tas ir mans viedoklis, to noteikti ietekmē tas, ka ikdienā apgrozos "fitnesa vidē" un redzu daudz sportisku sieviešu). Šīs formīgi slaidās meitenes var arī nesportot, ēst normāli un ķermenis saglabās slaidumu. Vairumā gadījumu gan slaidums nāk komplektā arī ar mazu muskuļu apkārtmēru - vai nu tās būtu rokas, vai cita muskuļu grupa.
Šeit aktuāls kļūst jautājums par katra cilvēka individuālajām vēlmēm - vai esi mierā ar savu izsaktu, vai nē? Vai labāk pieņemt sevi, vai censties kaut ko mainīt? Viss ir ļoti subjektīvi - galvenais justies ērti savā ķermenī :)
15.01.2017 16:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!